Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

elvira19
25. nov 2009

ahojte...vitaj wsmoulinkaa...aj keď škoda, že práve v takejto téme...

...najskôr idem napísať, ako to pokračuje u nás : včera večer prišiel mm z roboty, hneď zapol pc a povedal mi, že poď si to prečítať...dal mi prečítať všetko, čo si písali ( myslím, že to bolo všetko ) a boli to teda riadne dristy, podobné "rozhovory" počúvam ráno v mhd medzi pubertiakmi 😝 bolo to také naťahovanie, čo kto robil, ako v robote, kde bol a tak ...písal tam aj o mne !!! a o malom !!! že čo sme robili a tak.... sa mi to celkom v pohode čítalo...nepísal o žiadnych problémoch alebo že by sa na mňa sťažoval...

potom sa mi ospravedlnil a povedal, že sa dal stiahnúť atmoškou v robote, lebo, že všetci kolegovia si takto píšu ( podotýkam, že takmer všetci sú slobodní ) a že mi nechcel ublížiť...bla-bla, že sa hanbí, že také niečo robil a že vie, že mi niečo sľúbil a že to porušil, ale že sa mu to nezdalo až také strašné...a že mi to nepovedal, lebo by som zúrila...a takéto reči stále dokola....no a nakoniec ma prosil, aby som si ani ja nepísala s nikým, že predsa je nám fajn a máme sa radi...tak to som mu nesľúbila ( aj keď mňa tie písačky s tým známym, ktorý sa mi ozval fakt nebavia a už som mu 2 dni nepísala...ale to mm predsa nemusí vedieť, nech si trošku potrápi hlavičku, no nie ...) a ešte si fakt dám záležať na tom, že si budem robiť častejšie večer pre seba a so známymi bez mm...skúsim to, aby to zas neskĺzlo do starých koľají a snáď sa to už nevráti, ale človek nikdy !!!! nemá istotu...

mywiel
25. nov 2009

kacka ale my sa nebavime len o detoch ale aj o robote aj o inych ludoch a veciach o detoch sa bavime tak 10 min. 😉 Ja chodim na jogu, a ostatné maminy pracuju na 40% a okrem deti mame stale o com kecat. S manzelom chodim pravidelne raz za mesiac do kina a na veceru do nejakej fajn restiky, malu nam strazi bud svokra alebo svagrina alebo krsna. Ja tu tiez moju rodinu nemam vsetci su na Slovensku. A je fakt, ze manzel ma casto berie medzi svojich priatelov, ale ja sa s nimi nudim, radsej chodime na navstevy alebo ja pozyvam k nam ludi.

kacka.va
26. nov 2009

mywiel: my se taky nebavíme jen o dětech, jenže je to úplně jiné setkání, než když vypadneš z domu a jdeš se "opravdu" bavit. Aspoň pro mě je v tom rozdíl velký. 🙂

haninap
26. nov 2009

V tom s Kačkou souhlasim. Potkají se jiní lidé, a člověk pořádně upustí ventil. Já měla poslední dobou mezi lidma pouze fitbox. a to ne pravidelně. Děti nemá kdo hlídat. Ale můžu vřele doporučit. Človek ze sebe úžasně vymlátí vztek a ještě dělá něco pro figuru. Místo totemu, jsem si představila toho mého i s jeho kamarádkou a to byly rány 😀 .

mywiel
26. nov 2009

No ja vypadnem z domu a ideme s kamoskami na kavu, na veceru takze sa bavim ja neviem ja nepotrebujem zrovna ist na diskotéku tych som si uzila dost posledné roky.... 😕

mywiel
26. nov 2009

haninap prave to si zelam ako vianocny darcek uz som to manzelovi oznamila....ale skor tu jogu 😉 idem do fitka na pilatesove cviky tak pekné poobedie pa pa 🙂

henikav1
26. nov 2009

joj baby, aka hnusna tema,vzdy ked ju zazriem, az po mne prejde studeny pot
Musi to byt absolutne hrozne, vediet ze manzel ma kamaratku, mna by asi porazilo 😖

haninap
26. nov 2009

Jo ,ale já na ty odpolední kávičky taham dvě hyperaktivní děti. Dcera nato má i papír. Všude ji mají za nevychovanou a mě za šílenou matku. Přitom se na ní těžkej porod podepsal"jen" LMD středního až těžkého stupně. Minulý týden , jsem byla v cukrárně, děti měli svůj den. Jedna slečna okolo 25 odcházela s přítelem a zhnuseně poznamenala, že jí přešly mateřské pudy. 😀 😀 Prostě je neudam,zlatíčka moje. Tak to není žádný odpočinek.

kacka.va
26. nov 2009

já nemyslela diskotéky, ale normálně si zajít do hospody na pivo nebo do vinárny posedět nad vínkem. Pokud je to odpoledne, tak jde malá se mnou, takže to je neustálé hlídání, co zase vymyslí.

mywiel
26. nov 2009

Kacka no ja na alkohol nie som a s kamoskami si kludne posedim hocikde aj v McDonalde aj ked tam nic nejem, ale aspon ta zmrzlina u nich je dobra 😅 😝 tam maju lopticky a deti sa v nich vedia dobre vysantit, a na nejaké poznamky od cudzich co deti ani nemaju by som im hned povedala nech sa staraju o svoje a sami uvidia, alebo nech sa rovno staraju o seba a nie do druhych. 😠 Aj v Ikei aj u Batu maju tie lopticky a u nas vo vela nakupnych centrach kde je restika maju kutik pre deti kde sa spolu hraju, jasné, ze do hospody by som dieta ani netahala. A ak ti chyba to vyrazit do baru, no tak nech manzel strazi a ty vecer na dve tri hodky vyraz, ved aj ty mas pravo raz za cas si urobit vecer len pre seba. 😠 Ja si teda na tom trvam, ze aj ja potrebujem oddych od dietata aj ked ju zboznujem, ale cas na seba si treba jednoducho vydobit, mame na to pravo, ved pracujeme 12 hodin sme s detmi no nie? 😕

mateta888
3. dec 2009

😎 Omlouvám se že vám sem lezu, já mám doma něco podobného, ale momentálně je klid, no ale k těm výletům a tak. Holky a proč se jich doprošovat aby vás něka, vzal když oni jsou pánem tvorstva.
Něco osvědčenýho. Dítě je i jeho, prostě si vyberet jeden den, zeptejte se ho jestli má volno a když řekne že jo tak mu řekne super, já mám něco domluveného tak dneska hlídáš. Kdyby jste měli sedět hodku dvě někde v kavárně s knížkou nebo jít sami do kina, uvidíte jakej to budemít efekt. najednou přestanete být neviditelná a kde jsi byla a bylo to fajn, hlavně mu to řekněte až se zeptá a už takový problém mít nebudete.

drobcek2210
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brumdinka
16. dec 2009

tak nás z témy manžel si hledá milenku šoupli sem 😀

kaci - já nemyslela, že ho toho svýho do bordelu pustim 😀 , jen jsem uvedla informaci, že jsou "veřejné domy" kde se na to opravdu dbá a pokud to ta "pracovnice" nemá, tak letí rychlostí blesku, dokonce tam jsou všechny dobrovolně, né jako jinde kde je třeba k prostituci nutěji - a že z jistýho hlediska chápu, že to třeba kamarádky consti tolerují 🙂

sonije
17. dec 2009

Taky koukám, že mě přehodili. No milenka nebo kamarádka, každý tomu říká jinak. Kooukala jsem, že jste si pěkně podiskutovali jestli bordel ano či ne, jestli je lepší milenka atd.. Já teda teď všechno přehodnocuju, takže ještě nemám vyhraněný názor na nic, ono opravdu záleží na situaci.. S manželem už jsme si sedli a promluvili si o všem. Teď to máme tak, že prostě fungujeme, než se uvidí co a jak. Jako každý chlap se hájil tím, že inzeráty mají podané všichni jeho kamarádi, že smsku si s tou ženskou psal ze srandy a nikdy nechtěl zajít nikam daleko a že by to ani nešlo, protože mu hned na všechno přijdu 😠 . Obrátila jsem to a zeptala se, co by dělal on, kdyby narazil na takový inzerát a taky by se mu to nelíbilo a u smsky, kterou jsem mu našla, by už mi asi nedal šanci. Ode mě ji ale chce. Ale jak říkám, já mám teď v hlavě nějak prázdno, funguju na rezervu, snažím se doma udělat vánoční atmosféru, vyřešit si pracovní záležitosti, chystat se na porod a po šestinedělí nad tím začnu uvažovat, co bude nebo nebude..
Doma fungujeme na jednoduchých větách typu: "potřebuju abys v práci okopíroval doklady do porodnice." "v sobotu pojedu ještě něco dokoupit tak zatím umyj ty okna." "Adík dneska zlobil, tak má zakázanou veškerou čokoládu, kdyby to na tebe zkoušel." "ráno spolu ukliďte v pokojíku, už jsme to nestihli." Nic víc nic míň. Manžel všechno odkejve a snaží se mě nijak nedráždit. Maximálně se mě na něco zeptá, když něco hledá, ale většinou mu odpovím "nevím, poraď si sám.", ať to nemá tak jednoduchý. Na fotbal jel, jen na zápas a zpátky a ještě s naším rodinným kamarádem, abych ho měla pod kontrolou. Pěkně se tam nachladil, ale na čajíčky a péči nemá nárok.. Vlastně si ani nepamatuju, kdy byl doma takový klid. Žádná dusná atmosféra, žádný dohadování o úklidu, přemíry práce, nic, kdyby v pozadí toho nebyl ten průšvih, docela by mi to tak vyhovovalo 😉

emilyz
17. dec 2009

sonije: mas pocit, ze je to manzelovi aspon trochu luto?
mozno to chce vsetko cas...

sonije
17. dec 2009

emilyz: líto mu to je, nechce přijít o rodinu. Hlavně se hrozně stydí. Stačilo mu říct, že jsem se o tom svěřila kamarádce a hudroval, že když u nás bude na návštěvě, nebude se jí moct podívat do očí. Byl totiž vždycky zvyklej, že jsem rodinné věci ven netahala a nikomu o nich neříkala. Dusím ho se vším všudy, aby se vzpamatoval, až mi je ho líto.. Ale najednou mu jdou udělat všechny věci, které půl roku odkládal, najednou může být i doma, můžeme někam vyrazit.. Zpytuje svědomí, to je na něm vidět.
Chce to čas, to jo, já vlastně ani nevím, jestli mu chci odpustit, jestli to má ještě cenu, uvidím po šestinedělí, až se mi vrátí mozek a budu schopná normálně uvažovat..

filipal
17. dec 2009

Sonije, vyzera to nadejne! 😎
a ty si to vzala sa dobry koniec...vidis, aspon bez dohadovania vsetko zvladnete, upratat, nachystat pred Vianocami....
z toho co pises, vidno, ze mu je to luto a ze mu na rodine zalezi... 😉

sisinka80
17. dec 2009

Psala jsem v jinem příspevku tema uzamkli psala jsem to ve vzteku, takže tema bylo zmatene takže tak že zkratka jsem příšla v zaří na manželovou neveru s tím že si psala s dvema ženskyma, jen emaily dala jsem mu šanci. sliboval že už nikdy si nebude psat říkam ok. vyhrožovala jsem že se s ním jinak rozvedu. A ted minuly tyden vše prasklo už vím kdo to je spal s ní pry šlo jen o sex, a o pokec ve mne pry chyba není. Mluvila jsem i s ní, s jeho milenkou tahli to splou rok tak dlouho mne obelhaval, ona ho nemiluje. Ted si psal zase s další takže zkratka 4 ženske? Mam mu ješte nekdy veřit. Ted mi říkal že udelal zatím tlustou čaru chce začít nanovo, že to zašlo moc daleko ted si to uvedomil mne pry miluje a rozvadet a ani opustit mne nechce, mame 2 děti 7, a 2 roky. Děti miluje hraje si snema pomaha mi doma ma dobre vlastnosti ale strašne lže, ja krava ho pořad miluju, Sama nevím co mam dělat dat mu zas šanci kolik sem mu jich dala, ja nemam kde jít matka žije na slovensku otec zavřeny, jinak byt je na mne psany takže bych ani nikam nešla ale asi bych ho neutahla, jsem na mateřske ktera se mi v unoru snižuje, rodiče to jeho vedí, jsou z toho neštastní mne podporují. Holky to je strašne dlouhy příbeh a zamotany. deti jsou na nem zavisle, řekla jsem mu že pokud neco zjistím tak ja si už s nekym začnu, to mu staršne vadí a říka že odejde on muže podvadet a je ne. co vlastne chce on chce mne mít navařeno vyprano atd, ale přitom si uživat. Ted to zatím necham byt budou vanoce pak se uvidí ☹

tatata
18. dec 2009

minule som videla nejaku relaciu, kde bol manzelsky par po 50-rokoch,ktori boli velmi stastni a spokojni - mali kopec deti a vnucat. Rozpravali o svojom zivote ako sa mali a potom sa ich spytali ci sa vyskytli aj nejake vaznejsie problemy. No a manzelka povedala, ze ano, pretoze manzelov velky konicek boli zeny. Ze mal stale nejake zenske a raz mal dokonca nejaky dlhodoby vztah ked to bolo vazne. Napriek tomu su dnes po 50 rokoch spolu a vyzerali stastni... Co z toho vypliva, kazdy ma inu toleranciu a da sa existovat aj takto ... vtedy bola sice ina doba ale i dnes je to casto takto...ty nechces od manzela odist, deti su na nom zavisle, milujes ho..tak ti zostava len dufat ze sa budes casom menej trapit jeho neverami a ze ti jedneho dna nejaka zenska toho chlapa nezoberie natrvalo...

emilyz
18. dec 2009

jo sonije nech tomu cas. Po sestinedeli bude tvoj pohled iny podla mna. Uvidis aj, ako sa bude spravat...

rimmel
18. dec 2009

tatata jasne, vyzerali spolu stastni a asi aj boli,nakolko manzel uz bol pristary nato aby kazdu zensku nahanal...ale co si musela chuderka zena pretrpiet koli nemu sa nedozvieme a ide o to, ze zijes iba raz, a trpiet? tolke roky? zmarene roky....

tatata
18. dec 2009

no asi si pretrpela i ked to nehovorila nejako v zlom..proste sa s tym zmierila ze ma muza ktory beha za zenskymi a bola rada ze nepije, nosi domov vyplatu a ma rad deti. Asi si z toho zleho vybrala moznost..radsej chlap kurevnik ako ziaden chlap..no a po 50 rokoch ich isli prezentovat do TV aky idealny par..a pravdupovediac vyzerali stale zamilovani ...

rimmel
18. dec 2009

no nato treba mat asi povahu 😀

kalu
18. dec 2009

Sisinka : Na tohle se dá poradit opravdu jen vypakovat ho z bytu (bůhví, jestli ty jeho řečičky o lásce k rodině nejsou hlavně kvůli tomu,že by po případném vyhazovu neměl kam jít 😝 ) . Utáhla bys to, neboj, dostávala bys od něj alimenty na děti+ na sebe + přídavky na sociálce 😉 A pokud tohle řešení odmítáš, tak, jak ti radily holky, zvyknout si na to , že ti bude nevěrný a netrápit se tím. Užívat si toho,že se hezky chová k dětem, nepije,přinese peníze a nebije tě. Jiná možnost podle mně není- rozhodně nepočítej s tím, že se změní!!!

Sonije-u vás to vidím trochu nadějněji,ale taky nic moc.No, alespoň se snaží. Ale hlavně ať ti ho není líto, jak si psala 😠 Nezaslouží si to.Uvědom si, že on si to, že ti chce být nevěrný dobře rozmyslel a chladnokrevně za tím plánovaně vědomě šel.To už mi připadá "omluvitelnější" varianta, kdy se chlap nechá oblbnout v práci sekretářkou a začne si s ní, než že se dopředu rozhodne, že mě chce být nevěrný a snaží se za tím účelem někoho najít.To, že to dělá kvůli kamarádům z práce a že by to stejně nikam nezašlo (pokud už se tak nestalo- tobě se chlubit nebude)- tomu doufám nevěříš ???

mywiel
18. dec 2009

Užívat si toho,že se hezky chová k dětem, nepije,přinese peníze a nebije tě.

No tak toto by mne nestacilo a vobec mi ma taky zivot nenaplnoval a by rada za to ze ma nebije no to urcite, hned by isiel kade lahsie, treba si vazit samu seba.... 😕 Ale je fakt, ze kazdy sme iny.

zanett
18. dec 2009

To rozhodne souhlas s mywiel - to, ze chlap zenskou nebije, ze se chova hezky (K vlastnim!) detem, ze nosi penize a nepije (nejak moc), to by snad mela byt samozrejmost a ne to oslavovat jako nejakou stastnou vyjimku!

kalu
18. dec 2009

No já s Vámi holky na 100% souhlasím-já jsem se kvůli nevěře a lhaní svýho exmanžela rozvedla- mně by to taky nenaplňovalo- a bez něj je nám 100 krát líp 😉
Psala jsem to jen jako reakci na Sisinku, která psala, že přestože jí manžel pokaždé přísahá, že s tím skončí, tak už mu čtyřikrát přišla na nevěru- pokaždé s jinou ženskou.A že ho i přesto stále miluje a nechce ho opustit. Takže pokud ho fakt nechce opustit, tak jí podle mně nezbyde nic jiného, než opravdu se těšit z toho, že jí nebije,nepije a mám rád alespoň děti, když už nic jiného 😝

sisinka80
20. dec 2009

No manžel chce začít nanovo že si to vše uvědomil o co by mohl přijit jako o rodinu pry ujel na psaní. Nevím rozvadet se nechce, však vše ukaže čas. mame male deti ktere ho miluji ale ja ho ted podezřívat budu kdykoliv odejde pryč z domu. snaším to ted blbe v noci nemužu usnou, jsem unavena ted ty svatky. hruza ☹ Ja mu řekla že pokud neco zjistím tak si taky nekoho najdu, říkal že se nemam bat, že už to neudela, ted mi na mobil chodí zvlaštní sms na jeho taky myslím si že to delají ty jeho milenky nevím ty sms jsou jako od nas poslane vubec tomu nerozumím mobil mel doma spal ja ne a přišla sms od neho na muj mobil nevím kdo takhle hackeruje. On tvrdí že nam nekdo chce rozbít manželství třeba manžel do te jeho milenky mi se tak trochu zname ja s tou jeho byvalou millenkou její manžel delal s mym manželem to byla podmínka proč odešel z prace musel odejít jinak by pry se dozvedela o jeho pomeru nechtel at se to dovím radči odešel blbec mel skvelou praci dobře placenou.

britney
20. dec 2009

Kocky, ja tedy- muj nazor : zahne jednou- zahne znovu.... Leopard nezmeni nikdy sve skvrny.....
mam spoustu zkusenosti s podobnyma.....

kalu
20. dec 2009

Sisinko, na to se ti dá říct jenom to, že každý je strůjcem svého štěstí a popřát ti, aby ti ty manželovi nevěry vadily pořád méně a méně a aby se jednou na seznamu milenek nevyskytla nějaká nezadaná a s ubytováním. To, že se nikdy nezmění, víš i ty sama, je to poznat podle tvých příspěvků, ale když ho přes to přeze všechno tak strašně moc chceš, tak ti fakt přeju (a myslím to vážně), to, co jsem napsala v předchozí větě. Není to ironie.