Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

monas007
1. mar 2010

hadimrska moc ti přeji, aby vám to vyšlo a byli jste šťastní !! ale dá se i po tom všem tomu druhému věřit a nebýt na pochybách, když jde někam sám ?!

ani3012
1. mar 2010

monas- nie,už sa nedá veriť.Len sa o to snažíme.MM ide za pár dní na 2 týždne preč a ti poviem,že nic moc......

monas007
1. mar 2010

taky jsem během těhotenství zažila nepříjemnou zkušenost a i když se manžel teď snaží, tak už mu nevěřím tak jako dřív !! myslela jsem, že bude šťastný, když se nám pomocí IVF+ICSI podařilo napoprvé otěhotnět a pak ten chlap provede takovou hloupost ?! ale jak vidím, tak všichni tvrdí, že vlastně nic nebylo a ani o nic nešlo !?

dsnadja
1. mar 2010

hadimrska...nemože si tvoj muž zmeniť tel.čislo?alebo nemožeš si ju odchytiť a vyceriť na nu zuby??? ano ked toto robi žena tak rozbija rodinu a k...vi sa,a ked to robi chlap tak o nič neide...

hadimrska
2. mar 2010

Už o tom mluvil, že si ho možná změní, ale prej ho nekontaktuje, tak uvidíme, jinak ji má všude vymazanou, ale ona jeho samozřejmě ne.....................
Děkuju za podporu, zatím od té doby sám nikde nebyl, ale to přijde, to bude pro mě těžký, ale nemůžu ho uvázat doma, zatím když někam jde tak mě bere sebou.
A ta důvěra to je těžký, když je třeba trochu divnej už má člověk podezření, i když jde o něco jiného..................
Ale je to fakt zajímavý, že z chlapskýho pohledu o nic většinou nejde.

ani3012
2. mar 2010

hadimrska- ja som môjmu zablokovala jej číslo,tak sa mu nedovolá.Iba ak by chcel on.No a ma blokované aj neznáme čísla,tak ani tak by sa mu nedovolala.
Neviem prečo,ale mám taký blbí dojem,že sa aj tak kontaktujú z cudzieho čísla-napr.že mu pomáha nejaký kamarát

lamarika
2. mar 2010

Holky, tak zkušenost s nevěrníkama z druhé ruky. Kamarádka měla přítele, před 2 rokama ji podvedl. Samozřejmě pro něj nic neznamenala a ten měsíční vztah co s ní měl byl o ničem. Jak jinak? Kamarádka odpustila a zkusili to znovu. Už mu nikdy nevěřila. Kamkoli jel, tak trnula doma jestli tam není s ní. Teď na vánoce ji její drahocený přítel vyrazil z bytu, opět si našel jinou. . . A to jí tvrdil jak chce jenom ji a že ji moc miluje. A tady je názor kamarádky. Okamžitě jak podvede, tak ho nechat být, protože to udělá znovu. Ona to teď vidí všechno jako naprostou ztrátu času a zahození let, které mohla strávit líp.

Oni naštěstí neměli děti, takže to bylo po téhle stránce jednodužší. Vím, že to máte těžký. Hlavně kvůli těm dětem. Držím vám moc pěsti ať dopadnete líp jak moje kamarádka a už se vám to nikdy nestane.

lenkavano
2. mar 2010

holky přečetla jsem část diskuze a k tématu můžu říct jen to že já s mojí povahou,bych už nemohla manželovi věřit a pokaždé bych ho podezřívala.ta důvěra by už prostě byla pryč.proto obdivujuženy které dokážou odpustit,já bych to nedokázala.

hadimrska
2. mar 2010

To s tím telefonem, jako že mu někdo pomáhá, to nevím, ale oni si chlapci najdou cestu když chcou - bohužel, jestli mu na něco takovýho přijdu, tak už s ním nic řešit nebudu a sbalím mu věci, bez řevu a bez čehokoliv. Poslední dobou jsem nějaká taková otupělá, a pořád taky mám někde vzadu v hlavě co dělat kdybych s malou zůstala sama.................
Máte pravdu, pokud nejsou děti je to všechno o dost jednodušší, sice je to furt stejnej hnus, ale ty děti, to já říkám, to už ten chlap nepodvádí jen manželku, ale i svoje děti.
Mně manžel napsal že neví jestli si to někdy odpustí co mi způsobil, tak snad to myslel vážně.
Tak držím všem palce.
Jo a móje kamarádka žije se svým manželem a taky má jinou a je to jako u nich na houpačce, obdivuji ji co vydrží a jak dlouho, mě to fakt stálo málem nervy, a hubnu ještě doteď.

hadimrska
23. mar 2010

Ahoj holky,
manžel je moc pozornej, ale mám problém, venku je hezky začalo se chodit ven a já ji furt potkávám, v pátek 1x, včera dokonce 2x, vždycky se jí nějak vyhnu, ale ona ne, klidně by jezdila s kočárem kolem mě, no budu to muset nějak přežít, odstěhovat se nemůžu, tak mi asi nic jinýho nezbývá. Ale je to husa, viděla mě kam jedu a když jsem se vracela tak jela naproti mě, asi je úplně blbá. 😝

vodnarky
23. mar 2010

ja mam asi takuto skusenost..mm pracoval raz v jednej kaviarni a mal tam koleginu,ktora bola velice kamaracka..naskor som tomu nevenovala velku pozornost..no raz ked som prisla za nim,tak este pred tym nez som vosla,som si zapalila vonku jednu cigaretu apozeram na toho mojho,ze jak usilovne pracuje..zrazu sa vynorila "kamaratka"a hodila sa mu okolo krku,vlastne zavesila sa mu okolo krku..myslela som,ze prerazim to sklo!!!nechcela som robit hysterku,tak som len potichucky sledovala..ked mal mm meniny,ci narodeniny,ci bola sibacka,ci vianoce..vzdy velmi mila a pozorna.. 😖 😖 ..tak som tak mierne zacala mm vraviet,ze jej kamaractvo sa mi nezda ako normalne kamaractvo..on samozrejme nic take nepozoroval a vravel,ze aj keby tak ona urcite neni jeho typ a uistoval ma,ze miluje len mna..raz sme robili taku rozluckovu party,lebo sme odchadzali prec na nejaku dobu do ineho statu a samozrejme aj ona bola pozvana..nemohla som to zakazat,kedze to bola len kamaratka mm..ale co sa nestalo???velka kamaratka sa zrazu,ako sme sa tak bavili,postavila,podisla k mm a povedala mu..:budes mi velmi chybat,mam ta velmi rada a chcela by som sa s tebou vyspat!!!!presne tak to povedala!!viete si asi predstavit ako vsetci sme zostali cumet... 😅 😅 😅 skoncilo to tak,ze kamaratka sa radcej stiahla a mm bol s toho vsetkeho dost prekvapeny a nechapal,ako si to nemohol vsimnut..takze zenska intuicia zas zafugovala.. 😉

vodnarky
23. mar 2010

a este chcem dodat,ze odkedy "kamaratka"zistila,ze to nebude fungovat(z mm),tak uz nam neprisla ani jedna pohladnica..ani na vianoce ani nikdi.. 😅 ..
odvtedy,nieze by som mm zakazovala kamaratky,to nie,ale radcej budem aj aj ich kamaratka(nie najlepsia),aspon zo slusnosti,a davam veru pozor... 😎 ..hlavne nenapadne.. 😉

hanka274
24. mar 2010

vodnarky a ty si Slovenka alebo sa len ucis po slovensky???? pytam sa kvoli tomu ako pises.

eppik.m
25. mar 2010

ahoj, nakoukla jsem k vám protože jsem včera zažila mírny šok, když jsem zjistila že manžel má "kamarátku - ky" to přesně nevím ... ale o to by ani tak nešlo, jde o to že, že má nové ženské známosti a drží to v tajnosti ... bravůrně ovládá metodu dr. Plzáka a zatlouká jak může ... jsem zdrchaná ale hlavně moje důvěra k němu je najednou pryč ... snažím se to rozdýchat ale zatím je to čerstvé a nejde mi to ... včera když si dal šlofíka, mu přišla smska ... do mobilu mu nelezu, nikdy ... ale čekala jsem sms od jeho tatky a tak jsem si říkala že se juknu jestli náhodu píše on, ja žádné tajnosti nemám a nenapadlo mě, že by to mohl být někdy třetí ... ale když jsem videla jméno Markéta, dokonce jí má uloženou v mobilu najednou jsem zjistila že žádnou společnou Markétu neznáme ... a tak jsem si to přečetla ... evidentně se znají déle a jsou v kontaktu protože navazovala na společné téma a psala že jí bolí po včerejší kalbě bříško a jak strávil on dnešní sluneční den ... mimochodem včera se manža v práci zdržel ... nejhorší na tom je, že mi to začíná tak trochu zapadat do sebe, pozdní příchody domů, pečlivěji se začal starat o zevnějšek, pořád v ruce žmoulá mobil a čeká na sms ... prý kolega z práce ... v okolí na mně divně koukají ženské a dokonce se mi začali vyhýbat ... na mně je nepříjemný a neřekne mi jedno hezké slůvko a vůbec se o nás s malým nezajímá ... co teď ... kdyby mi alespoň nelhal a řekl mi pravdu, ale vše popírá a odmítá se vůbec o tom bavit ... řekla jsem, že pokud mi to rozumně nevysvětlí a hlavně úpřimně a narovinu nevyjasní, tak do té doby s ním končím a to do písmene, prostě ho budu ignorovat ... řekla jsem mu že mu bránit nebudu když chce at jde za ní ... nehysterčila jsem, nevyčítala, je na něm jak se rozhodne ale nejdříve musí vrátit mezi nás DŮVĚRU. Šla jsem se synem ven, měl čas na to aby si s ní promluvil ... co myslíte jak to dopadlo ... ty mužský jsou fakt herečky neskutečné ... zahrál na mně scénku že má horečku a vzdychal a vzdychal ... teploměr ale už jsem mu nepodala ...

hadimrska
25. mar 2010

No tak to tě bohužel zklamu, je to podobné jako u nás, to nebude jen kamarádka, pozor na ní, teď jde o čas, musíš mu říct, že vše víš, zkus o ní něco zjistit, jak máš velkýho prcka, u nás byl hlavní důvod, že jsem všechnu pozornost věnovala malé, zeptej se jak to vidí dál, ty a malej a nebo ona? Ale netlač na něj a nekřič, to nezabírá.
Bože moc mě mrzí, že je tu zase o jednu víc.

eppik.m
25. mar 2010

hadimrska: ahoj, no pokud by to byla jen kamarádka tak jí předsi nebude přede mnou zapírat, že?! jak jsem psala pořád zapírá, netlačila jsem na něj, zeptala jsem se ho jak vidí budoucnoust s námi, dál co s náma plánuje - nedal mi žádnou odpověď, tak jsem mu pak řekla ať tedy jse rozmyslí co vůbec chce a ať se klidně i odstěhuje, na to mi řekl, že stěhovat se nikam nebude, proč taky když doma má blbou manželku, která se věnuje jeho synovi ted měl 2 roky a obskakuje i jeho ... ano po porodu asi nebudu hned myslet na sex, co jsi myslím že je důvod, ale to už máme za sebou ... netlačím, nekřičím ... je jakoby zablokovaný pořád mele dokola to samé nemůžu s ním vůbec rozumně mluvit a já se snažím bez emocí, klidně ... přijde mi hrozně egoistický rozmazlený jedináček ... jasně že i já mám své mouchy to každý, ale lhát do očí a podpásovky to já neumím neprominout a nikdy bych mu to samé neudělala ...

eppik.m
25. mar 2010

tak tady je perla která z něj vypadla když jsem se zeptala normálně kdo je Markéta? po dlouhém zapírání a obvinování kdo mi co nakukal, otáčel to pořád proti mě, mi řekl: "Markéta je člověk" co tohle má znamenat?! normálně se mi vysmál nebo co 😨

hadimrska
25. mar 2010

Teď hodně záleží jestli ho miluješ a ještě ho chceš, bohužel ti musím oznámit, že zřejmě každý chlap má tento problém, dítě a on se cítí odstrčený, mě to přijde jakoby ona mu něco nalila do hlavy, podle toho co píšeš, a jak dlouho to trvá, já na to přišla asi za dva týdny, ale až za 14 dní jsem našla důkaz. Já jsem bojovala, ale taky jsem si dřív myslela, že to nedokážu odpustit, ale až teď po třech měsících, mu dochází jak nám vlastně ublížil.
Zkus najít nějakej důkaz, jinak se ti nepřizná, cokoliv kdekoliv, vím, že bych tě neměla navádět, ale prolez mu věci, dřív než bude pozdě. Ale je to přesně ono, ona se mu věnuje poslouchá ho a má čas mu lít do hlavy nesmysly, ty teď musíš být o krok před ní, manžel mi v té době řekl hrozný věci a teď tvrdí, že je to nesmysl, dokonce mám pocit, že mě miluje víc než předtím................., ale člověk nikdy neví...............................
U nás to bylo taky tak, a ta čůza dokonce byla i u nás, přišla za mnou jako kamarádka(bez komentáře), jen svině na tohle má žaludek.
Nevím jak moc je to u Vás vážný, ale pozor u nás to odnesla i malá plakala a plakala, děti tohle vycítí.

eppik.m
25. mar 2010

jsme spolu 8 let a už máme dost toho spolu odžitého ... no pozoruji to taky tak 14 dnů až měsíc, důkaz byla tá důverná sms, která mu přišla ... a teď když už to ví, že jsem na to přišla měl dost času na to aby se postaral o to aby další důkazy už nebyli to vím jistě, a tá sms mu přisla v době kdy spal a zapoměl si vypnout mobil ... zítra má volno tak jsem zvědavá co z něj vypadne ... dneska je mi o kousek lépe, ale včera jsem nezamouřila v noci vůbec oko ... a díky za téma, ulevilo se mi alespon trošku, bohužel to nemám komu říct ...

hadimrska
25. mar 2010

Chápu, jestli budeš mít časík přečti si můj příběh hodně podobný, my jsme spolu 10 let, taky mi moc pomohly holky, neměla jsem to komu říct, nech ho v klidu, někdy máš důkazy i jinde nezapomeň na PC a tak, ale nedej na sobě znát, že mu někam lezeš a tak, no uvidíš s čím přijde, ale asi se připrav nebude to nic hezkýho, já nespala nocí, to bylo šílený, ach jo, mrzí mě, že si to musíš prožít taky. Tak se drž a napiš co a jak.
Ta moje důra bydlí kousek od nás, a vidím jí několikrát do týdne, takže ani nejde na to nemyslet...................
Zkus ho trochu zapojit i do péče o prcka......................, jo a zní to asi blbě, ale trochu o sebe dbej, i doma, tohle taky zabírá.
🙂

vodnarky
25. mar 2010

hanka274-ucis na modrom koniku dievcata slovencinu??
za1:mala som velmi naponahlo,ked som to pisala..
za2:uz 12 rokou nezijem na slovensku a venujem sa dvom cudzim jazykom..

takze asi tak..

hanka274
25. mar 2010

😉 😎 tvoja odpoved bola o niecom inom trosku 😉
a nie neucim, aj ja robim sem-tam chyby, len trosku v inom formate 😉

vodnarky
25. mar 2010

hanka274- 😉

vodnarky
25. mar 2010

hanka274-islo tam len o to,ze tiez to bola mm kamaratka..a kamaractvo trvalo asi 2 roky..

filipal
26. mar 2010

Eppik, precitala som si tvoje prispevky a vyzera to tak, ze tvoj m sa zalubil. stava sa to vela ludom, hlavne v takom kritickom obdobi (ked je zena tehotna, po porode a pod) zeny to zvycajne nechapu. pytaju sa, ako to mohol urobit, prave teraz!?
ano, svedci to o slabosti a nezrelosti muza. ☹
je to naozaj podraz. to ake je to vazne, ci uz presiel od platonickeho vztahu aj k fyzickemu samozrejme nemozme vediet...
mozno ty by si to doma podla nejakych znakov zbadala....
ale co s tym? pozri si nejake stranky, kde radia ako postupovat pri nevere. ty sa budes musiet rozhodnut, ci chces pokracovat v zivote s takymto partnerom....
to uz ale predbieham! 😝

kveta
28. mar 2010

Eppik.m, Tvoj manžel sa správa ako môj exmanžel tesne pred prevalením jeho nevery... Aj tie vtipné hlášky typu "Markéta je človek" sú mi povedomé... Je tu ale jeden zásadný rozdiel: môj ex neveru nezapieral a rovno mi povedal, že so mnou končí. Tento rozdiel medzi našimi príbehmi znamená aj to, že Ty máš šancu si manželstvo zachovať, ak o to stojíš... Ale nato, aby Ti manželstvo vydržalo, nepomôžu scény, tichá domácnosť a podobne... CItovala si Plzáka. Ja Ti z neho poradím inú vec: ak chce žena v súboji s milenkou vyhrať, musí udržiavať rodinný krb, pohodovú domácnosť, nedávať ultimáta a neprerušovať sexuálne spolužitie. Čakať na to, že sa Ti vrhne k nohám, kápne božskú a poprosí o odpustenie je iluzórne... toho sa dočkáš najskôr až za pár mesiacov, rokov od ukončenia bokovky...

Uvažuj: ak chceš manžela, tak nebuď k nemu zlá, lebo tá druhá bude v jeho očiach tá dobrá... A ktorú si asi tak vyberie: otravnú, večne nahnevanú a odutú manželku alebo milenku s roztomilým správaním? A ak si si stopro istá, že ho nechceš, tak sa pekne choď poradiť za jeho chrbtom s právnikmi ako si ošetriť majetok a zverenie dieťaťa do výchovy... Majetok rieš čo najskôr, lebo čím kratší čas od rozchodu, tým viac je muž ochotný žene nechať...

Mimochodom predstav si situáciu, že ste rozvedení... Si doma s dieťaťom sama... Nikto večer nepríde z práce, aby Ťa odbremenil... Nikto Ťa neobjíme, keď si smutná... Možno budeš bojovať o každý cent na dieťa... možno Ti v prvých mesiacoch ani žiadne peniaze nedá, kým ich nevysúdiš... Vieš si predstaviť, že by si takto žila? Je toto tá voľba, ktorú chceš?

Nech sa rozhodneš akokoľvek, prajem Ti veľa síl a šťastia...

hadimrska
28. mar 2010

kveta - hezky napsané, a pravdivé, ale je to těžké pro nás ty manželky, být v uvozovkách v pohodě, a s tou omluvou máš pravdu, u nás je to teď tak 3 měsíce po tom co se vrátil, a ještě teď mě to ponížení bolí, i ty jeho slova co mi tenkrát řekl, ale on říká, že to co říkal byl nesmysl, a je tu jen pro mě, a dokáže mi to.
Ale ta bolest je hodně velká, když už jsem trochu OK, tak na tu husa narazím venku, skoro každý den v týdnu, nemá tu někdo takovou zkušenoust, jak se s tím poprat, že ji potkávám, snažím se jí vyhýbat, za to ta husa se vůbec nesnaží, vím, asi bych měla v klidu kolem ní projet a říct jí ahoj, ale ještě to asi nedokážu, nevím, asi jsem srab, moje nevýhoda je, že neumím být svině a to je v dnešním světě docela na prd.
Tak dižím palečky eppik a ozvi se nám.............. 🙂

kveta
28. mar 2010

Hadimrska, v tomto Ti neviem poradiť... Ja tou "mojou" milenkou silne pohŕdam a zároveň ju nenávidím, takže predstava, že by som ju stretávala každý deň, fú, to by bolo o zdravie... Nemáš brata, ktorý by jej vysvetlil, že sa má vyhýbať Tvojej ceste? 😉

latvia
28. mar 2010

preco zeny nenavidia milenky svojich manzelov ale s manzelom sa to snazia urovnat? neobhajujem ich vobec, to nie, len ak by manzel nesuhlasil, tak ziadnu milenku nema.....

momin
28. mar 2010

latvia to myslis vazne? Mas manzela a dite??