Manžel neustále čumí po iných. Robia to aj tí vaši?

nani1122
13. apr 2016

Ahojte. Prosim o vas nazor... s muzom sme zaokruhlene 10 r. manzelia. Posledné roky, co si pamatam minimalne 2-3 som si vsimla, ze vyslovene čumí po druhych zenskych, zo zaciatku som si hovorila, vsak to je ok, to robi kazdy chlap... Ale odkedy je v robote s dvomi debilmi neustale, je to otrasne. Jeden je 37r. bez frajerky, druhy ma frajerku, ale to je stary suknickar, co este aj z okna auta vykrikuje po zenach. Odkedy je s nimi, je to horsie. Moj je taky poloplesaty tucko - co si budeme klamat, sympatak, ale ziadny model. Vzdy ma utvrdzoval, ze miluje len mna, ze po nich nečumi, ze pozrie, LEN KED HO NIECO ZAUJME - napr šál, okuliare...a podobne blaboly. Vždy ho nááhodou podla mna zaujme tmavovlasa - typ autosalonovych hostesiek... Mne hovori casto, ze som krasna, len tak hocikedy, ze ma miluje. Nechem aby to vyznelo ako chvalenie - len sa opisem pre porovnanie - som presne jeho typ - tmavovlasa okana, ktora nikdy nemala nudzu o zaujem chlapov, s riťou snov - jeho snov 😀 , on ma SŠ, ja VŠ.. Nie som modelka a mam aj kila navyse, on naopak hovori, ze sa mu chude nepacia. No nevyzera to tak... Vsimam si to ked ma nevidi, v odrazoch vykladov, napr. dnes na benzinke v odraze z vykladu sa otacal za babou, co bola s priznurenymi ocami moja kopia.
Co do riti mu chyba?
Ja robim maximum, staram sa o seba, vsetko sa snazim mat pre neho tip-top, nosim to co sa mu paci, este aj doma sa vyobliekam jak krava.. Sice mi to da najavo, ze sa mu to paci, ale keby sme isli za hodinu niekam, zas cumi dalej. Strasne ma to uraza, ttrapim sa s tym naozaj, lebo mam =pocit, ze som mu neni dost dobra, ked cumi inde. A on? Kasle na seba, pribera, plesatie a este bude mat aj vyssie naroky.. Vazne ma to dlho žerie. A to som sa ja ze cele roky ani neopovazila pozriet na druhého chlapa. Co vy si myslite?

lunedi
13. apr 2016

Keď niekam pôjdete,obzri sa po.peknom mužovi aj ty-poprípade povedz pred mužom ze -napr. Ten mal bypracované telo...😆 ake to bude jemu prijemne 😉 a mozno si uvedomi ze ma po svojom boku zenu,po ktorej sa tiez obzeraju aj iny muzi. Jemne zasranduj s nejakym sexi chlapom ked budete spolu,vsak uvidis ako od ziarlivosti pukne 😊 ale tak vetko s mierou.
Chlapi su chlapi,najma ked ma kolegov takých truhlíkov 😆 tak si vies predstavit ich debaty...😅 vyprdni sa na to,ak citis ze ta stale miluje,nechaj tak. Ked moj sa obzrie,vie ,ze ho caka buchnat pod rebro 😆😃 tak ani neskusa 😃 (ked je so mnou) a co ked pozera,ked nie je so mnou-to ma nedrazdi-to nevidim 😊

mirka17
13. apr 2016

neviem či to robí môj muž, lebo ja ho nesledujem, a keby sa aj obzeral tak mi to vôbec nevadí, nato ma oči aby sa pozeral, skôr by ma trápilo keby sa obzeral za chlapmi, nebudeme si klamať, ja sa teda vždy rada pozriem za pekným kusom chlapa, aj pred vlastným mužov a ešte to aj patrične okomentujem a môj muž sa iba usmeje, lebo vie kto som, aká som a ako som to myslela.

17111976
13. apr 2016

asi vám neporadím, ale ste správna žena, normálne som ten váš príbeh prečítala, a asi 3x sa z chuti zasmiala, hlavne poloplešatý tučko. tak sa nehnevajte, že vám neporadím, ale ste mi zlepšili náladu.

tinqua
13. apr 2016

To je cele len o tom, ze teba uz pozna z prava, z lava. Vie o tebe vsetko ziadne mysterium. Sniva a to je tak vsetko. Ked ti po 10 rokoch povie len tak, ze ta miluje aj tak je to sakra viac ako sa docka po tom case od svojho muza vacsina zien. Nainfikovany kolegami asi sa mu rata ked pocuva ich vzrusujuce story a potom ide po ulici a vidi kocicu tak mozog vypne. Ale ako vravim len sniva, kym nezistis opak, netrap sa. Ved sa pozri po cudzom chlapovi tiez. Vravis ze si krasna zena tak si dopraj par obdivnych pohladov a maly flirt s casnikom. Nech tucko vidi, ze to co povazuje za samozrejmost take samozrejme nie je.

mirkava
13. apr 2016

@nani1122 že "poloplesaty tucko" 🙂 😀 nemáš chybu! Každy muž sa pozrie keď ide nejaka pekná žena. Pokiaľ by pozeral po chlapoch tak to by si mala PROBLEM 🙂. Aj ten mô jsa pozie po peknej žene a ja mu na to: "to bola kočka čo". Keď máte pevný vzťah tak je to OK, ale kludne mu povedz že ti to vadí nech si dáva na to pozor. Muži si myslia že sú vždy krásny a keď majú 40, že vyzerajú na 20 maximálne 25.....

luciferkax
13. apr 2016

Môj sa za ženami neobzerá, nechápem :D :D akože ja ho nútim, nech sa občas obzrie, všelikedy mu poviem: videl si, aké mala super vlasy/prsia/oblečenie/ suknu..a on že nie.. on kuká na autá J:D :D
ale keby čumel na ženvy, vôbec by mi to nevadilo:D :D

mirka17
13. apr 2016

@luciferkax si mi to z úst zobrala, tiež som si nevšimla žeby sa obzeral za ženami, niekedy mám až obavy.

luciferkax
13. apr 2016

@mirka17 môj si všimne tak elektrony na aute alebo auto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ženu? až sa pri nom niekedy cítim ako sukničkár...

anina37
13. apr 2016

@lunedi to napísala úplne super...aj ja som sa zasmiala pri tvojom príspevku, určite si správna baba 🙂 sa ešte raz obzrie, tak ty aspoň 2-krát..sem-tam mu na monitore nechaj obrázok vymakaného modela a povedz že ups, zabudla som vypnúť 😀 sorry miláčik 😀 😀

lunedi
13. apr 2016

@anina37 😂

lenkacalikova
13. apr 2016

Nuz neviem,co je horsie 😂 u nas je to zasa naopak,moj sa ale ze vobec nepozrie,to ja sa pozeram po inych zenach (samozrejme po ich vlasoch,topankach,postavach...) Este ked nejaka "kost" prejde okolo,mu poviem: "Videl si,ta mala ake dobre(hocico)...!" A on: Kde?Jaka? No zas ja sa potom zamyslam,ci mam doma zdraveho chlapa 😂 Poznas si muza dobre,ste spolu 10 rokov,skus to trosku nadlahcit a "pozerat sa s nim",mozte spolu aj okomentovat,aky mala dobry zadok alebo pekny outfit. A z casu na cas za obzri tiez po nejakom fesakovi,mozno mu to docvakne 😉 Drzim palec.

bosoriak
13. apr 2016

@nani1122 No komunikuj hlavne s nim. Mne sa zda, ze okate pozeranie po inych je znakom dost nizkej ucty k tebe. Na druhej strane tvoje vyjadrovanie o nom je zase na urovni "som o tolko lepsia ako on a on si to nezasluzi", co tiez nie je prave uctive voci nemu.
Ak ti to tak vadi, musi o tom aspon vediet.

A nie, moj ak pozera po inych, robi to bud tak, ze to nevidim, alebo to robi vo svojom volnom case 😀

jana_eyre
13. apr 2016

ci to robi aj ten moj? nie, lebo vie ze by si to vyzral.. nie som naivna a viem, ze sa mu pacia aj ine zeny - to je prirodzene, ale lacne pozeranie a obzeranie cudzich zien mi je vrcholne nesympaticke.. takze ak sa pozrie, robi to nenapadne.. aj ja sa pozriem na cudzieho pekneho muza, ale nie tak aby mal moj muz dovod ziarlit..

ale teda nechapem co s tymto vasim problemom ma VS a SS - aky tam je suvis?

janickacrazy
13. apr 2016

@nani1122 minule bol v telke dáky sexuolog a ten tvrdil, že každý zdravý muž sa pozerá po iných ženách, len tí inteligentnejší to robia nenápadne alebo vtedy, ked nejdú so svojou ženou alebo partnerkou 😀

alaguema
13. apr 2016

@nani1122 normálny chlap sa pozrie, buran čumí. Ja osobne neznášam, ak ma nejaký z tej druhej kategórie hlce pohľadom. Je to primitívne, nevychované a vlezlé. Ak naozaj čumí, tak by mi to vadilo hlavne z toho dôvodu, že tým obťažuje iných ľudí, že je taký somár doslova 😀 Ak sa pozerá normálne, nenápadne, proste ako každý normálny chlap, tak by som to vôbec neriešila. Ani neriešim. Lebo ten môj sa pozrie tiež. Ale ja si to ledva všimnem, určite sa neotáča za ženami, keď ideme spolu. To robí fakt len bulo.

sissy27
13. apr 2016

@nani1122 úplný súhlas s @alaguema ... pozrieť sa - ok, veď nikto pred oltárom slepotu nesľuboval...ale čumieť div nie so zástavou dychu a slinou až na chodník? ale vôbec neviem, čo by som robila, či mu jednu plesknúť poza uši alebo povedať, nech sa len dobre pozrie na niečo, čo by oňho ani hrdzavú kolobežku neoprelo, alebo oplatiť rovnakou mincou... netuším, čo na takých zaberá, ale obávam sa, že nič...

nickyni
13. apr 2016

@alaguema - ze to robi len bulo... ty si vazne dobra... 😀

nickyni
13. apr 2016

@nani1122. Ja by som to asi skusila tak ze by som sa pozerala tiez. Ale ziadne otacanie po kazdom ktory prejde okolo, to by bolo primitivne a lacne.... Urob to inak, chodte na kavu, niekam na terasku a tam sa mu pri rozhovore cez plece divaj na ineho. Pekne rafinovane, nie vsak okato ale samozrejme aby si to vsimol a otocil sa ze kam sa to vlastne ta moja diva.... A divaj sa len na jedneho....

mandala77
13. apr 2016

@nani1122 kukanie sa alebo túžba po iných ženách neznamená, že by mu niečo možno v intímnom živote chýbalo ale je to prirodzený prejav mužskej sexuálnej podstaty. Mne to tiež lezie na nervy keď to robí okato a nebodaj ešte má komentáre 🙂
A určite to, že má takých kolegov - debilov, tak sa to môže stupňovať, lebo to je asi ich ústrednou témou rozhovorov.

maxiva
13. apr 2016

@nani1122 bohuzial muzi su taky ☹ moj si dava predo mnou pozor,aby nekukal 😉 oni su taky naprogramovani.my zeny mame periferne videnie,cize kukame a oni o tom nevedia.ale oni,ked sa chcu pozriet musia otacat hlavu,co je dost okate 😀 on si to mozne ani neuvedomuje,ze cuci 😉 hovorila si mu,nech laskavo neziza po druhych,ked ma vedla seba top?

mirka17
13. apr 2016

akurat som si spomenula na jednu situáciu ked som sa prvykrát cielene otočila za jedným chlapom. šlapala som akurát po lesnom chodníčku v slovenskom raji, smerom na tomašovský výhľad, v ruke chleba, tlačila som ho po ceste, oproti mne ide chlap a mne tak v duchu napadlo že sa prvykrát otočím za chlapm,, nebol to síce nejaký borec, ani neviem čo ma to napadlo ale otočila som sa. A to bola osudová chvíla, pretože ako náhle som sa otočila naspäť tak som šlapla mimo chodníčka, a bác šmykom po riti dole kopcom, chleba som stratila niekde po ceste, a konár zapichnutý v ramene. odvtedy otáčam iba krkom, nie telom 🙂, naštastie to nebol veľký zráz. nuž turistka ako hrom

barcelona94901
13. apr 2016

Čo ma vzdelanie s tym spoločné? Vies koľko tutkov podvádza krásavice ja som tomu nechápala,susedu podvádza muž ,krásna ako obrázok,baby keby vidíte to jej nádherné haro,nohy nikdy niektoré nebudeme mať také,môžeme cvicit roky,neislo mi to fakt veľa krát do hlavy ,doma obrázok,modelka,upravená a vonku sa zabáva tutko s tutkou papuckovou,bez postavy bez ksichtu a viete čo ,niektorým sa ani nečudujem fakt nie ,doma sa správajú k mužom ako k hnoju fakt jak take kravy a potom vyplakavaju akí sú muži hajzli a vy si v duchu hovoríte ako s niekym takym vydržali vôbec žiť ,všetko neni o vzhľade kym sa ti teda obzerá je to fajn ,je to prirodzené skôr si poloz otázku,ked si ho tak opisala,vieš či to aj s tebou je v poriadku po každej stránke vo vašom vzťahu

katarinapekna
13. apr 2016

Ty si vážne tak naivna alebo si robíš prdel? 10 rokov sa musi pozerat na teba????? A ešte ta aj velebit nebodaj?...ženy,ženy😀😀😀

slnecnica174
13. apr 2016

@nani1122 Co si o tom myslim? Mas malo sebavedomia, zbytocne sa snazis a ponizujes, nic tym nezmenis. Bud sama sebou. Snaz sa byt spokojna sama so sebou.

slnecnica174
13. apr 2016

@mirka17 🙂🙂🙂 Boze ty mas smolu clovece 😉

veverickav
13. apr 2016

@mirka17 och... a ja som uz cakala, ze on sa otoci, chyti a zachrani ta a zoberiete sa..... 😀 asi pozeram vela filmov, vsak? 😝 😀

mirka17
13. apr 2016

@veverickav neviem či si vôbec všimol že som zmizla z povrchu zemského 🙂

veverickav
13. apr 2016

@mirka17 trosku mi to pripomenulo Bridget Jonesovu 😅 😀

timea7
13. apr 2016

@nani1122 normálne to nie je, ale zrejme si tak niečo kompenzuje, napr. nedostatok úcty od partnerky, lebo to, ako sa o ňom vyjadruješ sa mi teda vôbec nepáči....

yanka239
Autor odpoveď zmazal
Zobraz