Používame cookies. Viac informácií tu. OK
beky1813
6. jan 2019

Teraz sa zobudil? Nech si trhne, ty sa pekne rozved, ked tak si pomaly buduj vztah, ziadne hrr skakanie po hlave, pomaly, postupne a uvidíš

aadenka
6. jan 2019

Ten vztah vam nikdy nefungoval, podla toho co pises, mal vzdy kazdy svoj svet. Myslim, ze hlavne kvoli dcere by si mala byt stastna najprv ty. Tie jej zdravotne problemy su zrkadlom vasho vztahu.... 😕 Pozeraj v prvom rade na seba a na stastie svojej dcery....
S muzom mozte dobre vychadzat aj ako rozvedeni, poznam kopec takychto parov 😉 Lutost nie je laska.... pozor na to 😉 A ostavat s niekym z lutosti je riadna somarina...

simi2111
autor
6. jan 2019

@beky1813 teraz,kým bol preč,stále.mal.pocit,že je všetko ok.stale len,že sa chce vrátiť,ja som.mubstale vravela,že nie,že nám je dobrezenie.mi.vobec nechýba:(a.az keď som mu povedala,že dávam žiadosť a má si prísť po veci.trha mi to srdce,ako.mi je ho ľúto.ale na druhej strane,sa bojím o malú.ja dom cela vychudnutá,strháva a urevana. Najväčšia facka bola,keď sme sa boli sánkovať s.kolegom a on ma ťahal na sánkach a ja som.sa začala smiat,keď zastal a ja som sa šla postaviť,mala začala kricat-mama haci,mama smiať ..chápete?to dieťa to.nevidelo,že by sme sa doma smiali,objali

11mirka22
6. jan 2019

@simi2111 neplač, veď nikto nezomrel. To čo je medzi tebou a manželom nie je vzťah, veľmi pekne si to popisala, chceš viac, nie len spolubývajúceho. Tvoj muž nemal vzor v rodine, nevidel rodičov spolu žiť. Nehodite sa k sebe, nemáte spoločne záujmy. Rozved sa, ale neupinaj sa nového priateľa. Tvoja dcéra otca má, podporuj ich vzťah. Kľudne sa stretavaj s priateľom, možno z neho bude naozaj dobrý partner pre teba a tvoju dcérku, ale opatrne a pomaly. Držím ti palce.

simi2111
autor
6. jan 2019

@aadenka strašne sa bojim,včera sme sa rozprávali tak úprimne,on stále,že prečo som.mu to nepovedala doraznejsie-ale ako?keď plačem,prosite,kricite,píšete sms.dokonca.aj môj brat tu bol začiatkom leto a pred.nim.sme.vela veci prebrali.ale je mi to šialene.luto.jeho,že mala.nebude mať komplet rodinu:(a.moja rodina má.tlaci,aby som.mu šancu dala.nevedia o kolegovi

nkem
6. jan 2019

Z toho co si napisala ste nemali byt spolu uz od zaciatku, neviete najst spolocnu cestu, ste rozdielne povahy...no neviem, ja som sice velky advokat za zapracovani na vztahu aj po nevere a inych veciach, ale tu nemam ten pocit, ze by ste mali ostat spolu 😐

simi2111
autor
6. jan 2019

@11mirka22 plačem,zomrel vztah,malej šanca na rodinu asi,neviem.na kolegu sa.neupinam,pisali sme si,ale dali sme si pauzu,ja.som.chcela. potrebujem čas.dakujem 🙂

mata1001
6. jan 2019

Ja by som.mu nedala uz ziadnu sancu...mal dostatok casu si premysliet co chce a ci to chce zmenit...mohol rozmyslat aj na rybach... ;)
Zariadila by som si zivot bez neho,podla mna by vam to aj tak uz nefungovalo...
Bud stastna s kolegom...drzim ti palce...

beky1813
6. jan 2019

@simi2111 tvoja dcera nikdy kompletnubrodinu nemala

simi2111
autor
6. jan 2019

@nkem ja som.ho.tak.strasne ľúbila,aj.modre.z.neba by som.mu dala a dúfala som,že keď nie pri mne,tak pri malej pochopí.mala ma za chvíľu 2 a pol roka a on povie,že až teraz si s ňou buduje vzťah.ze až teraz sa s ňou dá a zistil,aká je úžasná

jana2679
6. jan 2019

Vyplač sa z toho všetkého, naber silu, zahoď to čo bolo - vlastne nebolo a hor sa konečne za šťastím. Manželstvo ktoré máš lepšie nikdy nebude.

lujza123
6. jan 2019

@simi2111 si to precitaj po sebe ešte raz a bude ti jasne co máš robiť. Nostalgia a posledne kúsky lásky sú na každom konci vzťahu, to je úplne normálne.
Zachovať vzťah koli dieťaťu.... To je také otrepané klise, kazde dieťa túži vyrastať v rodine kde je chlad, nezáujem, hadky tomu ver. A potom v dospelosti si uvedomiť ze rodiča trpeli iba koli mne

nkem
6. jan 2019

@simi2111 vztahy takto nefunguju, ze po dietati pochopi..je pekne, ze si ho lubila a chces mu len dobre, ale nezabudaj na to, ze si sa uplne stratila ako zena v tom vztahu. Nemate ziadnu intimit, ziaden vztah, podla tvojich slov sa viac hadate ako spolu vychadzate. Uz od zaciatku sa chces s nim rozviest, citis, ze to nie je ok. Ako otec moze byt dobry a mat pekny vztah s dcerou. Nezabudaj, vo vasom pripade by to bola velmi dlha cesta, dat to opat dohromady cez opatovne spoznavanie sa

moonlight1210
6. jan 2019

@simi2111 co sa tyka deti - nebol by prvy muz, co do troch rokov od deti utekal a az ked uz zacali byt vyspelejsie, nasiel si k nim cestu.
Byva to castejsie, ako si myslis.

Aj keby ste sli od seba, vztah s malou mu mozes podporovat nadalej.

deti95060810
6. jan 2019

vyzerá to na poriadneho nerváka...a takých ja nemusím takže sa ti vôbec nečudujem že chceš iný vzťah....🙂

aadenka
6. jan 2019

@simi2111 dcera nebude mat komplet rodinu....rodina ma tlaci, aby som mu dala sancu.... A KDE SI TY??? Halooooooooo 🤦‍♀️
Spokojna matka je zaklad rodiny. Ak budes v pohode ty, bude aj dcera. Mozno sa tvojmu muzovi teraz paci, ako si sa zmenila, ale zmenila si sa ty, nie on...a nezmenila si sa kvoli nemu, ale kvoli sebe 😉 a az ked ste sa rozisli 😎

zuzipolo
6. jan 2019

@simi2111 podaj žiadosť o rozvod.on sa nezmení,môj otec je dosť podobný a tiež začal prosikat,keď mama pobalila veci a deti a odišla preč ..myslíš že sa zmenil?ani náhodou...radšej začni konečne žiť s novým mužom,netráp seba a dcérku 🙂 on sa nezmení,chlap sa nevie zmeniť v drvivej väčšine prípadov..

simi2111
autor
6. jan 2019

@nkem keď ja neviem,vidím.na ňom,že až terazu to docvaklo.napr.vzdy,keď som šla do.mesta a kúpila.som nieco.malej,sebe,tak som vždy aj jemu aspoň napr. koselu,síce v sekaci,ale aj tak. A jeho reakcia?"a to načo?no hej,dik..."ale.nosil ich stále a aj teraz,keď si balil veci,tak vraví,že aj tak.ma všetky odo mna a má ich rád. Tak hádky a nervozita boli,aj ja som ich spôsobovala,strašne som bola unavená z.malej,on ju nevedel dlho zabaviť,ani kým som sa sprchovala. To jej kŕmenie je čistá katastrofa,aj na to som bola sama a často z toho nervózna.hodinu niekedy trvá,kým zje obed,50g tuhej stravy,zúri,kričí,pluje.

simi2111
autor
6. jan 2019

@moonlight1210 viem,to mi aj mama vraví,že od chorých a náročných deti chlapi utekajú. A mala je fakt náročná,v podstate som od nej nebola preč viac,ako na 6hodin,z toho bol 2h spánok jeden

simi2111
autor
6. jan 2019

@deti95060810 veď to,že on je buď úplne flegmaticky,že.mala lezie takmer po stole a on si nevšimol,alebo potom ma také neočakávane výbuchy zlosti.nikdy ma vsak.neudrel,ale prestala som s ním.kamkolvek.chodit,vyčerpávalo.ma to.toto leto sme neboli na 1vylete s malou,iba 2x u dr.v Skalici,a to len vlastne cesta tam a spat.a na výlet sme šli samé alebo s.mamou a bratom

simi2111
autor
6. jan 2019

@aadenka on to ako rozchod nebral,zjavne mi neveril . Ja som dúfala,že keď odide,zistím,že to sama nezvládnem,že mi chýba,bral si len pár veci,ale aj tak som myslela,že to prazdno má dorazí.a nič,mala som.nutkanie zbaliť mu všetko:(

simi2111
autor
6. jan 2019

@zuzipolo a.mama sa rozviedla?a vždy bol otec taký?ako si to vnímala? Niekde vo mne hlodavce,že čo ak teraz by pochopil. Len tým,že sme spolu tak dlho nespali,dlho sme už predtým.nemali žiadny fyzický kontakt (už som mala.podozrenie,že sa.mu hnusim,smrdím.alebo co,ja neviem,že ani objať,pobozkať,pohladka),tak si neviem predstaviť mať s ním.sex. v podstate mi odľahlo,keď.sme prestali spolu spať,až tak som zistila,že.mi sex s ním.nevyhovuje

aadenka
6. jan 2019

@simi2111 v podstate odpoved uz poznas 😉
Staci si precotat svoje prispevky 😉😎

romiada
6. jan 2019

@simi2111 neriesila by som ze dcere rozbijas rodinu....lebo o tu rodinu moc nebol zaujem...sama pises ze si ho dotlacila do svadby. Je pravda ze mnohi chlapi minimalne do 2rokov nevedia co s dietatom robit - proste beru to tak ze s babatkom to vie lepsie mama. Podstatne vsak je ze Ty si nespokojna o com svedci aj rozchod uz ked Ste spolu chodili a staly pocit ze si neviete najst spolocnu rec. Lutost je smutok nad niecim co konci co nevychadza tak ako by sme chceli a nemal by byt štartovacim procesom obnovy vzťahu alebo začiatkom noveho. Držim Ti palce aby si sa rozhodla spravne. Či už si date s mužom pauzu alebo sa nadobro rozidete nezabudaj, rodičmi Ste stale. Možno je toto cele dobre na to aby bol aspoň lepšim otcom ak nie manželom.

k1k1na
6. jan 2019

@simi2111 ahoj, myslim ze je cas dat sancu aj niekomu inemu, jemu si podla vsetkeho sanci dala az moc.. dalsia vec je ak s nim zostanes kvoli malej, mala bude trpiet lebo on sa nezmeni a vystupy ktore ma ako pises bude robit stale alebo ignoraciu a mala to bude vnimat a bude to este horsie... ked tecie do topanok kazdy slubuje lebo citi ze strata istotu na ktoru bol zvyknuty ale vydrzi to par dni mozno tyzdnov ak budeme optimisti a znovu to padne do zabehnuteho kolotocu. Tolko moj nazor. Prajem vsetko dobre a drzim palce

simi2111
autor
6. jan 2019

@k1k1na vážne myslíš,že je to tak?strácam sa v tom už úplne. Narobila.som kopec chýb a nervozity,stresu,z malej som bola vynervocana,aj z toho,že som.bola same.no nie som bez viny.

simi2111
autor
6. jan 2019

@romiada ďakujem Ti pekne,stále váham,ten tlak od neho a okolia je veľmi silný,proste za zachovanie rodiny. Od mamy nonstop počúvam o šancí pre neho

vendulka80
6. jan 2019

@simi2111 neplač, nepodľahni tlaku okolia lebo ked ti bolo najhorsie asi ti málokto pomohol. Ak si stretla dobrého chlapa a rozumie si aj s malou tak smelo do toho. Trápila si sa uz dost a zivot je krátky.

simi2111
autor
6. jan 2019

@vendulka80 no to.mas pravdu,prevažne som bola na malú sama. Len ta ľútosť,ten tlak

vendulka80
6. jan 2019

@simi2111 ved prave, ze sama. A teraz zrazu ma kazdy patent na vzťah a na rozum. Si ty a tvoja dcéra. Tvoje pocity, tvoje skusenosti s muzom. Ani tvoja mama ani nikto s nim nežili. A byt spolu aby sme boli naoko rodina pre potechu okolia? Lebo tak sa to patrí?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli