Manžel mi nadáva

jakubko19
4. jún 2013

Ahojte. nie som tu nova, len mam iny nick, nechcem to zverejnovat, kedze zijem v malom meste...Uz dlhsie mam problem s manzelom, no v poslednej dobe je to uz neunosne. V prvom rade pracuje v zahranici a dost sa tym trapi a tym aj velmi ziarli. ked sa pohadame, my strasne nadava, ponizuje ( ty pi...ku...zdochni a pod ) velmi ma to trapi, uz neviem ako dalej, on sa potom ospravedlni...Ja mu prepacim, ale uz neviem, ono sa to stale stupnuje, jasne, ze nema problem mi dat aj facku...Nevravim, ze je tyran...On na druhej strane je uzasny otec, deti miluje a tvrdi, ze aj mna. dava nam vsetko co moze, mame pekny dom, auto, navonok rodinka uzasnych az do chvile ked mu preskoci...Je pracovity, navari, uprace, ALE...Velmi sa bojim ako to zvladnem, kedze som doma, bez penazi, co on skvele vyuziva, vyhraza sa, ze mi neda ani cent a pod...Poradte mi prosim vas...dakujem

cecil36
5. jún 2013

@jakubko19 musim sa zastat @digysa napisala to jasne, ze bud ste zo slabsej vrstvy kde je takyto slovnik bezny ALEBO ta muz tyra a pouziva na to takyto slovnik. Nikde nenapisala, ze ste slabsia socialna vrstva a uz vobec ta neodsudzovala. Napisala len dva priklady, za akych muz pouziva takyto slovnik. K tvojmu problemu, si jasny priklad tyranej zeny. Na jednej stane vies, ze to co robi je tyranie na druhej ho ospravedlnujes. To robia vsetky tyrane zeny. Psychologovi ho podla mna nedostanes, on si totiz mysli, ze on nema problem. Jedine riesenie je vyhladat krizove centrum pre tyrane zeny a dohodnut si u nich pokec, co robit dalej. A okamzite sa odstahovat k rodicom. A bud rada, ze je zatial v UK, inak by si to tyranie mala doma denne.

jakubko19
autor
5. jún 2013

@cecil36 nechcem sa ho zastavat, ja som len chcela pocut aj iny nazor...Totiz to su dni ked je vsetko v poriadku, sme stastni, chodime do dovolenky, vylety vieme sa zasmiat a zase dni ked mu akokeby preskoci a to ma metie...preto som chcela vediet aj iny nazor a co mam robit...Viem, ze je to tak, ved som videla nejeden priklad...Dakujem Vam za nazor, dufam, ze to poriesim a ze sa mi to podari doviest do stastneho konca

cecil36
5. jún 2013

@jakubko19 bohuzial, tak sa sprava takmer kazdy tyran. Poznam pripady, co zenu dobije a potom jej dva tyzdne nosi ranajky do postele a kvety. A potom to pride opät. Nas sused bil manzelku. Jednu noc sme poculi strasny krik a hadku, on vrestal, ze ju zabije, ona plakala. Na druhy den rano sli ruka v ruke spolu do obchodu. O par dni sa to opakovalo znovu. Strasne 😒

majanja
19. jan 2014

brala som si ho z lasky.ale dnes viem co to je za clovek sme spolu 7 rokov ,2 krasne deti, a predsa v slabej chvili ked sa pohadame z prvoti to bolii facky teraz chytnutie pod krk a tie oci vymrstene na mna a pohlad ako na mna keby som bola vrah.zienky tazko sa mi tu pise verte ale nevladzem uz snim zit!!!!!

lenka_vi1
1. nov 2023

Najbližšie keď pôjde do zahraničia využi ten čas zbal deti a seba a odíd. Ja by som toto netolerovala.

vroni
1. nov 2023

@lenka_vi1, myslím, ze po 10 rokoch to už má autorka dáko vyriešené...