Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

ada085
23. nov 2009

ok, len z celeho som pochopila, ze aj teraz sa s nimi stretava. tak ked si len pise, tak to nie je az tak tragicke. myslela som ze s nimi aj teraz chodi na kavicku. tak taketo dopisovanie mu kludne mozes stopnut. kym to nezajde dalej.

filomenka29
23. nov 2009

ano suhlasim, stopni mu to a zisti ako sa zatvari...

renca3
24. nov 2009

neviem, ta praca na smeny je problem niekedy. no co bude chlap robit doma cely den, ked je zena v praci? upratovat, varit? tak si nasiel zabavku a vypisuje si. taketo smenove zamestnanie muza je vyhovujuce, ked je zena na materskej. ked nastupi do prace, travia manzelia viac casu od seba ako spolu (teda kvoli praci).
to ho samozrejme neospravedlnuje.

jahodka35
24. nov 2009

elvira19, chcem ti len ponuknut moju skusenost. ked som bola minuly rok sama, bez partnera, kamosky vymyslali pre mna rozne sposoby zoznamenia s muzmi. kedze som bola slobodna matka, ako najrychlejsia forma zoznamenia prichadzali do uvahy rozne internetove zoznamky. aky bol vsak pre mna sok, ked som po par tyzdnoch zistila, ze sa mi vsade ozyvaju zadani, zenati, cerstvi oteckovia, ktori mali doma milujuce partnerky, manzelky, fungujuce rodiny, zdrave deticky... kazdy z nich hladal nielen jednorazovku, ale skutocne dlhodobu nezaväznu milenku a skoro kazdy mal poziadavku v doobednajsich hodinach, pretoze vecer sa venovali rodinke. chceli si uzit vasen, spontannost, uniknut z bezneho stereotypu, a to by si sa divila, ako sa zo vzornych manzelikov stavaju nadrzani samci (sorry za vyraz)... nehovorim, ze tvoj muz je jeden z nich, ale dnesna doba pocitacov zalozena na rychlosti a anonymite dava obrovsky priestor takymto zoznameniam. je to zacarovany kruh, lakave zakazanie ovocie.... takze moja rada ja asi taka, ze ak je chlap podobneho zmyslania a zamerania, uz ho nezmenis... chapem, ze sa obavas situacie, zeby tie jeho kamaratstva mohli prerast do hlbsieho vztahu, ale ja si z vlastnej skusenosti myslim, ze len-tak na kavicky sa nechodi a pokial ta ani nechce s nimi zoznamit, viac by mi nebolo treba... samozrejme je ina situacia ak je to dlhorocna kolegyna alebo kamaratka, no nie pripady ake si ich popisovala ty. drzim palceky a prajem pevne nervy....

filipal
24. nov 2009

takze, takto to je Jahodka!!?? dakujeme, ze si to sem napisala.... ja som len pocula od kamaratok, ze sa im tiez hlasili zenati, ale to tajili.... (ti chlapi). no hotove dramy!
mne to tu tak pripada, ze my zeny sme vacsinou strasne naivne...keby sme vedeli, ako muzi uvazuju....

tatata
24. nov 2009

no to je potom riadne desive 🙄 😒 😠

jahodka35
24. nov 2009

ved prave, ze aj ja som bola v tom case naivna...hladala som kamarata, neskor priatela, ktory by mi mohol po vzajomnych sympatiach ponuknut vztah, no takych tam nenajdes, mozno zo 100 tak piati... ked som sa nahodou snazila im vysvetlit, ze sa mi nepaci, co robia, tak ma zotreli ako male decko, aby som si isla moralizovat niekde inde... ja naozaj netvrdim, ze taki su vsetci, ale ti, co travia cas, na roznych pokecovych strankach, tak by som im uz neverila po tychto skusenostiach... poznam aj zienky, ktore si spravili tiez nick a snazili sa svojho partnera nalakat ako cudzia kocka...a verte mi, ze chlapi sa nechaju nachytat (aj tu uz boli podobne temy aj na moja svadba)... bola som osobne svedkom stretnutia v restauracii pri vedlajsom stole, kde si dotycna osoba pozvala svojho nachytaneho priatela, ktory najskor velmi zapieral, ale ked vytiahla vytlacene maily na papieri, tak zbledol... a dalej som uz pocuvat ani nechcela.... ja som zastancom toho, ze pokial som zadana, na tieto stranky nechodim, lebo je to lakave a niekedy sa tazko odolava 😉

tatata
24. nov 2009

to je huste...no Elvirka asi si budes musiet spravit nick na pokeci alebo na ake stranky to chodi a zistit o co ide...

nnikka
24. nov 2009

jj je to pravda... aj kamoska tak nachytala toho svojho expraitela... a teda poviem vam bola z toho dost v soku... ale nie kazdy je hned na stretnutia, teda tych 5% si len chcu pisat o vsetkom a teda aj o sexe... 😠

zas dalsia kamaratka vyhladava taketo stretka a berie to ako adrenalinovy sport... uzije si a neriesi to dalej... aj som sa jej pytala, ze preco to ti chlapi robia, tak teda vysvetlenie (a to sa podrzte), vraj chcu to co doma nemaju a drvivej vacsine ide o analny sex 😖 😖 😖
ked som jej hovorila, nech preveri aj toho mojho ci sa nachyta na stretko tak mi povedala, ze to neurobi lebo in by na 99% isiel a potom by som bola sklamana 😠

tak ze tak... 😖

rimmel
24. nov 2009

😀 takze baby je to o anale 😀

krasulka
24. nov 2009

Ty brdo hustotoa 😀

ale na 100 percent suhlasim s jahodkou 😖 chlapi su svine aj ked su milujuci manzelia..

elvira19
24. nov 2009

krasulka, bacha !!! ak som dobre v obreze, tak to číta aj tvoj manžel ( čítala som celú túto diskusiu a myslím, že si to dobre pamätám...) 😉

mne sa zatiaľ podarilo zistiť, že s tou poslednou si len píše ( na 100 % ), ona býva 200 km od nás a tu, kde žijeme4 nikdy nebola ( a mm zas tam )...

...u nás stále pretrváva tichá domácnosť, uvidíme, čo bude večer, keď príde mm domov...

...no a čo sa týka toho sexu ( a teraz budem fakt veľmi otvorená ), v tejto oblasti nemáme žiaden problém, čím sme viac spolu, tým je to pestrejšie, krajšie a lepšie a aj tá konkrétna "praktika", o ktorej ste písali, nie je u nás tabu...takže asi tak k tomuto...

haninap
24. nov 2009

Jestli se můžu vmísit do rozjeté konverzace. Taky si myslím, že to není o sexu. U nás to je jako u elvíry. A taky byly kamarádky. Prý je to něco jiného, hovory o úplně něčem jiném, nic po něm nechtějí, jsou milé atd. . No jo, ale pánové si neuvědomují, že za čas soužití by to bylo to samé s každou. Ono kamarádky těm ješitům dodají sebevědomí.

kacka.va
24. nov 2009

haninap: souhlasím, že si tím chlapi zvyšují sebevědomí. Ale nedej bože, abych já byla něčí milou kamarádkou, to by byl oheň na střeše.

elvira19
24. nov 2009

haninap,
a čo s tým robíš ty ??? ako to riešiš/riešila si ???? dííík za názor a skúsenosť...

tatata
24. nov 2009

Elvira, ked si pozries temu Manzelska poradna tak uvidis prispevky haninap kde riesi svoju situacii.

haninap
24. nov 2009

Prvně jsem dala ultimátum, to splnil s paní skončil. Ta druhá je právě teď, Přečti si na maželská poradna str5. Nevím co s tím. Snažila jsem se říct, že mi to ubližuje a proč sice slíbil, že skončí ale ne. Nevím co s tím. Upřímně, jsem naprosto bezradná. Myslím, že jedinné co můžeš , je v klidu si promluvit, jestli má rozum a váží si tě , tak by to měl pochopit.

kacka.va přesně tak , já měla pár bezvýznamných sms od dávného kamaráda, a vyváděl ,jako kdyby mi s ním načapal v posteli. Tenmi zval na kafe , řekla jsem , že se to nehodí, a konverzaci ukončila. Dokázala jsem si totiž představit, že by ho to ranilo.

elvira19
24. nov 2009

haninap,
momentálne nemám toľko času si prečítať spomínanú tému, ale zajtra večer sa na to pozriem..... je mi ľúto, že to tiež prežívaš, lebo to strašne bolíííí....

mywiel
24. nov 2009

haninap precitala som si tvoj pribeh a obdivujem ta aka si silna, ja by som takéhoto muza uz davno zabudla, aj ked su tam deti, je to smutné pre ne ale ja uz by som si ho nevazila a uz by som mu nemohla verit asi nikdy a zit v neistote ci sa to niekedy nezopakuje je podla mna strateny drahocenny cas ktory mozes este prezit s niekym kto si ta vazi a je rad, ze je s tebou, lebo aj taki muzi este existuju. Keby sa ku mne niekto takto spraval s prepacenim ako ku handre, lebo jeho spravanie neviem inac nazvat tak by som ho uz davno nemilovala. A deti? No deti si myslim, ze vsetko vnimaju, vycitia, takze tie su tiez stastnejsie ked je ich mama v pohode a usmiata, deti su velmi prisposobivé, takze zachranovat manzelstvo len kvoli detom a trpiet je podla mna ta najvacsia chyba. Drzim vam palce aj elvire aj tebe aby ste nasli vasu spravnu cestu a uzivali si zivot a zili ho v pohode tak ako si zasluzite. 😉

haninap
25. nov 2009

Poslední dobou nad tím hodně uvažuji, stavím pro a proti. Taky to tak vidím. Přesně jak píšeš.Určitě nebudu řešit nic před vánoci. Tohle období miluju. Dnes budeme péct perníčky a začneme doma zdobit. Jsme oba celkem rozumní, takže děti jsou mimo konfliktů. Počkám na tu poradnu, paní v telefonu byla moc příjemná.
Na manželovu obhajobu, není zlý, je pracovitý a šikovný v současné době jsme dostavěli domek vpotstatě sami.
Pravda je, že vážit jsem si ho přestala. Přesně jak jsi psala, choval se ke mě jako k hadru, taky jsem mu to řekla. Ráda ho mam pořád, nevím jak je to možné ,ale je to tak, pořád vidím i ty hezké věci. Takový nebyl vždy, chytil se kamarádů ,kteří se chovají podobně. Neustále po bigbítech koncertech relích. Jenže jejich polovičky chodí často s nimi. Já nemám hlídací babičky tak sedím doma s dětmi. To znamená, že jsem úplně mimo. Pak když už někam jdu , tak si s nima nemám o čem povídat. Manžel tvrdí, že mi nebrání chodit taky. Tak by to mohlo vypadat tak, že jeden týden on s partou a druhý já sama 😝 .
Nechám to na poradnu. A půjdu si užívat advent. Jdu vybalit vánoční dekorace. Až přijde Kačka ze školy upečem perníkovou chaloupku ,ovoníme si byt a nenecháme si kazit pohodu pubertálním třicátníkem. 😎

kacka.va
25. nov 2009

Já mám taky pocit, že sedím doma a manžel si začíná užívat života. Mě třeba hodně mrzí, že když něco podnikali z práce, tak ostatní tam brali svoje polovičky a jeho nikdy ani nenapadlo říct, nechceš jít taky?
takže je to přesně, jak psala Haninap: buď manžel s kolegy a kamarády a nebo já sama, protože co si budeme povídat, kamarádky buď mají malé děti, takže se mnou nebudou někde blbnout a nebo mají doma vztahy v pořádku, tak si chtějí užívat manžela, takže nehrozí, abych měla s kým vyrazit někam třeba na víkend. ☹
A i když bych někam mohla, tak se to spíš jeví, že manžel ani nechce, abych tam byla. Bohužel to pak u těch známých vzbuzuje dojem, že jima já opovrhuju a nechci s nima být, než že manžel se k tomu nemá, aby vůbec řekl, že bychom něco mohli podniknout s nima.

haninap
25. nov 2009

Jo taky mi maji za domácí puťku. Nikdo nechápe,že vážně nemůžu ,nebo mi manžel ani neřek. A pak člověk ztratí kontakt a když se konečně povede, tak sedim a mlčím jelikož jsem úplně mimo.
Manžel tvrdí, že jít se ženou je poloviční zábava a dvojnásobná útrata. A když sem se ptala, kde je spravedlnost, když hlídá jen moje mami a pak na společné akce, když není hlídání, jde on, tak prý proto, že má trenýrky. ☹ 😠 .

filipal
25. nov 2009

a tie trenirky mu peries ty? dufam, ze nie!

kacka.va
25. nov 2009

haninap: u nás ani nebyl zájem, abych poznala kolegy, se kterýma se chodí bavit. Už z toho má člověk dojem, že se asi chová před nima dost jinak, než kdybych mu oponovala vedle něj.

haninap
25. nov 2009

Filipal: Ale já taky nosím trenýrky. Na to on , Ale nemáš pinďoura a já: mam v šuplíku a většího 😀 😀

wsmoulinkaa
25. nov 2009

ahoj holky, tak se přidám...můj manža má také kámošku, nebo měl?? to už se nedovím...toto je moc těžké-když budou chtít, stejně se sejdou a já se to nedovím, takže jsem udělala boro, ale jestli to k něčemu bylo, nevím. Nechávám to vyšumět-jediný problém, který tu je, je , že jezdí na služebky. Jinak veškerý čas tráví s námi.
A jak jsem se to dozvěděla?? Z mejlu...jsem si početla! 😒 😉

mywiel
25. nov 2009

Boze ti niektori chlapy by si zasluzili fakt prefakckat sa spravaju ako slobodni bez zavazkov. 😠
kacka.va tak ked mas kamosky s malymi detmi a on je v praci tak nieco zorganizuj cez tyzden, pozvi kamosky na kavu pokecajte, deti sa zahraju a ty nebudes sama, ja to robim tak, raz sa stretavame u mna raz u niektorej z nich. 😉

haninap
25. nov 2009

To je zvláštní, Doma hezkou ženu malé děti a s chlapem mává puberta. Jo taky prožívam muka , když jede na služebku. Navíc je opravář dom. spotřebičů a jezdí domů kolem 8 večer. Tak nevím jestli někde opravuje kotel nebo nějakou zhrzenou ženskou duši ☹ . Napovídat může hory doly, ale jistotu nemam.

kacka.va
25. nov 2009

mywiel: jasně že se setkáváme s kámoškama s dětmi, jenže já nemyslela akce typu maminky budou drbat a děti si budou hrát. Myslela jsem normální setkání s ostatníma lidma, chlapi, ženské někde. asi nejsem typická mamina, mě nějak hovory typu kolik má kdo zubů, jak papá, jak kaká přijde dost jednostranné. potřebuju mezi lidi. Ty kamarádky jsem myslela tak, že večer už jsou rády se svými partnery doma a ne se mnou vyrážet někam za zábavou, abych se pobavila stejně jako manžel, jestli mi rozumíš.

wsmoulinkaa
25. nov 2009

jj nemáme to hold lehké...taky nad tím přrmýšlím, ale nechci se k tomu už vracet, když jsme si to vyřikali. A snad to trochu pomohlo....pro mě je důležitá rodina a bojovala bych za ni!
A taky si říkám, že kdyby zjistila jaký ve skutečnosti je 😎 by mi ho brzy vrátila 😀 to nemyslím jako že je zlý nebo tak, ale každý víme své a žádnej není dokonalej ne?! 😅

Holky nenecháme si kazit vánoce přeci že jo 😉 🙂