Manželská kríza

zelinka32
16. aug 2012

Ahojte, som tu nova tak ma setrite prosim 🙂

Neviem ako by som zacala, lebo nikdy som do podobnej kategorie nemala odvahu a potrebu pisat. Vzdy som si veci vyriesila a obhajila sama.
Momentalne som vo faze, kedy by som potrebovala pocut nazory druhych, ktory mozno nieco podobne doma prezili.
S muzom sme spolu pomaly 10 rokov, mame dve deti. Nase manzelstvo bolo narocne, obaja sme zivelne typy a presli sme si roznymi neprijemnymi scenkami.
Roky bezia a moj muz si vzdy svoje problemy riesi po svojom. Je totalny flegmatik. Zmenil sa, je zamerany na svoje potreeby a ma divne predstavy o fungovani nasho manzelstva. Navstevuje zoznamovacie portali, pokec.sk...a hlada si milenku. Je to moja dedukcia, urcite pravdiva. Vzdy ked som od neho nieco chcela, nic sa nedalo, nereagoval a nic neriesil. Ale zabavu zorganizovat vzdy vedel. Deti su mu tiez na obtiaz, len ked ma naladu. Najradsej ma futbal a TV. Som z tychto konstatovani smutna a velmi tazko sa mi to pise, lebo chyba je vzdy na oboch stranach. Minuly rok v lete ma podviedol, bolo to strasne pre mna, prezit ten pocit a dodnes je to bolestive, najma teraz ked mam pocit,ze sa nic nezmenilo. Zacal byt opatrny, ale opat som nasla jeho historiu a nick a som nestastna. Chcem tento vztah udrzat, ale mam fakt pocit,ze moj manzel sa nezmeni, strasne mi to sluboval, dokonca sa mi po roku ospravedlnil, ja som silna, ale nevladzem uz. Citim sa menejcenna a oprimitivna. Neviem ani vsetko opisat. Chcem vediet ci to ma vyznam. mam pocit, ze on uz rezignoval.

daina1
20. sep 2015

Ahoj

Chcela by som sa opýtať ako ste zvladli tazke obdobie s manzelom kedze to bolo pred tromi rokmi ustali ste to a zachranili vztah?