Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

jenna7082
17. mar 2009

tauscherova mas mudru babičku 😵 😵

krasuliak
17. mar 2009

slniecko ved prave ze len z jej rozpravania 😉 😉 ja jej veriem len hovorim ze nie je vseto zlato co sa blisti !! nemusi to hned byt nejaka nevera!

tauscherova ty si to teda riadne zaklincovala!! nevim já bych si na tvém místě už balila kufry...

😀 😀 ako asi necitas celu diskusiu 😒 😒

slnieckova
17. mar 2009

krasuliak ved jasne 🙂 ale keby som ja mala take indicie ako nina... tiez by som upodozrievala a asi si davala viac pozor 😔 Ale stretko? Neee.... ako tu uz bolo napisane... aby sa potom na nej obaja dobre "nebavili" 😒

krasuliak
17. mar 2009

suhlasim s tebou slniecko

slnieckova
17. mar 2009

a mozno je to naozaj len kamaratka - kolegyna... a mozno je naozaj ta kolegyna ta, ktora ho uhana a on je mozno taky nunak, ze si to ani neuvedomuje.... a nakoniec jeho manzelka (nina) bude ta najvacsia Xantipa... (neviem ako sa to pise spravne 😀).... to stretko nebol dobry napad 😔 ale zas, su ludia, ktora sa mozno popalia a rychlo sa otrasu... ja by som nezniesla, aby si zo mna este niekto utahoval kvoli stretnutiu... mna by sa to velmi dotklo 😅 🤐

krasulka
17. mar 2009

ved prave preto by sa mala porozpravat Nina s muzom otvorene o co ide.. bolo nejak veela veci okolo nej..a ze to zacina vyzerat podozrivo..ziadne hadky, sceny..

krasuliak
17. mar 2009

nuz ale potom jej muz by bol vol keby si utahoval z vlastnej zeny !! zase od tal po tal !! stel je jeho zena a prvom rade by mal byt pri nej ani stat s druhou proti vlastnej 😠 😠

slnieckova
17. mar 2009

krasuliak ale bohuzial aj to sa moze stat ☹ Viem, ze by jej to potom bolo jedno, keby vlastne vyslo na povrch, ze jej podozrenia sa potvrdili.... no.... kazdopadne by to malo dostojnejsi koniec....

simona55
17. mar 2009

krasulka to si z manzelom takto debatujete? a on je kde?

krasuliak
17. mar 2009

simona ja som tu na koni a manzelka vedla 😀 😀

simona55
17. mar 2009

to je supeer . 😀 😀 😀 uz som si vas vsimla aj inych temach tobre sa zladujete mate peknucku dcerku.gratulujem.

krasuliak
17. mar 2009

sim vdaka je po mne v tomto 😀 😀

ale neodbocuj od temy 😀 😀 😀

simona55
17. mar 2009

sorry nechcela som odbocovat 😀

krasulka
17. mar 2009

simona dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

nina14
autor
17. mar 2009

Ahojte, tak je po stretnutí. Malej doniesla hračku a ani netušila prečo som jej zavolala že sa chcem stretnúť. Už dávno to pokladala za vybavené, že jej môj manžel povedal že to bude OK, že ona chcela za mnou vtedy hneď prísť ako jej povedal že čo sa udialo, ale on ju presvedčil že to sme si my medzi sebou vydiskutovali. Že ani netušila že tie problémy pretrvávajú, ináč by už dávno prišla za mnou. Na konkrétne otázky mi nevedela odpovedať že vtedy sa s mobilom fotili v robote navzájom a že si potom dajú fotky ku číslam aby im ukazovalo. O tej druhej fotke už ani netušila, že asi sa o tom rozprávali (o tej lyžovačke) o skypovaní tak to vôbec nevedela že akože čo-že si to nepamätá. Len krútila hlavou, že ako som si to mohla vykonštruovať z takých BUBLÍN . Tak som jej povedala že či keby ona našla takéto veci manželovi či by si myslela že je to ok.
Povedala, že asi by si to dala tiež dokopy. Že ju to strašne mrzí. Že nechápe kde sa vo mne zobrala tá nedôvera, keď manžel o mne stále rozpráva ako sme v pohode a ako nás ľúbi a že sa stále ponáhľa ku nám domov a že sa na nás stále teší. X - krát povedala že ju to mrzí a že nemám absolutne žiadny dôvod niečo takéto riešiť, a že vôbec netušila že sa niečo takéto deje a že je ona predmetom tohto problému. Môj manžel jej povedal že ja som ženská v pohode, že nie je žiadny problém a že to pochopím.

jenna7082
17. mar 2009

a veris jej?

marianitka
17. mar 2009

Hmmm čo na to povedať. Ninka a ty máš z toho aký pocit, taký ako ti ona vravela, alebo si myslíš iné?

langkofel
17. mar 2009

super nina, tak sa tes z toho co si zistila, a viac sa tym nezaoberaj...
Vela stastia ti prajem 🙂

simasa
17. mar 2009

kuš vy jezibaby pesimisticke (jenna, marianitka)

jenna7082
17. mar 2009

🤐 🤐 🤐 😵

marianitka
17. mar 2009

Sak ja sa pýtam aký ma z toho pocit...lebo Ninka naznačila ze sa jej k pár veciam nevyjadrila

centik
17. mar 2009

no mne pripada ako pekna pretvarka.. tak manzelova "kamoska" hmm

kveta
17. mar 2009

Nina14, a ponúkla Ti, že obmedzí kontakt s Tvojím mužom? Lebo keby som sa ja s kýmkoľvek doostala do takéhoto podozrenia, tak by som manželke automaticky ponúkla obmedzenie kontaktu s jej mužom... 😕

nina14
autor
17. mar 2009

Musím si to v mysli prejsť. Viem jedno:je povrchná, neuvedomuje si súvislosti a svojím charakterom sa s ňou porovnávať ani nemusím .Nech je to akokoľvek budem v pozore, s manželom sa pokúsim to urovnať ale hlavne začnem myslieť viac na seba(a ak nič tak aspoň nebude mať čas myslieť na iné lebo bude s malou) Dám mu jasne najavo že tú najsuper babu má doma a aj mu to poviem ,že najbližšie ak bude mať tendencie venovať čas a myšlienky niekomu inému, nech si hlavne uvedomuje čo má doma aké dva milujúce poklady by mohol aj on kvôli ničomu stratiť. ešte jedna jedna vec, nikdy som s nikým neflirtovala ako sme spolu a veru začnem, lebo môj mažel si je somnou véééééľmi istý 😵 pá

nina14
autor
17. mar 2009

áno ponúkla sa že bude chodiť osobitne,že to nie je žiadny problém a že to bude akceptovať. Ale dúfa že sa to medzi nami hlavne urovná

marianitka
17. mar 2009

Mas pravdu Ninka, super, mysli na seba, bud na pozore a uvidis - a stym flirtovaním to bolo dobréééé 😀 Správne!!!!!

bielymacko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika53
17. mar 2009

ahojte babulienky, ja sem pridám aj môj názor-vcelku zaujímavá téma a aj keď u nás nie je aktuálna, no aj tak si myslím, že keď muž miluje ženu, chce ju robiť stále šťastnou a keď ona je nešťastná kvôli niekomu, tak by ON mal dačo robiť a prestať sa stýkať s tou kamoškou...proste normálne sa s ńou zdraviť, v práci aj kecnúť ale mimo či už ide o odvoz, či dopisovanie to by malo prestať, aby bol doma kľud a pohodička...veď kto je dôležitejší? šťastná manželka alebo dajaká kamarátka? veď je to také jednoduché...ale on musí chcieť a musí mu záležať na manželke najviac na svete, nie? ja som to riešila s manželom, ale to sme ešte neboli svoji, ešte sme len spolu chodili...stále sa mu strkala kamoška, popri práci ešte chodili na výšku do iného mesta a on ju vozil, potom pizzerie, potom nákupy a ona ho začala baliť/on popieral, ale my ženy dobre vieme, ako to chodí../ tak som mu všetko povedala, lebo mi to fakt moc vadilo a on si ju vymazal z mobilu/ona síce jeho číslo mala/, ale hlavné bolo, nevozil ju, netrávil s ńou ani minútu času navyše a ju to prestalo baviť a presedlala na iného muža 😀 a po krátkom čase už si ani nespomenula, že existuje...on ma nepodviedol, som si 100% istá, ale mne to moc vadilo, ako sa lepila na neho a on pochopil, že ja som u neho tá dôležitejšia a tak to prestalo 🙂 dokonca negratulovala mu ani keď sme sa brali, tak potom čo je to za kamoška?? ani keď sa nám narodilo bábätko, nič...to bola divná kamoška, nie? 😀 čiže keď ťa niekto ľúbi, urobí to kvôli tebe, ak ho poprosíš a porozprávaš sa..nie je dôvod, prečo by sa mala do vzťahu montovať nejaká iná ženská, tá nech si debatí doma s jej manželom, nie? a on ju prečo nevozí? tak či tak, malo by to skončiť, pre kľud domka, to je môj názor....

krasulka
17. mar 2009

gabika, suhlasim s tebou na 110 percent 🙂 🙂 🙂

yvetta
17. mar 2009

gabika suhlas to iste sa stalo aj mne a tak isto sa zachoval aj moj manzel tiez to stopol a on si to ani neuvedomoval, ze po nom ta zena ide bral ju ako znamu - ona sa mu vnucovala.... 😲 az neskor si zacal vsimat, ze po nom naozaj sla 😀