Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

oldman50plus
20. okt 2016

@paula145 Pozri, stať sa môže čokoľvek. Ale ako sapiens ak som chcel zostať pri deťoch tak som si nič nezačínal. Ak už k niečomu dochádza, tak čím viac milenku mám rád tým viac jej nechcem ubližovať. Čiže ak by to čo ma drží doma skutočne bolo tak silne že viem že neodídem (to môžu byť len deti) tak s ňou musím prerušiť kontakty (teda ak ona neprezentuje pozíciu " vyšukaj mi mozog z hlavy nič viac nechcem") práve preto aby som jej neubližoval a umožnil jej násť vzťah v ktorom si bude môcť založiť rodinu, nech by ma to akokoľvek bolelo.
Za seba osobne si ale neviem predstaviť že sa nepresuniem k milenke ktorú skutočne milujem nech by to bolo akokoľvek bolestivé opustiť deti a myslím že taká je drvivá väčšina mužov - najprv partnerka, deti až potom. Práve preto ak som počas života mal nejaké začínajúce pocity a príležitosť ani som tým smerom nepozrel lebo to je ako mucholapka - zachytíš sa lablou a už nie si schopný odletieť. Ovšem na takúto úvahu treba dostatočnú inteligenciu a sebadisciplínu - a väčšine chýba jedno alebo druhé. Čiže áno, vybral som si a nikdy to nefunguje celkom tak ako by malo, ale ak chcem zostať nepozerám inde. Časť chlapov ale o tom vôbec nerozmýšľa a proste nebude verná, žiadnej za žiadnych okolností.

paula145
20. okt 2016

@oldman50plus neskutočne dobre si to napísal, plne s Tebou súhlasím... celý článok je super 🙂

paula145
20. okt 2016

@oldman50plus ešte k Tvojej jednej vete:
"Čiže ak by to čo ma drží doma skutočne bolo tak silne že viem že neodídem (to môžu byť len deti) tak s ňou musím prerušiť kontakty (teda ak ona neprezentuje pozíciu " vyšukaj mi mozog z hlavy nič viac nechcem") práve preto aby som jej neubližoval a umožnil jej násť vzťah v ktorom si bude môcť založiť rodinu, nech by ma to akokoľvek bolelo."
1. On má už dospelé deti, z toho jedno už vlastnú rodinu.
2. Ja už mám rodinu, 4-ročné dieťa a manžela, ktorý ma celé manželstvo podvádza.

kvietocka33
28. júl 2018

Neviem ako to u vas vsetko dopadlo, necitala som to do konca ... len som to nahodou nasla ... chcem sa spytat ... povedali ste niekomu z okolia ( kamaratky ...) ze mate milenca? Ja som rozvedena a milenca mam 3roky zatial o nom nikto nevie, ale uz sa musim niekomu zdoverit ... kamaratke, sesternici ... len sa bojim ako to povedat ... alebo mlcat

natalkahe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkati
28. júl 2018

@kvietocka33 Milenec je ženatý?

kvietocka33
28. júl 2018

@katkati ano je zenaty. Preco?

katkati
28. júl 2018

@kvietocka33 Len či myslíš vážne, že sa potrebujes niekomu pochváliť ženatým milencom. Ja by som povedala, že je to zlyhanie, ze Ti nevadí, že je ženatý. To by si sa nehanbila? Čo jeho manželka? Vie o tom? Keď nie, tak by ste to mali povedať s milencom hlavne jej, nech nežije v klamstve.

kvietocka33
28. júl 2018

@katkati ja som nepisala, ze sa idem chvalit. Potrebujem sa vyrozpravat a to je ine ...

najinka
28. júl 2018

@kvietocka33 urcite sa zver niekomu blizkemu, komu na tebe zalezi. Mozno oni ti pomozu dohovorit, aby si to s nim skoncila 🤷🏻‍♀️ ja si osobne myslim, ze je to nezmysel, nikdy sa ten chlap nerozvedie, neopusti rodinu kvoli milenke..nevadi ti mat taky vztah, kde sa ani na verejnosti nemozete ukazat? Kde stale budes len ta druha? a po dalsie, sama som vydata, a teda nesympatizujem s milenkami, prepac..

zuzinapipina
28. júl 2018

@kvietocka33 ak mas dobrú kamaratku alebo sestranicu a dobre si rozumiete, tak ta nebude sudit ako tuto,,, odbornicky".,ale ta vypocuje a pochopí. To ze to v sebe dusis ti nerobi dobre, vyrozpravaj sa, urcite sa ti ulavi. Nikto tu ta nepozná a nevie ake su tam dovody, a predsa ta uz sudia.

katkati
28. júl 2018

@kvietocka33 Je to len o slovíčkach. Podstata je tá, že je ženatý. Prepáč, ale je to prinajmenšom bezcharakterne. Nemas najviac? Nechceš chlapa, pre ktorého by si bola iba Ty? Keď sa to prevalí, budeš aj Ty znášať dôsledky. Mala by si sa mať viac rada a myslieť aj na svojich najbližších, aby si ťa vážili.

katkati
28. júl 2018

@zuzinapipina Nemusíme byť odborníčky, stačí, keď vieme aké to je.

paula145
6. aug 2018

@kvietocka33 určite sa vyrozprávaj... ja som to dlho tajila a keď som to povedala najbližším, uľavilo sa mi... komentáre si nevšímaj, tu pochopenie v takejto veci nenájdeš...

slunicko251
18. mar 2021

ak mozem podelim sa s vlastnmou skusenostou.. obaja sme boli v manzelstve... ktore boli nefunkcne , bez lasky a naklonosti.. stretli sme sa ,, a stretavali .. nakoniec sme si povedali ze nam to za to stoji a rozviedli sme sa obaja .. on ma dve deti male.. jedno z nich ma ma velmi rado.. ale byvala manzelka , ktora cely zivot sedela na zadku a hovno robila len si nechala spravit deti aby nemusela pracovat, nevarila , neupratovala.. teraz vydiera kadejakymi vyzivnymi na nu .. pritom ho pred par rokmi podviedla jednorazovo.. cela rodina mojho priatela je na strane byvalej manzelky lebo hra chuderku. ja sa citim vinna.. ale tie manzelstva nefungovali.. on sa ku mne priznal hned a odstahoval sa.. konecne sme obaja nasli vsetko co sme hladali.. len co s tymi vycitkami ktore mam .. prosim neodsudzujte ma

anachsunamon
30. apr 2023

Neviete kontakt na autorku prispevku? Lebo mi ukazuje, ze je uz neaktivna. Ďakujem

anachsunamon
30. apr 2023

Pripadne je tu niekto kto zazil to co autorka? Za súkromnú správu budem strasne vdacna

slunicko251
3. máj 2023

@anachsunamon kludne mi napis

neils
25. júl 2023

@belasykonik Slovenský pohľad na milenky! V našej spoločnosti sú ženy, ktoré si niečo začali so ,,ženatým“ mužom označované za ,,kur-y“, v lepšom prípade za milenky.
Ako by ste nazvali ženu, ktorá od svojich 24 rokov vychovávala sama 2 deti, lebo odišla od muža-tyrana a alkoholika, ktorá 30 rokov žila len pre deti, bez partnera, len sama single, lebo jej presvedčenie bolo, že so ženatým si netreba nič nezačínať a práve len ženatí mali o ňu záujem a slobodný už veru nebol žiaden. Je podľa Vás takáto žena zavrhnutia a opovrhnutia hodná, keď sa v 54 rokoch stretla so spriaznenou dušou a postretol ju osud, keď spoznala muža, dobrého muža, ktorý už vyše 10 rokov žije v nefunčnom manželstve? Deti majú už dospelé, ktoré majú už svoje rodiny. Myslíte si, že takáto žena nemá nárok na lásku?
Veľa žien, ktoré manželia opustia kvôli ,,inej žene“ ostanú samé. A možno tiež opäť raz zatúžia po láske, po vzťahu a vtedy zistia, že všetci slobodní sa už minuli a ostali len ženatí. Koľké z Vás, ktorým ,,milenky“ odlákali manželov sa nevrhli po rokoch práve do takého vzťahu? Koľké z Vás priznajú, že im sa stalo to isté, že sa zaľúbili do ženatého a ten preto odišiel od manželky?
Ide mi len o to, že nehádžme všetky ženy do jedného vreca a ani ich neodsudzujme, nenazývajme ich ,,kurv-mi“, milenkami, lebo také ženy môže odsúdiť len ten, kto 30 rokov žil sám bez partnera. A teraz som zvedavý na Vaše názory.

katkati
25. júl 2023

Žiaden človek nemá v živote všetko. To znamená, že keď nie sú pre odvrhnutú ženu nezadní jedinci, nech žije bez milenca alebo muža.

hladamematku
25. júl 2023

@belasykonik najdi sebauctu

30ericka
25. júl 2023

@anachsunamon ahoj ked chces pokecat o tejto téme kludne napis🙂

h2
25. júl 2023

@hladamematku Za tých 15 a pol roka, čo uplynulo od napísania jej príspevku, ju už snáď našla.
Ináč, začítala som sa trochu do prvých komentárov a musela som sa zasmiať nad týmto: "...ak si nemas o tom s kym pokecat tu si spravne 🙂 nikto ta nebude odsudzovat..." (tretí príspevok na prvej strane, z roku 2008). Ach, ako sa len tento koník zmenil za tie roky! 😂😒

hladamematku
25. júl 2023

@h2

30ericka
25. júl 2023

@h2 presne, aj ja som sa nad tým pozastavila. Ľudia tu na MK boli ešte takí...ľudskí.. chápaví.. neodcuzovali tak ako teraz... teraz ťa znosia pod čiernu zem..

korinecka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz