Manžel si pridáva do priateľov cudzie ženy

mother221
13. jan 2021

Ahojte. Poprosim vas o radu, bez urazok, proste len cisto vas nazor. Manzel si pridava na fb cudzie mlade zeny, ktore mu vyskakuju na fb ako ponuka ludi, ktorych moze poziadat o priatelstvo. A on si kazdy profil pozrie a tym, ktore sa mu asi pacia posle bud ziadost alebo odklikne sledovanie ich profilu. Je to ok? Ked som mu to dnes vytkla, vzal telefon a dotycnej slecne ktorej ziadost posielal rychlo ziadost zrusil a ukazoval mi mobil, ze on nic on muzikant. Presviedcal ma ze ma miluje a nemam dovod ziarlit. Na fb ma uvedene, ze je v manzelstve so mnou a nosi obrucku. Co ma ale trapi viac, je jeho divny '' kamaratsky'' vztah s kolegynou, uz teda byvalou kolegynou. Od augusta som mu ponachadzala v mobile sms ale boli to len sms kde obsahom spravy bola jedna bodka', pripadalo mi to ako sifra, ako ze si mozu zacat pisat az ked je "cisty" vzduch. Ta kolegyna mu pisala, ze uz jej muz odisiel na nocnu, ci bude mat cas... Bolo to divne napisane, nebolo mozne z toho vydedukovat ci bude mat cas na pokec s nou alebo daco viac. Jej cislo som mu dala do blocklistu a takto som tieto sms nasla. Bolo to viackrat aj ked sluboval ze s nou uz v kontakte nebude. Tvrdil, ze sa mu ona spoveda z rodinnych problemov. Po mesiacoch tolerovania som tu trubu kontaktovala. Jasne ze zapierala, este bola aj drza. Muz reagoval co sa tyka nej dost vybusne, ze on s nou nic nema atd. Nedokazem mu verit, stve ma to.

elenita
14. jan 2021

@mother221 Precitala som si Tvoju srdcervucu temu, kde si minuly rok najprv dcerku z 1.manzelstva nechala svojim rodicom a so syncekom babatkom ostala u tohto debila, ktory sa Ti mal vyhrazat zabitim. Potom Ti nechcel dat ani to babatko, bojovala si, aby si s nim mohla odist. V juli 2020 si pisala, ze sa Ti synceka podarilo ziskat, odchadzas s nim a podala si ziadost o rozvod. A v januari napises, ze od augusta 2020 (????!!!!!) si mu nachadzala v mobile podozrive sms??!! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Zena, Tebe niet rady ani pomoci 😢

teleskop
14. jan 2021

@elizabet173 na slovensku je to velmi zle prave pre zeny ako ty, co to nepriznaju....to je presne ako v inej teme, ze sa slovenky tvaria ze nie su rasistky...Sme krajina plna ludi, co si nevedia priznat pravdu ! Zeny si tu na urovni handier...lebo si to nechaju, lebo to chcu, modrykonik a tieto temy ma v tom kazdy den utvrdzuju..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
14. jan 2021

@teleskop Tak ale prečo sa potom pýtaš, prečo tu musíš žiť? Žila si inde a predsa si sa vrátila. Prečo?
Osobne si myslím, že je kopa krajín, kde si ženy nechajú od mužov oveľa horšie veci. Veď aj podľa odpovedí tu vidíš, že jediná, ktorá si to nechá, je autorka. A aj tú už prechádza trpezlivosť.

mother221
autor
14. jan 2021

@elenita vsetko co som napisala som aj urobila. Podala ziadost o rozvod a neodkladne opatrenie na syna a odisla. Vies ako rozhodol spanily sud? Neodkladko mi opakovane zamietol, vraj aj ked muz sa sprava takto ale synovi neublizuje. Muz sa mi smeje do ksichtu, ze ma znamosti a tu kde byva on si vsetko vybavi. Ja som zila sama vyse mesiaca ked ma prosil ze budeme navstevovat manzelsku poradnu, co sa aj stalo. Maleho som vzala vtedy so sebou aleprisiel na druhy den a vzal ho tak som musela za nim dochadzat 130 km tam aspat po praci. Sud mi maleho nedal v neodkladku aj ked som dodala dokazy. A aj ked kolizna z mojho mesta bola u mna na setreni a dieta mi odporucala zverit, rozhoduje podla prislusnosti sud v jeho meste, kde ma on znamosti. Este daco?

mother221
autor
14. jan 2021

@malva123 neviem ci je zas az tak mlady. Ma 34 a ja 27

bubbinaa
14. jan 2021

Toto nemyslíš vážne, veď to by som sa z toho zbláznila. 😖

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankulka01
14. jan 2021

@mother221 a ty vlastne co riesis? ty s tymto muzom chces byt? po vsetkom co si uviedla? pises ze ho milujes a v inych prispevkoch ze je to cvok a debil.. V predchadzajucich temach si pisala, ze ta fyzicky napadol, vyhrazal sa tvojej malej dcere, ved cely tento vztah je od zakladu chory. To je ako varit hovadziu polievku z pokazeneho masa a nariekat pritom, ze mas malo mrkvy. ako ste poriesili byvanie s alkoholickym svokrom, ktory ta urazal? ako ste poriesili tvoju dceru? uz byva s vami a muz ju ma zase rad? ako mohol tento muz, ktory pises, ze ta vyhodil bez 8mesacneho dietata (!) a ty si to nevedela nejako vyriesit potom, ked si si nakoniec maleho vzala k sebe, prist a opat si ho nechala aby si ho zobral? co na toto hovoria tvoji rodicia, ktori sa ti vyhrazali, ze ak za nim opat pojdes, uz ti nebudu pomahat? akoze dievca toto je tolko problemov co vy mate, ze nejaka sms od pipky je prd vo vetre..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz