Manžel o mňa stráca záujem..

zofka227
8. okt 2019

Ahojte baby nick som si založila koli tejto diskusii, je mi smutno potrebujem sa vykecat.s manželom sme spolu 6 rokov stojí cca 5 bývame spolu , 3 sme zobratý . Máme krásneho uzasteho synčeka .Ale už neviem ako ďalej ,manžel si ma už vôbec nevšíma ,ja viem že už nevyzeram tak ako keď sme sa dali do kopy ale aj tak . On bol ten ktorý bol na začiatku viac zaľúbený , a správal sa ku mne krásne . Ako teraz sa nesprava zle že by mi nadával alebo niečo , ale

zofka227
autor
10. okt 2019

Baby ďakujem A všetky odpovede ja všetko čítam ,len nemám nejak čas všetkým odpisovať , viem že sú na Tom ľudia ktorý to majú oveľa horšie ale len som sa potrebovala uz porozprávať

miadi
11. okt 2019

@zofka227 ty si na materskej? Podla mna take pocity su bežne ked si doma s dietatom. Ja som 4r doma u nas zacina statna skolka od 4r a dalsie 4budem s druhym. Ked je zena doma citi sa neocenena lebo vsetko okolo deti a domu je očakavane ze je jej praca kedže nepracuje. Cize matka doma mà 24h 7dni v tyzdni robotu. Je menej medzi ludmi a v podstate jediny s kym mà šancu mat dospelacku spolocnost konverzaciu je manžel. Ten naopak je v praci cely den s ludmi a chce klud relax vypnut. A doma žienka nanho caka ako psik. A ked ju nepomojka tak je zle. Ked si doma tvoje myslienky sa viac sustredia nanho. Ked si v robote mas 100 inych vnemov situacii ani nevies ze mas muža. Nie si nanho tak upnutà. Cize doma je taka ponorka a zena je viac emocionalne zavisla na nalade partnera. Treba byt co najviac vonku. S dietatom na vylety nakupovat Ale aj sa stretavat s kamoškami pokecat si .vymojkat si dieta robit si vselijake plany .. a nebudes sa citit smutna osamela aj k tomu chlapovi budes ina a on k tebe lepši, ziadny chlap by nemal byt stredobod tvojho vesmiru. Ked si stastna a žiariš ako slniečko ten chlap sa bude okolo teba točit ako planeta zem aby nasiakol tvoje životodarne luče.

zofka227
autor
11. okt 2019

@miadi veľmi pekne si to napísala 😘 klobúk dole , áno práve mi končí materská tak sa už trošku aj teším. , Nebola som síce stále doma ja som dosť lietala s malým ale aj tak . Ďakujem ti .

miadi
11. okt 2019

@zofka227 jo jasne s dietatom urcite si bola vela Vonku len je to dost ine. Je to stale robota zabavat dieta davat nanho pozor Nie je to taky relax ako ked si sama. A ked budes v robote medzi dospelakmi prides na ine myslienky a nebudeš mat potrebu aby Ta on až tak ocenil budeš mat viac ten pocit sebestačnosti svoju vyplatu viac automatickeho pocitu ze si ocenenà. A to mojkanie to su fazy. My si niekedy s mm nedame niekolko dni pusu a inokedy si dame viac x za den. A objatia to iste. Proste neda sa byt vzdy na sebe ako dve pijavičky. Uvidiš že toto obdobie pominie a zas budete spolu spokojnejši.

jozefmatej
12. okt 2019

@halienka presne tak👍

alaguema
13. okt 2019

@zofka227 Komplimenty sú len príjemným spestrením vzťahu. Zdravé sebavedomie nepotrebuje pochvaly, zaobíde sa bez nich a ak prídu, iba ich jednoducho ocení, potešia, nič viac, nič menej. Ďalším problémom sú očakávania. Máš isté predstavy o tom, aké by to malo byť a ak sa tak nedeje, upadáš stále hlbšie do smútku a sklamania. Nechaj to chvíľku plávať, nerieš ako to teraz máte a aké to bolo a aké by to malo byť. Dopraj si pokoj a pohodu, svet sa nerúti, dieťa je zdravé, manžel relatívne funguje. Tento pokoj ti umožní vidieť veci inak a keď sa vrátiš do práce, bude to znova iný režim. Doma je to náročné, žena je zraniteľnejšia a viac závislá na mužovi. Prejavuje sa to aj presne takto, ako si opísala. Čo on samozrejme vníma a nijak ti to na atraktívnosti nepridáva. Ale neboj, šancí veci vo vzťahu meniť je veľa.

sasa1310
16. okt 2019

@zofka227 my sme manželmi skoro 20 rokov. Neodcudzili sme sa nikdy. Keď sa mi niečo nepáči, že mi nepovie dlho, že sa mu páčim alebo obdobne, tak ho hneď za to zdžubem. On mňa takisto. A na druhý deň, si robíme srandu takým štýlom, že mi celý deň rozpráva aká som krásna. Jednoducho spolu komunikujeme každý deň o všetkom. Ak ti chce niečo povedať, načúvaj ho, hoc aj keď ťa to nebaví. Ja viem všetko o jeho robote, koľkokrát ma to nebaví, ale počúvam, lebo je rád, že ho doma má kto počúvať. U mňa to isté. Ja zasa rozprávam jemu, a on počúva. Jednoducho tak ako kamaráti. Deti nám koľkokrát nemá kto postrážiť, ale my sa rozprávame spolu aj pri nich. Minule som sa ho pýtala, že čo najradšej robí, čo je jeho najväčší relax. Večer pozeranie TV so mnou na sedačke.

rainbow82
21. okt 2019

Dlhé roky spolu robia svoje ☹️

raddka226
27. jún 2023

@zofka227 ahooj. Ak môžem vedieť ako to islo/ide ďalej medzi vami? My máme tiež toto teraz.. Po druhom pôrode.. Presne ako si ty písala.. Ja už neviem ako ďalej.. Nici ma to už skoro 2 roky