Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

atinkaa
3. jan 2014

taakze nie je posledny kedze ho neulozilo cely...tak noch einmal bitte

@xsenova jeden perfektny koment, ktory podpisujem🙂
a pre barulina nechapem k skoro 30tke tieto vety a vsetci sme stastni a vsetci mozete ist niekam a denne tu rano,obed,vecer si aby si si dokazala co?
a kde je vtedy ten milujuci apuci - madarsky otec,tej velkej familie,ostava len verit ze si neporizuje potomka o dum dal,aj ked ako pises vklude, ved budete zas len vacsia a stastnejsia rodina....fakt romanticka predstava a uplne ti tu pohadku bastim,najma o tom ako su stastne deti a asi aj ty ked o tom presviedcas seba denne na konovi 😉

nic v zlom vazne prvy moj stiplavy koment ale do Noveho roku kus sebareflexie a urychlene dospiet prajem 😨uz len pre tie deti, ktore fakt za vasu nezodpovednost nemozu a ze nie su stastne to ti garantujem...za tie roky som ich pocula a videla tolke a ani jedno nevravelo parada ze sa rozviedli a vacsina by si zelala rodinu spolu....predpokladam ze i pre svoje dieta by si neskor chcela aby ju objavil partner, ktory ju bude lubit minimalne ako ty a nie taky exot - este raz sorry a ten, kto od tehotnej manzelky odijde za milenkou....
a to neber ako vety manzelky co cosi nepredycha....kazda co ma za sebou tehotenstvo a porod predycha ledacos ale toto je jednoducho sproste a nezodpovedne a neospravedlnitelne a ano poriesili ste to.....ale kukni do zrkadla a nie mne tu v dalsom komente (ktore mas nie ze bez stipky emocie ale dost obhruble a utocne na inych) ale sebe v Tom odraze povedz ty aj on ze sa nehanbis a ze je to pohoda jazz

a ani nechci vediet co to cez hormony a hlavu a premyslanie danej tehotnej pani urobilo s dietatom, jeho pocite bezpecia, ktory si kazdy nesie od prenatalna dalej cely zivot. prve roky s mamou su dolezite aj preto...ak mama nemoze byt vdaka takym exotom vpohode...tak nemoze byt vpohode nic natoz to dieta.
amen

pevne verim ze moj prvy a posledny koment v takej zbytocnej teme...ale neslo odolat kedze sama nepozeras napravo nalavo a prskas denne tu

dejnas
3. jan 2014

@barulina nezamotávam sa... reagujem na tvoje vyjadrenia.... ako vnímaš situáciu.... resp. ako ju tu prezentuješ (uznávam, že vnímať ju môžeš inak, no práve ta prezentácia tu skutočne asi "dvíha mandle" viacerým)
nikde netvrdím, že následky si hodila za hlavu.... píšem o "sile" poniesť zodpovednosť za následky a o tom, že ja som v tom prípade asi "slaboch", lebo som v sebe tú silu nenašla... a neustále by mi vŕtal v hlave chrobák, čo by bolo, ak by som nebola tou, ktorá k rozpadu vzťahu prispela....
pretože, je to tak... či sa snažíš presvedčiť nás, či seba, že ich vzťah bol o ničom, nikdy nemôžeš mať istotu, akoby to bolo, ak by si šla od toho...
možno by to tiež napokon dospelo k rozchodu, ako v prípade "môjho" ženáča.... no ja by som tú istotu nikdy nemala.... to, že sa rozišli aj bez mojej "asistencie", by som tak nikdy nezistila a tvrdením, že ich vzťah bol zlý by som sa len "snažila" hľadať ospravedlnenie pre seba....
ja som proste nemala "žalúdok" dopomôcť k rozpadu manželstva, v danom okamihu.... nakoľko je všeobecne známy fakt, že práve v období tehotenstva partenerky, či tesne po narodení dieťaťa, mnoho párov prežíva hlbokú krízu.... nie každý sa dokáže popasovať s takýmito obrovskými životnými zmenami.... preto ja osobne neveru práve v tomto období vnímam obzvlášť negatívne, až zbabelo (zo strany podvádzajúceho)... podviesť je veľmi jednoduché, pokúšať sa riešiť problémy - naopak náramne zložité, vyžaduje si to v prvom rade snahu o riešenie problému.... nevera je obyčajný útek - v takom prípade

denise.v
3. jan 2014

baby mi sme asi príliš staromódne 😉

adri266
3. jan 2014

@sashabb miesto sebca som chcela napisat ine slovo, ale ja som taka silna moralistka, ze take vulgarne slova nepouzivam.
A este k tomu, vies, kolko ludi bezne vidim na ulici, ako sa spravaju bezohladne k tym ostatnym??? Napr vodici a soferi aut. STojis v zapche a niekto sa pred Teba vopcha, aj ked tam nie je miesto s tym, ze Ty sa musis tomu dotycnemu uhnut. To by som ja nespravila. Lebo nie som sebec. NIkdy v obchode neobehujem rad, nikdy neobehujem ine auto cez plnu ciaru. A zacat si so zenatym muzom je pre mna to iste. Neslusne, neeticke a nemravne.

xsenova
3. jan 2014

@barulina prave som pozerala tvoj profil. Ty si policajtka - co vela vysvetluje. Lekari a policajti maju znizenu schopnost vnimat bolest/stratu/utrpenie ineho cloveka a neprikladaju mu taku vahu pretoze sa s tym casto/denne stretavaju. A inak podla tych fotiek s partnerom vypadate ako otec a dcera. Keby som vas stretla v meste tak by ma ani vo sne nenapadlo ze ste par.

sisstin
3. jan 2014

@xsenova bylo nutný psát, jak její partner vypadá? 😉

barulina
3. jan 2014

@xsenova no a ze tak vypadame ? to je jako spaten, ze mam o 10 let starsiho muze ? k tematu nasich povah se nebuu vracet, skoro vsechyn tady vi jaka jsem ja i muj muz, takze to enehodlam dal resit

barulina
3. jan 2014

@sisstin asi bylo. to neres, pro me velmi nepodstatny koment, jako vetsina tady

sisstin
3. jan 2014

já absolutně nechápu, co to má s tím společnýho totiž..mně bude za 2 měsíce 30 a líbí se mi chlapi okolo 45-50...a co jako? 😕

barulina
3. jan 2014

@sisstin jak pisu neres, ja k 30tce taky nemam nejdala vzdy se mi libili starsi muzi a i o vic 🙂

sisstin
3. jan 2014

to už je u mě akorát rejpání typu, že někdo nechápe, proč někdo bojoval o takovýho chlapa....no tak bojoval, každej jsme jinej, máme jiný nároky na vzhled, peníze atd. To už je u mě naprosto rejpavej koment, kterej s tématem absolutně nesouvisí 🤐

barulina
3. jan 2014

@sisstin no a vis co je nej, ze kdyz napisu, ze jsem o nej stala kvulio tomu jaky je, tak je to taky zle 😀 hold doma maj vsechny nadherny verny krasavce 😀 a mohla bych psat dal a dal a doporobna rozepisovat nas pribeh, ale nemam zajem

kajalka
3. jan 2014

@xsenova Pardon, že se vkládám, ale nemůžu nezareagovat. Mám hodně kamarádů hasičů i záchranářů, dost často sbíraj lidský ostatky. Jelikož jsou někteří starší, prošli si i ztrátou rodiče, mnoho z nich naštěstí "jen" domácího mazlíka. Věřím, že je to bolelo stejně jako by to bolelo učitele, popeláře, švadlenu,.. fakt blábol píšeš...

sisstin
3. jan 2014

@barulina no jako to bych mohla projíždět tady blogy a ptát se holek, jak to, že si někdo s takovým vzhledem našel partnera apod...mně to přijde naprosto stejný 😕

alamo
3. jan 2014

@xsenova to jsi nekde vycetla, ze lekari a policajti maji snizenou schopnost vnimat utrpeni? To mi prijde dost prehnane a zobecnujici. Taky se mi nelibi, ze manzel od baruliny opustil tehotnou zenu, ale uz se to taky nejak zvrtlo v iracioalni lyncovani. Mimochodem muj manzel je o rok mladsi a vypada o 10 -15 let starsi nez ja a co jako?

kveta
3. jan 2014

@xsenova Suhlas. Vola sa to syndrom vyhorenia.. Privela videneho utrpenia a socialneho kontaktu vedie k strate empatie a sucitu.. Ale nemeni hodnotovy rebricek a moralku. Takze u tejto pani by som to na syndrom vyhorenia nehadzala..

barulina
3. jan 2014

@sisstin pockej, uz se tu rozebira i ma profese, me vnimani boleti atd. jsem zvedava co alsiho se dozvim 😀 jsem bezpaterni nrcha, s hnusnym starym muzem, ktera neumi vnimat bolest, ovsem kde prisly na nto ze jsem to nevnimala nebo muj netusim. ale pro me to jsou smesne komenty, holek, co vi o me a mem zivote naproste prd

bosorka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisstin
3. jan 2014

tak já třeba dělám taky s postiženýma dětma a fakt nad nima každý den nepláču...prostě to je takový povolání, člověk to takhle nemůže brát....což neznamená, že je imunní vůči utrpení. Ale holt většina lidí má řeší hlavně štěstí své a štěstí osob jim blízkých. Ano věřim, že jsou lidi, co řeší jen okolí a sebe ne, nepopírám. A kolik takových je. Já moc nevěřím, že někdo je naprosto čistá bytost, která myslí jen na ostatní. To jsou prostě kecy, a Internet snese vše. Psát tady můžete cokoliv, ostatní nevědí, zda to tak je.

Taky by se mi nelíbilo být těhotná a podváděná, nelíbilo se mi být vdaná a ve svazku bez lásky, nelíbilo by se mi xy věcí, což neznamená, že se mi někdy nestanou a že já tu věc nikomu neudělám.

A přirovnávat tady homosexualitu k tomu, že je to cool v dnešní době apod, mi přijde mimo mísu, homosexualita byla vždycky, už ve Starověku...není to žádnej výmysl dnešní doby, stejně jako xy věcí že.

Co je "normální" je pouze dané společností, například u Zuniů stačí manželovi dát věci před barák a jste rozvedený 😅

sisstin
3. jan 2014

problém je ten, že vždycky se tady prezentuje jen jedna strana, at jde o podvádějícího nebo podváděnýho....ale všechno má xy aspektů.... ne každá podváděná je chudinka světice, kterou to zasáhlo z čista jasna..ne každý podvádějící je totální vůl...žádná z nás neví, jak to bylo v konkrétním vztahu, vždycky to máte podaný jenom z jedný strany, což je čistě subjektivní.....

a velmi často platí přísloví "vodu káže, víno pije" 😀

barbora01
3. jan 2014

@xsenova az som si kvoli tvojmu komentu pozrela @barulina album a neviem, mne pride sympaticka aj ona aj jej muz a mala je uplne rozkosna, A vobec kritizovat niekoho vyzor to je take detinske. Ja osobne si myslim, ze Barulina tu len tak zlahcene opisala celu situaciu, ze aj take veci sa stavaju (ano aj mne najprv prisli jej slova cynicke a necitlive, ale asi len nestastne zvolila slova) a po vsetkych tych utokoch sa zacala branit, ano vyznelo to necitlivo, ale myslim, ze len nechcela opisovat podrobnosti a rovno napisala vysledok. Ja ako podvadzana manzelka by som sa urcite nestretavala s milenkou mojho ex a kedze som videla v jej albume, ze sa stretavaju, dokonca aj s exkinym novym dietatom, tak skor verim baruline, ze to uhrali k spokojnosti vsetkych zainteresovanych.

barulina
3. jan 2014

@barbora01 dekuji 🙂 jak pises, je toho tam mnohem vice, ale nemela jsem potrebu popisovat vsechny pocity, strasti atd. to by stejne ani neslo. dekuji za mila slova

zuzi.111
3. jan 2014

@kveta jen pro informaci, vyse definice syndromu vyhoreni je naprosto mylna a s empatii a soucitem nema nic spolecneho.

kveta
3. jan 2014

@barbora01 Co Ty na teoriu, ze exka zijuca v byte expartnera musi drzat hubu a krok, lebo inak by prisla o strechu nad hlavou? Tak vnimam tuto stastnu rodinku ja.

kveta
3. jan 2014

@zuzi.111 Zrejme povazujes hostilitu za prejav empatie a sucitu. Ja nie.
Na vysvetlenie: hostilita je jeden z priznakov vyhorenia.

mateson
3. jan 2014

@xsenova to co jsi napsala je neskutečně primitivní.

kveta
3. jan 2014

Inak tie co tu kritizujete @xsenova .. Tiez som bola prekvapena preco sem zatiahla vizaz dotycnych a chcela som ju za to zotriet.. Ale po prezreti toho albumu mam pocit, ze sa vyjadrila este velmi diplomaticky. Ja som sla do kolien..

mateson
3. jan 2014

@kveta nemám co dodat. Ukaž nám sebe i manžela ať víme co je krásné.
@barulina končím v téhle debatě a tobě doporučuju to samé.

zuzi.111
3. jan 2014

@kveta ??? Trosku mimo misu, ne???
Ale po precteni tveho posledniho prispevku uz nepotrebuji dal cist tuto "diskuzi". Postupne se ukazuji prave tvare zucastnenych... 🙂

xsenova
3. jan 2014

@sisstin @barulina co sa tyka vyzoru, to nebolo rypanie. Barulina vypada velmi mlado a on vyzera starsie na svoj vek. Nikdy by ma nenapadlo ze su v pare. Nevidim na tom nic zle. A je jedno ci pise na kona alebo nie, pre mna skutocne vypadaju vekovo ovela vzdialenejsie ako 8 rokov.

A ano myslim si, ze clovek ktory pracuje v zdravotnictve ma iny pristup k bolesti ako takej. Vnima bolest cloveka ako nieco prirodzene s cim sa denne zaobera - kym napriklad pre cloveka ktory s tym neprichdadza takmer vobec do styku je bolest/uraz/nehoda - je to ovela narocnejsie. Ty @sisstin urcite beries viac s nadladom postihnute dieta ako niekto kto s nim do styku vobec nepride. Vnimas ho inak - prirodzenejsie. Pretoze take deti su sucastou tvojho zivota. Nemyslim to zle - ale urcite mas v ponimani inych vacsiu toleranciu. Pre mna by den s takymi detmi bol velmi citovo vycerpavajuci - pretoze nemam skusenost a vnimam to inak. Myslim ze v zdravotnictve je to velmi dobre vidiet na porodnom oddeleni - casto su kritizovane sestry za necitlivost alebo hruby pristup. Videli toho uz vela a z toho nadobudaju pocit, ze zena prehana, prisli vystraja - ale pre vacsinu zien je porod velmi silny zazitok ktory citlivo vnimaju a potrebuju jemny a trpezlivy pristup - co sestra ktora tam robi 35 rokov uz moc nedokaze vnimat. Neberiem VSETKY sestry vo vseobecnosti (pisem to z toho nebolo nedorozumie) ale velka vacsina z nich uz tu ma tu jemnu citlivost obrusenu.

K policii. Priklad ti mozem dat k policajtovi ktory bol u nas na navsteve tento tyzden. Bavili sme sa o tom, ze mame problem s tym ze fetaci nam rozbijaju vchodove dvere - tak ako vsetkym v centre aby sa dostali pocas zimy do barakov lebo vonku je zima. Bavili sme sa o tom ze tento rok ich je viac a nejake nase postrehy. A policajt povedal ze ich je 20 000 v prahe 😕 a hovoril nejake detaily o tom co robia a ako to bezi v ich komunite. On s kludnou tvarou hovoril o tom ako vykradaju a predavaju a dalsie veci - a my sme na neho pozerali ako na zjavenie. Neprichadzame s takymi ludmi do styku a o ich zivote nemame ziadne informacie. Tak sme ostali zaskoceni az zdeseni. Jeho pohlad na kriminalitu, problemy, drogy a utrpenie bol diametralne odlisny od toho nasho. Dufam, ze som sa vyjadrila dost jasne.