Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sissmiss
5. jan 2014

@adri266 a druha otazka, kde barulina pisala ze zenu ktora cakala s nim dieta podvadzal? Co sme citali ine prispevky my dve? Ja vychadzam z dvoch zakl.faktov- chlapik si chodil len ulavit a ona chcela dieta. Takze fakt prvy ze tam ziaden vztah s jeho atributmi nebol. Fakt druhy ktory som postrehla ja, ze po tom otehotneni s nou dalej vztah nemal a pocas jej tehotenstva si zacal s barulinou. Ak by boli tamti zobrati nehovori to v jeho prospech. Ak prasil obe sucasne tak tiez nie

sissmiss
5. jan 2014

@dejnas ja som necitala ze s nou zil... 😕 Len ze s nou nezil, ze odisiel na rok prec...
Ako viem ze sa dohodli len na sexe? To je jedna z moznosti ak sa chcem na to pozerat ze on v tom je nevinne. Napr na manzelovu smsku uctovnicke sa tu na mk vieme pozerat rozne. Niekto ako na dokaz nevery, niekto a tusim aj ty ako na nevinnu beznu sms. Ja tak ako ty neviem ci ta sms bola nevinna alebo nie, no vyzerala byt koser. Na druhej strane, tu sa do baruliny pustili ako osy, ja to nemam rada, tiez napisala nieco co sa dalo brat zo zleho aj dobreho pohladu. Ukazujem ten lepsi. Je dost jedno ako to bolo, ale mohlo to byt tak ako pisem ja a pisem to len pre tie sudy ktore sa tu vynasaju. Toto tu je diskusia, teoreticka, lebo nikto, ani barulina nemoze vediet ako to bolo. Ale mozeme sa na to pozerat tak ze muz je vzdy na vine alebo uznat ze niekedy to tak byt nemusi

sissmiss
5. jan 2014

@adri266 yo, to prirovnanie sa tu zacalo rozoberat na tvoj podnet, ale to je regulerne ze si to zacala, podla mna super debata. Len ked niekto necita celu a pozorne tak potom sa straca a zle si pospaja a mame tu nedorozumenie.
Kedysi si pisala aj to ze nejazdis na cervenu alebo opita. No ak by si mala v sebe pol litra vina a si jedina mozna soferka po tom ako skolabuje tvoj manzel na chate bez signalu, aj zakon ta opravnuje jazdit pod vplyvom...aj ty by si asi zvazila ze nebudes nad nim v deliriu drzat svoje stanovisko ze si za volant pod vplyvom nesadnes.

K tej nevere...ja si myslim to iste, priklad je zbytocny. Myslim ze nikto tu nehovori o tom ze po nevere hopsa hejsa, zivot limonada a vsetko je v poradecku. Tu z pritomnych nikto nepisal ze nevera je ok. A po nevere taky prijemny pocit 😵 🤐 🙄 Jasne ze to nie je ok. Jasne ze nie je ok nevera. Len tu som naozaj mala pocit ze vztah nebol a teda to ze si nasiel on partnerku nie je nevera. To se cakal dieta s niekym nie je zaruka toho ze on musi byt teraz manzel a milujuci partner. Ja by som sa citila poriadne oklamane. Nie ak by sa pritrafilo, ale ak by to na mna zena navliekla. Ako si pisala...cca to iste ako ked je zena podvedena chlapom vo vztahu kde je jeden z atributov aj vylucnost.

dejnas
5. jan 2014

@sissmiss
kopírujem
já byla milenkou zadaneho chlapa, ktery cekal dite s tou svou zenou. a zkonncilo to tak, ze jsem s nim ja uz 7 rok .-) ne vsicchni nevernici, si jen uzivaji, my se proste zamilovali. ale ja od zacatku citila, ze ja jse mta prvni

tu barulina sama uvádza, že bol zadaný a čakal dieťa so "svojou" ženou.... takže je jasné, že aj ona vnímala ten fakt - že je "zadaný" a že je/bol neverný

odišiel - kvôli práci... ona žila v jeho byte... ak by teda netvorili "pár" bývala by predsa inde zrejme...

adri266
5. jan 2014

@sissmiss ja som reagovala na toto:
Citujem: Svojho manzela lubim. Ale som rozvedena a mala som na krku nieco co sa da tazko uverit, ale aj tak si myslim ze by sa v tom mnohe nasli. To je to ze zivot nie je ciernobiely. Ze rozvedena neznamena ze to bola moja chyba. Ze mam rada sex neznamena ze sa k.rvim.

TAkze na to som reagovala, ved ked mas rada sex so svojim manzelom, to nie je k*rvenie. Pochopila som to asi inak, ako si to myslela Ty v tomto prispevku. A ospravedlnujem sa, ak ho vyznelo z mojej strany neuctivo. /to myslim vazne/

Tak potom nechapem, ze Barulina pise, ze bola milenkou zenateho muza...asi sa mi tak dymilo z usi, ze som poriadne nevidela na monitor 😀 Idem si to precitat od znova...

Ale aj keby neboli zobrati, ak spolu zili, chodili, sexovali, a mali monogamny vztah, aj tak to bola nevera...ved v dnesnej dobe je vela takych vztahov, ked sa neberu, maju deti, ziju spolu, takze maju povolene si uzivat s inymi?

Keby toto na chate, tak asi zavolam sanitku. A inak, minule prave hovorili v spravach, ze najlepsie je pri partii, ak aspon jeden je triezvy. To som zvycajne ja 😅

adri266
5. jan 2014

@dejnas super, ze si to nasla...uz som si myslela, ze som sa zblba 😀

sissmiss
5. jan 2014

@budouci_maminka vdaka za prispevok...z toho co tu doteraz bolo barulinou napisane som to pochopila podobne. Aj ked nevieme ako to bolo naozaj, ale takto nejako to bolo prezentovane

@dejnas este ma napadlo. Ak sa snazim vcitit sa tak ak by som si chodila len zasukat a dieta sa pritrafi, som debil sice ale nesiem zodpovednost. Aj ked nie zrovna tak ze sa ozenim ale do konca zivota si budem asi niest tu svoju lahkovaznost ze som trtkal s niekym s kym som dieta nechcel. Ale ak by som do toho bola navlecena...pardon..navleceny...tak to je u mna taky megadovod nemat s tou zenou uz nic ze konec. To povazujem za podvod a dvojnasobny. Na mna aj na to dieta. Proste asi by som jej vycitovala a tazko odpustila ze mna oklamala a ze dieta bude vyrastat v nekompletnej rodine.

laurital
5. jan 2014

Já už to snad raději ani nekomentuji, protože mám pocit, že pokud můj muž bude mimo náš byt tak je vlastně volný?A sexovat s přítelkyní se kterou ale rozhodně nic nechci a je mi ekl a chci ji opustit je normál?Od kdy?

sissmiss
5. jan 2014

@dejnas
@dejnas fuha...teraz si ma zmiatla. Ja som to mala nacitane tak ze nebol zenaty. Teraz by ma este zaujimalo ze ci si ju vzal po tom otehotneni. ale ano, priznavam, toto meni mnohe

sissmiss
5. jan 2014

@laurital vela muzov sexuje so zenami a nic ine od toho nechcu ani ti muzi a teraz sa podrz, ani tie zeny. Ak su nezadani je to zle?

adri266
5. jan 2014

@sissmiss zober si vsak, kolko je takych pripadoch versus pripady, ked si zasexovali, bez kondomu, lebo chudak chlapec nic neciti, ona otehotnie, a on sa potom neraci na tom podielat. Je to nieco ako hmotna zodpovednost 😝

dejnas
5. jan 2014

@sissmiss ok, s pointou, súhlasím, to som aj napísala... ak sa cítil tak nekutočne podvedený, načo s ňou začal žiť??? a napokon ju, pri prvej príležitosti, podviedol ?... to už mi príde fakt na hlavu 😝 pri veľmi bujnej fantázii by som nadobudla pocit, že sa jej parádne "pomstil"... ale uznávam, to už preháňam a zachádzam do extrému.... i keď ... človek nikdy nevie 😝

dejnas
5. jan 2014

@sissmiss ja som pochopila, že zosobášení neboli.... ale rozhodne tvorili pár

laurital
5. jan 2014

@sissmiss Ať klidně sexují s kdekým, ale pokud s někým žiju ve společné domácnosti, tak je to trochu jiné, než když někoho položím po nějaké akci, ne?

sissmiss
5. jan 2014

@dejnas hmmm...skus sa vcitit 😅
Ak by s nou nezil ale odisiel na rok pracovne prec aby ju ani nemusel vidiet tak to povazujem za dost jasne stanovisko. Mna by to ako chlapa velmi sklamalo a asi by som sa necitila byt viazana

sissmiss
5. jan 2014

@laurital nerozumiem...skus vysvetlit. Co je ine ze ak s niekym zijem v spolocnej domacnosti je ine ak niekoho polozim po nejakej akcii. Nechapem co ma dve tieto vety spajat

adri266
5. jan 2014

@sissmiss myslim, ze to myslela ta, ze ked dvaja spolu ziju, tvoria par, tak to neznamena, ze ked nie su zobrati, ze mozu mat sex s inymi.

sissmiss
5. jan 2014

@adri266 ale ja to beriem, ze ma byt za to zodpovedny. Jasne. Ale tu by mal byt fesak zodpovedny za to ze ho ona oklamala. Keby ze tam nie je ten jej tah s nebratim hak a klamstvom tak akoze sorry, meni to situaciu. Smykol si sa, nes si nasledky. Ale toto bolo dosiahnute podvodom. To mne tam dost vadi. Nezda sa mi to byt ta ista situacia

dejnas
5. jan 2014

@sissmiss no neviem... možno to vnímam inak, nakoľko mám v okolí známeho, ktorý si tiež takto podobne chodil len za tr...ť.... žena otehotnela, to už je jedno AKO, to už nik nezistí, nedokáže, ako to bolo v skutočnosti (ono sa to veľmi ľahko povie o inom - inej.... "naschvál otehotnela").... ale chlap sa k tomu postavil priamo... jasne jej dal na javo - že o dieťa sa samozrejme postará, zabezpečí (aj tak robí), ale "neželané" tehotenstvo ho nenakoplo ani náhodou k tomu, aby s dotyčnou začal žiť.... minimálne on v tom mal jasno!

ja aj tak vychádzam z toho prvého príspevku, kedy barulina sama "cítila", že je zadaný, tj. brala to, že spolu "žijú"... a predsa nebol nonstop celý rok v inom meste.... chodieval domov, k "žene"

laurital
5. jan 2014

@sissmiss Dospělý člověk snad ví, že žádná antiko není stopro spolehlivá, nedělejme z chlapů hloupé chudáčky.A ty řeči o sexu s kondomem, které jsi tu prezentovala-na takového chlapa bych já nešáhla ani pohrabáčem.

sissmiss
5. jan 2014

@adri266 ahaa. chapem.

@laurital Tiez si myslim ze ak je vztah a obaja su dohodnuti na vylucnosti, teda ze vernost je sucastou toho co davaju a zaroven ocakavaju, tak jasne ze je jedno ci boli zobrati alebo nie. Ale ak sa stretavaju dvaja len tak ze si to rozdaju a o nejakej vylucnosti nie je ani reci, tak to nepovazujem za vztah...a teda ockavat tam potom nejake standardne spravanie typicke pre manz.sa mi zda mimo misu

laurital
5. jan 2014

@sissmiss A když s někým sdílím společnou domácnost a byt tak to není výlučné?

sissmiss
5. jan 2014

@laurital neviem, mne sa zda pochopitelne ze muzi chcu aj citit a nie len sa odbavit. Kamarat ma nahovaral na sex, aj teda s mojou kamoskou 😀 Ze on do bordelu nepojde lebo on chce robit veci ktore by prostitutke nemohol, proste chcel normalnu babu a nie iba vaginu na odbavenie sa, chcel tu urcitu dovernost. Vysmiali sme ho sice, ale dokazem pochopit ze samcek chce nejaku dovernejsiu samicku, nie ciste odbavenie sa 😅 asi v nich je viac romantizmu nez tusime 😅 to bol vtip 😝

laurital
5. jan 2014

@sissmiss Upřímně říkám, že se asi stýkáš s lidmi, které já nepochopím.
A to fakt nejsem žádná světice a mám za sebou leccos.

sissmiss
5. jan 2014

@laurital myslim ze ak spolu maju vztah tak ano. Ale myslis ze VZDY ked spolu muz a zena byvaju a spavaju spolu ze je to vztah so vsetkym co vztah robi vztahom?

sissmiss
5. jan 2014

@laurital odvtedy som toho kamarata nevidela, povazovala som to za viac nez nevhodne. Takze nie, s takymi ludmi sa nestykam. Nenechalo to posl.stretnutie na mne ale dusevnu ujmu, dokazem z toho vytazit to, ze to beriem ako ukazku toho ako niektori chlapi rozmyslaju. Btw, jeho priatelka bola na ceste zo zahranicia takze to romanticky chcel stihnut za tri hodky 😵 a ja koza som taku ponuku odmietla

trend270
5. jan 2014

@sissmiss a toto máte odkiaľ, ze odišiel pracovne aby ju nemusel vidieť? A prečo tak bezvyhradne verite milenke? Dokonca fabulujete, aby ste ju obhajili. Dejnas Vám to tu krásne skopirovala. Milenka sa zapojila do diskusie a podľa reakcii ďalej prisposobovala retoriku. Žiadna antikoncepcia nie je dokonalá, ani HAK. Nemal s ňou spávať!!! Tiež som si pozrela fotky. Ale ten šťastný chlapček mi na nich chýbal!!!

laurital
5. jan 2014

@sissmiss Tak si to mezi sebou mají vyjasnit, ne?A nenechávat jednoho v iluzi, že jsme pár a já už se koukám někde jinde..

sissmiss
5. jan 2014

@laurital a stretam sa s roznymi ludmi, ako som sem uz kedysi pisala, stretam sa s ludmi ktori su obnazeni na dusi a nevera nie je ich najvacsi problem. Mozno preto mam oci a srdce dokoran, ked sa niekto s doverou otvara nebudem ho sudit. Nejaka laska k bliznemu alebo co. A zaroven, "kto som aby som sudil"

laurital
5. jan 2014

@sissmiss Nikoho nesoudím, každý ať se svým svědomím vypořádá sám.Ale plácat ho po ramenech snad nemusím 😉