Manžel sa zaplietol s inou. Čo robiť? Riešiť to s ňou?

neptunka3
12. jún 2009

Baby vidím, že konečne nejaké rozumné forum, tak prosím poradte:Manžel sa zaplietol s jednou mrchou, nedošlo až k sexu, ale klamal mi, že sú len kamaráti a pritom tam bolo niečo viac a tá mu stále vypisuje ako ho miluje, on tvrdí že s ňou nič nechce mať, ale nechce sa jej vzdať ako kamarátky čo je uznáte úplna blbosť. Čo by ste robili vy? Riešili by ste to s ňou?

mywiel
12. jún 2009

Ja ze ide o kramy az teraz som pochopila po precitani... 😅 Mrche zavolaj, ze s manzelom si mala rozhovor a nech vam da pokoj, a manzel ti musi slubit, ze s nou prerusi akékolvek kontakty a nebude jej odpovedat, ziadne kamaratstvo nie je mozné inak vam neda pokoj nikdy a manzel bude mat stale pokusenie si myslim. Drzim palce.

hasleerka
12. jún 2009

v utorok založená jedna téma o nevere, teraz už druhá ... však tých svojich riadne pomilujte a nebudú vám utekať za druhými 😠

alle
12. jún 2009

čau neptunka.ja si myslim že chlapy kamaratky nemaju.tym udajnym kamaratkam ide vždy le o jedno.a ak tomu tvojmu nechce dat ta kamaratka pokoj tak ty začni flirtovat s jeho najlepšim kamaratom .uvidiš ako ho to dožerie. 😠

majcik
12. jún 2009

Tiez som si myslela podla nazvu, ze tu najdem nejake tipy a rady, ako prezit menstruaciu 😀 😀

lucaska
12. jún 2009

hasleerka 😅 😅 😅 😅 😅 😉
ja si myslim ze ty by si si to mala poriesit s manzelom , ked sa bude bavit s nou nic sa nezmeni, ten koniec a stop vsetkemu musi spravit tvoj manzel.................kamaratky neexistuju,hlavne ak ona ho miluje, vznika kazdym dnom medzi nimi puto............vela stastia

papty
12. jún 2009

ahoj neptunka 3, myslim, ze v prvom rade by mal tvoj manzel prerusit akykolvek styk s mrchou (sms, telefonaty - vsetko).
Hlavne sa o tom s muzom rozpravaj a povedz mu svoje pocity a co si zelas, aby urobil v zaujme vasho manzelstva.
Neviem ako by sa citil on v takej situacii. Drzim palce.
😉

etuska
12. jún 2009

Pokial ona vypisuje ze ho miluje...-tak riesenie by bolo radikalne-ano,nech s nou prerusi vsetky kontakty-lebo toto uz nie je kamaratstvo 😖
Kamaratka by bola vtedy,ak by prisla hocikedy k vam na kavu a nemala by problem sa bavit ani s tebou.

neptunka3
autor
13. jún 2009

Dakujem za rady aspoň vidím, že mi nešibe ked si myslím že prerušenie kontaktov je najlepšie riešenie, aj ked on sa tomu bráni ak to však neurobí tak asi nemá zmysel s ním viac niečo riešiť.......

danuska.k
14. jún 2009

preco by mala byt ona mrcha? ved ona je zrejme slobodna, myslim, ze najvacsiu vinu ma tvoj muz, on je predsa zadany, ale asi jej to nepovedal, preto mu ona pise, ze ho miluje, co to mas za muza, ze sa zaplieta s inymi? nechyba mu nieco doma? zamysli sa nad tym, a ked je vsetko ok, tak je to dobry hajzel, daj mu ultimatum, bud ona alebo ty, ak nebude chciet, kasli na neho, nestoji za to

vinka
14. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Aj toto si preštuduj.Len hladat danú tému. 😉

vinka
14. jún 2009

A čo tak si prečítat toto? 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nanyka
14. jún 2009

neptunka - prečo to riešiť s ňou? to som nepochopila 😕
riešila by som to so svojím mužom a nie s dotyčnou - teda ja by som sa k tomu neponížila NIKDY 🤐

inak si myslím, že kamarátstvo medzi mužom a ženou existuje - sama mám viac kamarátov, než kamarátok..to len ako dodatok k tomu, že tu bolo písané, že také niečo neexistuje..verte, že nie vždy musí ísť o sex - ani časom..

neptunka3
autor
14. jún 2009

Ved práve preto je pre mňa mrcha, lebo má pozná a napriek tomu zvádzala môjho manžela za mojím chrbtom. Ja viem, že najväčšiu vinu má môj manžel, len stále nemôžem uveriť tomu, že urobil niečo také...veríte, že so svojím manželom prežijete celý život a potom príde niečo také a celá predstava sa zrúti...

etuska
14. jún 2009

Neptunka-a tvoj muž je "nesvojpravny"? 😕 Urcite to lichoti jeho egu,ale odtial-potial.V prvom rade je to on,kto by to mal zastavit-v zaujme celej vasej rodiny

marianka79
18. jún 2009

ja som mala taký istý problém a dala som mu ultimátum stále mu vyzvánal mobil vselijaké bejvalky kamosky... a pomohlo teraz je klud takze bud ja alebo oni uvedomil si co robí a mobil je ticho

neptunka chod za nou a poriadne jej vynadaj a muzovi tiez aj toto som uz urobila a neraz