Manželova nevera a drzá milenka

marlen78
24. jún 2019

Ahojte. Pred pár mesiacmi som objavila v manželovom mobile komunikáciu s bý alou kolegyňou. Podľa toho, čo jej písal bol poriadne namotaný a zaľúbený. Keď sa to prevalilo, asi ho niečo osvietilo a zrazu zistil, že chce zostať s rodinou, že ma miluje a vyzerá to, že to s ňou ukončil. Robí všetko preto, aby som mu odpustila. Stará sa o deti, ponáha, organizuje pre nás dvoch program. Vidieť, že sa snaží. Nepriek tomu mávam ale stále stavy, kedy mi je fyzicky aj psychicky zle. On sa tiez neciti najlepšie, chradne mi pred očami, keď sa zle cítim, trápi ho to. Myslím, že sa máme stále radi.
A preto ma zaujíma. Prešla ste si tým niektorá z vás? Ako to dopadlo? Dá sa cez to preniesť a žiť zase normálne?
Kontaktovala ste niektorá milenkinho manžela? Je ku mne drzá a mám sto chutí jej dať okúsiť, čo prežívame my doma vrátane našich detí....

mircalla
1. júl 2019

@thoughtfulweirdo Kamoske dosli raz postou fotky od manzela milenky jej manzela. Tiez namala tusak. Mala 2 male deti a bola bez prace. Skoncila na psychiatrii, bol to nechutny sok. Su to dost citlive veci, nie kazdy to zvladne tymto sposobom.

martinka150
1. júl 2019

@marlen78 a preco nema jej tc zablokovane?

thoughtfulweirdo
1. júl 2019

@mircalla Tak ja by som fotky neposielala 🙂 ked sa teraz narychlo zamyslim, asi by som sa snazila o osobne stretnutie a strucne povedat, ake podozrenie mam. Druha strana sa uz moze rozhodnut, ci to vezme ako klamstvo a bude zit dalej ako doteraz, alebo sa tomu pozrie na zubok. Je mi jasne aj riziko, ze ja by som vysla z toho ako ta najhorsia. Ale keby som v takej situacii, premyslela by som si to ovela dokladnejsie, nic by som nerobila s horucou hlavou.

mircalla
1. júl 2019

@thoughtfulweirdo Ja len davam priklad - fotky postou od sukromneho detektiva - realne sa stalo. Ono nikdy nevies, komu moze z toho prepnut a co to moze sposobit. Ja by som bola v tychto veciach opatrna. Nie, ze nemam na to gule, ale nepoznas tych ludi a nevies, co to moze sposobit. Vychdzam z toho, ze do ich zivotov nevidime. Nevies, ci niekto z nich nie je labilny ci psychopat a nemozu si ci jeden druhemu aj ublizit. Na to asi nik nepomyslel.

marca12
1. júl 2019

@mircalla vies,ale taka zena,ktora skonci na psychiatrii kvoli nevere,tak s nou musel mat chlap velmi nelahky zivot a necudovala by som sa,ze ju podvadzal. Aspon sa prejavila a mohla sa liecit. Netreba vo vsetkom vidiet len to zle. Vsetko sa pre nieco deje a verim tomu,ze jej pomohli,lebo aj chudiatka deti s labilnou matkou,to je fasa zivot a to viem,o com pisem.

mircalla
1. júl 2019

@marca12 Esteze mame taketo ako si ty, ktore presne vedia, co je spravne, co maju druhym hovorit - vzdy su to typy, co presne vedia ako zit, kydaju, ohovaraju a pchaju nos do cudzich veci a preberaju to s celou osadou, kde ziju. Proste malomestiacky, ktore maju svoje kolajnicky a nie su schopne vediet veci v sirsich suvislosiach. My dve si zjavne nemame co povedat, maloco je mi viac cudzie ako tieto nazory, co tu prezentujes

didaa
1. júl 2019

@marlen78 tá žena nebude mať vysoké IQ....

kvetinka75
1. júl 2019

@marca12 tak to zasnem. Zena skoncii na psychiatrii lebo nieco nezvladne a chlap chudacik konecne si vydychne?

mircalla
1. júl 2019

@marca12 Mimochodom, ked je psychicky labilna - tak uz sa necudujes, ze ju podvadza? Nuz fascinuje ma tvoj dvojaky meter (v tomto pripade to uz nevadi) a najma ako si vies rychlo robit zavery o ludoch (poznamka chudatka deti s labilnou matkou - uz si zdiagnostikovala) - to bol inak len priklad....

katkati
2. júl 2019

@mircalla Podľa mňa máš veľmi jednostranný názor na to, či sa ozvať milenke alebo nie. Niektorá podvádzaná si nevie predstaviť, konfrontáciu s takou ženou vôbec, asi by sa jej dvíhal z nej žalúdok. Iná zase má chuť jej napľuť do tváre, ďalšie vykomunikovať dôvod, prečo sa im mieša do vzťahu atď. Samozrejme v prvom rade je na vine manžel. Ale ako môžeš napísať, že sa tým žena zhodí a že milenkine manželstvo - to je len ich vzťah. A manželstvo podvádzanej ženy nebol len ich vzťah s manželom? Prečo sa ona primárne zamiešala do ich vzťahu? Povedať jej, že je úbožiačka ona, nie manželka jej milenca by bol už len následok jej správania. A keď už o to ide, myslím, že milenky nie sú až také hrdinky ako sa zdá na prvý pohľad. Minimálne by sa im skomplikovalo podvádzanie svojho muža a väčšinou sú to zakomplexované puťky, ktoré by sa po priamej konfrontácii zložili, alebo minimálne pár noci nespali.

mircalla
2. júl 2019

@katkati Pre mna su to zbytocnosti - mna milenka nezaujima a ako sa citi mi je dost ukradnute. Pre moj zivot je to irelevantne, ci trpi, ma vycitky atd. Nijako to nic neoplyvni. Pre mna je vinny najma partner, takze sa to tyka mna a jeho. Manzel ci partner milenke dovolil len tolko, kolko sam chcel. Zamiesala do vztahu - nuz keby nechcel, tak sa to nestane. Stalo sa len tolko, kolko je dovolil. Vztah milenka a jej podvadzany manzel (pokial nejaky je) sa ma uz vobec netyka. Cize dolezity je postoj partnera

michaliita
2. júl 2019

Kazdy ma iny prah tolerancie. Ja som zazila nieco podobne a trapila som sa roky. Otazky preco ma prenasledovali dnom i nocou. Partner robil vsetko na svete aby sme to ustali a dokazoval mi ze nikdy v zivote uz nieco podobne neurobi. Neskutocne vela sme si pretrpeli. Nakoniec mi pomohla psychologicka opat zacat nadobudat stratenu doveru. Teraz je to ovela lepsie. Dokazeme sa radovat spolu zo zivota. Avsak viem ze nikdy v zivote to nebude ako predtym a musim pocitac s tym ze sa to moze stat opat. Na to sa vsak clovek psychicky pripravi lepsie... ci zostane alebo odide. Je to smutne ale aj to je zivot. Drzim palce!