Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

kalu
28. mar 2010

Bohužel musím naprosto souhlasit s Latviou.
Dámy probuďte se- vy, které se potýkáte s nevěrou u svých partnerů, tak vězte, že vám neubližuje milenka vašeho manžela, ale VÁŠ MANŽEL !!!!!!!!
Váš manžel není nesvéprávné zvířátko- on tu milenku má, protože jí CHCE MÍT. A pokud to nebude tahle, tak to bude nějaká jiná. Chyba je ve vztahu vašeho manžela k vám, kdyby jeho vztah k vám byl v pořádku, tak by u něj žádná jiná šanci neměla !!!

momin
28. mar 2010

Omlouvam se ze sem sem tak vpadla..ale tohle mi nedalo..... 😅

latvia
28. mar 2010

momin, asi ma ukamenujes, ale bola som v pozicii milenky zenateho muza, a mam s nim dieta.....len nie kazdy pribeh milenky je taky ako sa pise tu. ano, vedela som ze dotycny je zenaty, ale neplanovala som mu naburat manzelstvo....ale stalo sa, ze som mu bola butlavou vrbou ked sa "rozisiel so svojou manzelkou" -nerozisiel, len mi to nataral- a potom si ma omotal klamstvami okolo prsta....podlahla som....otehotnela....nechcela som aby sa to jeho rodina dozvedela, chcela som len vyzivne a pokoj.....az potom prisla ta pravda, ze zena s nim stale zije v harmonickom manzelstve a netusi o milenkach(nebola som jedina).....manzelke narozpraval ze ho strasne chcem a chcem mu rozbit rodinu a ze ho vydieram......nic z toho nebola pravda....jeho zena mi najprv vynadala do sms ze som jej znicila zivot, potom sme sa stretli, porozpravali si verzie ktore nakecal mne aj jej, a dosli sme k zaveru ze potrebuje liecenie....nestali sme sa kamoskami, ale pochopili sme ze sme sa obe stali do urcitej miery jeho obetami.....nakoniec sme si popriali vsetko dobre do zivota...... toto je mozno pohlad, ktory vela zien nevidi a ma chut milenku zabit a len ju vinit z krachu manzelstva.....ja viem ze som spravila velku chybu a sama by som sa za tento smyk nakopala niekam....ale stalo sa, som len clovek....ale vobec niesom ten mrchavy typ cloveka - milenky

momin
28. mar 2010

latvia ano tak v tvem pripade byl ten chlap vazne svine....
Jenze nekteri sou opravdu jenom zmateni-poblazneni-nevyzrali......... Ti si podle me sanci zaslouzi......

latvia
28. mar 2010

momin....len je vela chlapov ktori svojim zenam nataraju podobne sprostosti, a pritom moze byt pravda inde.....a uznavam, niektori chlapi sa proste smyknu, tak ako ja, a uvedomia si to.....len ten moj sa takto tvaril zakazdym ked zenu podviedol....ze len podlahol.....ak by nie mna, tak mu zena nepride na dalsie 2 nevery....jednu mu totiz pred 3 rokmi odpustila....

momin
28. mar 2010

latvia.... 😉
Kdyz ja jeste porad verim tomu ze vsichni chlapi nejsou stejni.... 😎

latvia
28. mar 2010

ja viem ze nie vsetci su taki 😉 v tomto ohlade uz proste chlapom neverim, ale tesim sa z kazdeho dobreho chlapa ktory nepodvadza svoju zenu 🙂 nech je mileniek a podvedenych manzeliek menej kazdym dnom, lebo to trapenie je fakt neznesitelne...na oboch stranach

hadimrska
28. mar 2010

Tak si čtu ty naše příspěvky a pravdu máme podle mě všechny, akorát záleží vždy na situaci a okolnostech a lidech. Ale bohužel tu bolest si musíme vyžrat do dna tak i tak. 😖
U nás to bylo tak, já měla v létě angínu a manžel byl s malou venku a ona ho naháněla po sídlišti, to mi všechno řekl a pak nic, furt chtěl abych se s ní kamarádila, ale ona mi byla nesympatická, něco jsem z ní cítila, prostě jsem mu řekla, že nemám zájem, ale ona ho taky samozřejmě neměla.
No a pak vše co jsem manželovi řekla, a on jí to nakecel, tak ona ho štvala proti mě, ale pravdu stejně asi nikdy nezjistím..........
Tohle nespraví dny, ani měsíce, možná až roky................. 😅
Bratra bohužel nemám, ale kdyby se do mě začala navážet, tak se asi fakt neudržím.
A je to opravdu o nervy a o zdraví jí skoro každej den potkávat. 😠

latvia
28. mar 2010

hadimrska, a skusila si sa s nou o tom vsetkom porozpravat a povedat jej vsetko co si myslis? zastavit ju na ulici a prebrat vsetko to co ti lezi na srdci

latvia
28. mar 2010

mne bola jeho zena tiez nesympaticka, opisoval ju ako totalnu harpiu, semetriku ktora mu len nici zivot...a nakoniec to bola jedna normalna inteligentna zena...
nechces pocut jej verziu?

latvia
28. mar 2010

ja som mala to stastie, ze som mala jeho maily a tak som mohla ukazat zene dokaz, ze osocoval ju, a klamal jej, ako aj mne...inac by mi asi neuverila

kalu
28. mar 2010

Hadimrško- já být tebou, tak by se na ní vyprdla, i kdybych jí měla potkat 100 krát denně. Vůbec nemůžeš vědět, co jí o tobě tvůj muž napovídal (zrovna tak nevěřím jeho verzi, že ona ho naháněla 😀 )
Ty se hlavně soustřeď na svůj vzath s manželem. Protože to, že se "nechal uhnat" svědčí o tom, že ve vašem vztahu byly nějaké trhliny. Pracuj na vašem manželství, na jeho vztahu k tobě, aby ho ( "chudáčka malého"- ) neuhnala zase nějaká jiná.

Promiňte, že to píšu tak tvrdě, ale taky znám , jak chutná situace ze všech stran (jako milenka, jako podvádějící, i jako podváděná manželka) a jedno už mě život naučil- když je ve vztahu láska a úcta, tak partnery ani nenapadne dívat se po někom jiném či se "nechat uhnat".

latvia
28. mar 2010

kalu 🙂 hovoris mi z duse, i ked som manzela nezazila...

hadimrska
28. mar 2010

Děkuju za rady holky, ale bavit se s ní nebudu, ona byla i u nás doma a tvářila se jako kamarádka a přitom se s manželem tahala, kdybyste jí slyšeli mluvila škaredě o své rodině o malé taky nic moc, jen samej hnus z ní šel. Já jsem v tom co si psali o mě skoro nic nenašla, nic podstatnýho, ale Kalu máš pravdu, na manželství pracujem, teda poslední dobou se mi zdá, že hlavně manžel, jen tenhle víkend mám nějakou depku nebo co, nechápu. 😵

hadimrska
28. mar 2010

Jo a taky ještě celej únor mu vypsisovala a on nereagoval, teda snad, teď zatím nic...........snad bude klid. Vypisovala jen kraviny, písmenka, to dělala i předtím, aby na sebe asi upozornila.

tajemna30
28. mar 2010

hadimrško - moc držím palečky, aby se vše s manželem srovnalo dle tvých představ. Ale plně souhlasím s kalu - bohužel je to tvrdé ale je to tak. Opravdu nevíš, co on o tobě navykládal jí, a co si píšou oni spolu, když ty u toho nejsi. A že by to tvůj manžel s ní ukončil zčista jasna to si bohužel nemyslím, může být jen opatrný. Asi bych poradila, být ostražitá a nevěřit všemu co ti manžel navykládá víš. Kdyby to nebyla tahle, tak to bude jiná. S ní bych vůbec nekomunikovala, vím, že je to těžké, ale vůbec bych si ji na těch procházkách nevšímila. Hlavně at tím netrpí Vaše malá. Hodně štěstíčka do Vašeho vztahu.

kveta
28. mar 2010

Milenka môjho manžela ho zbalila v čase, keď som ležala na infúziach pre komplikácie pri umelom otehotnení, ktoré som podstupovala pre jeho neplodnosť a na jeho prosby. Nemali sme s manželom už pár týždňov sex, lebo nám ho lekári zakázali... Vedela o tom... Manžela som považovala za vinného a pravdupovediac draho mi za to zaplatil, takže s ním mám čistý účet a preradila som ho do kolonky "exmanžel".

Ale nemyslím si, že milenka môjho manžela bola tá nevinná, prekabátená chuderka... Okrem iného preto, lebo zároveň s mojím manželom spávala s iným ženatým, bohatým, starším mužom... Len za minulý rok svojimi zábavkami rozbila dve manželstvá... Toto nie je chúďatko... toto je dievča, ktoré sa baví balamutením mužov a nevníma, že za sebou necháva trosky...

Kým ja som sa po infúziach plazila po uliciach od lavičky k lavičky, lebo som bola tak vyslabnutá z krvácania po umelom oplodňovaní, ona s mojím manželom za naše spoločné peniaze lietala po dovolenkách po letoviskách Európy... Bola to mladá študentka, mala na to zdravie a čas...

Keď jej manžel povedal, že chcem rozvod, ľutovala ho, lebo "ona je rodinne založená"... To mu hovorila na dovolenke v Španelsku.. .Keď manželovi na prechodnú dobu vyschli príjmy, poslala ho do pekla doslova pár dní pred vianocami... Vianoce strávil sám jediac bagety z benzínky... Taká bola tá jej láska....

Dodnes mi nepovedala ani "Prepáčte" a preto nevidím nič zlé na tom, že ju nenávidím.

rimmel
28. mar 2010

kvetka len nahodou som si precitala tento prispevok, od teba a byt tebou tiez ju nenavidim.

podla mna milenka nikdy nieje ta nevinna, vzdy su vinni obaja, muz aj milenka ci uz svojou hlupostou, neopatrnostou(ak nevie ze je zenaty) alebo tym ze jej je jedno ze sa da dokopy so zenacom 🙄

latvia
28. mar 2010

nemyslela som to tak ze milenky su chudatka a nevinne, viem, ze vina je na oboch, len som chcela podotknut, ze su rovnako vinni aj manzelia..... a ani nikomu nevycitam ze nenavidi milenku. ..

rimmel
28. mar 2010

latvia suhlas. obaja su vzdy vinni rovnako.

filipal
28. mar 2010

Kvetka, ten tvoj pribeh je velmi smutny..... ☹
za ziadnych okolnosti by si neodpustila tvojmu ex? vobec si to nezasluzi, ja viem, som plne na tvojej strane, len tak sa pytam....

Latvia, o tebe si vobec nemyslim nic zle. neda sa pausalizovat, prave pre taketo pripady.
jednoducho si naletela (naletia, vzdy tie dobre duse, potvory to maju dopredu naplanovane) a myslim si, ze to bolo pre teba riadne ponaucenie...a co je dnes s tym chlapom? jeho zena sa s nim nerozviedla?

latvia
28. mar 2010

fili, neviem co je s nimi,, ked som sa vratila zo stretnutia s jeho zenou, asi o 2hod nato mi volala, ze pojedol lieky na spanie, ze co ma s nim robit......odvtedy o nich nic neviem, ani sa nesnazim zistit. mne tvrdila ze sa rozvedie..

kveta
28. mar 2010

Filipal, ja som s ex v kontakte, stretávame sa ako kamaráti, pomáhame si, keď to potrebujeme, sem tam keď to zdravotný stav jedného alebo druhého vyžaduje, tak aj spolu na prechodnú dobu bývame, aby sme sa jeden o druhého postarali... dokonca sa ex skamarátil s mojím súčasným partnerom a otcom môjho dieťatka, ale s ex partnermi nikdy nebudeme... Nie som ten typ ženy, čo by sa cez takýto typ podrazu chcel preniesť... pre mňa to bola konečná napriek všetkej zúfalej láske, čo som k nemu vtedy cítila. Rozum za istých okolností jednoducho musí vyhrať nad láskou a tento podraz bol pre mňa ten moment, keď som vedela, že musím ten vzťah ukončiť za každú cenu... Ale tú bolesť, čo som pri tom cítila, by som nepriala nikomu...

hadimrska
29. mar 2010

To je moc smutný příběh kveta, tak snad teď jsi už šťastná s novým partnerem. 🙂

filipal
29. mar 2010

Kvetka, tak uz sa to vlastne stastne skoncilo.... mas noveho partnera, si stastna...
prepac, len jedno mi nie je celkom jasne..to dietatko co cakas je uz s tymto novym? celkom som nepochopila ako to dopadlo,
pri tom zakroku a nevere ex..

jabber
29. mar 2010

hadimrska - a nešlo by, abyste někdy šli na procházku (a potkali jí) i s manželem, jako spokojená rodinka? Aspoň bys viděla, co se bude dít - jestli se vám ta pizda vyhne anebo se s vámi dá normálně do řeči a jak to bude probíhat 😅
A taky aby viděla, že se jí nepodařilo vás rozdělit a jste spokojení 😉 Myslím, že by to mohla být šance, jak se jí zbavit...

hadimrska
29. mar 2010

Potkali jsme ji i s mou mamkou a manželem, to byl ještě sníh, na procházce s malou, ona šla s nějakou kamarádkou a v ruce držela tu svou holčičku, noa manžel si jí nevšiml, až já říkám to je v pr........., no a ta kráva ho normálně pozdravila, a manžel to jsem slyšela z hlasu, řekl čau, ale znělo to spíš jako jdi do.........., nasralo ho to, a pak mi celou neděli vykládal, jak ho to mrzí, že blbě zareagoval a že by chtěl vrátit čas a tak, a taky mi psal moc hezký věci na ICQ, ale to byl ještě sníh, někdy v únoru, teď nás taky spolu viděla, jo a jak jsme jí potkali, tak se jí bohužel vyhnout nedalo.
Holky kdybyste mě znaly, jsem ukecaná, pořád vysmátá a teď jsem nejradši s malou a když spinká tak makám doma, já jsem docela ztratila životní optimismus nebo co, chvilkama to jde a pak zase ne, manžel to ví, vidí to, snaží se a říkal, že to jen tak nevzdá, sice mou lásku neztratil, ale ten zbytek................, to bude těžký to obnovit.
Už jsem jí skoro 3 dny neviděla, kéž by zmizela někam, baba jedna, o co by to bylo jednodušší, kdybych jí neznala a nebydlela tak blízko, je fakt, že to celé náš vztah posílilo, a taky i spravilo, ale hodně to i ublížilo.

kveta
29. mar 2010

Filipal, bábo čakám s novým partnerom. Ani jeden z nás sa nechce viazať, takže rodičmi spolu budeme, ale až na pár výnimiek, napríklad dni po pôrode, sa nechystáme spolu žiť v jednej domácnosti... Bábo sme splodili vedome po veľmi krátkej známosti... Vysvetlenie prečo sme sa tak rýchlo snažili o bábo je na 18. strane témy Zázraky se dějí.... Jednoducho som bola vďaka hormonálnej liečbe v situácii, že bábo sa podarí buď okamžite alebo nikdy a tak sme sa oň vďaka pochopeniu nového partnera hneď snažili... /Tento môj partner nie je ženatý ani zadaný s inou... 😉 /

Nepredstavovala som si, že niekedy budem slobodnou mamou, ale okolnosti boli takéto a ak som sa chcela stať mamou, tak toto bola jediná cesta... Keď som sa pred rokmi dozvedela o manželovej nevere, povedala som mu, že ak ma plánuje niekedy opustiť, tak teraz je ten vhodný čas, lebo sa ešte stihnem vydať a mať dieťatko s iným... Tvrdil, že ma nikdy neopustí... No a teraz už ten čas na hľadanie manžela nebol... od prevalenia jeho nevery mi na otehotnenie ostával čas približne 4 mesiace... Doteraz ma udivuje, že som to stihla a že to vyšlo... 😀

kveta
29. mar 2010

Oprava: Keď som sa pred rokmi dozvedela o manželovej NEPLODNOSTI /nie nevere/...

maznacik007
29. mar 2010

kveta.. ja si ta pametam este z doby ked ste sa s ex manzelom snazili a je naozaj zvlastne ak to nakoniec dopadlo...
je uzasne ze cakas svoje babetko... gratulujem.... drzte sa obaja... nech je vsetko ok.. 😵