Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

marianitka
16. mar 2009

uz sa to začína...sa mi to začína páčiť toto utočenie.... 😀 Krasuliak kde si?!?!?!? Vyjadri sa!!!! 😀

slnieckova
16. mar 2009

krasulka ako ty 🙂

krasulka
16. mar 2009

krasuliak spolocneho ako spolocneho...nina pisala ze ju uz dlhy cas ta muzova kolegyna nekontaktuje, ked jej pisala ona na skype, tak ta kolegyna ani neodpisala...atd...

bubba
16. mar 2009

a aj moj muz ma"kamosku co o nom vie vsetko"najskor mi to dost vadilo ale potom som sa s tym zmierila,ze sak nech sa vyplace,nech popocuva aky je chudacik a aky je on starostlivy a podobne...sak sa bude lepsie citit 😀 no a odkedy sa stal otcom...tak na nu uz nema cas 😝 😝

krasuliak
16. mar 2009

zase s tou foto v PC ja osobne moc neverim no ale tazko sudit !!

marianitka
16. mar 2009

co ona ju neprijala ani do kontaktov - to je divné...aspon tak písala NINA tuším...že jej nepotvrdila ani prijem...hmmm

marianitka
16. mar 2009

BUBBA - nič nepovieme tvojmu manželovi... sme ticho ako rybičky: BUBBIN MANZEL NECITAJ TOTO!!!CO TVOJA ZENA NAPISALA!!!!!!!! Inak bude doma bu-bu-bu 😀

krasuliak
16. mar 2009

no bubba konecne niekto ako ja 😀 😀 😀 dy')

krasulka
16. mar 2009

oki krasuliak, pockaj idem sa poradit s kamosom na skype, aky ma on na to nazor 😀 😀 😀 lebo ty ma nechapes..on ma aspon vypocuje, a poradi mi tak, ked to ty nevies...

bubba
16. mar 2009

podla mna neodpisala lebo sa nechcela do nich montovat nech si to vybavia sami..ja by som asi zareagovala podobne 😅

krasuliak
16. mar 2009

len si myslim ze si sadli a rozumeju si a nic viac v tom nie je i ked vie ze to robi zle manzelke tak by to mohol nejak obmedzit no ale kazdy sme iny 😀 😀

a inak som nezaregistroval ta druha je vydata??

krasulka
16. mar 2009

to je tazko debatovat..moze to byt aj tak aj tak...ale zaujimave je ze dotteraz nebol dovod ich upodozrievat az teraz..tak asi tam nieco musi byt...no nie?

krasulka
16. mar 2009

buuba sak posli muza do debaty, nech sa aj on zapoji 🙂

jenna7082
16. mar 2009

ale ona ju neodsuhlasila a ked nina kukala do skypu muzovi, tak ani s nim nepisala. proste nebola na skype.
a teraz ju uz odsuhlasila a sa stretnu...inak, ja tiez kecam s vela kamaratmi muzskeho pohlavia...na skype, na pokeci...som sice bez manzela, ale aj kebych mala, tak co je na tom?

bubba
16. mar 2009

mm to vobec nebavi 😅

yvetta
16. mar 2009

ja si tiez myslim, ze nieje natom nic zle vediet kedy ma napr. kolega narodky u nas sa to dost v praci oslavuje....
este stastie, ze moj manzel robi skoro v cisto muzskom kolektive nemam co riesit 😀 😀

krasulka
16. mar 2009

jenna ja som rpeto v tomto taka konzervativna lebo..ja som sa tiez k muzovi dostala tak ze sme si zacali pisat a zacali sme si dobre rozumiet..a ked uz si zacne chlap dobre rozumiet s inou zenou, a rozvijaju to, tak si myslim ze je len krocik k tomu aby k niecomu medi nimi doslo..tot vsio..

krasuliak
16. mar 2009

ale ak mam byt objektivny tak sa to neda zhodnotit jednoznaccen je tam vela okolnosti kt.to ovplyvnia a nevieme pohlad manzela len manzelky takze... skoda reci len sa pohadam s krasulkou 😀 😀 😀

yvetta
16. mar 2009

krasulka dovolim si stebou nesuhlasit aj ja si rozumiem aj s muzmi niekedy lepsie ako so zenami, ale to neznamena, ze k nim nieco citim zasa na druhej strane su to len kolegovia.... 😅

dadous
16. mar 2009

krasulka taky bych to tak viděla 😉 čtu vas cely odpolko a nechtěla jsem zasahovat, ale mam na to stejny nazor jako ty. A mam to z vlastní zkušenosti s přítelem. Začalo to smskama, pokračovalo kafíčkama a skončilo v postely. A pak mi řekl že mu doma nic nechybělo, ale prostě byla příležitost 😒

kotenko
16. mar 2009

podla mna tiez neexistuje vztah medzi muzom a zenou.... a ako tu uz niekto pisal, bez vetra sa ani listok nepohne...
Tiez som mala na zakladnej "kamarata", ktory o mne vedel skoro vsetko... ja som ale jeho zaujem o mna "nevidela", brala so ho ako brata. noo, az dokym sa mi nepriznal, ze sa do mna zalubil... skoncili sme nase kamaratstvo, teraz sa na seba letmo pozrieme a pozdravime sa...

Kocky, ale zazili ste nieco take, ze by po vas siel najlepsi kamarat vasho muza/priatela?

co by som poradila ninke, to veru neviem, aj tak si spravi po svojom. ale ja by som zatial nekonala, iba sledovala situaciu a pripadne by som spravila "prepadnutia" v robote typu.. bola som sa prejst, tak som ta prisla pozriet (doniest obed, veceru a pod....). hm

yvetta
16. mar 2009

dadous prilezitost je vsade otazka je ako sa ktomu ten ktory clovek postavi 😅

jenna7082
16. mar 2009

to je pravda....ale zda sa mi ze tu vravela ze vsetko funguje....je starostlivy, pozorny, pomaha jej s detmi, umoznuje jej aby mala svoj volny cas....mne by toto bohato stacilo 😅

inac je tiez pravda, ze jej to mal sam otvorene povedat. ale tiez viem, ze vo vacsine pripadov chlapi take veci nehovoria uz len preto, ze cakaju neprimeranu reakciu...hoci o nic nejde. tak radsej zatajuju "pre klud v rodine"

krasulka
16. mar 2009

podla mna su v tejto teme dve skupiny ludi..taky ktory uz si to prezili na vlastnej kozi, tak vedia k comu take kamaratstvo moze dospiet a druha skupina tych, ktory k tomu vyvrcholeniu kamaratstva este len speju.....

bubba
16. mar 2009

jenna prsne pre toto vidis sa ma ze vacsina zien na to reaguje negativisticky 😅 tak len chce aby bol pokoj.

bubba
16. mar 2009

do kelu a ja som si povedala ze do takychto tem uz nepisem!!! 😅 som hrozna ako dve hrozna 😅

jenna7082
16. mar 2009

si si hned urcite aj oponovala az si sa sama so sebou povadila no a si tu 😀 😀 😀

krasulka
16. mar 2009

preto ja take kamaratstva neuznavam..hold ked to raz clovek zazije, uz take kamaratstvo tolerovat nemieni..a naopak..kto nezazije, tomu nema co vadit na nejakych dopisovaniach..a podobne..

a nieje pravda podla mna, ze ked je chlap pozorny doma k zene a k rodine ze nemoze mat milenku..skor naopak..dost casto sa stava ked ma chlap milenku, tak je doma este milsi aby akoze, nebola zamienka na podozrenie..

yvetta
16. mar 2009

krasulka nem pochopila si ma, ale nevadi.... 😅

yvetta
16. mar 2009

moj manzel Vam odkazuje ktory chlap chce ten si milenku najde vzdy nemusi to byt prave kolegyna z prace 😀