Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

meleri
29. mar 2009

Ahojte, tak já mám už od svých 15cti nejlepšího kamaráda (je mi 29) kluka.. asi poslední tři roky chodí s holkou která je taky moje kamarádka všechno bylo v pohodě, ale najednou ji začlo vadit že se scházíme občas sami, na pivo, nebo že jdem do přírody...i když předtím jí to nevadilo..navíc tam už nebydlím takže ho vidím tak jednou za půl roku. no ale skončilo to tak že všude chodí s ní, takže s ním už tak nepokecám...

ale respektuju to, je to jeho partnerka, a to znamená dycky víc než kamarádství, no ale mrzí mě to, zvlášt proto že ji znám taky leta, a předtím než spolu chodili jsme se bavili všichni dohromady a bylo to v pohodě.

meleri
29. mar 2009

ale je pravda že asi v 17cti po mě vyjel, a já mu řekla že co blbne že sme přeci kamarádi, a od té doby byl klid....ale taky mě někdy napadá, jestli přecejen ke mě něco necítí, no nevím..jsou to věci které mám strach si s nima vyříkat, protože o ně nechci přijít..tak to nechávám jak to je a projistotu ještě sebou beru manžela aby si fakt nikdo něco zlého nemyslel...

slniecka
29. mar 2009

Ahojte. Ja som alergicka na to, ked sa dospeli ludia hraju so vztahmi, hlavne ak su uz manzelia. Myslim si, ze v manzelstve musia byt urcene hranice . Myslim tym, co je pre nas ok, co chrani nas vztah, to budeme robit a co je pre nas vztah nebezpecne, to nebudeme robit. Ved na to ideme predsa do manzelstva, ze chceme rozvijat ten nas manzelsky vztah a chranit ho. Kto sa hra s horucou kasou, popali si jazyk. Az na to, ze na taketo hranie so vztahmi doplati cela rodina, a hlavne male deti, ktore za nic nemozu. Manzel nema mat kamaratku, ak chcel mat kamaratky, mal ostat slobodny, teraz ma manzelku a rodinu, tak nech sa sprava zodpovedne.

mikalove
29. mar 2009

presne tak 😉

bubba
29. mar 2009

manzelia maju byt ako dva stromy,maju rast dost daleko od seba aby mali kazdy z nich dostatocny priestor, ale maju sa dotykat koncekmi konarov....
vo vztahu nina vs.jej manzel ide podla mna o dlhodobejsi problem v komunikacii popripade dovere,ziarlivosti...chlap ktory je doma spokojny nevyhladava kamaratky a neriskuje problemy doma...zajde obcas do bordelu a to sa nikto nedozvie..kdezto na kave a pod...ta moze hocikto vidiet na verejnosti ...nie je problem dostat do usi .ze tvoj manzel bol tam a tam s tou a s tou...
moj manzel a ja sme spolu 9 rokov a pozname sa dlhsie...bude to rok co sme zobrati.aj on ma kamaratky aj ja kamaratov...napriek tomu si myslim ze keby sa snazim ho odizolovat od jeho priatelova on mna od mojich pre akykolvek dovod,tak ten druhy by to robil o to vytrvalejsie kedze zakazane ovocie najviac chuti...tym netvrdim ze chodime 7x do tyzdna von,nie chodime raz za dva mesiace a priznam sa radsej sa stretnem s byvalym kolegom a dobrym kamaratom s ktorym sa zarucene zasmejem ako s kamoskou ktora mi bude cely vecer rozmpravat ako ju co boli ako na nu muz kasle a ake je vsetko tazke a nahovno... 🙂

slniecka
29. mar 2009

Jasne bubba, nemame sa izolovat od sveta, akoby zvysok sveta nebol, alebo nase ostatne vztahy zrazu neboli. Nemame sa snazit nijak izolovat a ovladat nasich partnerov. Hovorim, ze sa mame rozpravat o tom, co je pre nas oboch ok a co nie. Bubba, verim, ze mas aj kamosky, pri ktorych sa vies tiez nasmiat ako pri kamaratoch. To ti prajem, aby si take mala.
Ja som za to, ze ak som vydata a chcem ist von posediet, tak s partiou, aj manzel chodi sem tam s partiou. Preco by ale mal ist sam s nejakou kolegynou, pripadne byvalou kolegynou? Alebo preco by som ja mala ist len tak na kavu s nejakym inym chlapom? Po stretnumi s kolegom sa mi zrazu ulavi, lebo sa vyrozpravam a on sa mi vyrozprava tiez a ak mi je ten kolega sympaticky a rozpravame sa o hlbsich a osobnejsich veciach, smeruje to len k jednej veci, skor ci neskor. To je taka dost realita dne, preto hovorim, ze ludia maju mat hranice a maju sa starat hlavne o svoj manzelsky vztah, aby sa vyhybali tomu, co moze smerovat k problemom.
My s manzelom napr. chodime pravidelne na rande niekde si posediet, do kina, a podobne. Uzivam si s nim a je moj najlepsi kamarat. Neviem si ani predstavit chodit sama na pokec s nejakym inym muzom. Preco by som to robila? Ak ide von partia, to je ine. Tod moj nazor.

bubba
29. mar 2009

slniecka hm myslim ze kazdy nech si hlada kamaratov ci kamaratky je to jeho osobna vec ci si rozumie lepsie s tym ci onym pohlavim...ja som osobne napr.vyrastla ana sidlisku kde som bola jedina baba,chodila som na strednu kde z 30 nas bolo 7 bab..vacsinou som pracovala v muzskom kolektive...nahody zivota..nemozes odomna ocakavat po tolkych rokoch, ze zrazu budem preferovat komunikaciu so zenami ked proste na to nie som zvyknuta a neveim ako na to.
za druhe nikdy som nebola nejaky akcny typ a ked sa islo von s "partiou"nikdy som nevedela s kym sa mam bavit a tak..osobne radsej preferujem osobne stretnutia s jednotlivcami .samozrejme ze mam aj kamaratky o to sa ty neboj ani mi to nemusis zelat,v prvom rade sa staram o svoju rodinku a na nich nie je moc cas a keby uz nezvysil absolutne ziadny tak sa svet neruca mame internet,mobily....nejako to prezijeme.
ale nie sme tu aby sme riesili mna a aby si mne priala ci nepriala kamosky ...ja som len prisla povedat svoj osobny nazor na priatelstvo muz versus zena poukazat aj na to ze nie vzdy je chyba v chlapovi ktory sa stretava s koleginou a taji to manzelke ale poukazat a hlavne najst dovody preco tak kona za jej chrbtom ..asi mu zalezi aj na manzelke a nechce ju zbytocne iritovat ,ale zaroven sa nechce vzdat svojej kamaratky kedze je v akomkolvek upodozrievani nevinne...to su ale len moje polemiky ja netvrdim ze ten chlap nema aj nejake ine umysly alebo ze spolu nieco nemaju.mozno maju,ale mozno nie a preto treba hladat radsej tie"nie"ako sa hned upat na podvadzanie a cojaviem co...neviem ci ma dostatocne chapes o com hovorim...lebo evidentne sme dve rozdielne osoby a mame uplne ine zmyslanie 🙂

slniecka
29. mar 2009

preto je tu to forum, aby kazdy mohol povedat svoj nazor. Chapem, o com hovoris, a nechcela som rozoberat teba a kamosky som ti nepriala v zlom. Sorry. 🙂

bubba
29. mar 2009

😉 oki

kikusa100
29. mar 2009

viete co ja si niekedy myslim ze taketo problemy sem nepatria...
Nina:viem ze zeny sa potrebuju porozpravat..ale ked sa nas netyka konkretny problem daneho cloveka tak sme viac nad vecou... a aj nejako necitlivejsi..vidime veci vlastnymi ocami.... toto je modry konik a nie poradna psychologa, sexuologicka, manzelska poradna.. kazdy by tu mal brat veci s rezervou... a mna by nebavilo cisto teoreticky, keby som mala nejake take problemy riesit to s ludmi ktorych nepoznam, aby hodotili moj vztah, manzela, mna..atd.. hocico by mi povedali..ved ked niekoho stve ze muz ma nejaku kamosku, ked maju v manzelstve problemy..nech vyhlada odbornika..ktory je vystudovany a fundovany pomahat v takych veciach..ja osobne by mi zle padlo citat vseliake nazory, moznosti a co ja viem..co a este aj nieoc vysvetlovat, argumentovat, obhajovat... ale to je riziko verejneho fora....
podla mna ludia riesia taketo veci s hocikym len nie s tymi co by mali.. tak v prvom rade veci riesit s manzelom, popirpade s odbornikom, netvrdim ze psycholog ale mozno nejaky podradca na vztahy xi xi ktory pomoze veci reisit... pomoze to uricte lepsie... podla mna ked ti to tak vadi..mala by si manzelovi povedat, ze tu zensku nemozes ani citit, a ze je ti jedno ci je to kamoska, kolegyna, suseda od vedla alebo nejaka bokovka..sorry.. ale ty tak zit nemozes....jednoducho ze ked klame ublizuje tebe, neviem ci mas deti, tak dietatu,,atd.. proste ja neviem, ale riesit to s nim ked ti zalezi na tvojim manzelstve... alebo aj ty si vyhod z kopytka.nech si nie je taky isty tebou... daj mu dieta na starost a chod nmiekeam aj ty... s najakym "kamosom z vojny"
😀 ono muzi si to nevedia predstavit nejako obratene ale asi by sa tiez citili ako blbci..a poviem ti kazdu jednu co sme tu by takyto druh kamosky stval ..nech uz hovoria cokolvek.. nie je to prijemne...
a to nechcem povedat ze tu ti baby su zle poradkyne..len ked si chces usetrit energiu a cas....... tak to treba riesit inak.. 🙂
drz sa ale hlavne sa nedaj vodit za nos... si predsa inteligentna a mudra zena nie??kazdy ma nejaku hodnotu... a niektore veci sa tolerovat nemaju..tak sa drz..
😉

bora8
29. mar 2009

kikus - ja mám napríklad vyštudovanú školu zameranú na poradenstvo.... 😉 aj párové 😉 aj rodinné a aj výchovné ale nevenujem sa tomu profesne....

bubba
30. mar 2009

kikusa presne ved ja som jej to uz hovorila ze nech idu do manzelskej poradne

kikusa100
30. mar 2009

manzelaska poradna to isti...nina chod aspon sama sa najprv opytat..ja by som na tvojom mieste to skusila... odbornik ti poradi lepsie.. a nic tym nepazis... 🙂

kikusa100
30. mar 2009

bora8:dobre vediet xi xi 😀 😀 😀

ma_se
31. mar 2009

NINA...ty vies najlepsie,co medzi vami je.../takze k tomu sa vyjadrovat nebudem/,ale ta chapem,lebo prvorada by si mala byt ty a az tak jeho kamaratka...

jasne,ze kazdy z partnerov moze mat kamaratov a kamartaky,ale NESMIE to zasahovat do ich sukromia atd.

renca3
31. mar 2009

necitala som to tu dozadu, ale podla mna neexistuje naozajstne priatelstvo medzi muzom a zenou. skor ci neskor preskoci iskra alebo v minulosti preskocila. je to mozne len v pripade, ked muz je orientovany na muzov.

jahodas01
31. mar 2009

každy chlap može mat kamaratku - kolegynu, podla mna je normalne, ak si v ramci dorych vztahov zajdu na obed cez obednajšiu prestavku, ale neni normalne, aby chlap koli kolegyni klamal manželke, lebo má potrebu íst s nou na cafe a musí to zakamuflovat počas nákupu... inak aj ja som mala dobre kolegyne - kamošky ale nemali sme potrebu chodit ešte po práci na cafe, občas, ked boli vianoce, alebo niečo, tak sme si šli sadnúť, ale inak mal každý svoj život svoje sukromie... nebolo na vysedávanie po kávičách času, lebo nas dobre vyštevili v práci... 🙂

marianitka
31. mar 2009

Jahodas01 - no presne tak....ja si tiez myslím, ak su kolegovci, nech si využiju pokec cez obed alebo tak...ale nie že žena doma čaká na lieky a on si natajnáša kavičkuje, no tak to ja by som iný bordel urobila...a ozaj sa nam stratila NINA!!!

jahodas01
31. mar 2009

ja mam tiež kamarata a kamošku najlepšiu a oni sa dali do kopy... 🙂 a ked prídu na navštevu, tak prídu spolu a keby som od neho niečo potrebovala, tak skor cinknem kamoške, že či vobec može, či nemaju nejaku robotu, alebo tak, ale tak isto nemam potrebu s ním íst na cafe, to nech radšej príde on so svojou partnerkou - mojou naj kamoškou a dame si to cafe vo 4-ke aj s mojim manželom 🙂 a podebatíme.tak isto nemam problem s manželovu kolegynou - kamarátkou, ked príde na návštevu ku nám so svojim manželom a synčekom... proste ked sú kamoši, ved nech prídu s celou rodinkou a nechs sa nezašívajú kade tade... 😒

lucaska
31. mar 2009

renca,aj ja by som suhlasila s tvojim nazorom,skvor ci neskor preskoci iskra,len je otazka ci to clovek dokaze v cas zastavit alebo sa necha namotat sladuckymi recickami aka je uzasna, skvela a neviem co vsetko este.....

itchi
31. mar 2009

no ja nevim, myslim si, ze kamaradstvi mezi M a Z neexistuje, vzdy v tom je podle me z jedne strany vic...treba muj byvaly - byly jsme spolu pet let - mel taky "kamaradku" - koleg. z pace no a pak se ukazalo, ze me s ni pul roku podvadel...ale byla to "kamaradka" ted spolu ziji...🙂 uz se tomu nastesti jen smeju a preji mu stesti..🙂

lucaska
31. mar 2009

itchi,kazdemu je to neskor uz smiesne....ale tie zaciatky sú hrozne..........

miska001
31. mar 2009

smiešne? ako komu ...... ☹

jarus74
1. apr 2009

Nina ako ste na tom ? dufam ze si sa nestratila ako pisala marianitka!!!!

jeudi
1. apr 2009

NINA:zkus si najit take kamarada a uvidis jak se manzel bude tvarit 😉

lucaska
1. apr 2009

jeudi,ako sa bude tvarit?? urcite sa mu to nebude pacit.................oni ked maju niekoho alebo namotavaju dve baby naraz to je v poriadku ale ked to spravime mi tak uz sme .....

jeudi
1. apr 2009

no vsak ja vim proto to pisi a urcite bych nedala na jevo ze zarlim u nas to funguje tak ze se ve me hromadi vztek a nakonec chudaka manzela vemu panvickou mame takovou italskou domacnost 😀

lucaska
1. apr 2009

jeudi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............tu nahromadenu zlost a vsetko okolo toho poznam aj ja sa vo vela veciach ovladam,ale ked chytim zachvat , tak potom konecna........

jeudi
1. apr 2009

lucaska 😀 tak to jsem moc rada,ze v tom nejsem sama aja se bala ze nejsem normalni kdyz mlatim manzela 😀 (on me nastesti ne on se jen brani) 😀

lucaska
1. apr 2009

jeudi,tak mi sa nebijeme ani nic podobne,ale ja vrieskam,sem tam aj daco lietalo.....talianska rodinka... 😝