Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

m311293
16. mar 2009

marianitka, já taky byla ta chápající adnes je mi to k h..., protože naše manželství jde do kytek, kdybych ji jednu vrazila, možná by to dopadlo stejně, ale určitě ne hůř.

mikalove
16. mar 2009

ved keby jej to jej muž neporozpraval,nemusela by sa nina cítiť trapne ,ja ani kamoškám nehovorím o veciach čo si doma riešime,ja som tiež z čisto mužského kolektívu a problém bol len raz...kolegova frajerka mala kader.salon a ja som povedla, v robote,že som sa nestihla objednať ku kared. pred večierkom a on ,že neboj,ja ti vybavím,ja som sa potešila a ona nie,ked ma tam priviezol 😀 ale dopredu ma vobec nenapadlo ako to može dopadnuť

marianitka
16. mar 2009

😀 Mikalove no super....sak ale to mohla byt rada, ze zarobí...no všelijaké sme, aj muži aj ženy...no ale teda som zvedavá ako to chuda NINKA porieši a ako to dopadne

jahodas01
16. mar 2009

m311293 asoň by si si ulavila... 😒 kolko idealnych manželstiev sa končí rozvodom??? všetko klape a zrazu bác...

nina- ja by som mu neverila, ju by som z toho vynechala, ale jemu by som to poriadne ,,osladila,, čo má čo jej rit vyvážať... aj za 15min sa dá moc toho stihnúť...a on by mal stáť na tvojej strane, keby to tak bolo, tak by nešiel obhajovať kamarátstvo... 😒

mikalove
16. mar 2009

aj ja som zvedavá čo sa dozvie,ninka potom nam napíš,a kedy sa vlastne stretnete? a muž o tom vie?

kikusa100
16. mar 2009

no ja s vami suhlasim ..ja by osm sa asi teiz dost nastvala keby mal muz nejaku kamosku.. xi xi
ja som mala zasa opacny problem..mala som jedneho znameho ktory sa na mna nalepil a nedal mi pokoj.. zacal mi volat pomaly kazdy tyzden..tak som mu hned dala na javo..ze brzdi..vonkku nejdeme, ja mam uzasny vztah, budem sa vydavat, manzela milujem.... a je po probleme... chlapec pochopilll 😀 asi je to na kazdom z nas ako taketo veci dopadnu..
ono niekedy clovek skoci do urcitych veci ani nevie ako sa tam ocitne..a niekedy aj nechtiac...ale urcite by som netolerovala nejaku kamosku..ine by bolo keby sa poznali cely zivot..este predtebou..ale takto nie...niektori ludia nemajuu zabrany.a je im jedno ze znicia vztah tomu druhemu...
no aj o tom je zivot... musime sa naucit riesit vseliake problemy... a tak..
kamoska sa mi raz stazovala ze manzel ma tiez nejaku kamosku z prace a vypisovali si a ajj to vadilo.. a pytala sa na to manzela a on jej povedal ze su len kamosi...potom sa dokonca aj s tou babou spoznala ..a vysvitlo ze ona mala muza dlhsie prec z domu, asi jej chybal chlap tak otravovala druheho.. a ta moja kamoska ma teiz nejake problemy.. s dietatkom tak ten jej muz si to mozno tak kompenzoval... a teraz ze je vsetko ok..ze jej sa muz vratil domov, a vsetko sa vratilo do starych kolaji... mas vsetliake situacie..ale ci mezdi nimi nic nebolo to sa nedozvieme..

jahodas01
16. mar 2009

sprav s ním doma poriadok a na stretnutie,nechod... keby boli kamaráti, tak by ti možno herečka sama zavolala, že ju to mrzí a manžel by prerušil s nou kontakt...

nina14
autor
16. mar 2009

Ja som sa s manželom rozprávala o tom hneď ako som na to prišlo, a potom stále dookola, proste to je práve to na tom že ja tým odpovediam neviem uveriť. Mne nevadilo keĎ ju vozil, veď ju vozil viac ako pol roka. Vadilo mi až keď som našla tú prvú fotku, v maily z lyžovačky druhú fotku a že spolu komunikovali cez skype keď sme boli na dovolenke, že chodia spoločne kupovať darčeky pre kolegov a takéto veci.

mikalove
16. mar 2009

ja by som mu povedala,že ked mu až tak chyba,že jej musí zavolať kym sme na dovolenky,nech si zbalí caky-paky a padá z domu

krasulka
16. mar 2009

mikalove..to podla mna nieje riesenie hystercit...aj ked aj mna by to sralo velmi..ale to by si mal naozaj vyriesit jej muz..Ked vidi ze sa tym nina trapi, tak by take komunikacie mal ukoncit. Aj ked uz ju vozieva pol roka a asi sa ako tak poznaju z tou kamoskou, zas jemu to moze byt trapne ze zrazu s nou prestane komunikovat, lebop manzelka na nu ziarli....chlapi toto proste vidia uplne inak ako my..Hmm je to blba situacia a chlapi su blbi ze nas do takychto situacii dostavaju...

kacka.va
16. mar 2009

holky, ale jestli datum narození poslala ve vizitce, tak mi řekněte, kdo z vás má svoje datum narození v mobilu. vždycky každý si pamatuje svoje narozeniny, ne? to spíš bych pochopila, kdyby tu vizitku poslal někdo jiný, kdo ji má v telefonu a má u toho i datum narození, jinak tomu nerozumím.

nina14
autor
16. mar 2009

Zajtra večer, manžel je tento týždeň mimo republiky, ale naposledy keď sme sa pohádali tak som mu povedala že iné riešenie nemám, len že ich budem konfrontovať. On odmietol, tak sa stretnem aspoň s ňou. Ona vraj hneĎ navrhla že s ním prestane chodiť autom, ale mne sa neozvala že si to chce somnou ujasniť ☹

mikalove
16. mar 2009

kacka ty si detektív..to ma nenapadlo,krasulka asi si tolerantnejšia ako ja,ja čo davam chcem aj naspäť 😉

kacka.va
16. mar 2009

no hlavně si teda taky myslím, že pokud mezi nima něco bylo a vzájemně se svěřují, tak se můžou domluvit ☹. Já chlapi nechápu, že jim to stojí za to.

kikusa100
16. mar 2009

kocky..pravda je asi taka ze mu dala svoj datum narodenia z nejakeho dovodu..ale z druhej strany.kdeby to chcel horzne tajit..tka si to neda do mobilu... aby boli z toho hadky..nie?
no ja neviem... ja mam teiz spoluziakov na skype..ale radime sa o veciach zo skoly.a manzel neziarli..
nina..kazdopadne..to nereis radikalne... musis naozaj zistit ako to je..aby si svoj vztah neobetovala kvoli nejakej hluposti ktoru nemam overenu...
musis ty vedeit ci chces ist na to stretnutie... ked na to mas silu tak chod..ale kazdopadne musis si premysleit co sa chces pytat, co jej chces povedat aby si nevyzerala ako chudera..
ale skor by som sa priklonila k babam ze ti radili aby is nesla... podla mna nemas na to aby si isla lebo nie si na koni... na koni je momentalne ona a ty by si mohla naozaj vyzniet ako chudera... aj ten chalan co tu pisal ti dobre radil.. pozoruj, pozoruj, pozoruj... a uvidis....a podla mna by si sa mala aj porozpravat s manzelom.. ved miluje teba....mala by si mu povedat ze ti to vadi, ze ti vadi ako sa chova a tak..opytata sa na tie narodeniny ze nech ti netlaci karelaby..do hlavy... proste na rovinu.. a uvidis...
drziím ti palce

simasa
16. mar 2009

baby, ja mam svoj datum narodenia v telefone 😅 😅 😀

kikusa100
16. mar 2009

simasa ... xi xi..ja som mala v starom telefone teiz svoj datum narodeniea..to len som sa tak smiala aby osm videla ako starnem..mam aj manzelov a minule som len tak zo srandy v kalendari dala nejaky rok 2050 ta som sa smiala pane boze 70 rokov a ja manzel boh vie kde budeme ?? 😕 😀 😀

simasa
16. mar 2009

napise mi to tam ze ja a vek - no cisty narcis 😀 😀

kikusa100
16. mar 2009

😉 no presne hah 😀

krasuliak
16. mar 2009

no nakolko tu je aj moja manzelka tak sa nebudem vyjadrovat 😀 😀 😀

len vam chcem napisat ze co robite vsetky dramu z toho datumu v mobile?? ved ja mam mobil kde je tolko ponuk pri ulozeni mena,cisla od datumu narodenia pomaly az po velkost nohy! a aj keby si ho len tak ulozil, no a?? co je na tom zle ved sa poznaju su kolegovia a ked si nepamata datumy tak si ho ulozil ved by to bolo trapne keby zabudol na jej narodniny ked su dobry kamosi! to len na vysvetlenie jedneho problemu 😀 😀

cakam vas utok 😅 😅

krasulka
16. mar 2009

krasuliak mna by nahodou velmi zaujimalo aky mas na to nazor 🙂

krasuliak
16. mar 2009

sak prave 😀 😀 😀

marianitka
16. mar 2009

😀 Krasuliak...no tak to je veda pre ženy!!!

No počkaj, tak krasulka si začne ukladat všelijaké "miery a dátumy" do mobilu všelijakých sexi chlapov z pláže a ty budeš kludný - ked ti povie, že ved to je známy a kamoš, nemozem zabudnut na jeho narodky, tak si to dávam do mobilu. Tak isto si to ten jej manžel mohol dat v robote do kalendára, nie je to logickejsie???? - utok č. 1 😀

krasulka
16. mar 2009

no ja si myslim ze Nina nic neprehana..ved uz pol roka jej muz vozi tu kolegynu do prace..a bolo to v pohode..az ked sa zacali obajovat znova a znova dalsie skutocnosti z jej suvislostou..vzbudzuje to podozrenie..bez vetra sa listok nepohne 😝

slnieckova
16. mar 2009

krasulka - krasuliak 😀

a preto som rada, ze mame s manzelom na toto rovnaky nazor 😀

krasulka
16. mar 2009

slnieckova aky?

marianitka
16. mar 2009

Krasulka presne suhlasím

krasulka
16. mar 2009

slnieckova, no keby toto robi krasuliak tiez to riesim..jemu by sa urcite tiez nepacilo keby najde na skype ze vediem dlhe debaty s nejakym kolegom, tiez by zistoval...potom o par dni by mi nasiel v mobile ze mam ulozeny datum, kedy ma ten kolega narodky..o par dni by mi v PC nasiel kolegovu fotku..hmm..no co krasuliak, bolo by to v poriadku? Utok c.2 😀 😀 😀

krasuliak
16. mar 2009

marianitka zase to neprehanajme 😠 😠

ved ja nevidim na tom nic zle ked si manzelka ulzi nejaky datum nar.nasho spoloc.kamosa . a do kalendara??? a ten ti zapipa ??? asi nie 😀 😀 toto bude este tazky boj s vami 😠 😠

bubba
16. mar 2009

ja nesuhlasim tiez si osobne myslim ze to nemusi nic znamenat,teda skor nie ako ano 😉 ja som si tiez vzdy lepsie rozumela s chlapmi a moj muz vie ze mam viac kamaratov muzskeho pohlavia (vlastne teraz uz nie sak som sa stala matkou a odvtedy sa veeeeela zmenilo)a nikdy si nerobil z nicoho velku hlavu,len mi par krat povedal ...ten a ten je do teba buchnuty...a ja taka naivka,ze faaaaaaaaaaaaakt?? 😀 😀 inac moj muz sem tiez chodi tak mu nic nehovorte 😀