Manžel si ma neváži a som stále v strese

gabulka267
18. feb 2021

Ahojte idem si k vám po radu. S manželom sme spolu 7 rokov od strednej ja mám 25r. Brali sme sa pred dvomi rokmi mame spolu krásnu ročnú dceru ale. Odkedy som porodila citim sa nedocenená . Neustale sa len hadame on namna vyskoči aj pred dcerkou mna to velmi mrzi lebo to nanu podla mna zle vplyva . Ja neviem čo mam už robiť ja už nevladzem nonstop byt v strese . Stale mi niečo vycita . Moje sebavedomie je na bode mrazu . Ja som sa snažila to zachraniť ale to sa už asi nedá.

katkami123
18. feb 2021

@gabulka267 keď budeš mat čas, pozri si od toho pána viac videí

katkami123
18. feb 2021

@gabulka267
Tu máš video ako sa takí chori ľudia spravaju cez sviatky a voľno :

https://www.youtube.com/watch?v=AWmNvt3MGQY
bluka2
18. feb 2021

@katkami123 super linky

katkami123
18. feb 2021

@bluka2
Keď mám čas, tak si toho pána rada pozriem. Niekedy je to o držku, keď si človek uvedomí, akí blázni medzi nami behajú a ako chorobne zmýšľajú. Stále tvrdim, ze psychiatrie by nemali byť dobrovoľne, ale práve takíto jedinci ich najviac potrebuju.

ivca88
19. feb 2021

Bože dievčina.. čím si si tohto chlapa zaslúžila ? Veď píšeš pekne, slušne, az sa hanbíš za tie jeho citácie.
Odíď, ak máš kam.
Zaslúžiš si niekoho, kto ťa bude ľúbiť a nie týrať.
Nebude to časom lepšie.
Poznám pani čo to takto trpela, až mala nádor na pečeni a obličkách. Myslela si, že operáciu neprežije.
Keď bola v nemocnici, on jej písal SMS že či jej je dobre, či sa kurvi 🤦
(Dobre vedel čo jej je, aj domov prišla s celým bruchom rozrezanym ).. to bola posledná kvapka. Rozviedla sa.

gabulka267
autor
19. feb 2021

@ivca88 Neviem čim son si to zaslužila porodila som mu dieťa dala všetko čo na očiach mal ..

mysicka36
19. feb 2021

@gabulka267 Až mi je ľúto, že také dobré dievča narazí na takého kkta. Priala by som mu takú mrchu, ktorá ho bude dirigovať.
A ty ak máš kam, tak zober malú a choď od neho preč. Rozveď sa a uži si konečne psychickú pohodu. Časom aj nejakého lepšieho chlapa nájdeš.

maris5
19. feb 2021

Mna zaujalo, MUSELA som si zmazat FB. On ti nema co prikazovat ci mozes mat alebo nemozes mat fb.

stella14
19. feb 2021

@gabulka267 len tolko si dovoli, kolko mu dovolis, aby si dovolil.