Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

laurital
13. mar 2014

@adri266 Mas pravdu, navic si myslim, ze velka cast kouzla techto vztahu je predevsim v tom utajovani a urcitem spiklenectvi.

prapodivna
13. mar 2014

Fakt mě baví, jak když jde do tuhého, tak jako důkaz inteligence se začnou vytahovat tituly 🙄

Holky, přestaňte si před sebou skrývat jeden fakt.
Chlap když je opravdu zamilovaný, tak chce být jenom s tou jedinou.

Druhý fakt je, že nazývat někoho, kdo podvádí a lže své ženě, jako charakterního a hodného člověka, je naprostá hovadina. Rovný chlap nikoho netahá za nos.

Když chlapovi nevadí, že se mu doma sesypala manželka a že je to s ní špatné, tak je to hovado, co umí myslet jen na sebe. Jasně, člověk může uklouznout(ačkoli tomu taky moc nevěřím), ale pokud by mu na ní jen trochu záleželo (a to ji nemusí hned milovat, ale sakra snad k ní ještě něco cítí, ne?), tak ji nikdy nenechá takhle trpět. Prostě by buď ukončil vztah s milenkou, nebo by z ní přestal dělat blbce a popravdě jí řekl, jak se věci mají a dal jí možnost se k tomu nějak postavit.

Dovedu pochopit, že se vztahy rozpadají a lásky se rozplynou, ale to přece neznamená, že to nemůžeme vyřešit jako dospělí lidi! Všichni mají plnou hubu keců o upřímnosti a pravdě, ale jakmile se to má ukázat v praxi, tak skutek utek.

viki107
13. mar 2014

Nikdy by som nebola a ani by som nechcela a nemala zaujem byt milenkou po prv byt na druhom miest by boloo pre mna ponizujuce a ja sama by som tomu chlavi neverila ved ked moze svoju manzelku podvadzat je takmer iste ze bude aj mna......

noatakco
8. apr 2014

Ahoj..na tohle ti můžu říct jen to, že bych ti přála, aby jsi otevřela oči a hodně rychle od něho odešla...tak stejně, jak se chová teď ke své ženě, tak stejně se může zachovat k tobě až potká nějakou zase lepší než budeš ty. Je mi líto jeho ženy, neboť ona chudák možná vůbec o ničem neví a žije v klamu, stejně jako ty. Moje známá udělala jednu pěknou věc...po dvou letech slibů šla za jeho ženou a narovinu jí řekla kdo je , atd..manželka byla v šoku, vůbec o ničem nevěděla a ta má známá měla tolik rozumu, že se na něho vykašlala a s tou jeho manželkou (ta se dala rozvést), jsou dodnes dobré kamarádky...neříkám, že to tak dopadne vždycky, ale v jejím případě to dopadlo myslím dobře. Prostě si ověř jeho slova( nemusíš zrovna návštěvou manželky), jestli je to manželství opravdu v troskách a nebo jestli tě jen tahá z opravdu dlouhé chvíle za nos.. A hlavně určitě jsi šikovná ženská, tak si najdeš rychle nějakého svobodného... 😉

mauythai
21. apr 2014

@noatakco dakujem si jedina ktora mi tu nenadava či niečo vyčita. Mala si pravdu ten vztah som skončila. Dakujem

sivamyska1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ttctwins
23. jún 2014

@sivamyska1 - skutocne veris, ze jeho zena vam to praje 😕 A verejne je podla teba ist na vikend a la sluzobnu cestu spolu 😕 Ako brat a sestra ano? Jaj dievca 😖

eeffka
23. jún 2014

@sivamyska1 je mi ta uprimne luto... snad si aspon mlada, ked si uz taka sprosta
Vies co ti manzelka tak praje? prinajmensom kvapavku.

sivamyska1
23. jún 2014

praje nám to naša kamarátka

adri266
23. jún 2014

@sivamyska1 uz ani nepisem, co si myslim o tejto situacii 😔 😔 😔
Neviem, ci mate spolu deti, kedze si tu na MK, ale ak sa fakt lubite, tak dupni nozkou, verim ze peknou, a vydupaj si jeho rozvod. Nemusite sa hned brat, ale ver mi, to medzi nim a manzelkou NIKDY nie je len ako brat so sestrou. Neverim tomu. To su vsetko recicky na to, aby sa Ti pan velkomozny skor dostal tam...vies kde.
Pozri, mozno Ti taky zivot vyhovuje, lebo si mlada, mas co...25??? Ale co bude o 5 rokov, ked sa Tvoj milovany a milujuci Teba nabazi? Najde si mladsiu? A Ty co? Investujes donho niekolko rokov, svojich najlepsich a h*vno z toho?
Ak Ta ma fakt rad, tak majetky nemajetky, rozvedie sa. A nemusite sa dalej skryvat.

ttctwins
23. jún 2014

@sivamyska1 - pri vsetkej laske k nemu a jeho sladkym slovickam, bozkom a vsetkej intimite, ktoru spolu mate, postav si fakty na stol a uvedom si, ze on sa rozvadzat nikdy nebude, lebo ju ma rad. Jemu to takto vyhovuje. On nic menit nehodla. Najdi si niekoho, pre koho budes ty ta jedina na svete. Nestoji ti to za tie slzy (ktore v buducnosti prijdu).

7zahrad
2. júl 2014

@sivamyska1 Jeho zeny najlepsia kamaratka Vam to praje? Tak to potom nebude skutocna najlepsia kamaratka.. 😉

sanastekazrana
18. aug 2014

nazdar, snazila som sa precitat aspon par prispevkov. je neuveritelne, ze tato tema zije uz sest rokov. vacsina vasich prispevkov sa neda citat, uplne pointless, pisete medzi kojenim z nudy ci zo zlosti na zamracenu predavacku alebo z nedostatku sebarealizacie a absencie moznosti niekoho komandovat deptat poucat.... prispevky o nicom a k nicomu, nijak tym pisatelkam problemov nepomozu. v kazdom pripade tiez som bola manzelkou, ktoru podvadzal manzel, po nadhernych rokoch manzelstva si nasiel milenku o desat rokov mladsiu hlupajdu ktora nema paru o detoch a je dostatocne vypatlana aby vobec dokazala uvazovat v intenciach rozbijam detom rodinu..presvedcena vyse roka ze vlastne nic nerozbija urcite uz vsetko bolo rozbite...po troch rokoch exovych navratov k nam pochopila ze tak uplne s tou broken family to asi pravda nebude. kazdopadne mame momentalne s byvalym velmi prijemny kamaratsky vztah a po siedmych pociatocnych mesiacoch smutku som teraz rada ze mam slobodu a zas jasne citim hranice samej seba..nikto z nas sa nenarodil s partnerom a nikto s nim neumrie pokial sa teda nehodlate spachat masovu samovrazdu. je fajn uzit si krasny vztah vtedy ked je a ked je po nom dat si v mieri v klidku zbohom vyrovnat sa s tym a ist dalej. ci tu budete obvinovat niekoho z chrapunstva..trochu trapne plytke nezmyselne..ziadna zmluva ani manzelska vam nezaruci stastny zivot az do smrti. normalne si dievciny vypocujte povzbudte ich a nechajte ich zit, tiez to nie je lahke byt na druhej strane, ta "nasa" teda exova priatelka si zazila peklo kedykolvek sme sli na dovcu alebo na vylet a my sme pritom naozaj dva roky zili iba ako kamarati bezdotykovo....takze mile milenky nevesajte hlavu moze to kludne dopadnut dobre a ak vam milenec tvrdi ze so svojou zenou nespi, uplne v pohode to moze byt pravda. verit doverovat milovat je hazard rovnaky ci je niekto single alebo zadany..

pimpulka
19. aug 2014

@sanastekazrana uz davno som necitala tak mudry prispevok....drzim ti moc palce,mas moje sympatie🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanastekazrana
19. aug 2014

🙂)fidka, nvm ci som s niecim vyrovnana alebo nie, vobec to takto neposudzujem🙂 urcite to nie je udalost ktoru si clovek planuje v zivote zazit, ale uz ked sa stalo nehodlam sa hodit z nuselaku. popierat ze to nebolo prijemne alebo ze to nebolo v plane mi pride ako blbost..tak ak nazvem dievcinu hlupajdou tak to je presne pocit aky som mala ked to u nas vrelo🙂)) dnes voci nej neprechovavam ziadne nenavistne pocity, nie sme vsak ani kamaratky, ona dost tazko nesie, ze byvaly neprestal zit svoj zivot s detmi a kedze oni ziju so mnou, je u nas dost casto a ze sa vlastne z jej pohladu nic nezmenilo kedze stale sa o jeho cas musi delit. ona so mnou na kafe ist odmieta, byvaly tvrdi ze to chce este cas(hoci vlastne uz nie je ani dovod, detom sa paci, celkom dobre vychadzaju, takze nie je co by sme riesili, spociatku som sa bala ako ju prijmu, aby jej nerobili zle, neignorovali ju, predsa len nie su to ziadni tupanci, zili dost dlho v uplnej stastnej rodine)ale uz si s nou v poho volame ak sa byvaly dakde zdrzi s detuchmi a ja doma mriem od strachu v klude jej zavolam kde sa cca nachadzaju kedze on ma pravidelne schopnost nenabit si mobil...kazdopadne toto nie je priestor na obhajobu mojho dusevneho rozpolozenia takze sa prestavam rozpisovat. drzim palce vsetkym milenkam aj manzelkam nech su milovane tak velmi ako dokazu milovat🙂

pogy11
19. sep 2014

Ty nie si belasykonik ale belasa krava ...prepač ale ine oslovenie na teba nemam

grettka
19. sep 2014

@pogy11 nic v zlom, ale uvodny prispevok od uzivatelky belasykonik je z roku 2008. Nema zmysel komentovat sest rokov stary prispevok (bez ohladu na obsah)

diskutujuci
19. sep 2014

@grettka to máš pravdu ale téma je vysoko aktuálna, aspoň myslím 🙂)

pogy11
19. sep 2014

Ja som si ho čitala dnes ...a ako piše diskutujuci je vysoko aktualna ...možno je tu ďaľšia milenka ,ktora rieši podobne problemy.

111dagmar
11. okt 2016

Ahoj

111dagmar
11. okt 2016

Čítala som veľa toho no nenašla som taky prípad aký mam ja. Začalo to spontánne a zavinili sme sa prvy rok sme spolu vobec nemali sex, stretávali sme sa rozprávali a bozkávali, sex som chcela no on nie pretoze mi povedal ze svoju ženu miluje a nechce to, vravel mi ze sa dona zalubil, ale nemohol so mnou nic mat . Ja som od neho po trištvrte roku odišla s tym ze sa dalej stretávať nemôžeme, ze ma dve deti a ženu a ze kym k nicomu medzi nami nedošlo chcem to ukončiť aby sa mu náhodou nerozpadlo fungujuce manželstvo ktore podla jeho slov bolo dobre aj ked nie dokonale, no bol s nim spokojný a netajil sa tym, nezvladal to ze som odišla mesiac sme sa nevideli a prisiel so slovami ze ma miluje a ze musi byt v mojej prítomnosti. Ja som povedala ze jedine v tom pripade ked vsetky následky si uvedomuje a berie na zodpovednosť. Súhlasil! O necelý mesiac mu povedala zena ze uz nema taku chut na sex a taky apetít ako on nech si najde milenku, podmienka bola ze len jednu sex s gumou a ze o nej nebude hovorit. Nasledne na to par mesiacov sme spolu zacali spávať podla jej pravidiel, no nechcel byt voci nej za klamara a povedal jej o tom. Takze vie o tom a povedala mu po ďalšími roku ze by mal odist na nijaký cas a rozhodnut sa s kym chce zostať, odisiel a teraz bývame spolu, ten rok kedy sme spolu zacali spávať spaval aj s nou aj so mnou ani jednej neklamal ked som sa ho opýtala povedal pravdu teraz vsak sláva len somnou aj ked povedal ze aj keby chcel s nou ona nechce kym sa nerozhodne. Zoznámil ma s detmi ako kamarátku. No a uz sme spolu vyse 3roky. Je odolná o 20rokov starší, no ja ho milujem a ona tak isto a vážim si ho pretoze nieje klamár spravil chybu no neklamal. Celu vinu berie na seba a povedal ze aj keby ostal so mnou mat ju rad neprestane pretoze ona nieje ta co spravila chybu a taktiez naopak. Neviem ako to cele dopadne, no bude pre mna vzdy muz, ktory stoji za vela.

111dagmar
11. okt 2016

Prepáčte za tie chyby, klavesnica mi upravuje slova, no da sa domyslieť. Som zvedavá na váš názor a ďakujem za odpovede. :-*

emka530
12. okt 2016

@111dagmar neviem si predstaviť spávať s mužom ktorý spáva aj s inou..čo sa ma dotýka tak ako aj jej, neviem si predstaviť že všetke tie intimnosti robí aj inej..na toto žaludok nemám hoc som bola kedysi tiež milenkou no mne tvrdieval že so ženou nespáva a idú sa rozvádzať. nezávidim ti situáciu, vždy budeš tá druhá a on zrejme ani len netuší čo je to láska..možno tá postelná..prepač možno toto nechceš čítať ale spravil to žene, klidne to spraví aj tebe aj každej dalšej po tebe 😔 toto nie je človek do života, no každý sme iný a každému vyhovuje niečo iné. 😖

lila69
12. okt 2016

@111dagmar neviem, pride mi ten tvoj partner ako velmi nerozhodny clovek, alebo skor to hra na dve strany a chce byt u kazdej z vas "za pekneho". A aby svoju manzelku informoval o svojom milostnom zivote s milenkou a naopak milenku o tom keby spal s manzelkou.... tak to je silna kava 😖

lubkavargova1
12. okt 2016

@111dagmar moja zlata....toto je taky xxxxxxxxx ze na to slova nemam. Sa preber do reality...

jakublucia
13. okt 2016

Mala by si zložiť ružové okuliare a pozerať sa na svet reálne. Takýto chlap ti nič dobré v živote neprinesie a nebudeš s ním šťastná. Vyhovuje mu, že má aj teba aj manželku. To si teda "vyhrala", že momentálne spáva iba s tebou, haha, som sa pobavila.....
A potom sa čudujme, kde sú skutoční muži, robíme si to my ženy samé.......

oldman50plus
13. okt 2016

@111dagmar Dagmar, ako chlap si viem predstaviť oslepujúci sex s viacerými milenkami, dokonca mnohými (striedať postupne, nie naraz 😀 ). Viem si predstaviť pozitívne city ku mnohým. Ale milovať môžem len jednu. Ak sa nevie rozhodnúť tak nemiluje ani jednu. Ak chlap miluje tak nemá pochybnosti s ktorou zostať.

panidia
13. okt 2016

@111dagmar Nuž na toto by som ja žalúdok nemala,veď to je hrozné a ešte sa tým aj chváliť, že spaval s dvoma a tebe to nevadilo.Sodoma-Gomora, ale zasa na druhej strane svet je tak zvráteny, že zachvilu to bude "normalne" ....

paula145
20. okt 2016

@oldman50plus si chlap, tak sa chcem Teba opýtať... píšeš, že keď chlap miluje tak nemá pochybnosti s ktorou zostať... čo však v prípade, keď zastáva názor, že koho sme si vybrali, s tým žime... čiže ľúbi milenku, ale nechce sa rozviesť, lebo rozmýšľa hlavou nie srdcom... aj keď to v manželstve nefunguje ako by chcel