Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

enilora
21. dec 2009

kalu
velmi dobre si to vystihla a táto veta tvoja veta "aby ti ty manželovi nevěry vadily pořád méně a méně a aby se jednou na seznamu milenek nevyskytla nějaká nezadaná a s ubytováním" sa týka aj mňa.Nikdy som sa nad tým takto nezamýšlala aleje to presne tak ako si napísala.

kalu
22. dec 2009

Eni, co na to napsat ?
Jsou ženský, který to opavdu dokážou tolerovat a neužírat se tím a celý život tiše doufat, že tu nezadanou a s ubytováním se jejich partnerovi nepodaří potkat a nějak se tím pádem s tím svým "protlučou" až do věku, kdy přestane mít o ženský zájem a budou ho mít konečně jenom pro sebe. A svým způsobem věřím tomu, že to mají takové ženy na světě jednodušší než ty (včetně mě), které chtějí, aby jejich manžel miloval pouze je a dalo se mu věřit.
Pokud se ale žena opakovanými nevěrami a lhaním svého manžela užírá a trápí, tak nemá cenu s ním zůstávat. Život máme jen jeden a nezasloužíme si ho strávit nervováním, trápením a představami svého milovaného chlapa s jeho ženskými. 😖 Toť můj názor- jsem sice už přes rok sama s malou a "někdo" nám chybí a je nám občas smutno, ale v žádném případě to není můj ulhaný ex. Jinak mám důvěrné zprávy, že můj ex už podvádí a obelhává i svojí milenku, kvůli které jame se rozvedli 😝

ani3012
22. dec 2009

kalu
tvoje slová použijem v mna.poradni 😀

brumdinka
25. dec 2009

Ahojte, holky tak sem Vás dočetla a doufám, že jste si pořádně užili vánoce.

No k tématu:já bych striktně oddělovala "kamarádku" a "milenku" - kamarádku můj muž mít může, milenku nikoli 😠
tedy proti kamarádskýmu vztahu nic nemám, taky mám spoustu kamarádů mezi chlapama, ale nic víc !

no a řešešní - jsou jen 2 možnosti - bud´to budete tolerovat nebo ne a z toho vztahu odejdete - záleží jen na Vás, věřím že jsou i ženy co jim to nevadí a doklepou to až do důchodu - já mezi ně ale nepatřim, takže plně souhlasim s kalu 😉

ani3012
25. dec 2009

brumdinka
myslím si,že nikto nemá nič proti kamarátkam ,ale pokiaľ ty vôbec ani nevieš,že nejaké existuje a tvoj manžel tajne posiela sms,emaily a stretávajú sa tak to nieje len o kamarátstve. Aj keď spolu nespia.Keď je čo zatajovať,tak sú v tom aj postranné úmysli.Väčšina vzťahov vzniká práve v kamarátstvach. Vlastne skôr ako som mala vážnejší vzťah,tak vždy to bol kamarát,len s rozdielom väčšej náklonnosti ako k ostatným

kacka.va
27. dec 2009

souhlasím s ani: pokud je to kamarádka, tak by to mělo být narovinu řečené a ne potajmu se s někým setkávát, psát si.

hadimrska
6. jan 2010

Ahoj holky,
tak koukám,že bohužel nejsem sama, kdo má doma problémy a nikomu to nepřeju.
Toto je můj problém, do teď byl manžel spolehlivý člověk, moc to bolí, máme malou holčičku a jsme spolu už deset let.
Co se malá narodila, jezdí tu u nás dvě ženský s podobně starýma
holčičkama, s tou jednou se bavím jen tak co malá a tak, je to prodavačka
tady od nás, ta druhá mě vždycky ignorovala.
V létě jsem měla hnusnou angínu, nemohla jsem k malé manžel měl dovolenou a
staral se o ní, a chodil s ní ven a najednou jsem viděla, že jedou domů on i
ty dvě kolem našeho baráku, manžel se s nima rozloucčl, ale hned doma mi řekl, že bych
se to stejně dozvěděla, že ho ta co se se mnou nebaví, oslovila, no a tak s
nima kecal. No samozrejme je viděla i babicka a hned mi to říkala, slíbil
mi, že mě s nima seznámí, já to ale nechápu, proč oslovuje ženská co má doma
chlapa a maloý dítě cizího chlapa s kočárkem. No a snad stokrát jsem je potkala a nic,
ona si mě ani skoro nevsimla, a manžel mě neseznámil, prý se mě bojí, byla
jsem naštvaná jasně, prej mě chtel sehnat kamarádku.
No a nic se nedělo, až teď byl na vecírku a přišel vožralej, ale vo to
nejde, to chápu, ale lhal mi jak tam jel a kde byl ani skoro nevěděl, to už
mi bylo divný, no a tak ležel a dosla mu SMS, byl to jen výpis, jenze já to
nějak blbě namačkala a tam byla spousta volání s ní za posledních pár dní,
no a tak jsem vyzvídala a pak mi ruply nervy kdyz mu zase v sobotu volala.
Tak jsem začala řvát co a jak kdo to je, kdyz jsem zjistila že ona, tak jsem
ho chtěla vyhodit, no a strašně dlouho jsem z něj tahala, spoustu věcí, jako
co a jak, tak prej jí potkal před deseti dny v albertu, a chtěl po ní císlo,
to jestli to číslo chtěl on nebo ona nevím presne, ale šlo o to, že až ona
pujde ven s malou, tak mu má zavolat a jako náhodou se potkáme a on nás
seznámí, jenže to furt nejak nevycházelo.
On jí dal dokonce i číslo na mě a ona mi volala, naštěstí jsem skoro hodinu
telefonovala, jinak bych jí přizabila. A tak mi aspoň napsala SMS že je to
celé nedorozumění, bla, bla.........................
Odepsala jsem jí až za pár dní, a dopadlo to tak, že si prřsla pokecat i s
malou k nám, jenže došel manžel a seděli a nic moc neříkali, ale potvrdila mi
v sms, že šlo o to seznámení, kéž bych jí mohla věřit.
No a pak dlouho nic, a pak asi za týden jel manžel do Mcdonalda pro jídlo a
najednou tam měl hned po odchodu z domu že jí volal a ona pak jemu, prej jí
omylem vytocčl, a položil to, to byla pravda, ale pak mu volala ona a to jí
prej taky to položil, ale mluvili spolu 18 za tu dobu se dá říct spousta věcí, no nakonec z něj vylezlo, že jí volal co se stalo jestli jsme se my dvě nedomluvily, že se neozývá, on je tak blbej nebo co,
to je jasný, že jí nešlo o mě ale o něj.
No a zjistila jsem fakt náhodou, ze jí má i ICQ, nic jsem mu neřekla, vyčkám
jestli hvězda něco nenapíše.
A k tomu spousta dalsích vecí, práce, skola, hlavne já, moje rodina, nikdy
nebyl na chození do hospody a tak, a ted by chodil furt.
Zrovna ted je relativne klid má zkousky tak se ucí, já chodím odpoledne pryc
abych ho moc nevidela, dnes se mi udelalo v drogerii zle, asi stres nebo co.
Nikince rostou uz dve stolicky nahore,jedna uz je trochu venku, ale ta druhá
je jen nateklá, a má rýmu.
Promin ze te s tím otravuju, vím, ze más svých starostí dost, jen jsem
chtela znát tvuj názor.
Musím ti jeste neco napsat´, neber si to osobne, ale más s tím zkusenosti.
Co se malá narodila, jezdí tu po Kohoutkách dve zenský s podobne starýma
holcickama, s tou jednou se bavím jen tak co malá a tak, je to prodavacka
tady od nás, ta druhá me vzdycky ignorovala.
V léte jsem mela hnusnou angínu, nemohla jsem k malé Jura mel dovolenou a
staral se o ní, a chodil s ní ven a najednou jsem videla, ze jedou domu on i
ty dve kolem naseho Jura se s nima rozloucil, ale hned doma mi rekl, ze bych
se to stejne dozvedela, ze ho ta co se se mnou nebaví, oslovila, no a tak s
nema kecal. No samozrejme je videla i babicka a hned mi to ríkala, slíbil
mi, ze me s nema seznámí, já to ale nechápu, proc oslovuje zenská co má doma
chlapa cizího chlapa s kocárkem. No a snad stokrát jsem je potkala a nic,
ona si me ani skoro nevsimla, a Jura me neseznámil, prý se me bojí, byla
jsem nastvaná jasne, prej mne chtel sehnat kamarádku.
No a celý nic se nedelo, az ted byl na vecírku a prisel vozralej, ale vo to
nejde, to chápu, ale lhal mi jak tam jel a kde byl ani skoro nevedel, to uz
mi bylo divný, no a tak lezel a dosla mu SMS, byl to jen výpis, jenze já to
nejak blbe namackala a tam byla spousta volání s ní za posledních pár dní,
no a tak jsem vyzvídala a pak mi ruply nervy kdyz mu zase v sobotu volala,
já vím, ze je to trestný, proste jsem se koukla.
Tak jsem zacala rvát co a jak kdo to je, kdyz jsem zjistila ze ona, tak jsem
ho chtela vyhodit, no a strasne dlouho jsem z nej tahala, spoustu vecí, jako
co a jak, tak prej jí potkal pred deseti dny v albertu, a chtel po ní císlo,
to jestli to císlo chtel on nebo ona nevím presne, ale slo o to, ze az ona
pujde ven s malou, tak mu má zavolat a jako náhodou se potkáme a on nás
seznámí, jenze to furt nejak nevycházelo.
On jí dal dokonce i císlo na me a ona mi volala, nastestí jsem skoro hodinu
telefonovala, jinak bych jí prizabila. A tak i aspon napsala SMS ze je to
celé nedorozumení, bla, bla.........................
Odepsala jsem jí az za pár dní, a dopadlo to tak, ze si prisla pokecat i s
malou k nám, jenze dosel Jura a sedeli a nic moc neríkali, ale potvrdila mi
v sms, ze slo o to seznámení, kéz bych jí mohla verit.
No a pak dlouho nic, a pak asi za týden jel Jura do Mcdonalda pro jídlo a
najednou tam mel hned po odchodu z domu ze jí volal a ona pak jemu, prej jí
omylem vytocil, a polozil to, to byla pravda, ale pak mu volala ona a to jí
prej taky to polozil, ale mluvili spolu 18 sekund a kdyz si to spocítás dá
se za tu dobu ríct spousta vecí, no nakonec z nej vylezlo, ze co se stalo
jestli jsme se my dve nedomluvily, ze se neozývá, on je tak blbej nebo co,
to je jasný, ze jí neslo o me ale o nej.
No a zjistila jsem fakt náhodou, ze jí má i ICQ, nic jsem mu nerekla, vyčkám
jestli hvezda neco nenapíse.
Co se dá jinýho dělat.

mywiel
7. jan 2010

Hadimrska sorry ale ten tvoj nie je ziadny krasavek a ty taka kocka, chod aj ty von a stretavaj ludi uvidis ako bude tvoj muz ziarlit. 😉

ani3012
7. jan 2010

mywiel
nemyslím si,že si jej tým nejako pomohla, keď označíš jej manžela za škaredého.O kráse vzťah nieje. Ale inak súhlasím s tebou.

hadimrska
myslím,že dosť preháňaš i keď opatrnosti nieje nikdy dosť. Čo je to spousta volaní?
Skús sa s ním v kľude porozprávať,že sa ti to nepáči a že s ňou nechceš byť kamarátka a požiadať ho,aby sa ani on s ňou nekontaktovali prípadne to povedz aj jej,keď sa vlastne poznáte.

mywiel
7. jan 2010

No ja som ju chcela len povzbudit, zdvihnut sebavedomie nech sa nevzdava ze ma tiez svoju hodnotu ale asi to blbo vyznelo... 😅 🤐

romana29
7. jan 2010

Teda píšu za sebe, ale kamarádku bych příteli rozhodně neschvalovala. Stejně jako on mě kamaráda...Nevím, mé kamarádky kamarády nemají a jejich muži kamarádky taky ne a zdá se nám to normální. Ale tak pokud to někdo tak cítí, že se líp vypovídá druhému pohlaví, tak proč ne, ale mě by to vadilo.

ani3012
7. jan 2010

romana
keď som sa pýtala mm, či mu nebude vadiť,ak pôjdem s babami von sa zabaviť a niekomu budem sympatická a dám mu svoje číslo a email,aby mi mohol napísať alebo zavolať, tak by mu to vadilo.Ale čo sa týka jeho,tak "čo je na tom?" to je momentálne veta jeho nových kolegov.

mywiel
😉 🙂

romana29
7. jan 2010

ani tak to je blbý no....mojemu se teda ženský líbí, nebudu říkat, že je svatej, ale naštěstí spíš ve virtuální podobě na netu 😀, že se podívá a stačí mu to . Mě osobně chlapi nezajímají vůbec, stejně jsou všichni stejní, jeden jak druhej, jen někdo o trochu lepší a někdo o dost horší 😀

hadimrska
8. jan 2010

Ahoj, holky myslete na nás prej jí miluje a neví, asi odejde, já ho taky miluju a máme malý dítě, nevím jestli zůstane, mě to asi zabije, čekám až se rozhodne, nechápu jak může zahodit 10 let. Myslete na mě a na malou prosím. Děkuju za podporu

vlastovka385
8. jan 2010

Hadimrško, myslím na Tebe, musí to být strašně těžký, ale vydrž, nic se nejí tak horký, jak se uvaří. Jestli se zamiloval, tak s tím teď moc nezmůžeš, ale ono mu to zamilování nevydrží napořád. Mám pocit, že to pro vás dobře dopadne, jenom nedělej žádný ukvapený závěry, máte krásnou holčičku, byla by to škoda kvůli tomu rozbít rodinu. Hele, i kdyby odešel, tak to neznamená, že se nevrátí, kdyby k tomu fakt došlo, tak se snaž s ním jasně dohodnout provozní podmínky týkající se financí a vídání se s malou. A taky bych mu dala najevo, že mu dávám teda čas, aby si to vyzkoušel, ale že na něho nebudu čekat věčně. Držím pěsti a přeju pevné nervy.

vlastovka385
8. jan 2010

A víš co,možná bych mu sama řekla, ať se odstěhuje, že mi ublížil a že je pro mě těžký s ním teď bydlet pod jednou střechou. Tím mu trochu sebereš vítr z plachet, takhle si on myslí, že tě má jistou a že ty čekáš, jak se ON rozhodne. Možná bys tím mohla získat psychologickou výhodu.

momin
8. jan 2010

hadimrska moc tady nepisu ale cist si chodim... myslim na tebe a snad to u vas dopadne dobre....
myslim ze to zase takova "laska" nebude.. podle me si mysli ze ji miluje.. protoze ona po nem nic nechce..nema zadne povinosti..nemusi ji doma pomahat... neni to proste ten klasicky stereotyp.... Jenze oni si ti chlapi neuvedomujou ze po case to bude vzdycky to same.... 😒

mywiel
8. jan 2010

Mne pridu ti chlapy hrozne nesitni akonahle sa im zena nevenuje na 100% ale svoju naklonost sustredi na dieta, oni uz hladaju nieco iné kde budu na prvom mieste, je to smutné ved pre zenu je tak tazké byt dobrou matkou a zaroven nezanedbavat manzela, oni nechapu, ze zena potrebuje tiez vypnut a odychnut si. Nie oni musia hladat uz zabavku inde a zvysovat si sebavedomie pri kazdej ktora na nich mrkne. 😠 Miesto toho aby pochopili ze dieta je vysledok lasky a ze sa tu zacal novy zivot, rodinny v trojici. Hadimrska drzim ti palce, on pochopi ze urobil blbost, vzdy si chlapy myslia ze trava inde je zelensia ale to je len klam a 10 rokov manzelstva, no to je s prepacenim pako ale on je teraz oblbnuty a rozmysla tym vacsim mozgom co ma v nohaviciach. Ostan kludna, stanov si urcité podmienky, chod sa odreagovat s kamaratkami a uvidis on pride. Inac takéto zenské bez chrbtovej kosti co rozbiju rodinu s malymi detmi by som jej asi isla zapriat nech sa jej stane to isté. 😠

enilora
8. jan 2010

Prišla som nato že sa v chlapoch dokážem vyznať čím ďalej menej 😝

jittuss
8. jan 2010

hadimrska - musím souhlasit s vlastovka385 - já bych to udělala jak píše, ukaž mu že má svou hrdost a že se sebou nenecháš zametat!

andy001
8. jan 2010

Holky nevím, můj manžel čte tady v diskuzi,,, a sám mi říká že dost chlapu jsou .....
a taky že Kamarád taky Rád 😉

andy001
8. jan 2010

hadimrska: taky na Tebe myslím, ti chlapi jsou fakt divní 😖
Písni jak jste dopadly 😉 (věřím že dobře)

juliankaaa
8. jan 2010

hadimrska
Si nadherna maminka a mas prekrasnu dcerku....je mi velmi luto ze riesis neriesitelnu situaciu....nech sa rozhodnes akokolvek urcite to bude spravne riesenie a hlavne mysli na vasu malicku
neviem ako by aom to riesila ja, ale pravdepodobne by som ho vystahovala, pretoze ked sa nevie rozhodnut, tak by som mu v tom pomohla, mozno az po takomto soku by dostal rozum
Prajem Ti vela sil a nervov

hadimrska
8. jan 2010

Ahoj holky sedím tu a čekám a on to s ní řeší, píše mi neboj přijdu domů bude to dobrý, nechtělo se mu ani odcházet z domu, pořád mě objímal, je to šílený, malá spinká a tu čekám jak ta husa, nechápu proč je tam tak dlouho, děkuju za Vaši podporu. Ale máte pravdu jak má žena dítě tak chlapi snad automaticky hledají jinde jinou. Je to moc smutný, všem holkám co se jim něco takovýho stalo nebo stane, přeju hodně pevný nervy a taky sílu na to vše co musíme unést.

hadimrska
13. jan 2010

Ahoj holky,
bylo to šílený šekala jsem do půl patý ráno, volala a psala a dokonce ho hledala v pyžamu venku, došel a když viděl co to se mnou dělá byl hodnej, odjeli jsme spolu na víkend do lázní, za chvíli se máme stěhovat a nejde z toho couvnout, a on už zase se mnou plánuje co a jak a malá konečně má doma tátu tak začala papat a míň plakat. Ale včera mu psala, že se s tím svým rozešla, nedá pokoj svině jedna, pořád mám strach, že odejde, a co bude dál, ty pocity jsou šílený, a pak mám zase pocit, že si rozumíme jako nikdy, včera na ní smazal všechny kontakty. Jo a ještě jedna věc, byla jsem s kamarádkou v pondělí na 4 hodiny pryč a pořád mi psal, až nakonec mi napsal, že s ní nic neměl, když jsem se ho ptala tak to by prej neudělal a řekl mi to v afektu, ale já mu řekla, že nevím čemu věřit, jednou je to tak a pak jinak.
Nejhorší na tom je, že on se choval fakt úplně jinak, znám ho deset let a krizí už bylo, ale ona jako by mu vymyla mozek. Dokonce celou dobu co za ní lezl, byl takovej zaraženou, chvilku protivnej, ale pořád se o mě bál a bylo to jak na kolotoči nahoru a dolů, zlej a pak hodnej a tak dokola, a mezitím bez zájmu.
Všem přeju ať je nic takovýho nikdy nepotká, a když potká, tak ať o tom radši neví a ať ti jejich chlapi nechcou opustit svoje rodiny. Děkuju za podporu a držte mi prosím palečky

haninap
13. jan 2010

Jo to si chlapy velmi snadno vymýt mozek nechají. Ženská potvora mu poskytne porozumění a to co má pocit, že doma nemá, omotá si ho kolem prstu. No pánové se dost často lapit nechají, bohužel. ☹ ten vymytej mozek měl mm taky.
A to byl celou tu dobus ní?

kacka.va
13. jan 2010

hadimrsko: ty jejich "kamarádky" jsou často dost velký svině. I když už jim chlap dá najevo, že o ně fakt nestojí, tak nedají pokoj a neustále se připomínají.

tinus20
13. jan 2010

Moj byvali,sice neboli sme zobrati ale dajme tomu ,ze nebolo daleko od svadby,si tiez nasiel kamaratku ,nebola to iba jedna kamaratka ,zacalo to celkom nevinne a skoncilo to rozchodom a odstahovanim od nas...a pritom vobec neprotestoval odist k mame...a som naozaj rada lebo to co robil nebolo normalne a samozrejme mi minule zacal vycitat ze "ved to ty si sa rozisla...,ja som chcel ostat s tebou do konca zivota" a bla bla bla...No musim najst mojmu synkovi noveho tata a zaobstarat sestricku ,ale nebudem predbiehat mam nato este pomali 10 rokov a druhy krat si sakra rozmyslim co robim

bora8
27. feb 2010

tak by ma zaujímalo ako dopadli tieto príbehy....

hadimrska
1. mar 2010

Ahoj holky,
tak manžel se moc snaží, dokonce až jsem překvapená, ale já vím, že ona mu určitě vypisuje, i když on tvrdí že ne, ale několikrát jsem mu řekla, že jestli budou v kontaktu, tak já v tomdle žít nechci a vychovávat dítě. A ona je nehorázná svině, potkali jsme jí i s mou mamkou, malou a manželem a ona ho pozdravila, kdyby tam nebyla mamka, která o tom neví, asi bych se na ní vrhla. Poslední dobou i manžel o ní nemluví zrovna hezky, a tvrdí mi, že to co mi řekl, to nemyslel vážně, ale..........................věřit či ne?
Plánuje dovolenou a tak s náma, tak snad to myslí vážně. Mám kamarádku co je na tom o dost hůř a ten s ní nic neplánuje.
Jo a taky jsem se o sebe začala víc starat a začíná na mě pěkně žárlit, ale už nikdy nebudu taková jako dřív..................., tak naivní....................., nebezpečí číhá všude, tak holky bacha a nedejte těm potvorám šanci, když ti naši chlapi nedokážou říct ne................................ 😀