Manžel sa vyhráža milenkou. Čo si mám o tom myslieť?

timicek
24. feb 2008

Manžel sa mi vyhráža milenkou, ak sa mu nebudem venovať. Neviem čo si mám o tom myslieť. Keď sa chcem o tom s ním porozprávať vždy to otočí na srandu. Ja neviem ale to veľmi ako srandu nevnímam.
Čo si o tom myslíte?

elise
24. feb 2008

timi neprilievaj olej do ohna a kašli na milenku povedz manželovi že si zaobstaráš milenca ty pokial sa on nebude venovať tebe 😉

timicek
autor
24. feb 2008

elise,

problém je v tom, že jeho odpoved je, že nech si zoženiem. Alebo druhá varianta, kde by som ho zohnala ked som na MD a nemám na to čas. ☹

elise
24. feb 2008

timi skús mu povedať nech ti niekoho dohodí on ako zareaguje. clapi bývajú ješitný

timicek
autor
24. feb 2008

😉 dobrý nápad, skúsim, ked budeme za dobre...... (ak to ešte niekedy bude).

Fuuuj, aká som pesimistka... 😒

klbikes
24. feb 2008

Ked budete ,,za dobre,, radsej sa porozpravajte o jeho hlupych napadoch, ako rozpravat bludy o tom, nech ti niekoho najde.....aj tak si myslim, ze by si nikoho ineho teraz iste nechcela 😕
Povedz mu, ze ti tymi recami ublizuje..... ☹
Drzim palce 😉

elise
24. feb 2008

kríza pominie občas to zhrmi aj u nás, ale potom sa dokážeme trochu doberať aj to je tá pekná časť masželstva, doberanie aj robenie si srandy....je potrebné však poznať hranice a neprekračovať ich. my sme si napríklad s mojim mužom dali rande cez sms ako "rande na slepo" samozrejme že my sme boli spolu a bolo to fakt super ked sme sa chystali tak sme sa doberali aký bude ten partner čo sním máme rande....išli sme každý sám (každý inou cestou) do reštiky a tam sme sa spolu navečerali a mali sme pekný romantický večer normálne to bolo ako keby sme boli na rande.ale za tých 8 rokov čo sme spolu sme sa museli spolu učiť všetko aj konštruktívne hádať aj tolerovať ale hlavne po sebe túžiť, lebo po rokoch sa vytvára stereotip.

mory
24. feb 2008

timicek zda sa mi to divne ty musis vediet ci to mysli vazne alebo sranduje 😅

jaduska
24. feb 2008

Keby si chcel nájsť milenku, tak ti to určite na nos nezavesí, aspoň myslím. Ty ho musíš poznať najlepšie.

A inak, ten jeho argument, že kde by si si ty našla milenca, keď si na MD... hahaha 😀 Môj manžel a kopa jeho kamarátov tvrdí, že vydaté maminy sú najlepšie partie pre mladých slobodných chalanov, ktorí sa nechcú viazať a hľadajú iba dobrodružstvo... 😝

etuska
24. feb 2008

Timicek-povedz drahemu,ze kde by nasiel lepsiu do postele 🙂

rinuska
24. feb 2008

Tak sa mu venuj 😀

takco
24. feb 2008

nevsimaj si ho chce byt len zaujimavy a prepac no vyzera na riadneho egoistu 😒 🤐

julia225
24. feb 2008

moj byvaly takto srandoval, chvalabohu, mne to chutilo a chuti skoro viac ako jemu, takze neviem, ci by to este vladal.... 😅
a mozno skus urobit to, o co ta ziada... staraj sa o neho viac.... a nevyhovaraj sa, ze nestihas na MD, ak mas sex s nim rada,alebo o cokolvek uz ide... vzdy sa da najst cas...

cukricek11
24. feb 2008

som toho nazoru ako mory...ty musis vediet ako to mysli...ak sranduje,zasranduj si aj ty,ze nie je jediny,nie? 😀 😝 😉

timicek
autor
25. feb 2008

takco,
máš pravdu....

Pravdou je, že sa spolu milujeme málo, on by chcel viac. ale je akosi nemám na neho chuť keď sa nevie ku mne správať. A ked mi šplechne do očí, že si nájde milenku už vobec nemám na neho chuť. A potom na moj vkus dosť často mi hovorieva, že mám velký zadok a potom sa vytešuje, ked sa na to hnevám. Vraj on ma chcel iba nahnevať, atď.
Mám pocit, akoby ma potrebolav urážať, aby si dokázal aký je on super a ja som nič. Niekedy sa tak pri nom cítim. Ale väčšinou sa nedám a potom je z toho len hádka. A pred dieťaťom sa hádať nechcem, nechcem aby trpelo.

chcela som toho napísať viac ale akosi mi utekajú myšlienky ☹

mersedesa
25. feb 2008

neviem ake to u vas je ,no neprehaňaj a trošku si s nim zasranduj 😉
napr. ked ti povie aky maš velky zadok,povedz mu,že ani s nim to nie je velka slava 😎
a ked nie si taky typ ktory sa rad podpichuje,tak mu povedz,že ťa takyto typ srandy uraža,ale nie nadarmo sa hovorí najlepšia obrana je utok 😉
my sa s priatelom podpichujeme cele dni,zvykne ma volat stara raketa a ja jeho suchotinka(je dost chudí a malí) 😀 alebo ked pride pozdejšie z roboty a pytam sa ho kde bol povie mi ,že s jednou blondínkou a ja mu na to poviem,že mi nevadilo že bol dlho preč,aspon som mohla byt dlhšie so svojim milím 😀 😀 😀 a potom mi zreferuje cely den po minutkach 😀 😎 a takto to je u nas cele dni a neni nuda 😎 😉

julia225
25. feb 2008

mersedesa ma pravdu.... hmm a to jemu asi robi dobre ked sa hnevas....... somarik..... 😠

timicek
autor
25. feb 2008

mersedesa,

ja s ním srandujem a nie málo, ale stále "rovnaká sranda" ma nebaví. A potom už je toho veľa, to by sme srandovali od rána do večera....stále na tú istú tému...

julia225
25. feb 2008

keby si to ignorovala, vytacal by ta dalej a dalej, alebo by prestal, ked mi ho to omrzelo?

chrobaak
25. feb 2008

dievcata, ja sa fakt niekedy cudujem, co to tu riesite...
nebagatelizujem problem, to nie, ale toto predsa nevyriesis s nami, timicek...
tu sa mozes vyrozpravat, ale vyriesit to musis sama.
uplne chapem, ako ti tieto jeho poznamky vadia a ublizuju...
ale nechapem, preco sa otvorene neporozpravate o manzelovom spravani k tebe /predpokladam, ze tu ide aj o ne veci okrem spominanych hlupych poznamok/. 😕
bud bude problem v uplne narusenom vztahu alebo ste jednoducho nezreli obaja...
timicek, nikto z nas nie je dokonaly. ale pravdou je, ze "aj velka rit vie ocarit" 😉 a nie je to iba fraza 😀
ak nedokazes urobit nic s vasim vztahom, mozes si popracovat aspon na svojom sebavedomi.... aby si sa neposudzovala len na zaklade toho, co o tebe tvrdi manzel alebo ktokolvek iny...
urci si trosku ine priority, zvolni tempo v domacnosti a trav viac casu s priatelkami, zajdite si na kavu, na nakup, ak nie si spokojna so svojou postavou, zacni cvicit, ak si spokojna, kup si nieco pekne na seba, v com sa budes pacit sama sebe... zajdite do kina s kamoskami... obcas urob to, co ta vytrhne z kazdodennych starosti. a urcite ti to prospeje. aj ked tvoj vztah to nevyriesi... na to treba ochotu oboch partnerov...

monkula
25. feb 2008

chrobaak, keby tu bol tlieskajúci smajlík, tak ho tam šupnem... 😀 😀 😀

Timiček, nenechaj sa ponižovať, aj sranda má svoje hranice, ak sa Ti ten jeho druh srandy nepáči, povedz mu to...

liana
25. feb 2008

chlapec ešte asi nedospel, ak má chute na také srandy. aj ten môj ešte poriadne nedospel, lebo tiež občas takto zavtipkuje ( aj s tým zadkom) ale ja mu tiež niečo šplechnem. ja to beriem tak, že naozaj ešte má v sebe tie detské hormony a musí ešte dospieť.pretože on považuje každú blbosť za srandu, ja už nie 😉

mersedesa
25. feb 2008

timiček:nechcem ti davat navod na vtipne manželstvo,to nie
ani mi nesrandujeme cele dni na tu istu " temu",len sa často podpichujeme a tak sa nam nestava,že by sme sa urazili,hoci ked sa hram na urazenu velmi sa mu to pači 😉
ak maš pocit ,že to už nieje v ramci srandy,ignoruj to,možno pochopí,že to nieje vtipné a hlavne bud sebavedomá,to je vo vela pripadoch liek na všetko (aj to s mierou,niektore ženy su také sebavedomé až su arogantné) 😉
a ked sa ti vyhraža milenkou tak mu povedz nech ide,že ty si daš zatial kavu 😎 (nemusiš hned smrtelne vážne 😉 )
chroobak-riešime tu uplne bežne partnerske problemy (napr. preto vznikli manželske poradne a v časpopisoch su članky typu -10 tipov na štasne manželstvo-
timiček to ma chut riešit tu,kde je vela manželiek-partneriek s podobnymi "problémikmy"(aj ked vedia znepríjemnit život) 😔 😉

terezzka11
25. feb 2008

Timicek, uplne ta chapem. Po porode som tiez velku chut na sex nemala a obcas sme sa s manzelom nemilovali aj niekolko tyzdnov. Ked som pomyslela na sex, okamzite maa napadlo, ze to zas raz moze skoncit porodom a pravdupovediac, na dalsie dieta som velku chut nemala. A celkovo som sa citila nepritazlivo, co tiez moc nepridavalo na celej situacii. Manzel bol mily,trpezlivy ale po case ho to preslo a tiez sa dozadoval svojho, bol nervozny a aj o milenke raz padla rec. A vobec to nebolo zartovnou formou. Poviem Ti nebolo mi vsetko jedno, dokonca som ho vyhodila zo spalne. Nastastie sme obaja taki, ze ked mame problem, nevieme zaspat, kym sa o tom neporozpravame. Nejako sme si to vysvetlili, poprosila som ho, nech este pocka, ze ja z toho tiez nie som nadsena,nie len z absencie sexu, ale ani so svojim telom a inymi vecami. Nakoniec sa to ukludnilo, zacali sme sa spravat zas ako normalni dospeli ludia a za kratku dobu sa aj nas nocny zivot vratil do normalnych kolaji. Teraz viem, ze vsetky tie starosti o vsetko okolo vratane malinkej, ktora nebola zrovna najposlusnejsie babetko, boli hlavnou pricinou. Boli sme dvaja unaveni vystresovani ludia, ktori sa ani porozpravat poriadne nevedeli. Ked sme sa porozpravali, vsetko sme si navzajom vysvetlili a snazili sa pochopit navzajom, uvedomili sme si ze mame len jeden druheho, manzel uznal, ze ho potrebujem viac ako inokedy, kedze som bola len doma zavtreta medzi plienkami a zacal sa viac venovat mne aj malej, cez vikendy sa o nu postaral, zobral ju na prechadzku aby som si oddychla a pomalicky sa vsetky veci vratili do normalu.
Len ta postava ostala. 😒

denisocka
25. feb 2008

timi- aj môj mi často povie,že si nájde milenku a ja mu nato,že jej dám ešte 50sk len nech mi už nepíli nervy sexom 😀 😀 😀 😀 ale jasné,že to je len zo srandy,ja mám dobreho chlopa,šak cele tehu sme boli na sucho 😀 až na pár pokusov tesne pred pôrodom a prežili sme v pohodke 😉 ,ale ak tvoj to ,yslí vážne...tak neviem....čo ho také napadá ( a ešte ked ti nebodaj dá facku - ked si už taku temu založila usudzujem,že asi máš na to dôvod,ale ak sa mýlim,tak prepáč 🤐 , len dedukujem )

vivien742
26. feb 2008

timiček zasranduj si aj ty s ním, že ho má malý ( na to sú muži háklivý) a keď sa vytočí, tak mu povedz, že práve to si chcwela a tiež ťa to zraňuje, keď ti hovorí to, čo sa ti nepáči a predsa sa nebudete chovať ako deti na piesku, keď si ma ty šlahol s kýblikom po hlave, musím aj ja teba...Súhlasím s tým, čo napísala chrobaaak

dididi30
26. feb 2008

timi, najdi si aj ty a bude 😀

chromozom
26. feb 2008

Myslim, ze problem je niekde inde, tieto bolestive poznamky su len dosledkom vzajomneho nepochopenia, nie pricinou... Skuste sa o tom porozpravat ako dospeli ludia, ujasnit si vzajomne ocakavania a byt pripraveny na kompromisy. U nas to bolo drasticke, ale ucinne.

elise
26. feb 2008

babulky a myslíte si že chlapi počúvajú a chcú si sadnúť a porozprávať sa ako to robíme my ženy? asi sotva chlap ked počuje vetu chcem a s tebou rozprávať tak vypína a len stroho pritakva absolútne nepočúva. stačí si prečítať knihu muži sú z marsu a ženy z venuše

melory
26. feb 2008

tak moj bude so saturnu, lebo je vzdy rad, ked sa s nim chcem rozpravat o tom, co ma trapy.
kazdy chlap ma inu povahu a nehadzala by som ich do jedneho vreca.

elise
26. feb 2008

melory aj môj muž je rád ked mu rozprávam čo ma trápi ale po čase prestáva počúvať. pár krát som ho "nachytala" tiež prejavuje záujem ale s kamoškou sa počúvame lepšie mô muž nemá dlhé rád dlhé sedenia 😉