Manžel sa vyhráža milenkou. Čo si mám o tom myslieť?

timicek
24. feb 2008

Manžel sa mi vyhráža milenkou, ak sa mu nebudem venovať. Neviem čo si mám o tom myslieť. Keď sa chcem o tom s ním porozprávať vždy to otočí na srandu. Ja neviem ale to veľmi ako srandu nevnímam.
Čo si o tom myslíte?

elise
26. feb 2008

ale stojí zas to vyskúšať všetko aj sa porozprávaj aj sa pohádať aj sa dobeať aj sa šmajchlovať ale hlavne treba poznať hranice a vážiť si jeden druhého potom to všetko ide úplne v pohode 😉

angienka
26. feb 2008

suhlasim s vami a este s tym rozpravanim mame problem aj my s manzelom, samozrejme riesime take normalne veci ale on by so mnou asi nedokazal byt zavrety a nic nerobit...a myslim tiez,ze si ta mozno ako zenu prestava vazit, prides mu len ako niekto kto mu operie,navari,postara sa o dieta a vadi mu uz len to ze nerobis uplne presne to co on vyzaduje,ze sa mu malo venujes.Riesi to ale nespravnym sposobom,tym ze ti povie ze mas velky zadok,co mimochodom povie aj ten moj niekedy mne 😝 ta urcite nenazhavi,ale skor si budes pripadat,ze pre nho niesi dost atraktivna...ja zas mojmu na taku blbu pripomienku poviem,ze preco si ma bral,ze si mal hladat slecnu dokonalu,alebo ze sa mozme rozviest ak mu to vadi 😀 samozrejme ze to nemyslim vazne ale nenecham si skakat po hlave a ked tresne nieco on,tak ja ho zmrazim 2x tak a zabera to,i ked sa niekedy nafucim a nebavim sa s nim,no to on skor pride za mnou a snazi sa aby som sa s nim zacala bavit,ze to tak nemyslel...
Ty sama musis prist na to,co na nho zabera-i ked s niektorymi je to tazke poznam sama,su to este deti-ja mu stale vravim,ze sa budem starat hned o 2 a ze neviem ktore bude horsie...tak hlavu hore,len mu uikaz ze niesi padavka a ze nech si tebou nieje taky isty,ze si s nim,ale zajtra tam byt nemusis...pri takom spravani 😉

jankajs
27. feb 2008

Hi, hi, vraj veľký zadok.. to vôbec nie je urážka. Ja ho teraz mám veru riadny a za dva mesiace tehu počítam, že ešte dorastie a môj švagor sa ide z toho zblázniť, čo sa mu tak páči. Včera sme boli u nich na návšteve - skôr takej pracovnej, v dielni a keď ten môj odchádzal ako prvý, švagrík sa neudržal a ťapol ma po zadku. Dostal odo mňa "vyžrané", ale on si vraj nemohol pomôcť. A ženu má po troch deťoch chudú ako modelku😕 ! Lenže - nemá rici ani cici.... no tak čo z toho vyplýva - každá žena je krásna a keď to ten tvoj nevidí, určite v okolí behá taký, čo to ocení. 😎

jenis
27. feb 2008

Prisla som uz davnejsie na to, ze ked chlapi takto "vtipkuju" vacsinou sa to zaklada na pravde. Takto si asi robia aliby, aby na to ich manzelka neprisla. Ved aj tak len vtipkuje si povies, ale niekedy v tom kus pravdy je. 😖 Vlastna skusenost. Mozno u teba to je ine, ale uz viac chlapov takto "vtipkovalo" a nakoniec z toho ta millenka bola. ☹

mersedesa
27. feb 2008

jenis: no je tu aj tato možnosť asi si aj ja preklepnem mužika,aj ked viem,že nemože bezomna žit 😀 😀 😉

jenis
27. feb 2008

Mersedesa aj ja som si to myslela a vidis...

froschka
27. feb 2008

u nas je to bezne ale vramci vtipkov.moj drahy casto cestuje na sluzobky a ked si zabali pekne trenky tam ma provokuje ze aaa tieto si beriem "keby nieco"...no a ja mu na to co sa vycieras, prave uvolnujes byt pre postara 😀

obaja vieme ze to myslime len zo srandy...cize skus si podoberat ale riadne ty tvojho...alebo ho vobec neber vazne

elise
27. feb 2008

jedna moja kolegyna povedala že chlapatreba vychovávať celý život hned ako si ho bereme, postupne sa to dá ale páči sa mi recept mjdy pavelekovej ktorá hovorí že recept na šťastné manželstvo je : kŕm dobre tú potvoru nech je nažratá 😀

vazicka
27. feb 2008

baby ja som našla v našj kúpelni ženské vlasy, ktoré neboli moje a v mužových spodkoch tiež jeden... tvrdí, že sa na neho nalepili niekde v robote... a nevie ako sa mu dostal do trenírok... povedal, že tam mohol spadnúť aj z pulovra, ked to všetko šmaril do prádla... a že si nebude vymýšlať príbehy o vlasoch...

elise
27. feb 2008

vazicka zachovaj pokoj a pozoruj väčšinou sú vraj príznaky milenky také že sa sťahuje s mobilom do kupeľne alebo na WC že začína meniť zaužívané zvyky a spôsoby a je nervoznejší. neunáhli sa 😉

vazicka
27. feb 2008

je stále rovnaký, a s mt chodí aj na WC aj do kúpelne, ale to robí odjakživa, lebo má služob. a musí ho zodvihnúť aj o polnoci...

elise
27. feb 2008

a skúšala si mu doňho mrknúť? napr. že sa chcš pozreť aké tam má hry, alebo neaká iná zámienka? ak ho má zamknutý tak by podozrenie mohlo byť.ale nič nie je stratené 😉

vazicka
27. feb 2008

mám tri týždne pred porodom, preto nechcem, lašovať v mobile... aby som predčasne neporodila, keby som tam niečo našla... je to skor z ohladu na bábätko...

froschka
27. feb 2008

wazicka no zenske vlasy este nemusia znamenat katastrofu....pokial mas prehlad ako pracuje kedy konci a co robieva vo volnom case, s kym chodieva von a vies si to potvrdit tak sa nemusis bat...ibaze by ho kamarati kryli...ale to spravna zenska odhadne...

moj po vianocnej akcii z firmy prisiel domov nacapany o 8.30 rano...tiez som si vselico namyslala ale on nie je z tych co chodia casto hyrit a ked de raz za uhorsky rok tak nevie kedy dost.....

dorotka
28. feb 2008

povedz mu nech ti zaplati pani na upratovanie alebo opatrovatelku na par hodin a ze ty sa mu budes venovat

alififi
29. feb 2008

suhlasim s dorotkou + pridat mu nejake domace prace, aby panacek nemal cas na kucerave myslienky 😉

janulka7
1. mar 2008

melory ta to ti gratulujem.
timi, neboj milenku si nenajde. 😉 ale som za ze si treba sadnut a porozpravat, ale v kratkosti mu zhrnut vsetko lebo chlapi su pri dlhych debatach hrozny, pocuvaju prvych 5 min. presne ako deti.
😉 musis mu povedat ze to co trepe boli a urcite by sa mu nepacilo keby si taketo reci zacala ty, ale byt na tvojom mieste by som mu sem tam povedala, zlato pocuj dnes som stala v rade a jeden pohladny muz mi zlozil kompliment aky mam pekny zadok. a povedz mu: asi by som mala na tom mieste zacat nakupovat castejsie. ako vidis zlato su takyktorym sa moj zadok paci. 😉 🙂
a uvidis ze zareaguje. teda aspon mojho ide roztrhnut ked sa za mnou niekto obzrie. a mne to tak dobre robi ked ziarli 😉
tak hlavu hore moja, a priprav mu raz vecer nejake prekvapko, ved vies sviecky, sampus plnu vanu a potom trosku brusneho tanca a uvidis ako mu tyo padne vhod a prestane aj s tymi volovinami o milenke.
aj ked si myslim ze ste obaja unaveny apreto take dotahovanie. Neboj to prejde a vsetko bude o.k. 😉

digysa
22. feb 2009

a moj manzel sa najlepsie vie porozpravat a o mojich problemoch cez telefon. Je to normalne???? Ked sme doma, tak ma vela prace, ked nema pracu, tak chce oddychovat po mentalnej stranke-na nic nemysliet...ale ked nie sme spolu, tak mi vola a chce sa bavit o vsetkom. My preberame cez telefon tie najdolezitejsie veci...
No co si o tom myslite baby? Mam to tolerovat a byt rada, ze aspon cez telefon ma pocuva, alebo ho mam posadit na sedacku, priviazat ho a rozkazat mu, ze ma musi pocuvat?? 😅

digysa
22. feb 2009

to som narazala na melory, ze ju manzel pocuva.....
Inak o milenkach u nas nie je ani reci....nema na to cas 🙂 Ale my o tom tiez zartujeme, obaja... 😕

hasleerka
22. feb 2009

timček aj moj chlap niekedy trepne niečo čo sa mi nepáči ... kuknem nanho krivým okom, že nech ma neuráža a odídem akože urazená ... viem že to nemyslí tak zle ako to vyznie ... tak už som si na to zvykla a nelámem si viac nad tým hlavu

inak aj mne občas len tak trepne niečo o zadku, ja mu len na to, že nech si najde štíhlejšiu, k tomu dodám že z peknej misy sa nenaje (lebo moj sa lubi napapat'/ ... a debata ukončená 🙂

bibula
22. feb 2009

podla mna ju uz ma....len si hlada dovod na upokojenie svojho trapenia-tvoje !dovolenie"

dudinka21
22. feb 2009

no pozerám túto tému neviem možno som divná no mne keby povie manžel, že pojde alebo si nájde milenku povedala by som mu: Nech sa páči!!! A viem, že on by bol stratový- možno aj preto nám to klape. No nedala by som si takto skákat po hlave, to už čo je?

zveron
23. feb 2009

mne sa velmi pacila chrobacikova odpoved - vsetky sympatie mas, kocka si 😉 😉

sasiki
23. feb 2009

súhlas s chrobáčikom.........
a na to, že si nájde milenku mu povedz, že nech je aspoň bohatá, aby si z toho mala niečo aj ty 😝

ani3012
23. feb 2009

Caute a čo poviete na toto:
Na Silvestra sa môj muž preriekol, že písal sms nejakej Beate. Ostala som strašne nervózna (intuícia) a od polnoci sme sa len hádali. Cez prázdniny sa bol korčuľovať aj s malým. Na druhy deň zase spomenul tu Beatu. Pýtam sa: ona tam bola tiež? o- Ano. a prečo si mi to nepovedal?- nepýtala si sa. A keď niečo máš tak môžeš ist s nami a porozprávat sa s ňou. - a vy ste sa akože dohodli aj na dnes? To si jej volal?- Nie prečo by som jej volal, včera to spomenula.
Odišiel do auta, ja zobrala mobil a mal tam jej prijaty hovor. Rozhovor v aute:
Takže si jej nevolal?- Nie.- ani ona tebe? - Nie. A toto je či číslo? - Co ja viem!- Ved to je záznam že ste spolu volali!- Ano?
Keby nebol syn v aute, tak by som ho tam najradšej vyplieskala.
Samozrejme, že som si pozrela výpis. A zistila som, že jej behom 10 dni poslal 37 SMS (a to on v živote nikomu nepísal) a prevolal 15 min.
A sranda je, že pre neho to bolo normálne, písať jej o piatej hod. ráno, o jedenástej v noci, 8 SMS dokonca stihol na štedrý deň do obeda.

ani3012
23. feb 2009

v nedeľu máme 6. výročie svadby, a už som mu aj oznámila, aby sa nechystal oslavovať, lebo nieje čo. Aspoň z mojej strany. A či mi veríte alebo nie, tak niečo sa vo mne zmenilo, čo sa týka nášho vzťahu, ale k lepšiemu asi sotva. Aj keď si ma pritúli, tak neviem a ani sa mi nechce mu to opätovať. Už je to ine, tu mužskú ochrannú ruku už necítim, dôvera je veľmi ubitá. 😢

kisska
25. feb 2009

ani -je mi to luto, ale mozno robis unahlene zavery.. nie zeby som si myslela, ze to mas prehliadnut, ale pokial su akcie s "Beatou" aj s malym, tak o nic nejde(aj ked psychicka nevera vie boliet rovnako ako fyzicka ak nie viac)... Chlapi si obcas potrebuju dat "egomasaz", ci by vedeli este zbalit pipku. Kedze si mu nezbalila veci, asi to tiez nebolo take horuce. Ale verim ti, ze to nie je prijemny pocit, hlavne, ked pozeram, ze si tehu... No ako sa poznam, ja by som mu poriadne vycistila zaludok...ci je to horuce, virtualne alebo psychicke...mas pravdu, toto naozaj boli ☹

Ja sa vratim len k tej hlaske o zadku - ja ten moj musim "dofukovat" aby pasoval drahemu pod brucho 😉 😀 . Ja som vzdy tvrdila, ze kazda zenska si pestuje "prednosti" a aby som nepadala na pusu, tak musim byt vyvazena zozadu 😉