Manželova kolegyňa sa správa zvláštne

2. jún 2020

Ahojte, stala sa taká vec. Manžela prepustili z práce a včera mu kolegyňa napísala sms, že si dala na neho zistiť číslo. Okej, viem, boli kamoši atď. Ale.. Volal jej, nedvíhala, písali si potom sms a ona mu posielala zmurkajuce smajle. Dnes jej volal, nedvíhala, napisala mu zas ze kde bola, co robila, ospravedlnila sa a ze si môžu zajtra zavolať. Baby, ako sorry, ja nie som žiarlivá, ale sám muz za mnou prišiel, či to nie je cudne..? Ked uz aj on zneisteel, je to uz aj mne divné. Ja takéto veci nerobím, takže neviem pochopiť. Co myslite?

karolinakr
5. jún 2020

Sranda, že ona od neho niečo potrebuje a skonči to vždy tak, že on vola jej a aj tak sa nedozvie, o čo ide
A poviem ti pravdu, ze poznam ludi, čo po takejto hre mačky s myšou by už druhy x nezdvihli
Nemože sajej normalne spýtat čo potrebuje?
Alebo sa kolegyňa chce s nim vyspať a nevie to zmanažovat?
Nemali predtym niečo medzi sebou?

lovelizoe
5. jún 2020

@anonym a "vyziapal" na teba prečo, keď ju sám už viac nechce kontaktovať?

rebo
5. jún 2020

Tak toto je podľa mňa jasná hra mačky s myšou. Skúša, či sa pomaly ale isto namotá. Veď ruku na srdce. Koho nepoteší záujem niekoho druhého o mňa a hlavne keď ten život sa dostane no stereotypných koľají? To už je len na ňom, ako si s tým poradí. Či do toho spadne, alebo odolá. Je to hnusne napísané, ale je to tak. Ty s tým neurobíš nič, keď mu to začne imponovať.

lovelizoe
5. jún 2020

Och ženy, ale ste niektoré naivné.
Jedna vec je stretnúť sa s jasným účelom (opraviť počítač, pokecať so starým kamošom, pracovná záležitosť atď) a spokojne sa vrátiť do bežného života a na stretnutie nemyslieť každý večer pred spanim ešte mesiac po nom..
Toto je evidentne niečo iné, čítajte trochu medzi riadkami..
Ona naňho zjavne myslí viac, ako je zdravé.
Číslo zisťovala prečo?
Ak chcela niečo konkrétne, mala to napísať priamo.
Čau, zohnala som si číslo, potrebovala by som...... Resp. Ak by si niekedy chcel pokecať, toto je moje číslo, prajem veľa šťastia, nech sa ti darí...
Ale nie, ahoj, zohnala som si číslo, nevadí?

Keď ju nezastihol, vypisovala mu, kde bola, čo robila, prečo nezdvihla.. To je bežná komunikácia s kolegom? Za mňa nie, za mňa minimálne z jej strany je tam niečo, prečo si ona myslí, že jeho zaujíma kde bola, čo robila 🙄

A muž? Volá jej vždy, keď nájde od nej sms, poza manželkin chrbát, a potom manželke povie, že sa s ňou už nechce kontaktovať, aby jej na ďalší deň opäť volal? A ešte na ňu naziape, keď mu ona toto celé podozrivé kontaktovanie s kolegyňou neschváli?

Ona niečo chce. Jemu to lichotí a nevie ako to udržať, aby nenastval manželku a zároveň nestratil obdivovatelku.
Alebo je totálne neskúsený a naivný, a nevidí, že ona po ňom ide.

leskovael
5. jún 2020

@lovelizoe ved ale upracem si doma muža... ked mu ona napísala že si zohnala číslo či nevadí, mal on reagovať tak že nevadí a koli čomu ho potrebovala?? A nie on jej nato napíše "nevadí a ako sa máš? 🤦🏽‍♀️ Potom jej hneď vola, ked mu ona napíše že nemohla volať zavola na ďalší deň a nezavolá, tak jej muž zase vyvoláva?? Ja sa chystám niekedy rodine ci kamoškam zavolať aj týždeň, proste cez den mi to vypadne a uvedomim si večer ked si poviem že aaaa o 21h nebudem volať napr... Ale nikto mi naspäť nevyvoláva zato že sa neozvem🤦🏽‍♀️ potom muž chodí doma za manželkou a rozoberá exkolegyňu či nemá divne správanie...
Nech sa muž doma nehrá na debila, keby chcel dávno by sa jej to už priamo spýtal a tiež pokiaľ chápem boli to asi 3sms za 3dni obsah zohnala som číslo nevadí? On odpise nie nevadí ako sa máš?! (on jej volal naspäť) nemohla som volať bola som tam a tam zavolam zajtra (zas jej volal) tak napíše na ďalší, zavolam teda dnes vtedy a vtedy, môžem? (zas jej odpísal môžem hodickedy volať)

Mne príde toto ako trápne naťahovanie a ktovie kde je pravda, ak by spolu niečo mali, číslo by na seba už dávno mali...takže to podľa mňa nie. Celkovo sa tu z toho vytvorila hotová dráma... V prvom rade by som si upratala doma muža a vyplachla žalúdok či musí vyvolavat a vypisovať a schovávať sa zato že načo mu vlastne ona píše čo od neho chce.. 🤷🏽‍♀️

lovelizoe
5. jún 2020

@leskovael
Áno, ako píšeš, mal reagovať "nevadí, čo potrebuješ?" A nie "nevadí, ako sa máš?"
Je to osobná komunikácia, nie pracovná, aj podľa mňa.
Nemyslím si, že niečo medzi nimi bolo, to by bol fakt debil, že by chodil žene ukazovať sms-ky od nej..
Skôr je to na začiatku (potenciálnom!)..

Ale za upratovanie mužov nie som, príde mi to akosi pod úroveň. Raz a jasne sa vyjadrím a vybavené. Autorka sa vyjadrila, muž na ňu "vyziapal", ako sama napísala. Čo má plakať, o zem sa hodiť?

katkati
5. jún 2020

@lovelizoe Ale si kolegyňa z neho robí srandu, ktovie ako to bolo medzi nimi v práci.

karolinakr
5. jún 2020

A mne pupkaty 45r kolega neodpisal, ako sa ma
Tiež sa asi hodim o zem..😄

lovelizoe
5. jún 2020

@karolinakr skús, možno to pomôže 😝

leskovael
5. jún 2020

@lovelizoe nie plakať a hádzať sa o zem, ale on s niekym udržuje kontakt, jej to vadí, povie nech ho ukončí a on na ňu naziape?? To kde sme? Toto je častá obrana chlapov, ked je debata ktorá im nevyhovuje alebo sa im nepáči, začnú hučať aby debatu ukončili...No ale k tej veci, tym pádom riešim zvláštne správanie svojho muža a nie správanie kolegyne. Kontaktovať niekoho druhého má nárok každý jeden, niekto si píše s kolegami aj iného pohlavia a je to normálne, pre niekoho je to už niečo, čo sa nehodí.. Ak nebude záujem a nebudú reakcie na jej sms, môže mu ona písať aj 5x denne, ale samozrejme ak on bude neustále odpovedať a volať jej, no na rovinu sa nespýta, či niečo chcela alebo potrebovala, tak mu to vyhovuje, nechápem potom iba to rozoberanie jej správania, pred manželkou. Ono nieje problém samotná konverzácia medzi exkolegami či kolegami, ale ak to vadí jeho manželke a on uprednostní nejaký - v tomto prípade naozaj nezmyselný - kontakt s kolegyňou a ešte sa sťažuje manželke, aby bol v dobrom svetle, no ukončiť to nemieni, tak je to zas a zas o ňom.

Akurát mi príde smiešne to zmýšľanie že preco sa tak správa kolegyňa... Lebo ja by som sa zamýšľala nad tým, prečo jej muž stále odpovedá a aj po napr 3dnoch si nezistili či vlastne niečo chcela, či si len tak píšu..a keď si len tak píšu, tak prečo zomna robí debila, že akože ho kolegyňa bombarduje smskami...

lovelizoe
5. jún 2020

@leskovael ja ťa chápem, ale.. ona sa evidentne už vyjadrila, že nechce aby v tomto čudnom spôsobe kontaktovania sa pokračovali a on na ňu naziapal.
Potrebujes viac? Mne by stačilo. Žijem si ďalej svoj zivot, neprosím, netlačim, nekricim.. Ak nie je debil, nie je to potrebné, uvedomí sa sám. Ak je debil, tak sú scény zbytočné, nepomôže, ani keby sa na kocky nakrájam🤷

autor
5. jún 2020

Zablokoval si jej číslo aj cez operátora, čiže hádam je po všetkom

katkami123
5. jún 2020

😀😀😀😀 ten musel dostať od teba riadnu hubovú polievku, keď musel až číslo blokovať 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ ženské nebuďte paranoidné, čo tu čítam niektoré názory, až mám dosť. Nikto nikomu nič nepovedal, nikto sa s nikým ani nespojil a už je z toho veľké haló kvôli pár sms-kám. A autorka, neboj, aj môj muž mal takú obdivovateľku, len bola od neho o 25 rokov staršia 😀, len, mne to bolo vtipne a jemu tiež.

autor
5. jún 2020

@katkami123 nie, rozhodol sa sám, uz by to bolo vrcholne nepríjemné, kedze vcera chcel vedieť, co potrebuje a zas nevolala, tak ju rovno zablokoval. A aj táto bola o čosi staršia 😂

katkami123
5. jún 2020

Tak potom je to už diagnóza u nej. Keby niečo vážne chcela, povedala by...

autor
5. jún 2020

@katkami123 presne tak, bolo to úplne hlúpe, manžel jej raano uz napísal, že on môže volať kedykoľvek a nezatajuje sa pred ženou. Tak asi preto uz nevolala 😂

katkami123
5. jún 2020

A nevolala sa na M... ? Nakoniec to možno jedna a tá istá bude

elenora71
5. jún 2020

@katkami123 Žeby mala iniciali M. B. ?

autor
5. jún 2020

@katkami123 nie 😂 by som odpadla ale nie tato je Jana

katkati
5. jún 2020

Vierky sú horšie ako prostitútky. Tie sa núkajú, ale nerozbijaju rodiny.