Manželka ma nemiluje, ale chce so mnou ostať

trudikvilko
5. jún 2013

Ahojte baby , som 10 rokov ženatý a mám dve deti. S manželkou sme mali pekný vzťah 9 rokov až kým si nenašla chlapa na pokeci. Od vtedy sa náš vzťah rapídne zmenil. Prebiehalo to tak že si začala hľadať zákazníčky na pokeci , časom sa jej však začali ozývať aj muži , medzi nimi aj D.Z. do ktorého sa zaľúbila. Tvrdil jej ako je na tom zle a že potrebuje súrne peniaze. Keďže nemala peniaze , začala sa predávať aby mu ich zarobila. Samozrejme keď dostal peniaze zmizol. Pokúsil som sa jej odpustiť , ale ani po pól roku sa nezmenilo nič k lepšiemu z jej strany a ja už nevládzem, netvrdí že ma už neľúbi ,len sa nevie spamätať, chce so mnou ostať.Neviem čo som spravil zle vždy som ju miloval , mala všetko čo potrebovala a mohol som jej dať. So všetkým som jej pomáhal a nemal som na ňu veľké nároky. Máme vlastný byt , auto proste máme sa dobre. Čo mám robiť ☹ ?

llaura098
10. jún 2013

@bodka13 tiez sa cudujem ze mi odpustil ja by som toto neodpustila a velmi si to cenim

llaura098
10. jún 2013

@maminag o tych rizikach sme sa rozpravali, aj mi chcel zrusit ucet, ale vtedy bolo vsetko zbytocne mala som svoj svet ☹

llaura098
10. jún 2013

@nivi
mas pravdu ze som vtedy nebola ok sibalo mi, ale nemas pravdu v tom ze sa mi to pacilo. Nebolo to vobec prijemne ale pre neho by som spravila vsetko v ramci mojich moznosti, bola som hlupa slepa naivna viem to a vedela som to aj vtedy. Keby ste vedeli ako sa vo mne byl zdravy rozum s tym co som citila v srdci? AKo som v sebe bojovala? Viem ze to znie neuveritelne ale ten kto to nezazije to asi nepochopi a neprajem to nikomu bolo to cele strasne a tazke, tie moje vnutorne zapasy a tie chvilky ktore som si ukradla aby som bola s nim.

asturia26
10. jún 2013

@llaura098 tiez som si niecim podobnym presla, ale nesla som az do takeho extremu. Obavam sa, ze ak sa ti ten dotycny znova ozve, tak budes cela stastna a pobezis za nim, lebo ta to bude lakat byt s nim. Drzim palce, aby si odolala...

llaura098
10. jún 2013

@asturia26 mas pravdu ale predpokladam ze sa mi uz neozve

asturia26
10. jún 2013

@llaura098 no ja som si tiez myslela, ze sa mi uz neozve, ale po roku sa ozval a ja som sa dostala zas na zaciatok. On to zneuzival, lebo vedel, ze som bola na nom zavisla a ze vzdy , ked sa ozve, tak ja budem stastna. Najlepsie prerusit uplny kontakt, zrusit nick na pokeci, ak pravdaze chces zachranit manzelstvo, lebo sa to bude otacat stale dokola. Mne sa uz neozval asi tri mesiace, lebo ma novu priatelku, ale pocitam, ze ked sa rozidu (ak sa rozidu), tak zas mi napise. Takze netreba to riskovat ...

trudikvilko
autor
10. jún 2013

@llaura098 človek má na to hlavu aby ju používal, ja si myslím že si ma veľmi rýchlo vymenila, pár slov na pokeci a hneď si zaľúbená? Viem že som len náhrada za tvojho D. Viem že ma neľúbiš, viem že si pri mne len kvôli deťom a viem že takto nemôžem fungovať. Žiaľ skôr či neskôr to skončí a každý pôjdeme svojou cestou, možno to tak bude lepšie ☹

llaura098
10. jún 2013

@trudikvilko a mozno to chce vsetko len cas, viac casu

milasssku
10. jún 2013

Načo tu kladieš otázky , keď sám vieš na ne odpoveď... 😒

trudikvilko
autor
10. jún 2013

viac času ????? do kedy ????? do 50-ky ? 70-ky ? Mám len 30 a nemôžem čakať či si rozmyslíš že so mnou zostaneš alebo sa ti ozve tvoj vyvolený a ty odídeš. Ja som len tvoja poistka , ak ti nevyjde tvoj nový vzťah tak aby si sa mala kde vrátiť. Kde nieje láska , tam nieje cesta .

ma77
11. jún 2013

@trudikvilko a čo keby si jej skusil dat druhu šancu ? ked ju ešte lubiš čo ked si vstupila do svedomia a viac to neurobi ? ved človek sa uči na vlastnych chybach stalo sa už sa neodstane ja viem je to tažke a nezabudneš nikdy ale keby si urobil to čo ona tebe a ty by si olutoval a ona by neodpustila ako by ti bolo ? každy robime chyby ja neobhajujem neveru je to zrada podlost najhoršie čo sa môže stat ale zažila som odpustila a snad neolutujem 😒

nivi
11. jún 2013

@llaura098 ja ta nijako nesudim, stavaju sa rozne veci. ale yalubit sa je jedna vec ale mravne poklesnut a predavat sa aby si cudyiemu chlapovi dala peniaze, zatial co tvoja rodina sa trapi to uz je ine kafe. ja by som na mieste tvojho muza tolko sil nemala a bohzial podla jeho reakcii to bolo tiez dost velke a horke susto :(
no veru mas teraz co robit, nech uz to dopadne akokolvek obom vam zelam v zivote len to dobre

trudikvilko
autor
12. jún 2013

@ma77 šancu som jej dal a ešte stále ju má , chodíme do manželskej poradne tá nám veľmi pomáha , manželka sa tiež snaží , ale ako vždy je tu "ALE" - neviem či ma vôbec ešte ľúbi , vadí jej keď ju chytím za ruku , vadí jej keď ju chcem bozkať , vadí jej milovanie. Trvá to už 6 mesiacov a ja strácam trpezlivosť. Chýba mi pocit že ma niekto ľúbi ☹

luciana157
12. jún 2013

@trudikvilko divne ze si to tu riesite cez mk,tomu vobec nerozumiem,ako male deti.ale dobre.v živote sa stanu veci o ktorých sa nam ani v najhorších snoch nesnivalo a dokážeme kvoli deťom urobit aj nemožné nereálne nepredstavitelne.mas dve možnosti,zostat a čakať a sledovať nurat kontrolovat nezit v stastnom manzelstve a stale dúfať ze sa to zmení a mozno ona odíde a mozno zostane a scenár sa zopakuje a ty zase odpustis a pretrapite sa spolu v tomto manzelstve a ked deti vyrastu zistite ze si nemáte co povedat a ty si povieš ze si zabil svoju mladosť svoj život so ženou co za to nestala.alebo odides nájdes lásku inde a budes sa stretávať s deťmi a mozno budes mat ďalšie a budes šťastný.kto ti tu ma co poradiť???ved ty sám vies ze to co urobila je uz dávno prekročenie hraníc.alebo budes dalsi z tých ženatých chlapov na pokeci co si hľadajú milenku lebo ich žena nemiluje a zostávajú doma kvoli deťom.tvoja žena sa po dvoch deťoch a dlhom manzelstve asi potrebovala odreagovat cítiť ze je atraktívna mat Nove vzrusenie v živote ale ked toto cíti uz ťa nelubi a ked to ešte aj sama nevie tak nelubi,je to zvyk ľútosť na deťmi.je to smutne ale bohužiaľ je zla doba a existuje blby internet a nevera je normálne ako keby in.je vela rodín co prežíva to co vy,len niektorí o tom vravia a niektorí sa za to hanbia a taja to.kazdopadne vela šťastia,chce to pevne nervy.ale uvedom si ze ona je ťa co urobila chybu a ma ona prejaviť záujem a snažiť sa a nie ze ty sa budes snažiť ju umelo si udržiavať pri sebe.taky život za to nestojí.a deti su šťastné len ked su aj rodičia spolu šťastní inak všetko vycitia a berú si z rodičov chtiac ci nechtiac príklad do svojho vlastného manželstva.

luba25
16. okt 2013

@trudikvilko ahoj citala som ti tvoj clanok ja mam podobny problem len moj manzel sa nepredava a nedava nikomu peniaze, zacalo to len obycajnym pisanim si na strankach a zacal rozpravat inym zenam o tom ako to je to doma a nastal problem ze sa s nou streto nie raz nie dvakrat a dokonca aj ked isiel s prace domov siel cez jej mesto , dozvedela som sa to nahodou zabudol si vypnut stranku a ja som sa sla prihlasit a vsetko som videla co pisali mozno som to nemala ani citat ale stalo sa, vravela som mu to a to ho dost zarazilo odisiel aj tak do prace no pred tym to bola katastrofa ja more slz on sa neospravedlnoval len mi povedal ze sex s nou nemal, ruky lietali vsade ale toto ze nebolo, boji sa vsak ze mi ta osoba napise vies ze mi nepovedal vsetko, po ceste do prace mi napisal vlatne mi pisal cely cas az do rana a napisal ze si uvedomil co ma doma a ze place ako maly chlapec. no doma som sa ho pytala co citi k tej osobe ked sa s nou stretol viackrat povedal ze nevie len ze ho to vzrusuje ale hlava hovori nieco ine tiez neviem co mam robit chce dat vypoved s prace ze nebude chodit ale povedal ze tak hned jej nemoze povedat koniec ze musi s nou este popisat ja neviem sama co si mam o tom mysliet ale ja ho strasne milujem povedal ze by ma neopustil ze to bol nejaky skrat, uz tomu verim ze pisaneie si ci je to pokec alebo nieco ine nici zivoty

mysicka36
12. dec 2013

Toto ja nikdy nepochopím, ako si môže niekto takto virtuálne s niekym písať a namotať sa. Preboha ludia nemáte čo robiť? Ja viem že chlapom chýba niekedy nejaké korenie v živote, ale to stojí za rozbitie rodiny?
A že nedá sa rozísť hneď? Jasné že sa dá..... vymazať kontakty nevolať nedvíhať, alebo povedať nevolaj a zložiť 😝

ariadna22
13. dec 2013

@trudikvilko noukoment