Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel ma znova sklamal

NeveraRozvod manželstva
29. máj 2020

Manzelovi som nasla znova videa ako si pozera cudzie zeny ,pritom mi naposledy sluboval ze to bola chyba ze mi nechcel ublizit .vie ako ma to ranilo sam koli tomu plakal ze mi ublizil a je to tu zas ,ja mu uz neverim 😧 nedokazem zit po boku takeho muza😟neviem co mam robit

iviacik
31. máj 2020

@smejko25 nieee, to si samozrejme nedovolím tvrdiť, len som to chcela odľahčiť 😊😉

autor
31. máj 2020

@smejko25 ano,niekedy mi pride ze je v tom taky egoisticky ,ak ma chapes

lienocka2808
31. máj 2020

prepacte, ale ja sa bavim na tych komentaroch, ze " ja som si ista, ze moj muz mysli iba na mna " 🙂 🙂 ano non stop denne aj po 20 rokoch manzelstva. Boze cim skor sa zobudite zeny, tym lepsie.

retatka
31. máj 2020

@lienocka2808 Chcela by som byt tak naivná 😆😆😆😆

mondolina
31. máj 2020

Rozveď sa s ním, veď spáchal ťažký zločin, nemyslím, že s tým prestane, mohol by sa naučiť aspoň mazať históriu nech sa nerútiš.

kvetinka75
31. máj 2020

@lienocka2808 tiez mi to pride smiesne. Keby len tusili co im chodi po rozume. Roky pracujem v muzskom kolektive a teda vypocula zom si uz vselico

smejko25
31. máj 2020

@lienocka2808 ved toto ja stale tvrdim ze co je lepsie ?? Ked si doma pohoni a vybavene ?? Alebo ked pojde si svoje tuzby splnit za inou ????
Ja ked som take zistila tiez som dostala strasne nervy ale tak som si uvedomila ze stale lepsie je si pohonit doma akoby mal si za inou zenou...
Ale vsetko samozrejme s mierou ...

smejko25
31. máj 2020

Ako raz napisal jeden chlap...ked mam chut na sikmooku aziatku mam pytat svoju zenu aby si sexe si natahovala oci ?? 😁 proste si kulne Pcko a vybavene

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre