Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

petule.h
18. mar 2009

no já jsem měla taky dobrého kamaráda, hodně jsme se stýkali a pak jsem se vlastně díky jednomu večera seznámila s manželem...i poté jsme spolu šli občas pařit a manžel byl v pohodě, ale jak přišli děti, tak kamarádství bylo menší a už se nestýkáme...nikdy jsem nepoociťovala žádnou lásku, spíš spřízněnou duši..každopádně, je vždy na tom člověku jak se k tomu vztahu zachová...já si myslím, že může takové přátelství bez lásky a sexu fungovat, ale vše má své meze a záleží taky na tom, jak to cítí rodina, zda si myslí, že to meze přerůstá a rodině to škodí, určitě bych pak mluvila s manželem a né s kamarádkou

babara
18. mar 2009

ja bych v tom nevidela neco vic, ale chapu, taky bych zarlila, kdyby s ni travil hodne casu. Pokud souhlasi, ze s ni styky omezi, protoze uplne je vyloucit asi nelze, kdyz spolu pracuji, tak bych to zkousla. A pokud je vse v poradku, je starosltivy otec a manzel a jeste to chce s tebou resit, myslim, ze neni duvod se neceho bat.

bublinkamia
18. mar 2009

Holky ja si porad myslim, ze to je v pohode..Ale byt tebou, zkusila bych nekam vyrazit treba ve trech,nebo ve ctyrech, pokud i ona ma pritele..Takhle se nejlepe dozvis,jak na tom jste..Pokud nebudou chit, musis pritlacit na manzela a zjistovat o tom co nejvic. ☹

nina14
autor
27. mar 2009

Dnes bol manžel na nákupe sám, bolela ma veľmi hlava. Keď som mu volala povedal že už má pre mňa Panadol a že o chvíľu príde.Že je pri pokladni. Nesedelo mi to, keď prišiel domov - proste ten čas. Mám nejaký odhad koľko to mohlo trvať. Pozrela som čas na nákupnom lístku, čas keď som mu volala už to bolo 20 minút po nákupe. Keď som mu začala hovoriť že však nemáš dôvod mi klamať a ani ma neklameš, do očí mi tvrdil že nie. Až keď som pritlačila povedal že s ňou bol na káve, že šéf je niečo posielal. Ale bol schopný mi klamať. Veď mohla prísť ku nám, nemuseli ísť na kávu, po tom všetkom. A spýtala som sa či ona s tým problém nemala, že či neváhala kvôli mne. Povedal že nie. Ja mu už nedokážem veriť.......Toto kamaráti nerobia... Jej je to jedno, usmieva sa akože ju mrzí že sa kvôli nej hádame a ide s ním za mojím chrbtom na kávu-bez problému. Naďalej tvrdí že mu na nás záleží, že si ma váži, a že urobil chybu-sa ospravedlnil.

lienocka235
27. mar 2009

nina.. viem ze asi to nechces pocut ale s tym posielanim cohosi od sefa.. no mne to pride prinajmensom divne.. preco po nom.. a preco sa s nou stratava na kave.. ked ma doma manzelku s ubolenou hlavou a nesie jej panadol...

ja osobne by som im neverila obom.. toto sa podla mna nerobi... kamaratka nekamaratka.. bodka.

jarus74
28. mar 2009

nina asi ta nepotesim citala som tu to cele aneverila by som uz ani jednemu z nich ,vyzera to tak ze ta tahaju za nos a este ti zavesi ze bol s nou na kave toto uz nevyzera na kamaratsvo ale nieco ine, asi sa potrebuje vyburit inde vyskusat nieco ine a pritom nemysli co ma doma a pride na to ked bude neskoro a navyse zrejme nema svedomie ked hra na dve strany,ja by som mu ten panadol smarila do hlavy sakra nech sa rychlo ten chlap spamäta pokial sa este da 🙄

marianitka
28. mar 2009

Jooj NINA tak ma to mrzí ze to takto dalej pokračuje, som nevedela čo sa deje, dlho si nepísala....

No tak to už by som aj ja mala nervy, už je to fakt divné...ale si hlavička, ako si na to kukla...este ze je tam cas na tych bločkoch. Hmm a čo teraz plánuješ urobit?

Ja už by som tiež mala veeeelké podozrenie ze sa volačo deje, ked takto poza chrbát sa stretávaju, a to so séfom určite bola výhovorka...nehovorím ze ta s nou podvádza..ale vyzaduje si on aj ona navzajom toho druhého ... takze volačo bude. Tak daj vediet, keby si na volačo došla...hmmm ani neviem ako by som zakročila - asi by som veru kazdé jedno meškanie zistovala nejako.

babara
28. mar 2009

Hmm, tak to uz je blby.
Ale mohlo by to byt nevinne s tim, ze se ti bal rict pravdu, aby ses zbytecne nerozcilovala, ze se to stejne nedozvis a o nic nejde...

bora8
28. mar 2009

no ja poviem niečo, ale radšej sa podľa mňa neriaď, ja som dosť toleratná ale mne keby spravil to, že mi ide kúpiť lieky na bolesť hlavy a pritom sa zakecá s tou babou a prídem mu na to tak ho asi zabijem..... normálne vo mne kypí zlosť, ja by som ho asi roztrhala na kusy..... kebyže aspoň neklame - neznášam keď niekto klame!!!! bože!!! čo si myslí že si taká sprostá.... tak teraz by som mu to pekne osladila.... nedala by som mu pokoj aby videl aké to je keď niekto klame ..... a podvádza (nemyslím fyzickú neveru) ale vo vzťahu a v úprimnosti, mne by nerobilo problém že má kamarátku ale to že mi o tom klame..... 🙄

bubba
28. mar 2009

no ja neviem podla mna by ju netahal domov na kavicku ked vedel ze ste mali nejake konflikty vsetci traja a ak si dobre rozumeju a chcel si aj pokvakat tak urcite dal prednost malej kavicke a "nevediacej manzelke"ako namosurenej manzelke(naco si ju k nam po tom vsetkom tahal???)...aspon ja by som to tak riesila.mala som kedysi partnera a ten bol strasne ziarlivy.nemohla som sa stretnut ani len s kamaratkou nieto este s kamaratom..a ked som chcela,musela som si daco vymsliet aby nebol ohen na streche...a pritom moj umysel bol cisty len som potrebovala zmenit vzduch,pokecat s niekym inym a pod..a presne takto mi vsetko stopoval,daval si jedno s druhym dohromady a namyslal si rozne banalne problemy na zaklade stratenych par nimut....napr raz sme mali v robote poradu a nemohla som mu zdvihnut telefon bo riaditel nakupu aj cela smotanka u nas bola ....a on sa mi koli tomu 2 dni neukazal doma lebo udajne tam s niekym nieco mam a pod...bol to chorobny ziarlivec a keby nebol tak verim tomu zeby nam to mohlo klapat dodnes...bohuzial jeho zastrety pohlad a domyslavost vsetko pokazili co sa dalo 😅

mikalove
28. mar 2009

bubba,je v poriadku s niekym si posedieť na kave,ale ked vie že jeho žene dotyčná osoba prekáža a maju doma konflikt koli nej,tak čo nešiel s nejakym chlapom,kamaratom alebo kolegom??

romana29
28. mar 2009

Ahojky, nečetla jsem celou diskuzi, ale jsem názoru, že zadaný muž nebo žena nemá co mít kamarádku druhého pohlaví, protože kamarádem má být právě partner. Jinak to nedělá dobrotu. A jinak na kamarádství s druhým pohlavím nevěřím, vždycky jeden z těch dvou po tom druhém touží, ať už vědomě a doufá a nebo nevědomě 🤐

mikalove
28. mar 2009

presne tak aj podla mna 😉

bubba
28. mar 2009

mikalove lenze niektori jedinci si dobre rozumeju prave s opacnym pohlavim a ja na priatelstvo medzi rozlicnymi pohlaviami verim nie vzdy musi byt opacne pohlave len objektom sexualneho zaujmu skor porozumenia...aj moj manzel ma dobru kamaratku a vlastne ma viacej kamaratiek ale ja som si nim taka ista a viem ako ma ma rad a proste citim ze nemame ziadne problemy a podd..(nemusite ma niekto robit naivkou a chytat za slovicka...prosim)tak nemam dovod mu nieco zakazovat..keby mam pochybnosti tak ako nina urcite by som hladala dovod preco manzel uprednostnuje spolocnost inych resp.jednej damy ako tej jej.podla mna je to manzelstvo v rozklade a teraz sa obaja hladaju a tapaju..podla mna...ist do manzelskej poradne a nie raz by pomohlo...

bubba
28. mar 2009

tym som nechcela povedat ze ninin manzel rezignoval ale myslim ze je prave v obdobi ked je v citovom rozpolozeni ci to co ma doma je to spravne...a preto nina skor by som doporucila byt milsou,laskavejsiou pretoze prave tieto tvoje stopovania casov a pod.mozu byt dielom k vasmu spolocnemu koncu.teraz musis byt proste najlepsia aj ked to je tazke ale musis mu dokazat ze TY si ta prava... 🙂

mikalove
28. mar 2009

bubba ja to beriem,ale aj napriek tomu že to jeho žene vadí chodí s nou na kavu? ved kto je tu doležitejší?a da sa byť milá a laskavá ked upodozrievaš a hlavne nachadzaš dokazy že muž klame??ja by som to asi nevedela

kacenqa
28. mar 2009

romana - to je troska prehnane s tym, ze okrem partnera nesmiem mat ineho kamarata....ja som odjakziva mala kopu kamaratov, a co, teraz len kvoli tomu, ze som si nasla chlapa, sa mam na nich vykaslat??? ved to sa nevylucuje...ja mam manzela fantastickeho chlapa, ale okrem toho mam aj super kamosa, ktoreho som poznala davno predtym nez manzela. a som rada, ze manzel to chape, zas na druhu stranu, nemam problem mu povedat, kedy a kde som sa s nim stretla...a svoju lasku mu davam najavo dennodenne takze niet dovodu na dake ziarlivosti a pochybnosti...co holt v nininom pripade uz nie je take iste...

fakt je ale ten, ze chlap castokrat pre klud v rodine zvoli 'mensie zlo' a ked je nim loz, tak aj zaklame...akoze nechcem ho teraz obranovat, len mozno by nina stalo za uvahu vcitit sa do jeho situacie - zeby si ty mala kamarata a muz ti zrazu zacal zakazovat sa s nim stretavat.... spravila by si to?? ja teda nie. pokial mam ciste svedomie, tak by som sa s nim aj dalej kamaratila a zrejme by som tiez volila cestu mensieho zla a manzelovi by som sice s tazkym srdcom a obavami, ale, zaklamala...

zuzana581
28. mar 2009

Podla mňa na kamarátstve opačného pohlavia nie je nič zlé, ale toto čo predvádza Ninin manžel s tou "kolegyňou" je už prehnané a je v tom samé klamstvo a neuprimnosť. Myslím, že on je chlap, ktorý proste nechce alebo nedokáže žene povedať do očí, že sa zamiloval do inej, lebo je velmi zbabelý to ukončiť. Ja by som mu dala na výber. Buď ja alebo ona.

gabika53
28. mar 2009

no môj by s liekmi letel za mnou, určite by sa nikde nezdržiaval ani sekundu, keby mi bolo blbo..

anatanka
28. mar 2009

Ja na pratelstvi mezi dvema pohlavima nevidim nic spatneho, ale pokud ma ta zena pocit, ze uz to u jejiho partnera prekracuje miru kamaradstvi, tak na tom asi neco bude. Vetsinou ta intuice neklame a kdyz zenska neni hysterka zarliva, tak asi umi spravne odhadnout situaci.
Myslim si, ze spolu zrejme nic nemaji, ale asi tam jakasi fyzicka pritazlivost probiha. To by mi samozrejme taky dost vadilo. Bohuzel radu, jak s tim bojovat zadnou nemam.

anatanka
28. mar 2009

Muj manzel kamaradky nema, ale jednu dobu se hodne intenzivne stykal s jakousi rodinnou kamaradkou, tvrdil, ze je pro nej jako sestra, braval me vsude s nima spolecne, zadny tajny schuzky neprobihaly, ale stejne mi tak nejak vadila, protoze jsem prave mezi nima citila nejake to sexualni napeti nebo jak to mam nazvat. Poste tam neco bylo ve vzduchu. Ja jsem nikdy nic nerekla, nemela jsem ani duvod, ale ted jsme se o tom nedavno bavili a manzel mi to potvrdil, ze skutecne tam ze zacatku nejaka ta pritazlivost byla. Myslim si, ze zena to zkratka vyciti, jestli tam neco je nebo ne, ackoliv cizi clovek by to treba vubec nepoznal.

mirka414
28. mar 2009

to ze ma kamaratku je pekne,ale to ostatne ako sa chova ku vlastnej manzelke je smutne...keby som zistila,ze ma manzel oklamal ohladom toho lieku a kave,uz by letel,alebo ja prec!!

svoja
28. mar 2009

Ahojky...no, musim rict, ze ja bych duvernou kamaradku manzela asi nerozdejchala🙂

maca793
28. mar 2009

no neviem ako by som zareagovala ja.
musím sa priznať, že som bola tiež jednou "kamarátkou". a dopadlo to tak ako dopadlo. spával u nás, žena mu stále volala, písala sms, ale on nereagoval až vtedy, keď som mu povedala, že som tehotná. od toho momentu sa zbalil a zaprel všetky veci okolo otcovstva malej.
ale našťastie sa to vyriešilo a život ide ďalej.

kveta
28. mar 2009

Nina14, ja to vidím takto:

Máš dve možnosti:
1/ buď si chceš udržať manželstvo a v takom prípade sakra rýchlo prehoď výhybku a zmeň sa na milú, pohodovú partnerku /pohodovejšiu ako je Tvoja konkurentka/, aby manžel nemal pocit, že doma žije v dusne a na káve je mu lepšie alebo
2/ nechci udržať manželstvo, rob scény, prizvukuj vlastníctvo manžela, kontroluj viditeľne časy /však si o tom zistení mohla mlčať a nie ho upozorniť, že vidíš, že sa niečo deje.../ a hádaj sa s ním.

Veľmi Ti odporúčam pozrieť si Linin príbeh vo Voľnej diskusii v téme Milenka od strany 17, hlavne na spôsob ako si udržala partnera v boji proti jeho milenke tým, že bola na neho milá a pohodová a aj rady ostatných dám ohľadne psychiky muža, ktorý má milenku...

Netvrdím, že Tvoj muž má milenku, ale tvrdím, že ona známa je rozhodne silná konkurentka, ktorá vie, čo robí /Tebe lichotí, s ním kávičkuje a celý čas je v neuveriteľnej pohode a sleduje ako Ťa manžel chváli, mám pocit, že si pripravuje pôdu.../.

sue
28. mar 2009

Maca...no ja teda mám viac chlapov kamarátov,ale nespávam ani s jedným 😝

kuratkol
28. mar 2009

Tak si najdi taky kamaráda, se kterým budeš trávit velmi mnoho času. A kdsž tě manžel začně podezřívat, že s ním něco máš, tak platí "podle sebe soudím tebe". A takto zjistíš, jak to ve skutečnosti ne....
Nechtěla bych žít v takové nejistotě, jestli mě někdo vodí za nos nebo ne...

bora8
29. mar 2009

nina - ja som už raz písala, ale bola som na toho tvojho nahnevaná.... mna keby bolela hlava a náhodou to zistím tak ho fakt asi zabijem....
ale taktiež platí že kamarátku by som mu nezakazovala ale radšej by som o nej vedela a povedala mu na rovinu že nech mi povie kedy s nou je lebo by mi vadilo, že mi klame..... ja si myslím že kamarátstvo sa dá..... ja vo všeobecnosti neznášam keď ma niekto zámerne vodí za nos.... tak tak.... 😠

zuzana581
29. mar 2009

Nina a ty poznáš manžela tej kamarátky? Ja by som ho vyhladala, tak aby o tom nevedeli a opýtala sa ho, ako on vidí kamarátstvo tých dvoch a či mu to tiež neprekáža. Asi by to bolo na niečo.

svoja
29. mar 2009

NINA docetla jsem o cem to tady cele je. musim rict, ze ja s moji povahou bych to teda rozhodne neskousla. s manzelem mame spousty spolecnych znamych- i zenskych. ale kdyby s nima mel byt sam nekdo na kavicce, tak bych to nedala. proc? proc by to mel delat? chlapi se na to bohuzel divaji trochu jinak. neciti to, co vycejti zenska. me pripada, ze ta "vase kamaradka" je pekna s*ine, ktera moc dobre vi, co zpusobuje jejich "kamaradstvi" a dobre se bavi(bud ho bali, nebo to dela pro zabavu)...a pritom kdyz na ni uderis, tak je nevinnost sama(neverila bych ji ani slovo). a tvuj manzel? je to chlap, takze mu to tak asi neprijde, ale rozhodne bys pro nej mela byt za prvnim miste ty. a pokud byl po celou dobu, co jste resili "problem kamaradka" duchem pritomen, tak nechapu, jak muze po tom vsem s ni nekam jit. a jeste o tom lhat!!! nesnasim lzi!!! to radsi krutou pravdu...
ja bych to teda ignorovat nedokazala a delat milou a pohodovou manzelku...to v zadnym pripade.