Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

gedren
6. nov 2008

Vite co nechapu - proc vsechny odsuzujete ty milenky? Dle meho nazoru je kazdy zodpovedny za svuj vlastni vztah. To, ze manzelka doma breci, by prece melo trapit primarne toho chlapa, ne? On by to mel resit, on ji neco pri svatbe slibil, nebo treba ne pri svatbe, ale kdyz spolu zacli zit, kdyz si delali dite...on si ji k sobe pripoutal. Milenky se to v podstate netyka, je to jeho problem. Chlap, co podvadi a lita mezi dvema zenskejma neni zadny chudacek, co podlehl pudum, on je ten hajzl a zensky jsou v podstate jen obeti, pac vetsinou obema nalhava nejakou verzi o tom, ze doma to nefunguje a nebo ze zadnou milenku nema...

Co mi teda prijde jediny dost nemoralni, pokud milenka zneuziva nejakeho docasneho handicapu manzelky (tehotenstvi, starani se o male dite...), a taha chlapa k sobe tim, ze mu nabizi veci (sexualni ci jine povahy 🙂), ktery jeho manzelka ted pri nejlepsi vuli nemuze. Ale i tak je u me furt nejvetsi hajzl ten chlap.

majcik
6. nov 2008

Gedren - Ty si myslis, ze aj milenka je obet? 😨

gedren
6. nov 2008

Majciku, to je asi pripad od pripadu, jsou samozrejme mrchy, co se do toho nijak citove neangazuji a akorat z chlapa vytahaji prachy a tak. Ale vetsinou IMHO trpi obe ty zenske jen tim, ze chlap je srab neschopny se rozhodnout a vubec chovat se jako chlap.

majcik
6. nov 2008

Gedren - tak beriem, ze kazdy vztah je iny, ale nikdy ma nenapadlo nejaku milenku lutovat ...

arvetka
6. nov 2008

gedren
výstižně řečeno!

kitty68
6. nov 2008

no gedren to je vzdycky tak baby z toho vyjdou jako svine a ten chudacek chlap

gedren
6. nov 2008

Ono taky predpokladam, ze na zacatku skoro kazdyho mileneckyho vztahu si chlap navymejsli nebo aspon trochu pribarvi neco o svym osobnim zivote, bud ji rovnou nakeca, ze je svobodnej nebo v rozvodovym rizeni, nebo aspon pinda o neporozumeni a nesouladu, a pritom doma vse OK a on si jenom chce zapichat 🙂. No a milenka ma pocit, ze zachranuje toho chudacka, co mu zena nerozumi, a on si akorat uziva...podle me urcite obet je, protoze obet je kazda, kdo nekomu takovymu naleti.

Nemam v zasade nic proti jednorazove nevere nebo kratkemu romanku dvou zadanych, kde je obema jasne, ze jde jen o vybiti pudu 🙂 - jsme proste lidi a muze se to stat. Ale jak tam figuruji nejake lzi, nemohla bych si takoveho chlapa vazit ani jako manzelka, ani jako milenka, ani jako nezaujaty pozorovatel 🙂

marya
6. nov 2008

No podla mna je najvacsia svina tiez chlap - on nema co si zacinat s inou, ak ma doma zenu a deti...ale milenka je tiez riadna potvora, tiez potrebuje urcitu davku bezohladnosti a naivity, len ona v podstate ked nema ziadne zavazky, tak z jej strany to nie je az taky podraz ako zo strany toho chlapa voci svojej rodine...

majcik
6. nov 2008

Kitty - ja si to nemyslim, podla mna je to svinstvo aj od zeny, aj od muza ...

kveta
6. nov 2008

Fúha, Gedren, Ty sa nezdáš... 😀

sirinka
6. nov 2008

no podla mna jedina obet je v tomto pripade ta podvadzana...
ti dalsi dvaja (v lepsom pripade je milenka len jedna, ze ano 😉 ) dobre vedia, co robia...a to aj v pripade, ak ide o velku lasku.

gedren
6. nov 2008

Ono tu milenku opravdu nejde odsoudit pausalne.

Zatimco chlap vzdycky vi, co dela (proste ma manzelku, pred tim neutece 🙂), tak ta milenka se muze pohybovat na siroke skale od opravdu obeti, ktera nema tuseni, ze jeji chlap vubec nekoho ma, pres tu, ktera to tusi, ale ma (chlapem vnucene) zcela mylne predstavy o fungovani a perpektive jeho manzelstvi, az samozrejme po bezskrupulozni potvoru, ktera si ho sama vyhlidla a nevybirave sbalila vedoma si vsech okolnosti.

Ale dokud tyhle okolnosti nezname, tak si myslim, ze nemuzeme soudit.

katkaajurko
6. nov 2008

gedren - si to vystihla... chlapi s dietatom co sa idu vyzalovat - ake to maju doma tazke a zacnu si vztah s inou zenou su proste pracse a je to v prvom rade svinstvo od nich voci svojej rodine!

majcik
6. nov 2008

A ked si zacne ako prva vydata zena s inym muzom, to nie je svinstvo?? 😨
Ved aj take pripady sa stavaju...

majcik
6. nov 2008

Gedren - tak v role takej milenky, ktora, "chudiatko", nevie, ci este okrem nej niekoho dotycny chlap ma alebo nema a na com vlastne je, by som nikdy nechcela byt ... vlastne v role ziadnej milenky ... akurat milenka svojho manzela, to anooo 😀

pd900bo
6. nov 2008

tak v dnesnej dobe ja taky prasak chlap vlastne ,,superman,,. Uzivit rodinu uspokojit zenu pohrat sa s detmi a este stihat druhu domacnost.. 😒 tak s takym ,,supermanom,, som sa ja rozviedla.

Zadani chlapi boli su aj budu pre mna vzdy tabu , napriek tomu sa mi to stalo.. a nie raz/teda ze nemal len jednu/, a mozem povedat ze v polovici pripadov o mne milenky vedeli ta druha polka nie.. v kazdom pripade bol to najvacsie prasa ON

katkaajurko
6. nov 2008

baby a ako dopadaju takyto chlapi ked su uz vo veku? ked uz nie su ani moc pritazlivy a maju takych 50-60 rokov? myslite,ze si niekedy uvedomia ze svoj zivot prezili otrasne???

lencici
6. nov 2008

Ja nechapem takých sviniarov načo robi deti alebo načo sa vlastne ženil? keď si potrebuje zatrtkať pomimo? zabila by som...ale je pravda že vedšinou za to môžu dvaja

pd900bo
6. nov 2008

no naco ten moj ex robil dieta to dodnes nechapem .. maly bol chceny.. a podla toho ako zije teraz 7 rokov po rozvode pochybujem ze si niekedy uvedomi ako zije.. jemu sa to proste paci , uz ma 40

katkaajurko
6. nov 2008

no ale raz nebude "moct" a potom bude mat okolo seba ludi ktorym len doublizoval a nic pekne - co by si vybudoval... sak to je na samovrazdu..na to ti chlapi nemyslia?

inak ja jeden taky pripad poznam... chlap s 2 detmi, jednym vacsim a jednym malym - tak si nasiel milenku...milenka otehotnela , odisiel od zeny..deti sa s nim nebavia, byvala zena tiez... zacal chlastat...inzinier a je z neho teraz chodiaca troska este aj bez prace a vsetkym snad na smiech... uz aj milenka ho raz vyhodila z bytu..ale potom zobrala spat... jeho zivot je uz len velky prepadak... preto sa pytam,ako dopadaju ti dalsi "hrdinovia".... ? 😕

sirinka
6. nov 2008

podla mna sa vacsina z nich v istom veku usadi, niektori skor, iny neskor, no a par zufalcov budu este nase deti stretavat na diskotekach, ako sa tam budu snazit nejaku pipku oblbnut.... 😉
moj otec tiez podvadzal mamu, rozviedli sa, tri roky na to sa opat ozenil a dodnes zije sporiadanym zivotom, maju spolu jedneho syna, s nami udrziava stale kontakt...
su proste vselijaki....

majcik
6. nov 2008

Gedren - podla mna zena, co si necha od chlapa natlacit take kaleraby do hlavy, ako si pisala ... tak je naivna ... jemne povedane

gedren
6. nov 2008

Majcik - no proste je blba 🙂 Ale rozhodne to neni primarni vinik rozpadu puvodniho vztahu toho chlapa.

mimco
6. nov 2008

Ó, jak já se nad některýma bavím, myslím ty moralistky, co tady prohlašujou, že se jim z milenek chce zvracet.
Nemyslím si, že když je chlap zamilovaný a všechno mu doma klape, že si najde milenku, to samé ženská, nenajde si milence.
Někoho jsem v létě potkala, on je ženatý, já jsem vdaná, děti ani jeden nemáme.
Bylo to tak nádherné, po dlouhé době jsem zažila to, co mi doma dlouho chybělo.
Pohlazení, něhu a dokonce srandu a těšení se na někoho.
Je fakt, že jsme to ukončili, protože je mezi náma hodně kilometrů, ale i tak na to budu dlouho vzpomínat.
Asi jsem bezcharakterní a bezpáteřní, ale mně ze mně není špatně 🙂 .
Otázka:
Fakt máte všechny doma takovou idilku, že ani na okamžik nezatoužíte po někom jiném a odsuzujete tady holky, které takový vztah zažily???
Trošku mi to tady zavání kostelem 😝

kristi
6. nov 2008

mimco a jak ti to doma klape ted? nechybi ti to?

mimco
6. nov 2008

Budu to brát jako neůtočnou otázku 🙂 .
Nevím jak je to možné, ale z mého muže se stal zase pozorný a citlivý člověk jakého jsem si vzala.
On samo nic nevěděl a neví a nikdy se nedoví, ale stejně to cítil. Takže teď můžu říct, že doma je to dobrý.
Něco takového jsem udělala poprvé, nebylo to vůbec plánované, ani žádné řešení něčeho doma, prostě se stalo.

kristi
6. nov 2008

jezis, jsem to napsala, ze to vyznelo jinak....to ne, to bylo mysleno jako uplne normalni otazka...

ja te chapu, prijde mi to v poradkku, pokud ti to pomohlo si uvedomit ze doma je dobre...tim asi projde kazdy z nas..

mimco
6. nov 2008

Bylo to fakt hezké, ale myslím, že to dopadlo nejlíp jak mohlo.
Přece jen, když jsou v tom děti, je to o něčem jiném.
Myslím, že jako vdaná žena s dětma bych do toho asi nešla.
Ale stejně je tady to asi. Člověk nemůže nikdy vědět....
Každopádně ta hromada kilometrů ce je mezi náma je výhra, protože si netroufám říct jak by tohle skončilo.

caira
6. nov 2008

ja teda neodsuzuju nikoho,kdo se do takove situace dostal 😅 ....jestli to schvaluju? ne,ja bych to sama nedokazala udelat, nikdy bych neriskovala rozpad nasi rodiny a ublizeni me blizkym ale ja si proste myslim, ze kdyz vztah klape jak ma tak ani jeden z partneru nema potrebu neco dalsiho hledat jinde..no a kdyz to neklape tak se na tom bud musi pracovat nebo to proste skonci tak jak to vetsinou konci.. 😖

mimco
6. nov 2008

Já jsem taky psala, že když je všechno doma O.K. tak na to nikdo ani nepomyslí.
Někomu to paradoxně manželství zachrání.
Není všechno jenom černé a bílé.
Těžko to vysvětlit někomu, kdo to nezažil. Ale neobhajuju to.
Prostě se stalo a já se nestydím.