Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

latvia
31. mar 2010

dnes v noci cely barak zobudila jedna zena, ktora sa snazila dostat dnu, tak vyzvanala o pol dvanastej vsetkym susedom, ze jej mame prist otvorit, lebo ona ide riesit nejaku situaciu s jednou zenou od nas vo vchode....sme jej povedali nech si zvoni dotycnej a nebudi nas vsetkych.....nedala si povedat, zvonila dalej, tak jej asi niekto dosiel otvorit a potom zurivo klopkala a behala s asi 12 rocnou dcerou po bytovke a hladala kde byva dotycna....ma tak nasrdila, lebo mi zobudila tymto svojim vycinanim maleho, ze som otvorila a neovladla som sa 😠 tak mi vysvetlila ze dotycna pani pise jej manzelovi zalubene smsky a ze to ide riesit.... 🙄 🙄 o pol 12 v noci, a este taha aj svoju dceru a pritom budi vsetkych v bytovke!...tak som si spomenula na tuto temu....

rimmel
31. mar 2010

akcna to zena 😀

latvia
31. mar 2010

no, na jednej strane som ju lutovala, toto riesit, ale na druhej strane si mohla najprv premysliet co urobi...a pride mi to trosku ....trapne? neviem pouzit ten spravny vyraz, tak ho neberte doslovne....ze jej manzel si sedi doma a ona ide "riesit situaciu".... ak je jej manzel v tom nevinne, tak mal prist s nou, zaklopat dotycnej na dvere a povedat jej pred manzelkou ze si nepraje aby mu taketo veci vypisovala....vtedy by som uverila tomu chlapovi, ze nema zaujem mat milenku

vodnarky
31. mar 2010

no,keby som to mala riesit,tak urcite nie o pol12 v noci a uz vobec nie z dietatom.. 😒

hadimrska
31. mar 2010

Asi byla jen zoufalá, nikdy nevíme dopředu jak se zachováme............

vodnarky
31. mar 2010

urcite bola zufala,podla toho co tam robila..no moj nazor je,ze mohla mysliet aspon na to dieta a nie ju po nociach tahat von a este aby zazivalo ten sters..

filipal
31. mar 2010

vsak to dieta tam tahala naschval, aby mila pani videla, ze rozbija rodinu s detmi....
ja ju celkom chapem, asi jej uz pretiekol pohar trpezlivosti. uz bola v takom stave, ze nepozerala na to, ze rusi aj ostatnych ludi....

kveta
31. mar 2010

No, tipujem, že dieťa brala so sebou aj preto, lebo manžel nebol doma a nemala ho kde nechať...

Inak ma fascinuje, že sa ani troška nepozastavuješ nad tým, že nejaká ženská nielenže rozbije rodinu, ale potom nechá radšej celý barák pobudiť namiesto toho, aby otvorila dvere a s dotyčnou manželkou sa "aspoň" porozprávala... No neviem... ja osobne mám od útlej mladosti zásadu, že rozbíjačkám manželstiev ani ruku nepodávam...

latvia
1. apr 2010

kveta, tak sa so mnou ani rozpravat nemusis, ved ta nenutim.... a vidim ze ma mas za prvotriednu mrchu, co uz, mne je zas luto ze vinu furt hadzes len na milenky, ich nenavidis, ale svojmu ex ak je chory tak este aj spolu docasne byvate.....to fakt znie ako keby boli chlapi nesvojpravni a len zeny zodpovedne za rozpad manzelstva.....moj nazor je, ze manzel je rovnako vinny, manzelstvo by sa nerozbilo ak by to on nedovolil...
a dieta bolo dost stare na to aby bolo doma same, mne pride chore robit dietatu taku traumu aby hladalo s matkou kde byva otcova milenka....
inak mna fascinuje, jak ty sa nepozastavis nad tym ze mozno jej muz je k.revnik ale automaticky je rozbijacka rodiny ta druha....

latvia
1. apr 2010

a luto mi jej bolo ! dokonca som ju chapala, ale keby kazdy clovek co ma s niekym problem to riesil takto, tak by sme dopadli.... a ked uz niekoho zobudi, tak nech aspon povie prepacte a prosim pridete mi otvorit? a nie sa osopit na moju mamu ze podte mi otvorit! a snad ked jej neotvarala dotycna tak jej mohlo dopnut ze jej neotvori ani bytove dvere... neviem preco by ostatni mali byt pritomni ich riesenia situacie, nikto na to nieje zvedavy, tak nech si ju vystriehne v praci alebo rano ked vyjde z baraku....je tolko moznosti...

latvia
1. apr 2010

a aj ked som vydata nebola, ale mala som dlhorocny vztah, planovali sme sa vziat....a tiez som bola hnusne podvedena....najprv som nenavidela tie zenske s ktorymi ma podviedol, ale potom som pochopila ze ak by to nechcel, tak to neurobi....a paradoxom je, ze jeho trvalejsie vztahy ma nenavideli tiez, iked sme sa nepoznali, ale stacilo im, ze sa o mne vyjadroval v dobrom.....

ani3012
1. apr 2010

no ja som včera išla dosť neskoro spať.Konečne mi aj malá zaspala a predstavila som si nejakú ženu,čo by robila krik pod oknami kvôli milenke. Asi by mi to nebolo príjemné a zvlášť keď som si predstavila,že by mi zobudila práve uspanú Evu.
Takto si len ona sama spravila hanbu a dotyčná milenka susedom len oznámi,že tá žena je chorá a namýšľa si- žiarlivosť.
A tiež by som neťahala dieťa do takých diskusii.
Týmto ju neodsudzujem,lebo ak to zistila,tak v človeku s a odohrávajú všetky emócie- poníženie,hnev,strach, láska,napätie, obavy,pohŕdanie,sklamanie,nenávisť ktoré je sprevádzané plačom a zároveň aj smiechom......
kveta- chlapi si hodne vymýšľajú a ja si myslím,že latvia je fajn baba.Veď písala,že sa stretla a porozprávala s jeho manželkou.
Keby si jeho žena o nej myslela,že je mrcha,tak by jej potom nevolala,že jej muž pojedol tabletky čo má robiť.

kveta
1. apr 2010

Latvia, nikde nepíšem, že nedávam vinu manželovi, to je len Tvoja fantázia... Môj exmanžel mi za neveru zaplatil tým v jeho očiach najvzácnejším, čím mohol... Preto považujem účet s ním za vyrovnaný... A premýšľaj: ak by som si nemyslela, že je exmanžel na vine, prečo asi by som sa s ním okamžite rozviedla? A keď nedokážeš pochopiť, prečo si ľudia, ktorí si kedysi boli blízki, pomáhajú v núdzi, tak to naozaj nie je v mojich silách Ti vysvetliť... Mimochodom v čase, keď som si myslela, že milenka môjho manžela je len zamilované dievča s dobrou dušou, pomáhala som aj jej a to dokonca na môj úkor... To, že je to povrchná šlapka, spávajúca s viacerými ženáčmi naraz, som zistila až neskôr.

A informácia o tom, že nepodávam ruku ženám, ktoré vedome rozbíjali manželstvo, je stály fakt a napísala som Ti to ako inšpiráciu, ako sa správať k susedke, nebolo to myslené na Tvoju adresu...

Ani3012, k otázke prečo manželka volala milenke, keď manžel pojedol tabletky: Moja kamarátka sa pred x rokmi dala na dovolenke dokopy s mužom, ktorý jej "zabudol" oznámiť, že má doma manželku a deti. Po návrate z dovolenky za kamoškou zašla manželka dotyčného a predstavila sa jej... No bol to riadny šok. Kamoška ku mne dobehla, že čo má robiť a dodnes som hrdá na to, že prijala "moju taktiku", ktorá spočívala v okamžitom ukončení vzťahu so ženáčom a telefonáte manželke, kde ju informovala, že vzťah ukončila, že sa jej ospravedlňuje a že môže byť manželka úplne pokojná, lebo kamoška jej manžela nechce /taktika na upokojenie vystresovanej manželky/. O pár dní prišla manželka za mojou kamoškou a ukecávala ju, aby sa kamoška stretla s jej manželom... Dôvod? Manžel sa vyhrážal manželke, že sa s ňou rozvedie, ak mu nesprostredkuje randenie s milenkou... Kamoška na to nepristúpila... O pár dní telefonovala manželka kamoške, že manžel sa vyhráža sebevraždou, ak sa s ním kamoška nestretne... Aj takéto príbehy píše život... Len moja kamoška mala v sebe dosť súcitu a ľudskosti, aby si aj dodatočne zistila, ako to dopadlo... Manželia ostali spolu... Po skúsenosti mojej kamošky verím, že sú milenky, ktoré sa do tejto pozície dostali nie svojou vinou a sú jednoducho hnusne podvedené... Takže mi tu nemusí nikto robiť prednášky o tom, že považujem za vinné len ženy a mužov za nevinné obete...

ani3012
1. apr 2010

kveta- máš pocit,že som sa niečo pýtala? 😝
a splietaš tu dva rôzne príbehy : sú to iní ľudia,iná situácia a preto ma každý aj iné pokračovanie.....
"Len moja kamoška mala v sebe dosť súcitu a ľudskosti, aby si aj dodatočne zistila, ako to dopadlo..."
to že latvia nepátrala po tom,ako skončilo ich manželstvo neznamená,že je bez srdca.To isté môžeme povedať aj o ňom a jeho manželke,keď sa nezaujímajú o to,ako dopadla latvia a jej dieťa ... ( nieje opytovacia veta 😀 )

ani3012
1. apr 2010

Tej kamarátke si to dobre poradila, ale neviem si predstaviť,že by som nejakú ženu prosila,aby spávala s mojím mužom,lebo inak sa rozvedie.Choré nie? 😅

kveta
1. apr 2010

Samozrejme, že je to úplne choré a povedala by som, že aj psychopatické zo strany manžela...

kveta
1. apr 2010

Nejde mi o to, že nezisťovala, či ich manželstvo prežilo... Ide mi o to, že nezisťovala, či z tej podvádzanej manželky náhodou po tých pojedených tabletkách nie je vdova... Z takého nezáujmu ma mrazí...

A ak by si Ty zachraňovala život milovanému človeku, volala jeho milenke o pomoc a tá by sa na Teba vykašlala a nepomohla, zaujímala by si sa niekedy v živote o ňu? Ja sa tej manželke po tomto zážitku nedivím, že sa nezaujíma... Úroveň toho chlapa radšej nebudem komentovať...

ani3012
1. apr 2010

možno to bol len vitamín C 😀
no ale k veci: Veď ona nepovedala,že nepomohla,len že volala a nezaujíma ju ,ako dopadlo ich manželstvo. Tak som to pochopila z príspevkov.
Ty by si volala,či jej manžel v poriadku? A keby nebol tak potom čo by si robila ?

ani3012
1. apr 2010

a teraz ma napadlo,že možno ju len sprosto skúšala,či naozaj k nemu nič necíti, či latvia nezačne blázniť a smútiť. 😀

kveta
1. apr 2010

Nevolala by som, či je v poriadku... Zistila by som si iným spôsobom, či prežil... /bez kontaktu s ním alebo s jeho manželkou/ Ak by zomrel, ponúkla by som pomoc vdove... A ak to manželka len skúšala, tak Latvia je zjavne jediná normálna v celom trojuholníku... 😀

ani3012
1. apr 2010

ja si neviem predstaviť,že by mi mala nejaká žena,čo si začala s mojím mužom,pomáhať. A ani neviem,akým spôsobom.
Finančne? Veď slobodná mamička má toho až až. Ako morálna podpora? Paradox 😀
to by bola iná telenovela,keby sa stali potom najlepšie priateľky-aj keď aj toto sa určite niekde stalo

latvia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminuska
23. sep 2010

Tak dnes tu bola švagriná pozrieť môj nový byt a videla som na nej že nie je OK. tak sa jej pýtam čo sa deje a povedala mi že môj brat už pol roka hovorí o svojej kolegyni a aj doma asi takého rázu : vraj je to najkrajšia baba vo firme, že je rád že má také pekné oddelenie, vie všetky jej problémy aj kedy sa poháda s manželom, muž je podľa brata dobrý debil že si neváži že má doma takú kosť a neustále omieľa že Hanka povedala to a ono.
Zostala som dosť prekvapená a aj zaskočená, ako svojho brata poznám tak si myslím že je veľmi dobrý manžel, o rodinu sa stará a svoje deti má rád, nemyslím si že by svoju ženu podvádzal, ale človek nikdy nevie.
Kolegyna má o 10 menej ako švagriná a tá keby sa aj rozkrájala nikdy tak nebude vyzerať ako ona, tak neviem či je to vyslovene jeho netaktnosť a neúmyslená hrubosť, alebo je za tým niečo viac. Niekedy mám pocit že tým chlapom fakt šibe. Nechcem zasahovat do ich manželstva a riešiť niečo čo sa ma netýka, ale je mi švagriny ľuto a neviem ako jej pomôcť. Viete poradiť ?

filipal
23. sep 2010

@maminuska porozpravaj sa s bratom.
aj ked asi s tym vela neurobis.... ☹ skor si myslim, ze pravdu ma svagrina a tvoj brat sa zalubil do kolegynky...
veru, spravne si to napisala, chlapom obcas sibne! 😒
urcite sa postav na stranu svagriny a rovno to povedz aj bratovi.

maminuska
24. sep 2010

@filipal už asi ani nebude treba, včera sa švagriná odstahovala s detmi k rodičom, prišla domov a brat za počítačom si krásne pekne chatoval s kolegynou , ale nie že nejaké normálne veci ale že také - ja teda neviem aké - že jej prišlo zle.
Tak sa pobalila a odišla a on mi dnes ráno volala, že či neviem čo sa stalo. Je to síce môj brat ale niekedy je riadny debil, sa ho pýtam že či s tou kolegynou spí a on že nie, ale niečo mi vraví že nehovorí pravdu - poznáte to taká vnutorná intuícia. Jeho manželka nie je síce prototyp krásnej súmernej ženy , má nejaké kilá navyše, ale je dobrá mamina a myslím že aj dobrá manželka.
Nuž kto chce kam , pomôžme mu tam . On sa nechce rozviest, vraj svoju manželku má rád ale že prečo ona nie je taká ako tá Hanka, veď aj on by chcel mať peknu ženu.
Vravím mu , ty máš krásnu ženu a keď to nevidíš chod do čerta. Tak zrejme daľší rozvod v rodine ☹ . ten náš rod je akýsi pošahaný celý ☹

srdcko81
24. sep 2010

@maminuska -no pekne-sikovný 😖 😠 😝 😔

juicyluu
24. sep 2010

samozrejme ze chcu peknu zenu. vsak aj ja by som bola "pekna" keby som netravila cas pranim jeho treniek, varenim, nakupovanim a staranim sa o dieta. tak by som mala cas si kupit nieco nove na seba, ist zacvicit, na kozmetiku, ku kadernicke, na mani a pedi co by samozrejme zaplatil moj partner ked ma chce mat peknu ale ja sa staram o to aby mal co zrat a co nosit aj on a mala., sedim doma, cakam na neho. Je mi zle s toho ze niektory chlapy si to nevedia uvedomit (vratane mojho) , a ked sa takto buchnu do nejakej dokonalej veselej kocky tak si neuvedomia ze keby sa mala ona starat o nich a v noci nespat a starat sa o dieta a celu domacnost tiez by mala kruhy pod ocamy.
sorry ze som odbocila od temy, moj brat je to iste, je mi luto mojej svagrinky ktora je uzasna zenska a on proste nevidi co doma ma. 🙂
tiez neviem co s nim, nemiesam sa im do toho a dufam ze to takto nedopadne. ☹
ten internet je prekliata vec v tomto. bohuzia nielen ja s tym mam zlu osobnu skusenost.

maminuska
24. sep 2010

@srdcko81´dakujem za IP až teraz som si to všimla, pre oči nevidím 😀.
Možno je chyba aj v švagrinej ale v tom že ho už dávno neuzemnila a nepovedala mu svoje. Mne ked takto tiež muž rozprával o kolegyni tak som sa ho opýtala a" že koľkokrát si za deň mení nohavičky" a bol pokoj a je dodnes. Viem že s ňou chodí na obedy ale neriešim to, svojho muža nekontrolujem ale aby som ja počúvala doma ako je druhá žena krásna a zaujímavá , tak to teda nie.
Mne raz povedal prvý manžel ked sme po milovaní ležali v posteli 😵 a pozerali telku kde bola nejaká módna prehliadka : bohača to sú ale kočky, tak sa ho pýtam a že a prečo si si teda takú kočku nenarazil ? Vraj nemá tolko peňazí tak musel značne zľavnit
Krvi by ste sa mi vtedy nedorezali, prerevala som dva dni ked ma nevidel, ale zrazu sa čudoval prečo jemu na večeru teplé nezostáva, kde má ožehlené košele a tak . Len nechápem prečo si ma tak strážil a kontroloval .

maminuska
24. sep 2010

@juicyluu jasné že každý chce peknú ale aby moc nestála 😀 , aby pri tej kráse stíhala všetko čo treba ale predovšetkým jeho - sex, teplé jedlo , upratané , opraté a ožehlené, aby veľa nerozprávala a hlavne nemala svoje názory 😀 .
Lenže toto su príliš zradné vody a mlyn na to aby muž ochkal nad druhou ženou , ktorá sa venuje aj sebe, rozplýval sa nad jej samostatnostou a vtipnosťou, dokonalým makeupom.
Ja som zástancom zdravej sebeckosti, čiže ma´t aj čas na seba. Lenže sama veľmi dobre viem ako je to pri troch deťoch velmi tažko realizovateľné., takže aj mna často najde muž v teplákoch a tričku , na ktorom je rozmazaný banán od malej , bordelom v kuchyni lebo som práve dovarila.
Ale tento týždeň po dvoch rokoch idem na kozmetiku a dať si urobiť nechty 😝. pekne natrčím ruku , daj ( aj ked sama zarábam ) nuž nech pocíti tu rozkoš vyprázdňujúceho sa účtu