Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

mikalove
16. mar 2009

nepríjemné a ako si napísala,veľa robí aj tá izolácia,ked my sme doma...ja by som nikdy nešla konfrontovať a nikdy by som žiadnej žene,nedala najavo,že na nu žiarlim...by ma to asi ponížilo.ale keby najdem v pc nejaké fotky al.dokazy že su v kontakte by som dostala hyster. zachvat 😅 počkaj kym nastupiš do prace a dohliadaj na nu,nech ju manžel už nebráva,nech nekomunikuju ...jediné riešenie držať ju od vas

nina14
autor
16. mar 2009

áno keď sme sa po jednej hádke pomerili poprosila som ho aby jej to nehovoril, ale on, že už je pozde. Že bol zo mňa taký nervózny že jej to musel povedať, a to ma samozrejme naštartovalo ešte viac. No proste jedna chyba za druhou. Raz on raz ja.

slnieckova
16. mar 2009

nina nepozname tvojho manzela, nevieme aky je, coho je schopny.... ale.... pride mi to ako velmi velka zhoda nahod, ktore ti manzel "narozpraval".... Skusala bluetooth, tak poslala fotku tvojmu manzelovi? Nech mi netvrdi, ze nema ziadnu kamaratku, sestru, mamu, brata, sesternicu, kto ma bluetooth na mobile, ze ju musela posielat rovno tvojmu manzelovi. Fotka do PC sa dostala omylom? Dalsi drist.... a ze datum narodenia ma v mobile, lebo ASI poslala omylom vizitku? Dobry herec..... zasluzi si honorar.... Neverila by som mu ani jedno jedine slovo... takych tu uz bolo.... doveruj, ale preveruj 😉

nina14
autor
16. mar 2009

Práve sa ozvala cez skype, akože v poho zajtra večer sa stretneme, do kelu. Ja už neviem čomu mám veriť. Namiesto aby som si uživala posledné dni na materskej tak riešim či veriť viac sebe alebo manželovi. A zajtra ešte či veriť aj jej?

konoupek
16. mar 2009

Jesli o tom co jsi povídala manžovi ona ví,tak můžou být klidně i domluvený co ti řeknou a co ne.myslím,že ta schůzka,není dobrej nápad a stejně nic nevyřeší.Taky bych mu to moc nebaštila, já jsem hodně podezíravej člověk,takže by mi to vrtalo hlavou stejně,jako tobě.Už to ,že se jí svěřuje s takovýma věcma by mi vadilo.Přeju,at to dobře dopadne a je to jen "kamarádka".

nina14
autor
16. mar 2009

Najhoršie na tom je, že on je fakt starostlivý otec aj manžel. Veľmi dobre nám všetko funguje. Stará sa o malú, umožňuje mi aby som mala čas na seba, chodím cvičiť, môžem ísť bez problémov ku kaderníčke, chodíme spolu s malou aj do reštiky, na prechádzky, v sexe lepšie ako pred pôrodom. Tak ja fakt neviem niekedy že to neviem prejsť s chladnou hlavou, ale mne to fakt vadí. Aj keď sa pokladám za inteligentnú a rozumnú ženu stáva sa pomaly zo mňa hysterka a panikárim

domeenika
16. mar 2009

Nina, taaak hysterka o tom potom.. Ked ma na to zena dovod, tak si aj zahysterci.. Moj nazor je, ze to nebude len tak. Mozno manzel ani nechcel, ale ak je ta dotycna kamaratka stihacka, tak mu tu foto poslala schvalne, spravi na neho ockom, votrie sa mu do autaa chlapec chudak ani nevie a uz mu viria nebezpecne myslienky. 😒
Urcite ju izoluj, podla mna konfrontacia nieje dobry napad, to si ju radsej niekde odchyt, alebo si dohodni stretko len s nou a popytaj sa jej na to.. Urcite jej ale mimochodom naznac, ze ak neda pokoj, tak si to vybavis inak. Ak manzel potrebuje, nech sa radsej vyrozprava kamaratovi, bratovi, alebo niekomu, komu ti to vadit nebude. ja som v tomto nekompromisna, radsej neriskujem,ako keby sa mam pozerat na to, ze by ten moj mal nejaku kamaratku.. Urcite by som v tom nesuhlasila. Samozrejme ze mame spolocne zname - znamych..
este jedna otazka.. ked posielas vizitku, tak sa ti posle len meno a cislo nie? aspon ja som este taky mobil nevidela.... 😉

domeenika
16. mar 2009

Inak v skype sa da kunut aj historia rozhovoru.. teda ked pisete.. nekukala si?

slnieckova
16. mar 2009

nina podla mna muz-zena mozu mat kamaratky/kamaratov.... kolegyna z prace, spoluziacka zo strednej, suseda, co byva oproti... ale to su vsetko podla mna kamaratky, s ktorymi ked sa stretneme, prehodime par slov, s ktorymi si posedime pred vchodom v lete na lavicke, kym sa nase deti hraju v piesku, s ktorymi zajdeme na chatu s partnermi.... ale urcite to nie su kamaratky/kamarati, ktorym sa zdoverujem s vecami, ktore by som mala riesit s manzelom/manzelkou....

Snad som sa nezamotala a pochopis, co som tym chcela povedat. Je fajn, ak mas ty alebo muz kamaratov opacneho pohlavia... no podla mojho nazoru "seriozne" kamaratstvo medzi muzom a zenou (hlavne ak je jeden z nich alebo obaja v manzelstve) neexistuje... a tym neexistuje myslim v tom zmysle, ze si posielaju svoje fotky, zrazu ma v mobile jej datum narodenia, pritom ako pises - datum prenho nie su podstatne, v PC ma fotku z lyzovacky a podobne....

Su veci, ktore maju pre mna svoje hranice a za ktore by som nikdy nesla a to iste ocakavam aj od svojho manzela/partnera....

Ak sa z manzelstva vytrati to krasne caro zdoverovania sa tomu druhemu so vsetkymi radostami aj starostami, ak sa z manzelstva vytrati to, ze muz a zenu si nie su len milencami ale aj najlepsimi priatelmi... tak potom sa pre mna manzelstvo stava len manzelstvom o sexe, detoch, ale nie o tych dvoch....

Pre mna osobne je velmi dolezite, aby bol moj manzel AJ mojim najlepsim priatelom.... nevidim dovod ani potrebu vyhladavat v opacnom pohlavi kamaratov (myslim kamaratov dovernejsich....).... tym najdovernejsim je pre mna moj manzel....

Snad ma niekto pochopi, ako som to cele myslela.... 🙂

marianitka
16. mar 2009

Nina - mozno ona ho chce "ulovit" mozno on ju berie ako kamaratku, ale jej ide o viac. No ja by som sa tiež nestretla s nou...ani tu konfrontáciu neurobila...dohodnutí mozu byt a presne ako baby písali, moc velké zhody náhod....je to blbost, aj s tym blutoothom, aj s tou vizitkou, ked posles vizitku tak určite sa ti do kalendára neuloží jej dátum narodenín - to už jaký telefon by musel byt ☹. No a dalšia vec, vobec nie si hysterka...ja by som taký randal narobila ze by sa doma pokakal....tomu ver....ale ale ale píses ze teda vzťah je OK, ze nebadas žiadne zmeny...tak si myslím práve preto že či to nie je náklonnosť viacmenej z jej strany...

other_side
16. mar 2009

presne to iste si myslim aj ja, ako marianitka.. podla toho co pises mi vychadza, ze to ona sa nasackovala k nemu do auta, pochybujem ze by to navrhol on jej.. keby to s nou myslel inac tak by si ty o vozeni jeho kolegine nic nevedela dodnes.. ona proste len vyuziva situaciu ze ty nie si v praci tak skusa vseliake tahy.. aj s tou fotkou a datumom... neviem ale ci verit manzelovi, ale skusila by som to, pretoze oni su vecne slepi, nic nevidia, nic nepocuju, mozno to on naozaj berie len ako kamaratstvo ale ona sa pokusa o viac.. neviem ale ako ti poradit, je to tazka situacia.. ale stoj nohami pevne na zemi a bud asi v strehu.. co teda asi uz si.. kazdopadne drzim palce, nech sa vsetko cim najskor vyriesi..

krasulka
16. mar 2009

Nina, no ja neviem..ale ked ta manzel lubi, a vidi ze ta ta zenska stve a musite kvoli nej stale riesit taketo podozrievania a vysvetlovania, tak by mal ukoncit vyvazat jej rit do prace, zablokovat ju na skype a vobec sa s nou nekontaktovat. Ved ked mu na tebe zalezi tak bude robit vsetko preto aby ste sa nehadali kvoli nejakej krave.A vobec niesi hysterka, ja by som to riesila s manzelom tiez.

fodorka33
16. mar 2009

nina podla mna tuto otherside a marianitka maju pravdu ona sa mu vtiera vyuziva situacie ze ty si neni v praci a tak.ja by som si to s nou vyriesila ked sa da medzi 4ocami tak aby muz o tom nevedel.a ja som taky typ ze by som mu uz asi dala ultimatum bud sa s nou prestane "kamaratit"alebo sa zacneme rozpravat inak...ale to je len na tebe daj vediet ako to vsetko dopadlo.drzim palce,lebo ked hovoris ze je taky dobry k tebe k dietatu tak vazne neviem neviem no ale kazdy chlap ma svoje hoormony takze to treba podla mna ustriehnut...

nina14
autor
16. mar 2009

Ona je vydatá, história v skype bola nastavená už aj keď som to našla,, že bez histórie,, Takže som videla iba s kým a kedy.
Dátum narodenia bol pri jej čísle. Má že číslo, číslo druhé, a dátum. Nie je tam že narodeniny- iba dátum. To sú informácie pod jej kontaktom.

marianitka
16. mar 2009

Inak ešte NINA - chlapi su proste takí, že oni klamu aj ked nemusia....si myslia že klamstvo je lepšie než tá pravda, a pritom tá pravda by bola možno lepšie...myslím to s tou vizitkou a fotkou....mozno mu to ona poslala, on síce o tom vedel...ale prečo by si to dal do PC....taká neopatrnosť? No by som sa ho spýtala na rovinu či si nemyslí, že ho ONA BALI...

domeenika
16. mar 2009

Nina ale ja nemam pocit ze ked posles vizitku, tak posles aj ostatne udaje.. ale neviem, ved teraz su tie mobili na akej urovni. ze aj moze byt.. sleduj ho isty cas.. a tu historiu nastav aby sa zobrazovala.. mozno z si nieco popisu zase..

langkofel
16. mar 2009

nina, ja som sa od isteho casu prestala k takymto temam vyjadrovat....no neda mi to, napadne mi to nieco pripomina...

Ja som mala nieco podobne ako ty, muza v pohode, mal svoje muchy....ale dalo sa s nim zit, chodili sme na vylety, do restauracii, myslela som si ze sa snazi, v sexe tiez bolo vsetko ok, a potom som si vsimla, ze vozi susedu akosi casto do prace a s prace, ze si s nou akosi casto telefonuje, sms-kuje, ze s nou akosi casto konzultuje veci ktore by mal konzultovat so mnou....a zacala som snorit a upodozrievat, tiez som isla k nej, pohovorit si...vsetko zapreli, obratili to proti mne a chceli nakoniec so mna urobit hysterku.... Dnes zijem s malou sama, a pravdu som mala nakoniec ja, tahaju to spolu uz cez rok....

Nehovorim, ze vzdy to musi dopadnut tak ako u mna, a preto ti prajem vsetko dobre, dufam ze tvoja situacia sa vyriesi a zase bude vsetko ok. V kazdom pripade ti drzim palce.

marianitka
16. mar 2009

OK, tak vizitku mame vyriesenu....moze byt...aj ked tak divné...davat si do čísla telefon. No to vobec nič nemení ze je vydatá...pozor nechcem strasit ale niektorí chlapi aspon čo som poznala...mali vzťah dobrý....chceli mat jednu stálicu a bokovky....aj ked si myslím, podla tvojich slov, že on nie je ten typ...ale tichá voda brehy mije a je to možno pre neho lákavé....ako baby písu..bud v strehu a všetko pekne pokukaj...mail nemá?

Myslíš NINA že tu historiu vymazal alebo to proste nebolo nastavené?

slnieckova
16. mar 2009

Neviem preco vsetko zvalujete len na tu kolegynu... nevravim, moze to byt mrcha, len mam pocit, ze z chlapa ste urobili chudacika, ktory ju vlastne ani nechce vyvazat autom, ale ked uz pride k autu a ona tam sedi, tak ju nezvezie? 😀

Az tak by som mu nedoverovala a neverila... bala by som sa toho, co opisala langkofel 😉

slnieckova
16. mar 2009

a myslim, ze na skype je to tak automaticky nastavene, ze sa historia neuklada... ak chcete, aby sa ukladala, musite si to odkliknut... ale nie som si ista

marianitka
16. mar 2009

pardon som urobila velku gramaticku chybu "brehy myje" som mala dat 😉

No sak ja som napísala uz, tiež som nad tym premýslala, ze jeho sme z toho nejako moc rýchlo vynechali....treba sa ho spýtat...ale ja by som aj tak nesla s nou na stretko, ved to je jasné, ešte kt omu že je vydatá ze jej nič neprizná.... treba to s manželom konzultovat....a všímať si ho!!!

NINA a sms-ky si nepísu? Nevies?

kacenqa
16. mar 2009

baby....ako sory, ale dobre, ze ste jej linku na rozvodove papiere neposlali..... 😒

ninus, klidek. nevravim, ze mas mat na ociach ruzove okuliare, nic si nevsimat a tvarit sa, ze je vsetko OK. ale - pises, ze v sexe vam to klape pomaly lepsie ako pred porodom, ako manzel je starostlivy, nechava ti priestor, nechavat ti volu, chce s tebou travit cas a aj ho s tebou travi......myslim, ze kazda jedna podvadzana manzelka by ti poveala presne opaky toho - zrazu manzel zacal chodievat neskor a neskor z prace, neocakavane sluzobky, pracovne vecere, na sex ani pomyslenie a ked tak v podstate z manzelkinho donutenia, len si vymyslal vyhovorky, preco nebyt doma, resp. netravit cas s rodinou....

co sa toho kontaktu v tel. tyka, tak z toho, ako si to popisala, to uplne kludne moze byt tak, ako ti to povedal, pretoze tak by sa to poslalo, dnesne telefony su az primudre, sa smejem, ze to uz ani nie su telefony.

priatelstvo medzi muzom a zenou existuje, ja sama mam takto priatela, poznala som ho dlhu dobu predtym, ako som sa stretla s mojim manzelom, a verte ci nie, niektore veci radsej preberiem s nim, ako s manzelom. priklad toho: v lete som mala isty sen, kde som umierala, vracal sa mi strasne casto, a ja som z toh mala zly pocit, stale som uvazovala nad smrtou. skusila som to prebrat s muzom, no ten mi na to povedal len, ze si to musim vyrisit sama v sebe. tak som sa o tom porozpravala s kamosom, poobracali sme to z kazdej strany a obavy a zly pocit pominuli. takze ja proste viem, ze moj manzel jednoducho niektore temy nevie rozoberat a preto som rada, ze si o tom mozem pokecat s inym, s niekym kto ma pozna jak vlastne boty

sory za odbocenie to len na margo toho.

ninus - a ty tu zenu poznas tiez? je to vasa ci jeho znama? ako k tomu doslo, ze ju zacal vozit do prace? a co jej manzelstvo? nevies, ci nema daku krizu doma ona?

a si pripravena na to stretnutie?? co sa jej vlastne chces opytat? bolo by dobre, keby si sa vopred pripravila (nejake otazky) aby si tam nesedela a necumela na nu....mozno staci par uvodnych otazok a uvidis sama, akym tempom sa bude uberat vasa debata....

janicka006
16. mar 2009

Holky pokud se taky můžu vyjádřit,tak já si něco takového zažila na začátku našeho vztahu...jeli jsme na první společnou dovolenou...(k vám na Slovensko do Tater)....měla to být naše první společná dovolená...takže romatika,věnovat a užívat si jeden druhého....ale místo toho partner neměl ukončený minulý vztah s o 10 let starší vdanou paní,která ho navíc stále kontaktovala...dokonce po něm chtěla,aby jí přivezl nějaký dárek z Tater!!!!Takže místo aby kupoval dárky pro mne,tak hledal něco vhodného pro ní....
Nakonec jsem musela po nějaké době(cca 2měsících) dát nůž na krk...hodili jsme spolu opravdu dlouhý rozhovor...dokonce jsem ho rozplakala a od té doby mám klid...
Takže pokud můžu poradit...mluvit.mluvit,mluvit.....A taky Tě moc Nino obdivuju,já bych si na rozhovor se "soupeřkou"netroufla....
jenže ty máš miminko a tak je pro tebe život s partnerem jiný...daleko důležitější!
Držím palce ať to zvládneš

nina14
autor
16. mar 2009

Poznám ju stretávali sme sa každý deň v práci, chodili sme spolu na obedy, moji kolegovia jej kolegovia, dokonca bola malú pozrieť. Ale somnou odvtedy už nekomunikovala-nema veľmi asi dôvod.
Chcem sa jej opýtať ako vníma tú situáciu ona, či by jej nevadilo keby sa to stalo jej a tak. Moja najlepšia kamoška tvrdí že robím zle, že to že ho tak upodozrievam je hrozné ☹ .

ilduska14
16. mar 2009

nina14 úplne ťa chápem.ja som mala tiež veľmi blbý pocit,keď som začala ešte len chodiť so svojim mužom,lebo mal veľmi veľa kamarátok.Je to asi trošku iná situácia v akej si ty,ale tiež ma štvalo že čo si má čo vyvolávať so svojimi kamoškami.hlavne jedna bola dosť s ním v kontakte a sú aj dodnes.a keď mi povedal že všetci spolužiaci na výške si mysleli že spolu chodia,lebo tak sú často spolu,no tiež mi nebolo všetko jedno.ale už je to teraz tak že sú často v kontakte,zavolajú si ale ona má svoju rodinu a manžel má nás.aj bola pár krát u nás na návšteve.a aj môj má fotky kamarátok v pc,ale stále mi povie že poď pozrieť tá a tá mi poslala fotku.či už o sebe alebo o bábu,keďže viaceré už majú svoje rodiny.a tak isto aj keď si s nimi volá tak mi povie dnes som hovoril s tou a tou a blabla.niekedy mi to ozaj veľmi vadilo,ale dnes to beriem už v pohode.ale ty si na tom trošku ináč,aj mne by totiž veľmi vadilo keby rozoberal so svojimi kamarátkami naše súkromie,alebo problémy.to by som mu jasne povedala že si to neželám.ak má nejaký prosblém tak nech ho rieši so mnou. to ak majú chlapy kamarátky,stále je to podozrivé.ja by som ako tu niektorá písala tiež ju priamo nekonfrontovala,nedala by som jej najavo že na ňu žiarlim,ale riešila by som to z mužom.ak mu veríš čo ti hovorí tak ich ďalej sleduj ale ak nie,tak nejako z neho vytiahni priznanie.držím ti palce.

ilduska14
16. mar 2009

ešte ma napadlo,že sa opýtaj svojho muže,že či jej on ponúkol odvoz alebo sa ona nasáčkovala.a podľa mňa mu povedz aby ju nekontaktoval a potom by ste uvideli či by mu vyvolávala alebo vypisovala.ak áno tak je jasné že ona ide po ňom.spýtaj sa manžela či by jemu nevadilo keby si ty mala takýto vzťah s mužom.možno to potom pochopí prečo ti to vadí,ak sa nad tým zamyslí.a ináč tá baba je blbá,lebo keby mala rozum tak by tvojho muža ani neprezvonila,keď vie že ti ich priateľstvo vadí.

krasulka
16. mar 2009

ninka, keby si nemala preco tak neupodozrievas..ved doteraz si nebola upodozrievava, lebo si nemala preco...ale prave tie veci vsetky, ktore normalne nerobime, ti na podozrievanie davaju dovod...To vsetko co nachadzas a objavujes..a stale v suvislosti s jednou zenou..Musite si to s muzom vydiskutovat len vy dvaja, proste mu povedz ze je vela veci, ktore sa objavuju s jej suvislostou, tak nech s tym nieco spravi, lebo ty si nepotrebujes robit nervy kvoli nej..na to si sa predsa nevydavala..A verim ze tvoj muz ta miluje a je rozumny a inteligentny, tak s tym nieco spravi..Aj ked chlapi tieto veci vnimaju inak..ked s nou naozaj nic nema, tak prenho neni nic zle na tom, ze ma jej cislo, alebo ze si s nou sem tam prehodi par slov na skype..ale my zeny uz to vidime inak..hold, ked uz nam raz niekto je trnom v oku, pre nejaky dovod..potom nas vytoci aj malickost.. Poznam podla seba 🙂

Ale tiez sa priklanam k nazoru ze s nou by som sa rozpravat nesla...aby si z toho nakoniec nevysla ako ta zla ty, ze co viris vodu tam kde netreba..a ked su taky kamarati, ako sa zda, tak ver tomu ze prve komu to bude volat je tvoj muz a zas sa len pohadate..

mark33
16. mar 2009

Nina, niekde som čítal, že jednorazová nevera sa dá utajiť, ale pomer nie, ten postupne zanechá stopy, skôr či neskôr sa na to príde. Tak poprvé, nikdy by som si neuložil fotku ženy do PC, ani kamarátky, možno ak by ich na tej fotke bolo viac, trebárs z nejakého večierka, oslavy, partia spolužiakov. Po druhé, nikdy by som si nedal do mobilu dátum narodenia iba jednej kámošky, ak tam má viac,dátumy všetkých známych s ktorými sa navštevujete, je to ok, ale ak iba jej, svedčí to o niečom inom. Z vlastnej skúsenosti ti poviem, ak mi začne byť postupne sympatická iná žena, ako tá moja, vyhľadávam jej prítomnosť a postupne jej dôverujem viac, je za tým určite viac, ako len kamarátstvo, prinajmenšom flirt. Muži dokážu dlho ťahať ženu za nos aj tým, že jej nosia kvety, v posteli to môže klapať aj keď je na svete pomer s inou ženou, proste chlap zmýšľa ináč ako žena. Odporúčam ti, nekonfrontovať ich oboch ani ju samu. Skôr nastúp do práce, začni si ich všímať, z diaľky, postupne to na sebe určite dajú vedieť, ak medzi nimi niečo je, alebo bolo, zistíš to, ich správanie sa zmení, to viem určite.

slnyecko
16. mar 2009

nina,tak ja by som na tvojom mieste pekne hystericila 😅 strasne by mi to vadilo,moj muz nema kamaradky,ale ked sme este spolu chodili mal....potom odisla na cyprus,dlho tu nebola a raz sme boli v pizzerke a zrazu vo dverach ona,vyobimala ho ,sadla si k nam a usmievala sa,stebotali si tam a ja som isla prasknut od zlosti.A to aj napriek tomu ze ja takeho kamarata mam,byvaleho spoluziaka,na strednej sme boli spolu stale v skole aj po skole a rozpravali sme sa uplne o vsetkom,vsetci si mysleli ze spolu chodime a mne to pritom bolo take smiesne lebo to ma nikdy ani nenapadlo ja som ho proste brala ako najlepsiu kamosku.Aj ked mam podozrenie ze bol a je gay,tak mozno preto.S tym sa mi nikdy nezdoveril 😅 Teraz som vydata a samozrejme uz niesme tak v kontakte...raz bol pozriet maleho,tak raz za mesiac telefonujeme ale uz je to o nicom...

slnieckova
16. mar 2009

mark33 vyjadril si moj nazor v chlapskom prevedeni 🙂

Absolutne suhlasim so vsetkym, co napisal....