Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

marianitka
16. mar 2009

No MARK33 - suhlasím...chlap má iné zmýslanie...a aj flirt by mi vadil...!!!! A kedy NINA nastupujes do prace?????????????

langkofel
16. mar 2009

mark super ze si sa vyjadril... ja fajn vidiet to aj z tej muzskej stranky 😉

simasa
16. mar 2009

Ja si myslim, ze to treba riesit hned, nie az po nastupe do prace. Pretoze to moze byt aj tak, ze sa este medzi nimi nic nestalo, ale ked to nina necha tak, tak sa stat moze. Lenze treba to riesit s manzelom. Mam kamaratku, ktora ma presne takyto problem a keby nebola zasiahla, tak by sa to urcite zle skoncilo.
Ak sa stretnutie s tou stihackou uz neda zrusit, tak by som sa tvarila, ze je to len priatelske stretnutie. Nic by som neriesila, len by som sledovala, ako sa ti dvaja k sebe spravaju. Ak by nieco medzi nimi aj bolo, pravdu Ti aj tak nepovedia...

bubba
16. mar 2009

re to"keby nebola zasiahla bolo by sa to zle skoncilo"by som ja radsej povedala....."keby nebola zasiahla...mohla sa ho zbavit uz pri pokuse....takto bude vystavena cakaniu...kedy zase" 😅
nina,zacni sa spravat ako on,tajnostkarsky,chod na obed s kamosom,telefonujte si a tajne sa chichocte..chpaes kamos moze byt aj "zuzka"ale v telefone ju mozes mat ulozenu ako "ferko" 😉

mark33
16. mar 2009

simasa, ak niečo medzi nimi je alebo bolo, poprie to aj ona, určite jej to manžel oznámil, aké má nina podozrenie, takže určite bude na to pripravená a nič neprizná. Ak vydrží kým nastúpi do práce, určite to na nich bude vidieť, určite sa budú správať ináč, také niečo sa skryť nedá 😉 A ak medzi nimi nič nebolo, nina sa u kamarátky sorry za výraz "strápni", možno ju bude potom s kolegyňami rozoberať skôr, ako nastúpi do práce.

simasa
16. mar 2009

Mark, ved ja nenavrhujem, aby sa s nou stretla a rozoberala to. Hovorim, ze riesit to treba s manzelom.
Bubba, poznam aj jej muza, je to fajn chlap, lenze stihacka ho tiez dolapila a on sa asi tak "trochen" zalubil. Nic sa medzi nimi nestalo len vdaka tomu, ze kamoska s nim urobila riadny poriadok.

simasa
16. mar 2009

... a on sa spamatal - som zabudla dodat.

mark33
16. mar 2009

simasa, to nikdy nemôžeš vedieť 😉

simasa
16. mar 2009

Teraz neviem, co mas na mysli, Mark 😅

mark33
16. mar 2009

no, že sa on spamätal, a tiež si nemyslím, že je v tom nevinne, určite ho nenútila aby si jej číslo aj dátum uložil, takisto aby si uložil jej fotku, a odkiaľ by ona mala jeho skype? musel jej ho dať on, a prečo? Lebo mal nejaké bočné úmysly, už keď nič viac, tak minimálne flirt medzi nimi bol 😉

nina14
autor
16. mar 2009

Nastupujem v máji, to stretnutie už nejdem rušiť, ja sa s ňou chcem stretnúť. Keď mi to potvrdzovala sa vyjadrila že sa teši že uvidí malú. Manžel tvrdí že je to kamoška a nechápe že prečo ma tak rozhodilo, že si s ňou dobre rozumie v rôznych debatách. Mrzí ho že ako mu môžem po toľkých rokoch tak nedôverovať (8r.)

nina14
autor
16. mar 2009

Skypom si vraj dohodujú kedy idú domov,že kto kedy končí

marianitka
16. mar 2009

No tak to nech ho nemrzí....poznám aj manželstvá po 20rokoch, čo muž ich zrazu podviedol...v mojom okolí 4 také manželstvá...no a čo narobíš...nikto by to na nich nepovedal, ze to ten muž niekedy urobí...a predsa urobil..hned na to další....ach jo NINA dufam ze ta moc netrápime viac než už si natrápená...ale snad to fakt nebude také vazne....

simasa
16. mar 2009

Mark, tusim si nerozumieme, ja som hovorila o mojej kamaratke - podobny pripad ako Ninka.

lenka1108
16. mar 2009

mhhh...ja by som jemu ani jej neverila ani nos medzi ocami...

domeenika
16. mar 2009

marianitka moje slova.. moj vztah je zatial bez problemov.. klop klop klop.. ale tiez som si predtym myslela ze niektori chlapi dokazu aj nemozne. no podla mojej skusenosti, cim inteligentnejsi, tym vacsi hajzel

domeenika
16. mar 2009

aby som niekoho neurazila.. 🤐
samozrejme nie vsetci su taki..

krasulka
16. mar 2009

ako sa hovori, prilezitost robi zlodeja...takze treba to mat pod kontrolou..taketo kamaratstva, aj ked chlap do toho nejde priamo s cielom podviest sa tak casom mozu skoncit...a to plati aj v opacnom pripade..zena verzus kamarat muz...

kikusa100
16. mar 2009

ono muzovi asi lichoti ked ma o neho zaujem nejaka zena.??ako by to mozno lichotilo opacne??tazko povedat..a nemusi za tym nic byt.
😖

m311293
16. mar 2009

já mám na to radikální názor, zažila jsem to v bleděmodrém, byla jsem chápající manželka, to přece nic není, je to přece naše společná kamarátka. Dnes vím, že jsem měla za ní jnjít a dát jí pár facek. Ona by věděla proč a mně by se ulevilo

krasulka
16. mar 2009

m311293 😀 😀 😀

lenka1108
16. mar 2009

m... presne tak aj ja by som to takto riesila.bud ona alebo ja ...a ak si vyberie ju,tak si poviem ze mam na lepsieho a mala by som ho na haku.a ked deti vyrastu a spytaju sa co sa stalo tak by som povedala...spytajte sa otca on to pokaslal nie ja...

mikalove
16. mar 2009

mne sa nezdá to,že sa jej zdvôveruje s problémami...neni to typické na ženáča,kt. chce niekoho zbaliť,že začne dotyčnej rozpravať aké maju doma so ženou problémy??hodí smutné oči,nech ho polutuje...

ja si myslím,že to stretnutie bude škoda času,určite sa pravdu nedozvieš..a ja osobne keby zistím,že by nejaky moj kolega mal problém, koli mne že ma zvezie do roboty,tak v živote do jeho auta nesadnem a keby sme sa poznali tak by som prva asi trielila vysvetliť kamaratke,že nech sa nehnevá,nič za tym nie je a že ma to mrzí....

marianitka
16. mar 2009

m311293 - tak si to vyjadrila jedno vetou a uplne to stačilo na pochopenie...fakt super...až na to, ze väčšina z nás by asi z počiatku tak reagovala...že by bola chápajuca a nechcela by si to dopustit....no ale ked to už začne....tak nech sa to rieši...no ja by som nevydržala keby som niečo zistila ani minutu...ja musím vsetko hned riesit...jaký randal by bol....

Lenka, Krasulka, Simasa 😉

krasulka
16. mar 2009

marianitka presne taka som aj ja..ked je problem, tak pome nanho..naco budem hrat formy? ked mi nieco vadi tak to poviem a hotovo...Ale fak tby som za nou nesla..z enech mi ona vysvetli...to nie.

a ja by som tiez nezniesla aby sa moj muz zdoveroval cudzej zene ak by sme mali nejaky problem..

mikalove
16. mar 2009

u nas by bol taky istý 😀 😀 mm by už nikoho do auta nezobral,ani chlapa pre istotu 😀

mikalove
16. mar 2009

teraz tochu mimo,pozerala som relaciu,kde preberali rozvodovosť a povedali že 80% mužov a 36%žien su v manželstve neverní....tí chlapi sa už zblaznili? myslím,že by sme sa mali mať na pozore všetky 😕

krasulka
16. mar 2009

mikalove moj muz uz by asi mal to auto rozbite 😀 😀 😀 ha ha ale vooobec niesom ziarliva...

ale teraz vazne, myslim si naozaj ze ked uz sa chlap zacne zdoverovat cudzej zene tak to nieje v poriadku...

bora8
16. mar 2009

kočky tak ja to zasa poviem z druhej strany.... robím skoro v čisto mužskom kolektíve.... mám kolegov, ktorí sú ženatí..... a majú aj žiarlivé manželky.... 😉 keďže robím s jedným kolegom v páre - ako dvojica - tak jeden čas jeho manželka mala asi nejaké zlé myšlienky ohľadne mňa, oni nemali dobré obodie - a tak začala vyvolávať mne, že či sme boli spolu tam a tam.... mňa to v prvom momente ani nenapadlo, že nás podozrieva z nevery, ale potom mi to došlo keď sa chcela so mnou stretnúť, tak som ju vyzdvihla autom - sme sa poznali aj pred tým, a zobrala som ju k nám domov, poukazovala som jej akého mám krásneho syna (zobrala som ju pod zámienkou návštevy nášho nového bývania) super manžela ..... taktiež sme sa hodne porozprávali, ale nepadlo ani slovo na túto tému -asi pochopila, že to nie je tak ako to vizeralo.... len mi potom neskôr napísala sms, že nech to nehovorím jej manželovi.... s jej mužom som parťáčka stále (dnes som nastúpila do zamestnania a asi aj dlho budem) lebo to nie je len môj kolega ale aj kamarát, lebo keď som s ním trávila dlhé chvíle v kancelárii a v aute tak sme sa hodne porozprávali a sadli sme si.... možno sú fakt len kamaráti a nič iné v tom nehladajte.... ja by som to rozhodne neriešila rozhovorom s druhou stranou, lebo by mi to bolo trapné - ale rozhovorom s manželom (nehovorím že aj u nás nebol podobný problém - ale ten sa týkal komunikácie cez pokec), a čo sa týka toho dátumu narodenia - ja viem niektoré telefony preberajú vizitky aj s dátumom - v poznámke, tak tomu by som neprikladala veľký význam.... 😉
a fotka.... no čo už, bola by som celkom náchylná tomu uveriť že ju stiahol s ostatnými fotkami z mobilu, ale otázne je prečo mu fotku posielala, keď sú spolu skoro každý deň....
len tak pre kontrolu by som tomu dala na chvíľu kľud a nenápadne zaškrtla zapisovanie historie na skype a tak isto by som si zaobstarala keylogger - aby som vedela o čom je rec.... a keby som získala priame dôkazy tak by som to riešila, takto by som vyšla asi len na posmech

jahodas01
16. mar 2009

raz som bola s byvalou koleginou na kave... začala pracovať v praci, kde bolo oklo nej dosť chlapov, ona, pekna, mladá, nezadaná...no a povedala mi, že sa cez víkend nudila tak zavolala, ženatemu kolegovi ako sa má, ako víkenduje... jeho manželka začula ten rozhovor a nebavila sa s ním celý týždeň...samozrejme kočke o nič nešlo, len chcela pokecať a jej to nezaplo, že by to mohlo vadiť manželke... v tom čase som už bola vidatá a som na nu zírala, že neni normálna, nech nevyvoláva svojim kolegom ked sa nudí, lebo im narobí poriadne problémy. pochopila, keby išla po ňom, tak nejaká manželka na MD by ju neodradila... 😉