• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

20. októbra 2016 
@paula145 Pozri, stať sa môže čokoľvek. Ale ako sapiens ak som chcel zostať pri deťoch tak som si nič nezačínal. Ak už k niečomu dochádza, tak čím viac milenku mám rád tým viac jej nechcem ubližovať. Čiže ak by to čo ma drží doma skutočne bolo tak silne že viem že neodídem (to môžu byť len deti) tak s ňou musím prerušiť kontakty (teda ak ona neprezentuje pozíciu " vyšukaj mi mozog z hlavy nič viac nechcem") práve preto aby som jej neubližoval a umožnil jej násť vzťah v ktorom si bude môcť založiť rodinu, nech by ma to akokoľvek bolelo.
Za seba osobne si ale neviem predstaviť že sa nepresuniem k milenke ktorú skutočne milujem nech by to bolo akokoľvek bolestivé opustiť deti a myslím že taká je drvivá väčšina mužov - najprv partnerka, deti až potom. Práve preto ak som počas života mal nejaké začínajúce pocity a príležitosť ani som tým smerom nepozrel lebo to je ako mucholapka - zachytíš sa lablou a už nie si schopný odletieť. Ovšem na takúto úvahu treba dostatočnú inteligenciu a sebadisciplínu - a väčšine chýba jedno alebo druhé. Čiže áno, vybral som si a nikdy to nefunguje celkom tak ako by malo, ale ak chcem zostať nepozerám inde. Časť chlapov ale o tom vôbec nerozmýšľa a proste nebude verná, žiadnej za žiadnych okolností.
20. okt o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@oldman50plus neskutočne dobre si to napísal, plne s Tebou súhlasím... celý článok je super :slight_smile:
20. okt o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oldman50plus ešte k Tvojej jednej vete:
"Čiže ak by to čo ma drží doma skutočne bolo tak silne že viem že neodídem (to môžu byť len deti) tak s ňou musím prerušiť kontakty (teda ak ona neprezentuje pozíciu " vyšukaj mi mozog z hlavy nič viac nechcem") práve preto aby som jej neubližoval a umožnil jej násť vzťah v ktorom si bude môcť založiť rodinu, nech by ma to akokoľvek bolelo."
1. On má už dospelé deti, z toho jedno už vlastnú rodinu.
2. Ja už mám rodinu, 4-ročné dieťa a manžela, ktorý ma celé manželstvo podvádza.
20. okt o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok