Manžel nechce so mnou spávať

illiana
26. júl 2013

Od kedy sa nam narodila dcerka / teraz ma 2 roky/, nas intimny zivot je na bode mrazu.., sex musim stale iniciovat ja, chcem druhe babatko, no mojho manzela musim do toho nutit, on je stale unaveny a ja uz stracam trpezlivost a uz sa nechcem tak ponizovat... odmieta akekolvek sexualne praktiky, lahne si na chrbat a ja mam "makat"... je mi to velmi ponizujuce, aj ja chcem zazit trochu vzrusenia. Stale sa vyhovara ze je velmi unaveny a mam pockat... ale dokedy? milenku urcite nema, je dost pracovne vytazeny,,, pokusam sa s nim o tom aj rozpravat, ale on to nepovazuje za dolezite... ako dalej?

libka1
17. aug 2015

@147789laska keby bola velkacica spokojna(y) tak by si tu neliecil(a) ego v temach nestastnych zien. Ale ked raz bude spokojna, bude to naozaj skvele tak ako pises 😀

147789laska
17. aug 2015

@libka1 ahojky, moze byt spokojna ale moze jej nieco chybat,
kazdy z nas sme v pozicii kedy by sme nieco v zivote chceli mat krajsie
velkacica je iste skvela osobka a verim ze jej aj tebe sa naplnia vzdy vsetky zelania

keykey
18. feb 2018
peter9595
8. sep 2018

U nas to bolo tak, ze stale som ja chcel. Manzelka bola z toho casto nervozna. Spolu sme 20r. Zistil som ked netlacim na pilu je kludnejsia. Ja som to vyriesil tak, ze chodim na nuru masaze. Niekedy ked ma plodne dni je jedita, ze nic, ale povedal som si ze ked chce tak sa prisposobim. Mame to raz za mesiac. Ona to berie ze to tak ma byt. Samozrejme o masazach nic nevie. Urcite nie som sam kto to tak vyriesil. Nie je za tym unava, narocnost doby a podobne ako vsade pisu. Nato netreba hned mat milenku.

sroman234
13. júl 2020

@zuzulienka1973 Bud rada že ta trtka ked aj je unavený u nás je bieda ten môj pride z roboty len sa naje osprchuje a ide spar

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipanicek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz