Manžel sa ide liečiť zo stávkovania. Ako ďalej?

fabula
28. sep 2008

Ahojte, tak mam problem a neviem co budem dalej robit. Moj manzel mi ukradol peniaze a prestavkoval v stavkovej a vlastne prinal,ze ma problem. Ide sa liecit . Ale moje srdce sa bude kde liecit ?

stanusa
2. feb 2009

ale peniaze máš v šachte? to sa nebojíš, že ti ich potkany zjedia - toľká škoda
gambleri sú chorí ľudia a pomôže im len liečenie, ale ani prílišná šetrnosť nie je ok. 🙂

krasuliak
2. feb 2009

fu ha husta tema inak aj ja tipujem 😀 😀 😀 daval som lotto a ani h... 300mil niekto zobral ☹ ☹

dicinka1
2. feb 2009

krasuliak 😀

krasuliak
2. feb 2009

ale tipujem a zapasy ale nepoviem za kolko lebo by ste si mysleli ze nie som normalny ale musim sa pochvalit ze som v + 😀 😀 😀

dicinka1
2. feb 2009

dam ti 100-fku..a podaj za mna..par zapasov..
inac donedavna podaval aj moj mangel..ale uvedomil si,ze podava casto..sice za malo penazi..za 20-cku..za 50-tku..ale kazdy den..
mne sa to nepacilo..a par krat mi zaklamal a nasla som mu tiket..odpustila som mu..a uz to nerobi....sam si uvedomil.... 😉

ale par krat sme vyhrali..30 000 sk..,20 000 sk..a par krat po 500 sk..200 sk 😀

dicinka1
2. feb 2009

ale skor sa to nevratilo ako vratilo.. 😉 🙄

krasuliak
2. feb 2009

no treba vdiet

dici 100eur 😀 😀 😀

dicinka1
2. feb 2009

no tak..presne..

ja furt ze sk 😀

krasuliak
2. feb 2009

hm uz prerataj poslem ti do ip zapasy a podaj si za kolko chces 😉 😉

dicinka1
2. feb 2009

srandujes? 😀

ja nepodavam.. 😀 to by dopadlo...a mangel uz prestal... 😵

vies,ono si musi clovek uvedomit kedy ide do + a kedy do -
a potom sa rozhodnut...ci skoncit..alebo nie...

krasuliak
2. feb 2009

no ja tipujem cez net a mam to vsetko zaevidovane tak viem co aa ako! 😉 😉

ale radsej netipuj kto to neviem nedopadne dobre

dicinka1
2. feb 2009

ved hej...ja som raz s manzelom podala..ta to vyzeralo..si myslel ,ze aj ked tipnem daku blbost ze to bude dobre..a ze vyhrame..ved blby maju furt stastie..ale nestalo sa... ☹ 😀 😀

krasuliak
2. feb 2009

no to nie je o stasti 😉

dicinka1
2. feb 2009

ta hej..to musis vediet ako ktore muzstvo hra,vsak?ci sa mylim?

bubba
2. feb 2009

to takto paralelne??ja o tomto nic neviem 😅

dicinka1
2. feb 2009

bubba..kto vyhra ten maka 😀

bubba
2. feb 2009

dici to si sa pomylila 😀 😀 si mala strelit do inej temy 😀

dicinka1
2. feb 2009

bubba 😀 😀 😀 😀

krasuliak
2. feb 2009

no je tam toho viac je to nadlho musi sseledovat vsetko zranenia prestupy hracov citat ich stranky diskusie atd atd vela toho 😉 v sobotu mi pripomen nieco ti poslem a mozes si podat za 3 eura 😀 😀

dicinka1
2. feb 2009

ok..ak nezabudnem..dobru noc,....a ziadne p 😀

krasuliak
2. feb 2009

😀 😀 😀 😀 co si 😉 😉

dicinka1
2. feb 2009

😀

digysa
8. feb 2009

Aj moja kamaratka sa rozviedla s manzelom, lebo stavkoval. Tiez to tajil excelentne...dozvedela sa to nahodou. Isla kupovat nove okna do bytu, prisla do banky vybrat peniaze a v banke jej povedali, ze na konte maju 100 korun. 😕
Manzel jej prehral vyse 100 tisic... ale najvacsia hanba je, ze to dostali zo svadby a nieco si nasetrili krvopotne, lebo jej manzel zarabal velmi zle. A ked to povedala jej rodicom, tak ju vysmiali, ze co si to vymysla a jej muz-ich syn sa smial s nimi a povedal, ze to ona vsetko minula....
Keby nebyvali v byte, ktory bol napisany na jej otca, tak aj ten jej prehra...mala stastie, ze ho mohla vykopnut...A este mi pred nedavnom pisala, ze v pohode stavkuje dalej a mysli si, ze on nema problem... 🙂 Riadny drbo!

krasuliak
8. feb 2009

hm smutne

adka1978
19. nov 2010

@krasuliak myslim si ze po viac ako roku od Tvojho posledneho prispevku si uz neni v +.To sa stavim. Zavisli si alebu urcite coskoro budes!!!!Stavim sa aj holy zivot !!

keri1234
12. jan 2016

Tak . Vydím , že tu píšu samé baby , tak niečo by som nato napísal. So stávkovaním som mal problém taktiež a je veľmi ťazke si to uvedomit , ze clovek je gambler ci uz to hra ruletu ,automaty, stavkove hry alebo LOTO ,KENO ,TIPOS atd. dokonca aj žreby sú choroba.Co sa mna tyka tak som mal problem so stavkovanim a trvalo to asi nejakych 8 rokov.Hlavne je aby si to clovek uvedomil sam , no niekedy je to tazke a urcite je to choroba je to navykova latka ako aj cigareta alebo nieco tomu podobne .Tak ako si fajciar neprizna ze je zavystli na cigarete alebo alkoholik si neprizna ze je zavisly na alkohole tak tiez je to aj so stavkovanim .Clovek pritom vzdy zapiera ze prehral pritom ide do stavkovej zase a snazi sa vyhrat aj to co prehral a tak to ide dookola a je velmi tazke stym prestat pocase uz nevydi nic okolo seba rodinu atd. vsetko co robi ci to po praci alebo cez vykend tak sa len zaobera tipovanim sedi nam papiermi v kamennej pobocke alebo doma na pocitaci resp. na mobile . Je to tvrda droga a je tazko stym prestat a ked sa stane , ze vyhra tak ho to akokeby motivuje a hra dalej a dalej az nakoniec prehra vsetko .Treba si pritom davat velky pozor lebo ak gembler nema peniaze tak sa snazi hocijakym sposobom tie peniaze nadobudnut a vzdy sa to snazi ukrit a nechce si to priznat .Nazval by som to ako ked chyti tu chorobu gemblerstvo ked sa to nanho nalepi tak sa ten clovek uplne zmeni .Co by som Vam ja na zaklade seba mohol poradit tak zahrat manzelovi v resp. priatelovi na city , hlavne si musi sam uvedomit , ze je chory a musi on sam chciet stym nieco spravit a hlavne ked je v abstinencnej dobe tak s tymi hazardnymi hrami nesmie mat ziadny kontakt ani cez pocitac ani v kamennych prevadzkach a nic ho k tomu nesmie tahat a najlepsie by bolo keby nemal ani sebe podobnych kamaratov mohli by ho k tomu stiahnut znovu . Je to tazke to vysvetlit . A kedze si nepomoze sam tak Vy mu urcite tiez nepomozete , jedine co by ste mohla tak mu pomoct , ze ho nejako povzbudite a zahrate mu do citov no to spravi len nejakych 30 percent roboty zvysok musi on sam chciet . A podla mna musia ubehnut nejake tie roky aspon 3 ked si on sam moze povedat , ze aspon s casti sa z toho dostal .No urcite je to choroba a treba to liecit cim skor az polozi celu rodinu k zemy !