Máte takého muža akého ste si vysnívali?

15. sep 2021

Mate takeho muža akeho ste chceli? Ja som si stanovila nejaké nároky, ale už dlhší čas ich nikto nesplnil, tak rozmýšľam, či ich nemám moc vysoké.

Najlepšie keby napíšete vlastnosti+vzhlad a či vás muž spĺňa tieto veci.

Ďakujem veľmi pekne. Pomôže mi to sa viac priblížiť realite.

autor
16. sep 2021

@poopsie Prečo ťa to zarazilo? Mne vždy prišlo, že muž by mal chcieť ženu viac ako ona jeho. Aspoň ja sa asi skôr hodím do takých vztahov. Mala som takeho a bolo mi dobre. Mala som aj takeho, čo som ja bola tá viac investovaná a zistila som, že ja neviem fungovať za dvoch. Po par mesiacoch mi došla energia aj nejaký vzťah riešiť.

K tomu žiarleniu. To je len slovíčkarenie. Pre mňa za mňa nech si aj chodí sem tam s babami na kávu či vybehne von. Ale proste nechcem napr. žeby si s dakym vkuse vypisoval každý deň, mal nejaku exku, co sa jej nemôže vzdať ako tu bola jedna téma a pod.

annamalaga
16. sep 2021

Ideálny manžel rovnako ako manželka neexistuje. Každého koho stretneš , má svoje muchy. Žiaľ. Ale určite by každá chcela pekného , šikovného s dobrým platom, bez fajčenia a pitia piva a alkoholu!!! No nie každá má nato, aby stretla toho pravého.

cackaa
16. sep 2021

Len pre odľahčenie témy 🙂🙃

autor
16. sep 2021

@annamalaga To mi je jasné. Nehľadám úplnú dokonalosť. Napr. to, že fajčí by mi nevadilo. Je aj kopec vlastnosti je, kt. mi nevadia.

lenka1993
16. sep 2021

V podstate áno. Vyzorovo úplne, modré oči, blond vlasy, vyšportovaný, povahovo tiež v podstate. Da sa na neho spoľahnúť, postara sa o rodinu, viem sa s ním zasmiať a cítim sa pri ňom v bezpečí. Má síce muchy ale kto nemá ? V celku som spokojná 🙂.

bobinka105
16. sep 2021

@derdia nemas doma mojho? 😂😂😂 Cely opis presne ako moj muz 😉

derdia
16. sep 2021

@bobinka105 preboha moj chodi aj na tyzdnkvky tak dufam, ze nechodi k tebe😁😁😁😂😂😂😂🤓🤓

bobinka105
16. sep 2021

@derdia nechodi do nemecka? Lebo tu zijeme 😂😂😂 a taky sa zdal byt doveryhodny a verny a vidis 😂😂😂

luccija
16. sep 2021

Nikdy som nemala vysnívaného chlapa🙂vyzorovo vôbec... vždy sa mi páčil tmavý snedy, chlap ako hora mám doma presný opak.Vzdy som chcela rodinné založeného, zodpovedného tak to mám.
Ja som komplikovaná povaha, takže to nemá so mnou ľahké, ale nejako to ide už 18 rokov.Zmenila by som jeho citový chlad nevie prejaviť city, skôr je introvert, ale zase, keď si zmyslime s dcérou, že chceme nanuk večer sadne do auta a ide kúpiť.Je úplný opak môjho otca technicky nezrucny, pomaly komotný, ale tak čo som si vybrala to mám🙂
Nezniesla by som žiarliva, a takého čo musí mať vo všetkom pravdu, direktivny typ to som zase ja, tak by sme sa zahlusili.Muz je kópia svokra

poopsie
16. sep 2021

@janickacrazy takéto veci niesu kostlivci a prejaví sa ich následok okamžite... Vravim niekde, že je to pravidlo a neexistujú výnimky?! Aj ja som z usporiadanej rodiny ale moja sestra nieje schopná si založiť vlastnú... Udporiadanú... Pýtala sa autorka na vysnívaného muža, taký bol môj... Z usporiadanej rodiny.... A nemusíš mi to schvaľovať... Ale mne to vyšlo 😉

janickacrazy
16. sep 2021

@poopsie no veď v pohode, môj vysnívaný je z neusporiadanej rodiny 😇

tykat
16. sep 2021

Ano, sme spolu 28 rokov a bez vahania by som si ho zobrala znova ❤ presne muz o akom som vzdy snivala.

derdia
17. sep 2021

@bobinka105 to nie to bude asi niekto iny😂😂😂🤓🤓🤓

jozefmatej
17. sep 2021

@mamamasama tak toto dobre poznám ☝️