Manžel si píše zamilované smsky. Zažili ste niečo podobné?

zuzna29
11. aug 2009

Ahojte potrebujem radu, lebo som zúfala po ročnom manželstve som zistila, že môj manžel si píše s nejakou vydatou ženou s dvoma deckami, keby píše tak ma to tak neštve ale on si vypisuje zamilované smsky.. Strašne ma to sklamalo - aj preto že máme ani nie ročnú dcéru.., Neviem či mali spolu niečo viac... , ale nedokážem to preglgnúť, je pravda, že si začal vypisovať keď sme mali krízu - ale to nie je dôvod... zažili ste niektorá niečo podobné???? a ako ste to riešili???

meryenka
23. nov 2010

@vroni daju...som sa dozvedela az teraz... na jeho... na mojom asi nie.. 😉 to ma ten mobil uz dost dlho, ale toto som nevedela... no...netusim, co si o tom mysliet... nepozeram mu spravy ci cisla alebo co... je mi to jedno.. ale v poslednej dobe je toho akosi privela.. a ta arogancia.. tak neviem, co si o tom vsetkom mam mysliet.. ked chlap chce ist na chatu s kamaratmi, ok.. raz za cas to nie je zle.. ale ked tam ide s kamaratkami.. ked chodieva von na vylety do lesa s kamaratkami.. presvieca ma, ze nemam dovod ziarlit ani nic podobne, ze to je ciste kamaratstvo a ony maju svojich partnerov.. a potom pise sms jednej, ze je pekna a podobne.. vraj len preto, lebo jej frajer ju stale zhadzuje a on jej chce pomoct dvihnut sebavedomie.. no je zaujimave, co vsetko si dokazu tito chlapi vymysliet.. a na otazku co robis, s kym si zasa pises, tak je to vzdy.. s kamaratom.. a uz viem, ze je to miska, kristina alebo nedajboze majka.. to su ti kamarati.. 😒 neviem, co si mysliet.. chcem mu verit.. dokaze byt fakt mily a vsimavy..ale teraz je nas vztah vo velmi velkej krize a neviem, ci ju tymto sposobom dokazeme prejst. bojim sa, ze ani nie.. zacina mu byt jedno, ako sa citim... a co ma trapi.. veci ako fb ci pocitac.. no to u nas nejde len tak vypnut a spolocny program? to by som ho vraj chcela stale organizovat, takze mam pocit, ze ani to... uz asi nema zaujem travit ho so mnou.. je tazke sa s tym zmierit, najma, ked mi ten clovek nie je lahostajny.. tak dufam, ze sa to cele vyriesi... dako

viera27
23. nov 2010

@zuzna29 kamaratka to vyriesila tak, ze zavolala dotycnej naspat. Nepovedala nic, len sa predstavila, nasledne vyklopila meno, priezvisko, adresu dotycnej a meno a telefon jej manzela (tej dotycnej) s tym, ze asi ho pozve na kavu, ze maju co prebrat a zavesila. By ste neverili, ako rychlo sms - ky prestali 😀. S manzelom sa kamoska aj tak rozviedla, lebo to bol chronicky suknickar.
Jednoducho preco by si sa mala trapit sama? Vsak ked riskuje tvoje manzelstvo, nech si zariskuje aj to svoje.... A to ako zareaguje tvoj manzel na toto ti len ukaze, ci stoji za to, ci sa jednalo z jeho strany o preslap a je mu to luto, alebo ci je mu to jedno a caka ta to kludne aj nabuduce s inou.

eaka
23. nov 2010

Inak baby, objavujú sa tu názory, že aké je nízke liezť priateľovi (priateľke) do mobilu a že to vzťah aj tak nezachráni... nie, nezachráni... ani nepredíde nevere, keď partner vie, že partner kontroluje...ale treba pochopiť, že je rozdiel pravidelná kontrola a rozdiel, keď už proste cítim, že sa niečo deje, že je na tom telefóne stále nalepený, že stále pípajú smsky, nepustí ho z ruky, zatajuje; taká žena (partner) začne byť podozrievavá, tuší a nakoniec sa neovládne a mobil skontroluje.. Alebo si podaktoré myslíte, že je lepšie nevedieť? Čakať, kým sa sám prizná a odsťahuje sa? Prečo by to robil? Nemám snáď právo, ak ma muž podvádza, vykopnúť ho z domu a žiť ďalej svoj život? Prečo by som mala ticho sedieť a dúfať, že to, čo cítim, nie je pravda a zabíjať čas s chlapom, s ktorým očividne nie je všetko v poriadku, len preto, že nemám v ruke dôkaz. Ako mám taký dôkaz získať? Spýtať sa ho? Ktorý sa prizná? Sledovať ho? Pýtať sa známych? Skontrolujem smsky. Ak niečo nájdem, aspoň mám konečne istotu a môžem situáciu riešiť. Ak nenájdem nič, nezistila som nič, lebo to môže znamenať len toľko, že si ich maže... Dá sa s partnerom rozprávať a pýtať sa a dožadovať sa zmeny správania a vysvetlenia, ale aký má dôvod to urobiť? Akurát zistí, že mám podozrenie a buď sa spamätá, alebo si bude dávať väčší pozor. Ak sa spamätá, ostaneme spolu, ale ja budem žiť s mužom, ktorý ma podviedol, skôr alebo neskôr sa to prevalí, pravda má krátke nohy, strávim s ním časť života, budem sa cítiť menej podvedená?
Ak začnem mať podozrenie, že ma podvádza, chcem to vedieť, aby som to mohla riešiť, nechcem čakať, kým sa mu podarí náhodou sa nejako prezradiť...

andrejecka
23. nov 2010

@eaka pekne si to napísala

eaka
23. nov 2010

ďakujem @andrejecka, ešte som chcela povedať, že podvádzať je tiež nízke, ešte nižšie, ako v podozrení skontrolovať mobil a že je ľahké písať o tom, ako by som partnerovi do mobilu nikdy nevliezla a ako si vážim svoje aj jeho súkromie, keď žijem vo vzťahu, v ktorom mám absolútnu dôveru a sme v ňom obaja spokojní... myslím, že tento názor sa radikálne zmení vo chvíli, keď to začne škrípať, keď to škrípe nejaký čas, keď rozhovory nezaberajú, keď podozrenie rastie... chýba len ten dôkaz, a ten leží predo mnou na stole v mobile...

kaja73
23. nov 2010

@eaka suhlasim s tebou.Niekedy mi to fakt pride trochu z cesty,považovat za vačši prešlap, ked sa niekto pozrie partnerovi do mobilu,ako to že niekto podvadza.Hlavne, ak je tam to podozrenie.Ja určite považujem neveru za vačšiu zradu ako prezretie sms sprav.

meryenka
2. dec 2010

no, tak je to iste...zistila som, ze manzelovi sa paci ina zena..zatial vraj nemali nic spolu...ale na otazku, ci by chcel mat, mi nevedel jednoznacne odpovedat.. je mi to strasne luto a neviem, co mam robit dalej.. on chce odo mna cas, aby si utriedil myslienky..ja chcem daku istotu a lasku.. a nie stale len cakat, ako sa rozhodne.. boze, co mam robit..ked ho lubim???

mywiel
4. dec 2010

@eaka uplny suhlas s tym co si napisala, ja by som to riesila tak isto. 😉

meryenka
11. dec 2010

veci su castokrat komplikovaniejsie ako zdaju... ale nie??? 😒

stanca22
11. dec 2010

Ja by som sa s ním porozprávala a keby mi klamal alebo nejako vyhýbavo odpovedal, tak by som mu dala na výber, my alebo ony??? Mám mnoho známych mamičiek, čo samy žijú s deťmi, ťažko ale žijú, musia a teraz po odstupom času, sú prešťastné, že daného priateľa, manžela opustili a žije sa im aj napriek všetkému lepšie ... 🙂

danka711
19. júl 2011

Zdravim rovnako postihnute damy. Ja to riešim s mužom práve teraz. Požičiava mi po práci noteboook a ma tam permanente prihlasenu mail-schranku. Omylom som to zapla lebo som sa chcela prihlásiť sama a hned prvy odosielatel ma velmi zaujal tak som si to otvorila a skoro mi vypadali oci. Zlatíčko, miláčik, čertík, naša jediná a kopa virtuálnych bozkov svedčili o tom že moje tušenie že sa niečo deje je opodstatnené. Ako vyliezol zo sprchy som ho zavolala že nech mi to vysvetlí.....pozeral sa na ten mail ako vôl do duba a nezmohol sa na slovo. Do druhej v noci som ja mala monológ a on pozeral neprítomne niekam a ako obyčajne neodpovedal nato čo som sa pýtala. Máme krásne sedemmesačné dieťa. Odkedy sa narodil začal sa môj správat divne. Ja som po pôrode nebola po psychickej stránke ok...akoby popôrodná depka a boli sme u mojich rodičov, ked sme sa vrátili k nám bolo horšie - nerozprával sa so mnou, alebo iba úsečne, viac štekal ako hovoril, neobjímal ma, nepovedal že ma miluje...skrátka som sa cítila ako posledné koleso na voze. Začala som podpichovať, bola som ešte viac nervozna a skoro všetko ma dokázalo vytočiť. Vždy povedal že za nikým nechodí a taaaaaaaakkk. Ale ked som mu nato prišla...začal s kolegynou laškovať - ona ma priatela...a za tri tyzdne presli k dvojzmyselnym vetam a dotykom a bozkavaniu........prave vtedy som mu nato prisla. Tvrdi ze s nou sex nemal...ale...co by bolo keby nato nepridem....tvrdi ze by s nou nic nemal....no ja neverim. Ako by to ukoncil ked teraz vravi ze sa poblaznil a ona tiez? Donutila som ho napisat jej sms-napisal taku ani ryba ani rak, tak som napisala ja ze ci nema svedomie a rozbija rodinu. Tak odpisala ako jemu ze co to vyvadza a ze rozbijat rodinu mu nechce. Keby zistim t.c. jej priatela tak okamzite volam a nicim aj ja. Napisala som jej na to odpoved a neodpisala. Mna sa teraz on pyta ze ako to ma napravit, ze nas chce....
Povodne chcel cas na vyriesenie do konca mesiaca - ja som trvala aby to bolo hned...jemu vsetko dlho trva. Do konca mesiaca som si stanovila termin ja...ze sa rozmyslim. Ale co bude...??? Zatial ho mam stale rada...ale s nou sa stretava v praci.
A dovody? Ze ho stale podpichujem (nevedela som uz ako uputat jeho pozornost ked ma ignoroval) a brucho (ani jedna zena nie je po porode predsa za dva mesiace taka ako predtym)...ved kojim tak nedrzim dietu predsa.
a hlavny dovod - ze on chcel skusit ci to este vie...to ako niekoho zbalit

pochopíte to ?????????????????????????????????

sue
19. júl 2011

@danka711 pochopím - chápem aj teba, aj to zvieratko, čo máš doma - t.j. tvojho manžela... bohužiaľ chápem jeho egoistické správanie, ale vôbec ho neospravedlňujem.
(nebudem tu vypisovať aká je to sviňa, že rozmýšľa penisom a je egoista, keď ty si mu 9mesiacov nosila dieťa a aon teraz nevie tolerovať tvoje bruško... máš ho rada a vieš prečo ho máš rada, takto nemôže byť úplný kretén, len mu proste preplo...)

Podľa mňa - nevypisuj, nevyvolávaj (ak chlap bude chcieť dokázať si, že je "chlap" a teda, že nájde babu, ktorá sa s ním vyspí, tak si nejakú nájde...) , rozprávaj sa s ním - ale normálne - na rovinu, snaž sa čo najviac dať city preč v zmysle - áno, viem, chápem, ale máme spolu dieťa, prežili sme toho spolu veľa, mám ťa rada a napriek tomu, že si sa pomýlil, ak si si uvedomil svoju chybu, oľutoval ju a chceš to napraviť, chcem s tebou byť tak ako sme si to sľúbili. Rozhodni sa, čo chceš ty, ale neťahaj ma za nos a neponižuj ma klamaním, ani ja ani naše dieťa si to nezaslúžime.

Buď slušná, nehysterči ale trvaj si na svojom.

Držím palce...

drievko6
19. júl 2011

@danka711 po precitani tvojho prispevku ma napadla moja nedavna skusenost. Zial,tiez nic prijemne. Neboli to sms ale stretnutie. Nakolko som vedela,ze sa priatel planuje stretnut s byvalou tak som trvala na stretku aj v mojej pritomnosti,kedze "tuzila" spoznat nasho syna. Nuz,ale to jej nestacilo a nenapadne (ked som chytala nasho drobca ma 2roky) tak spomenula,ze chce stretko iba medzi 4ocami. Nesuhlasila som. Po vysvetleni,ako sa citim mojmu priatelovi odisiel. Povedala som chod a uz sa nevracaj. Prisiel o hodku. Asi si dokazal,ze nie je pod papucou. Mne sa ospravedlnoval a sluboval...... Ale sklamal ma svojim spravanim. Teraz ho byvala kontaktuje aj cez fb. Co ma ide roztrhnut. (ozvala sa mu ONA prva) Ak sa to bude opakovat tak ako pise @sue budem to riesit.
Nechapem co si chcu dokazat? Ze su este v kurze alebo co? A tie mlade zaby co nevedia co z rozkose .... to su tak blbe,ze nevedia pochopit ak ma uz niekto rodinu?

pitik
20. júl 2011

@drievko6 Nielen tie mlade, manzela takto kontaktovala jeho byvala, o dost starsia, ako ja a to som ja starsia od manzela, ked s nou chodil, bol slobodny, ona vydata s 2 detmi a vraj fungujucim manzelstvom, doteraz vraj vydata je. Rozisli sa este predtym, nez sme sa vobec spoznali. Potom ho kontaktovala, ked som bola tehotna, myslim, ze sa aj stretli, to uz nevypatram a an i nechcem, potom ked sa dcera narodila, asi aj neskor, len nastastie byva dost daleko od nas...A on vo svojej naivite a jesitnosti si myslel, ze je to len pirodzeny zaujem. Sa jej chcel pochvalit, ze ma dceru, syna, vsak su kamarati. Ja neviem, asi sopm divna, ale ja sa proste so svojimi byvalymi nekamaratim, ked sa s niekym rozidem, byva tam dovod, preco sme sa rozsili, mam dost inych ludi na kamaratenie, ktory mi neublizili. Tiez neviem, co si chce dotycna stale dokazovat, myslim, ze si uvedomuje, ze starne, deti odrastene a potrebuje si dokazovat takymto uboym sposobom svoju atraktivitu u nejakeho muza?

happy3
20. júl 2011

ako to tak citam kadeco mi to pripomina.Mojho partnera tiez zacala kontaktovat jeho byvala,ale 3roky sa mu neozvala a az zistila ze ma znamost tak to nemohla asi prekusnut a zacala otravovat,ze ako jej chyba a pd.keci 😠

minax11
20. júl 2011

Vidim, ze nie som jedina v takejto situacii. S manzelom sme zobrati 2,5roka a teraz sa zo dna na den rozhodol, ze uz nechce nic silit a ze to nema zmysel. Velmi som sa od zaciatku snazila, viem nebolo vzdy ruzovo ale kde je? MAl vzdy upratane, navarene, nic nemusel robit ani tie tiady si po sebe umyt a k malej sa tiez moc nehlasi ale brala som to tak ze vela pracuje a je unaveny. Teraz po tyzdni som mu nasla iny mobil s novym cislom a tiez ho ma zablokovany, odblokovat sa da len na heslo a vecne tam ma nejaku sms. Povedal ze nikoho nema a ten telefon ma len preto, ze ked mu prisla sms tak som sa spytala kto pise. Viem, ze uz nema zmysel riesit to, len boli ze s inymi si ma co pisat a mne uz dlho doma nepovedal ani slovo, ani na malu sa neopytal, ze ako sa ma.

drievko6
20. júl 2011

@pitik ja som tiez od priatela starsia o 5r. Sme spolu 4roky. Byvala ho nekontaktovala od kedy sa dozvedela,ze som tehu. Potom ako keby sa po nej zlahla zem. A odrazu ten zaujem,ze s nim chce pokecat a sponzat syna. Naco?! Ked sa syn narodil a moj jej poslal sms,ze ma syna ani neodpisala gratulujem. Nech ide do kelu taka kamoska! (vraj jej robil zle niekto a ona si myslela,ze moj priatel...vypisoval pod inym nickom a podobne) Ked mala neistotu,mala si to hned s mojim prediskutovat. Ale jedno viem isto,ak ma zena muza,priatela..tak byvalemu vypisovat nebude!!! To bolo aj v jej pripade. Hned som mojmu povedala,ze co nema trtkosa?! ked si odrazu na teba spomenula?! Moj hlupacik reagoval na to,ze ma problemy a bla bla bla. Samozrejme,ze trtkos ju poslal do prdele a ona sa potrebovala niekomu postazovat. Proste zmena spravania o 180stupnov.
To ake su zeny viem. Preto nenavidim taketo spravanie. Chlapom to mozno lichoti a nevedia pochopit ( niektori) ako tym zranuju svoje polovicky. Im sa to zda,ze o nic nejde,ale taka mrcha ho dostanem tam kam potrebuje. Preto, ma hneva ked moj to nevie pochopit,resp. to nevidi. Ved to je do neba volajuce ked vidim ako zenska s nim flirtuje. A on,ze ved to je kamoska..... 😠 100% viem,ze ak si narazi nejakeho chlapa tak mam pokoj 😀 . Tak pevne dufam,ze to bude cim skor 😉

danusko2810
20. júl 2011

ja som tiež v takej sytuacii,s priatelom sme spolu 13 rokou a pred 2 rokmi sa nam narodil vytuženy synček a prave pred mesiacom som zistila že si pise maily s koleginou s prace,dost steklive maily,priznal sa mi že spolu mali aj nieco viac,a že som na vine prave ja....ktora sa mu stara o domacnost,a aby fesacikovi nic doma nechybalo....ano bola som sj ja neprijemna viem,ale neda sa stale len usmievat a byt mila k niekomu kto skoro nikdy nebol doma,a ta dama s ktorou stravil vecere je vydata žena a matka 2deti a ta je samozrejme idealna žena ktora sa stara o rodinku.......ja len tolko k tomu citaniu mailou,žena ktora niečo tuší,že sa niečo deje nech si to pozrie v manželovom,priatelovom tel.alebo maile ma na to pravo.......Viem že to nema zmysael to nejak riest,povedal mi že s tou PANI už skončil,ale ja mam VERIT a byt spokojna??????

danka711
20. júl 2011

holky keby ste citali tie maily (a to som nasla iba dva) tak ja neviem... a on mi povie ze to tak nemyslel ze to bolo iba tak do vetra. take veci predsa predtym pisal a hovoril mne...to znamena ze aj to bolo iba do vetra????
takto - dostala som pugeeeeeeeeet a ze odpustis mi?
na margo sue - musela som to zacat riesit ja lebo od neho som cakala ze pokial su to iba recicky medzi dvoma rovnako postihnutymi a sebeckymi ludmi (preto ze obaja klamu svojich partnerov - akoze podla mna je to nevera i ked sa nedostali k sexu) tak ze to ihned ukonci. Ale ludkovia on na nu bral ohlady ze preco by som chcela pokazit jej dovolenku s frajerom - momentalne je na dovolenke a vrati sa az buduci tyzden, a ze on to vyriesi a napise jej... ale kedy??? preco by som sa ja mala zozierat tyzden, dva ked ona si bude mocit .... v mori??? akoze na nu ohlad treba brat ale na mna nie a maleho nie??? ved ho kojim a vsetky tie zle hormony idu aj do jeho tela a potom je zly. tak som chcela riesit hned a zaraz lebo som videla ze by to nespravil. on potrebuje do vsetkeho dokopat.
to je vo vychove - otec ho to nenaucil - zomrel mlady a mama sa odvtedy uzavrela do seba...on bol vtedy pubertak a jednoducho tomu som vsetko pripisovala.
akoze vsetky tie kroky som robila pred nim - nic som mu nezatajovala. kedze viem ze hlavou rodiny sa stal jeho brat na ktoreho da (ja mozem nieco povedat desat krat ale ked to povie brat alebo maminka tak je to hotova vec) tak som ho dokopala na druhy den do toho nech zavola jemu zdoveri sa mu a nech ten mu bud pomoze najst riesenie alebo mu vyplachne zaludok. nechcelo sa mu ani to - znovu sak ved mu zavolam a taaaaaakkk a ked zavolal tak zacal akoze nic a zase to cele zlahcoval - tak som si ho vypytala k telefonu a precitala som mu tie maily a vyzalovala som sa ... na druhy den mali stretko tak mu pomohol precistit hlavu.
ja som momentalne zvolila taktiku milej a pohodovej a velmi komunikativnej manzelky...
povedala som co chcem, ako, ako by som sa chovala k manzelke keby som bola nim. povedal ze zeny su komplikovane...nie nie su - staci im laska a porozumenie...dve veci najdolezitejsie a slapu potom jak hodinky.
ja ho mam stale rada to som povedala tiez a v noci som mu ukazala co by vo mne stratil ))))) rano mi spravil ranajky a neskor ze by si dal puding tak som povedala ze nech si uvari...uvaril teda aj pre mna. ked sa podla neho o neho az prilis staram tak sa nebudem vobec, nech sa stara on o mna.
to vsetko kvoli tomu aby ked mila pride z dovolenky nebola jedina mila zena ktoru stretol. pretoze povodne sa mali v praci ked pride stretnut a ona mu mala ukazat fotky (ak som nespominala on jej ukazoval album nasho pokladu)
ale takto sa opytam - povedala som mu ze by som mu verila viac keby si to stretnutie nejak nahral alebo este pred tym mi zavolal a mobil si nechal pocas toho zapnuty - teda aby som to akoze pocula aspon...
je to blby napad??? keby mal stabilny pracovny cas tak mu verim ze odide pride ale ked chodi ako sa mu chce tak nemam istotu...to nemam sice ani tak - zamknut sa v zasadacke mozu aj pocas normalnej pracovnej doby...
takze mi zostava iba cakat ked sa kraska vrati z plaze vyoddychovana a on potom pride domov...ale aspon nebude ticha domacnost a extra nenavistne pohlady....

mina174
20. júl 2011

Holky, to je ako zacarovany kruh. Ja som tuto vec riesila s mm v januari (boli to spravy t fotky na skype a fb od jeho byvalej). Jasne som stanovila pravidla, co a ako bude (dovtedy ako tu pisete mal vyzehlene, oprate, navarene, postarane o dieta, o neho, no full servis..., chlapi si to proste nevazia) ziadne kontaktovanie, ani navstevy jej sesternice, ani pozdravenie na ulici. Konecne po 4 nasich spolocnych rokoch som to povedala nahlas. Skoda, ze pre mna neskoro. Nebojte sa povedat, ako si to zelate a ako to ma byt podla vas (prisla som na to, ze muzoch pritahuju take stetky, ktorym sa musia prosit a pred ktorymi sa treba plazit, tak preco nie pred nami? hadam mame na to pravo). Viem, ze nas ma rad, ale toto pohnojil a s istotou aj po pol roku viem, ze nezabudnem a raz hadam odpustim. Dovtedy pri kazdej myslienke na jeho zradu moje srdce place a dlho bude ☹
Prosim vas, nedovolte tym stetkam, aby vam znicili cely zivot a zobrali vam vase sny!

drievko6
20. júl 2011

@mina174 aj sa zacal trosku inak spravat? Lebo moj sa meni. Uvidim do kedy 😒

deniskateniska
21. júl 2011

kocky ja som raz nasla mm sms od jeho kolegine - totalna skrata.. mali sme mesiac presne po svadbe bola som asi 6. mesiaci.. no hrozne.. a typu - neprides? ale radsej nechod bo by som to nevydzrzala a vrhla sa na teba, nemal odoslane sms, bo tie mazal. hruza... tak som odisla peso domov, revala som on vobec netusil co sa deje, skoro som odpadla... volala som tej pizde, pisala sms a maily ci nevie co robi ze ci chce pripravit dieta o otca, jemu som to vykricala a ked som zistila ze ta kunda to robi hocikomu a je to obyc stetka, ze vraj to bolo zo srandy - pre mna to teda sranda nie je.. a obcas muzovi aj prezriem sms, asi mu stacilo 😀 😀 😀 vobec mi to k nemu neslo bo ho poznam ako svoje ponozky.... a potom ta zenska sa vyspala s jeho brachom, tam jej naklala jeho byvala - uz zase frajerka a bolo po starostiach.raz ju stretnem jej oci vyskriabem...
Ženy nebojte sa o tom hovorit, porozpravajte sa ja by som to nezniesla.. predsa partnery maju byt k sebe otvoreny a ak ich nieco trapy, ak chcu nieco ine v sexe a podobne 😉

mina174
21. júl 2011

@drievko6 moj mm bol vzdy dobrak (preto tomu stale nechapem), ale ano, je lepsi, pozornejsi a hlavne si uvedomuje co spravil a o co prisiel v nasom vztahu. Bohuzial ja za kazdymi kvetmi a darcekom vidim skor ospravedlnenie.

deniskateniska oci budem vyskriabavat aj ja dotycnej stetke! 😠

miriam11
23. júl 2011

bolo to pred 5 rokmi, ked som mala moj telefon vybity a tak som si pozicala svojho manzela. Neboli sme vtedy este zobrati, mali sme 4 mesiace pred svadbou. Toho casu sme spolu boli 7 rokov. Nahodou som mu v mobile nasla zamilovanu sms, co si pisal s jednou zenskou. Cely svet sa mi vtedy zrutil. Ja hlupana som mu uverila klamstva, ze to neposielal on a blablablablablabla.... dristy. Neviem, co mi v tom obdobi bolo, tak velmi som asi tuzila mat svadbu, lebo som ho lubila. Vsetko na svadbu bolo uz v tom case pripravene. Potom struhal dobrotu. Potom bolo ako tak OK. Mame spolu skoro dvojrocnu dceru a v poslednej dobe som zistila, ze cele tie roky si s niekym ustavicne pise, e-mailuje, je na pokeci, kde ma v tom statuse, ci co to je pisane, ze hlada sexualneho partnera, zaujima sa o zeny, atd... dokonca som zistila, ze ked som bola v 8. mesiaci tehotenstva tak si zalozil status na stranke boom.sk a amateri.sk. V mojich ociach klesol na najhlbsie dno, hlbsie sa uz ani neda. Ja sa citim ako najvacsia hlupana, naivka aka sa doteraz narodila. Vtedy pred svadbou som spravila chybu, ze som svadbu nezrusila a uverila mu. Aj teraz ma presviedcal vraj, ze ma rad mna a malu, ze on si s nikym na ziadnych strankach nepisal, ze vobec by si nedaval este aj svoje fotky na tie stranky a ze to niekto iny zanho. Skoro som sa nezdrzala a strelila mu facku, ci si mysli, ze som tak hlupa. Teraz sa tvari akoby nic, ale ja mu uz nedokazem verit, moje city k nemu sa radikalne uplne zmenili. Citim k nemu zlobu a nenavist. Keby sme nemali spolu dcerku, podavam ziadost o rozvod, balim veci a idem prec. Nikto z rodiny nic netusi, nemam kam ist. Stve ma to, ze zijem s clovekom, co si nevazi vooobec svoju zenu, ani dieta. Ved predsa ked so mnou ako so zenou, milenkou alebo co nebol spokojny, preco to nepovedal, ale on ma so mnou este aj dieta... naco ho so mnou chcel? Lebo sa potrebuje hrat na idealnu rodinku? Je mi z neho zle, ale aj zo seba. Neviem ako dalej, teraz som uz nastupila do zamestnania, aby som mala prijem a uvazujem coraz castejsie, ze zbalim malu a pojdem byvat do podnajmu. Ja mu proste uz neverim. neznasam flirty. 😒

drievko6
27. júl 2011

Dnes ma opat nastval moj. Jeho byvalka ma dnes narodky. XY ludi na fb ma narodeniny nenapise nikomu. Ale jej puce musi 😠 . Samozrejme sme sa kvoli tomu chytili a jeho odpoved,ze to spravil naschval vedel ako budem reagovat. Pytam sa ho ci mu to stoji za to aby sme sa preto hadali,nech ju odstrani z priatelov. "JA mu nemam diktovat zivot, a obmedzovat ho". Je to normalne?! Tak nech si ide za nou,ked mu na nej tak zalezi. Nebudem ho obmedzovat a on nech si je spokojny "volny" ako vtak. Na posledy ked sme boli na svk tak kvoli tomu sluboval,ze on ma miluje a nechce ma stratit.....asi divadielko aby bol pokoj. A teraz opat provokacia. Nejde o to,ze niekomu zagratuluje....ale to akym sposobom to robi.

zzuzana254
27. júl 2011

@zuzna29 ja ti poviem len tolko moj tiez pisal jednej cupke ze ako sa stale hadame ako to nevie vydrzat, ze by si najradsej nasiel bokovku , a ze ked sa mu nieaka zenska paci ze mu to nepovie a ze to ho stve ,,proste ze takto si nevie nikoho najst. ja som sa tiez rozplakala , utiekla domou, a ani som sa s nim nevedela rozpravat. bolo tam toho viacej tochto typu co pisal . je tomu uz asi 3 mesiace a stale ked si na to spomeniem tak ma chytaju nervy na neho. A smiesne na tom vsetkom bolo ze mi to ani poriadne nevysvetlil, stale sa okolo tej temy krutil a nic nepovedal to iste ako tebe ze koli tomu ze ja som na neho zla tak preto to spravil .. ako podla mna su to vyhovorky, dam len jednu radu je jedno kto je zly v tom vztahu proste musite vsetko zvladat spolu lubit sa nezalezi na tom ci to teraz klape alebo nie, ked ta lubi tak nespravi nic co by ta ranilo aj keby si bola na neho akokolvek zla pretoze ta lubi. a musis mat oci otvorene keby ta podviedol on to nepovie na to prides sama.

danka711
29. júl 2011

@zzuzana254 presne nato pride zena sama ze ju podviedol. verim mojmu ze to nespravil, ale iba preto ze som nato prisla nahodou este pred tym ako k tomu mohlo dojst. priznal vsak ze si to predstavoval a myslel nato, ale ze by to nikdyyyyyyyyyyy nespravil...trt barani nespravil...nepoznam chlapa ktory by povedal nie ja som zenaty...hlavne ked to cele zacalo z jeho strany flirtom a okatym balenim. ten moj mi po tyzdni co sme to riesili povedal vecer v posteli - teda opytal sa ze jej slubil ze s nou pojde pozriet kocik, ze ma znameho v predajni (jej sestra caka babo a ona jej chce kupit kocik) ze pojde s nou a vybavi zlavu a takk...
hovorim kedy si to chcel povedat...alebo ako si ma chcel oklamat ze ked prideme do toho obchodu mi dvaja a predavac sa spyta ze ci sa jej ten kocik paci --- ved to by bolo ako facka....
odpoved...ja som nad tym nepremyslal.

akoze nemala som zase slov a iba som sa pred spanim nasrala. ale tak zatial seka dobrotu a doma je to fajn, stara sa viac o maleho, nehadame sa skoro vobec a je to ovela lepsie ako posledne mesiace.
chvalabohu ze som tie maily nasla

drievko6
29. júl 2011

baby najlepsie z toho vsetkeho je to,ze dotycny vas obvini zo ZIARLIVOSTI 😠 😠 😠 . On ma "nieco" rozbehnute a vam povie,ze sa nic nedeje a vy ste ta potvora. No mna vtedy ide slahnut. 😠 😠

viera27
29. júl 2011

@drievko6 no ale vsak sa nemozes az tak cudovat. Co ho mienis strazit 24h/7dni v tyzdni? Ked ju bude chciet pretiahnut, tak sa mozes aj na hlavu postavit a spravi to. A ty tym svojim spravanim sa len zhadzujes (nemozes ist lebo nechcem, nemozes zagratulovat lebo si to nezelam, nemozes toto a hento....) a ho len ku nej zenies. Lebo
1. zakazane ovocie najviac chuti
2. vsak uz mu aj tak robis ziarlivostne sceny a vybuchy, tak ju aspon fikne nech mu ich mas pre co robit
3. len ho upozornujes na to ze ho ona chce a ze je k nemu povolna
A chlap ma pocit totalneho "macha" o ktoreho sa biju dve babenky.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz