Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

susik77
12. nov 2008

Ta moja kolegyna potom mala asi rok depresie, vobec sa z toho nevedela dosta...Ale na druhu stranu, myslim, ze ciastoc. za to aj ona mohla-bola dost excentricka, trochu mimo a pravdepodobne mu moc nedavala najavo uznanie-aspon mi stale hovorila, aky je nemozny, ze ju neuzivi, ze ona nanho pracuje a pod.

halienka
12. nov 2008

Veru Yvetka, všetko záleží od charakteru. 🙂 škoda len že na tú bezcharakternosť potom doplácajú tie detičky. 😖

katkaajurko
12. nov 2008

susik otrasne... 😒 dufam,ze sa mu to aj vrati... a dufam,ze vsetkym ludom,ktori svojim konanim robia zo zivota peklo ludom okolo seba sa to vrati aj z urokami... a o chlapoch - ktory sa nestaraju o svoje deti ani nehovorim...alebo platia alibisticku tisicku na vyzivnom.a detom sa nevenuju (lebo sak casu je malo, polku zivota prespia,polka v praci a zvysok treba byt s milenkou,ze ano??? - na deti neni casu...toboz ked byvaju u byvalej zeny - ktoru radsej nevidia - lebo im pripomina to co dosrali.... teraz by som potrebovala "vracajuci smajlik" lebo tak to citim... neznansam takych....

a k tomu ze su deti huckane matkou proti otcovi..ked ich opustil...myslim,ze deti maju svoj rozum casom, aj ked sa nam to nezda..ale oni tu pravdu vycitia..a deti vacsinou tuzia byt s rodicom - ktory ich opustil.... myslim,ze tymto matkam to casom neprechadza... deti si aj tak myslia svoje...teda v pripade - ze otec vyvija napriek matkinym snaham aktivitu - ze sa s dietatom pravidelne stretava a venuje sa mu... ani huckanie nepomoze.... 😉 ale vela otcov to pouziva ako vyhovorku....

susik77
12. nov 2008

Inak ja som ohladom tychto partner. kriz trochu na vazkach-co poznam rozvedene zeny, obidve boli moje kolegyne tak mam pocit ze aj oni si za to mozu-obidve mali otras povahu. Nechcem to teraz zovseobecnovat, ale ktora zena-muz-by odchadzali z dobre fungujuceho vztahu bez priciny?

susik77
12. nov 2008

Suhlasim, ze sa najdu aj bezcharakterni, kt. chyba sex, ale myslim, ze to by museli byt uuplne ako zvieratka, keby odisli za milenkou LEN kvoli sexu. Ved rozvod prinasa strasne vela komplikacii. A s mlienkou mozu spat aj bez toho ze by sa rozviedli. Preto si myslim, ze za tieto krizy mozu obidvaja, nielen ten, co sa chce rozviest, resp. ten co podvadza.
Myslim, ze to najlepsie, najucinnejsie co sa da v tomto pripade urobit je proste ist do manzelskej poradne-najprv kazdy zvlast a potom spolu a rozpravat a rozpravat o tom 😉

lakme
12. nov 2008

Květo neříkala jsem, že se má spoléhat jen na manžela, ale první co by měla, je si s ním promluvit ať už sama a nebo v přítomnosti odborníka.
Rozhodně si nemyslím, že prvním krokem je vybrat úplně všechny úspory a udělat si "výlet" a zbavit se dítěte.
A pokud má pocit, že to nikam nepovede, tak potom přečerpat finance na svůj účet nebo no nový účet dětí a řešit otázku bydlení.

katkaajurko
12. nov 2008

susik asi je to individualne...lebo hodnotit niekoho povahu...vies,kazdy sme nejaky a mame aj dobre ale aj zle stranky...

moja kolegyna hovori - "ked je koze dobre,ide sa smykat na lad"... na margo chlapov...ze proste niekedy sa chlap ma tak dobre..ze sa nudi... a hlada zabavky a vymkne sa mu to z ruk - lebo nerozmysla dopredu o dosledkoch..ale az ked sa to deje....

ja teda som mala kolegynu - ktora je jeden z najuzasnejsich ludi co poznam...svojim dceram sa obetuje..stara sa o seba..je aktivna... zena do voza i do koca...a rozvedena uz mnoho rokov...a jej muza jej "odlakala" milenka... tak - ze ako kolegyna mu zacala vyplakavat na ramene na byvaleho frejera - tiez zenateho - ze muselaist koli nemu na potrat a aka je ona chudatko smutna,bezradna a sama...a mily zlaty ju tolko utesoval az otehotnela s nim 😖 tak ostal s nou..doma mal dve deti - z toho jedno malicke....

inak teraz je z neho alkoholik a troska... jeho deti z prveho manzelstva s nim nekomunikuju,lebo to niesli tazko...jeho tretie dieta je ukriknute chudiatko..druha zena ho uz aj raz vraj z domu vyhodila..ale potom zobrala znova na milost.... 😒

kveta
12. nov 2008

Lakme, myslím, že som niekoľkokrát jasne formulovala a vysvetlila môj postoj k interupciám. Ale kľudne si ešte kopni, ak Ti to nejak pomáha.

A pre ostatné: neriaďte sa radou Lakme uložiť peniaze na účet dieťaťa alebo detí. Lebo zrazu zistíte, že budete musieť bojovať nielen o majetok, ale aj o deti. Inak túto fintu robia práve ženy pri rozvodoch často: ukecajú manžela prepísať byt na dieťa a potom ho vysúdia aj so starostlivosťou o dieťa. Ale môže sa Vám stať aj opak: že sa budete dokola súdiť o deti, ktoré sú majiteľmi majetku. A to by asi väčšina žien nechcela riskovať.

Ja som mala kamarátku, ktorú manžel začal podvádzať, lebo sa cítil menejcenný, keď začala študovať druhú vysokú školu. Nemám pocit, že by bola chyba mojej kamarátky, že jej manžel si bez varovania našiel 18-ročnú, aby si zvýšil sebavedomie. Osobne si myslím, že je zrelé riešenie krízy, keď partner dôjde a oznámi, že pomaly speje k nevere a že nad tým rozmýšľal a prišiel na to, že mu vo vzťahu nevyhovuje faktor x. Ak takéto čosi urobil a druhý partner ho nevypočul a nezačal meniť faktor x alebo s ním neriešil ako cez faktor y vykompenzovať faktor x, tak potom som ochotná diskutovať nad oprávnenosťou nevery, ale keď manžel/ka bez predchodzej snahy komunikovať o probléme si nájde bokovku, tak si myslím, že ho žiaden manželský problém neospravedlňuje.

Ale aby ako v prípade Lini, ktorá bola podráždená vďaka tehu a starostlivosti o druhé maličké dieťatko a manžel to riešil bokovkou..., tak ak to bolo takto, tak ten muž je ..., keď opúšťa ženu pre zmeny nálady spôsobené jeho spermiou. Jednoducho si myslím, že v čase tehu muž nemá takto čo vymýšľať a vykoľajovať svoju partnerku. Lebo toto je úbohosť, čo robí.

tutifruti
12. nov 2008

Súhlasím s tebou Kveta. Ja veľakrát neviem "triezvo" hodnotiť situáciu... Mať niekoho ako ty vedľa seba, by som brala, aby ma mal kto v "letku" schladiť, lebo sa často nechám uniesť....

katkaajurko
12. nov 2008

kveta , podozrievam Ta,ze si pravnicka 😉

lini
12. nov 2008

Babule 😉 dakujem moc ste zlate rada som si precitala vase rady a co si o tom myslite veru je tazke radit ja sama ho musim poznat.A je pravda ze posledne mesiace som sa o neho nezaujimala bola som nervozna a unavena daval mi najavo aka som a aby som sa zmenila,hladal inu pracu bol nervozny to asi len vtedy zacinalo aj zo sexom to bolo o nicom kedze som chodila skoro spat a vidim trocha problem aj v sebe mal nervy z rodicov ma vela veci co mal platit a zrutilo sa to ze rodicia ho stale nervacili a tak si aj myslim ze hladal cestu unikovu neviem citiom to.Vzdy mi len pomohol a teraz nevie co ma robit podla mna je teraz spokojni ked ja o tom viem dokonca chcel sa aj milovat ale kedze mi pred mesiacom povedal ze miluje ju a mna ma rad dcerku milujwe tiez stale nam pomaha chodime normalne na nakupy,robim skoro sluzku lebo doteraz to bolo normalne starat sa o neho a teraz to neviem neako ze nebudem si ho vsimat neuvarim,neoperem.Trapim sa ked viem ze asi ide za nou ale ked pride tesim sa na neho ako sa hra s dcerkou ide s nou von....je pravda ze mi pred mesiacom povedal ze odide ze nie hned ze pomoze mi necha mi vsetko co mame v byte a ze on zacne od zaciatku ale nakoniec milenka mu napisala ze sa nerozvadza koli dcere a chce aby bola mala s otcom.Takze zostava a je vlastne na mne ci to chcem takto no zatial ano lubim ho a nechapem to.On povedal ze to co sa stalo nevie preco mozno nieco zle je na nieco dobre povedal.A rodina jeho to vie nikto nechape lebo naozaj doteraz sme boli krasna rodinka.Povedal mi este to ze ked malej zakazujes skakat bude skakat stale a ak jej to dovolis omrzi ju to ,vtedy ma napadlo ze mozno je to iba o sexe naozaj neviem a cas ukaze zatial ma drzi jeho rodina a to mi velmi pomaha chodim normalne do prace staram sa o vsetko tak co mi ine zostava zrutit sa nemozem babenku to neprospeje zajtra ide so mnou na ultrazvuk tak sa modlim aby bolo vsertko v poriadku s babetkom.Bola som u jednej znamej ta vesti s kyvadlom chodi na taku skolu je to o energii ci take cosi neviem ci tomu verite mozno mi to dodalo odvahu bojovat ale vyslo mi ze ona sa chce pomstit niekomu,ze je velka osobnost a vsetko ovlada ona.Povedala mi ze od nas neodide bude to este tazke ale dobre to dopadne ze mu na mne zalezi a ona nie je jeho ziv.partnerom.Ale ze je to na mne musim sa zmenit a on zacne vidiet ju v inom svetle.No hovorim ved uvidime ja vam dam vediet.Zatial moc dakujem aj to ze som, sa vyzalovala mi pomaha.Ahojte

yvetta
12. nov 2008

lini tak drzim palce ja mam kamosku, ktoru muz podviedol a ona mu odpustila a teraz si spolu stastne ziju, ale dolezite je, aby to aj on olutoval 🙂 a uvedomil si svoju chybu 🙂
katkajurko: lenze nie vzdy to dieta najde spravnu cestu a pochopi pravdu 😲
a k tomu co pisala susik tak aj ja mam niekedy pocit, ze na vine nie je len jeden z paru (netvrdim, ze je to vzdy), ale poznam aj rozvedene pary, kde boli na vine obaja, aj ked sa navzajom obvinovali - ludia si totiz zvycajne svoju chybu malokedy priznaju 😀

petule.h
12. nov 2008

myslím, že chyba vždy nějaká vznikne a je to z větší části vina obou .,pokud trvá dlouho a pak si jeden někoho najde z nějakého pocitu, že mu něco chybí...může se zamilovat a nemusí...
je to těžké hodnotit, sama jsem to zažila jednou a odpustila jsem, s tím člověkem jsme pak byli další 3 roky a byli jsme šťastní, nakonec náš rozchod způsobilo něco jiného, o čem se mi psát nechce, ale pokud by se mi to stalo u manžela, asi bych odpustila, pokud by opravdu zalitoval a nebyli v tom city..mámme rodinu a bourat jí hned pro lehkovážnost i když takovou co bolí bych hned nedělala, vyčkala bych jak se rozhodne, pro mě by hrdost na místě nebyla...přesto doufám, že se s tím nikdy nebudu muset vypořádat, protože to musí hrozně bolet a na nervy je to dost náročné zvlášť s dítětem, ovšem scény a tahání za nohy aby se vrátil by taky nepomohlo...chce si vžždy promluvit a pak se uvidí...ovšem co dál s důvěrou???nepodezírala bych ho pak pořád???kde byl???s kým??? to by asi bylo horší

holky držte se

kveta
12. nov 2008

Lini, viem, že už som s tým majetkom otravná, ale stálo by na zamyslenie, či sa milenka rozhodla zotrvať v manželstve pred tým alebo po tom, čo sa Tvoj manžel vyjadril, že odíde z manželstva nemajetný...

To s tým skákaním malej, to je podobenstvo na to, že mu nemáš zakazovať mimomanželský sex, lebo ho bude robiť stále, ale naopak máš to tolerovať a jeho to časom omrzí? Dúfam, že som to pochopila nesprávne.

Inak v záujme zachovania manželstva momentálne by si mala začať pokračovať vo Vašom intímnom spolužití.

Bábätkám neubližujú krátke silné stresy, ale dlhodobé stresy, takže ak si sem tam krátko z duše poplačeš, to by bábu nemalo ublížiť a Tebe by to mohlo pomôcť.

Veľa šťastia a trpezlivosti Ti prajem. A nech je pekný ultrazvuk. 😉

lakme
12. nov 2008

Květo mám pocit, že mě nečteš, když jsem psala o přečerpání peněz na účet manželky a nebo dětí. Podle velikosti částky, buď na svůj a nebo na dětí. Podle toho co lini píše, že by jí nachal věci v bytě a odešel bez ničeho a začal znova, si nemyslím, že by měli na kontech milióny. Navíc z mé strany o bytě - že by ho měla nechat napsat na děti nepadla ani zmínka. Na rozvod je stále času dost. Lini stále věří ve štastný konec.

Lini bych mu v klidu řekla, že si připadáš jako služka a ať se nezlobí, že mu prostě prát, žehlit a vařit nebudeš. Nicméně osobně bych neradila s ním spát. Předpokládám, že ochranu nepoužíváte a po tom co to dělá s milenkou bych si nebyla jistá, jestli si něco nepřinesl domů. Chytit nějakou infekci v těhotenství by asi nebylo zrovna nejlepší.

kveta
12. nov 2008

Na bohatosť páru by som podľa ochoty prepisovať majetky nemala odvahu usudzovať. Poznám prípad, kde muž pred rozvodom prepísal na ženu všetky firmy a aj dva rodinné domy.

Lakme, ak v príspevku dnes o 17.05 nepíšeš ako alternatívu svojej rady, že má previesť financie na účet detí, tak sa ospravedlňujem. Doposiaľ som si myslela, že výraz "nebo na účet detí" znamená "alebo na účet detí". Takže ak to tak nie je, čo teda formulácia "nebo na účet detí" vlastne znamená? A keď už budeš pri tom vysvetľovaní, mohla by si mi vysvetliť, ako má žena založiť účet detí, keď jedno z nich sa ešte nenarodilo? Lebo o tom som fakt ešte nepočula.

Lakme, ja som nikde nepísala, že odporúčas prepisovanie bytov na deti. Ja som len spomenula, že niektoré ženy to robia ako pascu na mužov pri rozvode. Naozaj som netušila, že pri tom píšem o Tebe. Prepáč.

K tomu zhasínaniu tepla domáceho krbu prostredníctvom neprania, nežehlenia a nevarenia: nemyslím si, že takéto rozhodnutie povedie k manželskému súladu. A neodporúča to v čase manželovej nevery ani matrimoniológ Plzák. Ale písal po česky, tak som ho možno zle pochopila.

Inak ešte troška všeobecnej teórie k rozvodom po nevere: veľa neverníkov po prevalení sa nevery tesne pred odchodom z domu v rámci svojho zlého svedomia manželku ubezpečuje, že jej nechajú celý majetok. Tento ich názor sa dramaticky mení v priebehu prvých týždňov. Niektoré ženy túto krátkodobú ochotu neverníkov poznajú a riešia to tak, že hneď na druhý deň milého neverníka odvedú k notárovi na spísanie dohody /alebo ako sa to volá/ o zrušení bezpodielového spoluvlastníctva a o rozdelení majetku. Takto to riešila aj dáma, o ktorej píšem v prvom odstavci tohto príspevku.

lakme
12. nov 2008

Květo psala jsem
A pokud má pocit, že to nikam nepovede, tak potom přečerpat finance na svůj účet nebo no nový účet dětí a řešit otázku bydlení.
Nikde není psáno jak dlouho se to potáhne. Takže pokud bude stahovat peníze k sobě, může být další dítě už dávno na světě.
A Plzáka být tebou nezmiňuji byl sám několikrát rozvedený.

womenne
13. nov 2008

no wow ja ziram baby ved kaža znas vlastne robime služku mnaželovi a detom nie?Každa sasnažime aby mal navarene,upratane,a všetko čo patri k tomu na oplatku by mal aj on občas pripravit večeru,upratat aby vedel čo to obnaša,aspon unas to tak fuguje sice to nieje tip top(upratovanie)ale snaha sa ceni,manžestvo je aj o ustupkoch 😉
Lini držim palce hlavne sa ukludni nebud nervozna ,chod ku kadernikovi nech vidi čo doma ma staraj sa o seba ved tehotna ženaje to najkrajšie,proste nech o teba zase stoji nedaj mu zamienku na nu mysliet 🙂 viem že sa citiš zle ale musišsa vschopit a zabojovat kolko holek taketo boje vyhrali a ty čakaš jeho dieta tak bojuj o svoju rodinu 😉 držim ti palce

lini
13. nov 2008

Dakujem bojujem a snazim sa.Ked mi povedal ze ked som cakala dcerku som bola najkrajsia maminka pre neho velmi sa tesil z bruska a strasne sa rad vtedy miloval.Niekto sa pytal kedy ona chcela ukoncit to s nim a zostat pri muzovi myslim si ze to bolo par dni po tom ako som to zistila tak zrazu uz mu povedala ze sa nerozvadza a zostane pri muzovi koli malej.Vtedy to zacalo aj v ich robote ze to zacali ludia rozoberat a podla mna sa ona zlakla pravdepodobne si chcela len uzivat aby to nikto nevedel a doma sa hrali na super rodinku.Neviem teda aka je ale povedal mi ze keby ju videl v meste ani si ju nevsimne ze nechape co sa stalo.Ale viem ze este chce to s nou tahat tak to citim a nezakazujem mu ale naozaj dufam ze dostane rozum no ved uvidime.

womenne
13. nov 2008

no vidiš lini neboj ono sa to spravi ale musiš sa aj ty posnažit 😉 ved to sama poznaš.tak sa drž a ozvi sa ako ste na tom a nahodou ste poradnu neskušali?

yvetta
13. nov 2008

lini hlavne nech sa rozhodne a nech to nehra na obe strany 😖
no ja si v manzelstve ako sluzka nepripadam, ale kazdy to ma inak 😀

halienka
13. nov 2008

To s tou slúžkou bolo myslené tak, že keď si užíva inde, čas a intimitu ktoré by mal venovať manželke, venuje milenke a domov sa príde akurát najesť a obliecť si čisté veci, tak tým určitým spôsobom degraduje manželku na osobu, ktorá je tu už len na to aby navarila, vyprala, postarala sa o deti ( slúžku)... Aj takí totiž sú, aj keď zrovna v prípade Lini to tak nemusí byť. Si predstavte, že váš muž má inú, celé mesiace s vami nespáva, po večeroch je niekde fuč, a domov príde chce sa najesť, špinavé prádlo chce oprať a obliecť si čisté a v podstate sa o vás už moc nezaujíma...necítili by ste sa už skôr ako jeho slúžka a nie manželka? Samozrejme že v normálne fungujúcom manželstve to nikto tak neberie ani nepociťuje (že som manželova slúžka), robíme to z lásky hlavne a láska sa nám aj vracia. Ale keď to len všetko robíš a robíš a láska nikde...
Lini, moc držím palčeky, aby to dobre dopadlo, snáď sa tvoj muž z toho pobalamutenia preberie, no určite mu treba dať najavo, že nech sa čím skôr rozhodne čo chce a podľa toho sa zachová. Ona tá milenka podľa toho čo píšeš si asi liečila na tvojom mužovi svoje vlastné mindráky, no keď videla že ide do tuhého, zľakla sa. Keby si to tvoj muž uvedomil, aj jeho by prešla tá pobalamutenosť k nej. Ona mu do hlavy možno húdla že sa ide rozvádzať a jej muž doma možno nič ani netušil. Ktovie. Drž sa Lini 🙂

katkaajurko
13. nov 2008

Lini a keby si zostala sama - mas sa ako postarat o deti? ..myslim, v tom najhorsom pripade...

ale mi to pride strasne ..cakat doma na manzela,kym sa on "vybujaci" lebo sak malym detom netreba zakazovat - lebo just budu robit zle...??? sak snad je dospely clovek a rozdiel medzi dietatom a dospelym clovekom je mu jasny 😨

ja by som taku situaciu nevydrzala dlho...este aj mu prat zehlit a varit...my mame ale povinnosti s manzelom rozdelene..takze ak by prestal aj pomahat doma - asi urcite by som sa citila uz iba ako osoba na udrziavanie domacnosti... 😒

resp....Lini - ak sa aj vrati domou aj psychicky..myslis - ze to dokazes odpustit? teda,ze sa ti "nezhnusi"? ze to bude cele fungovat opat? ja viem ze su tam deticky... ale i tak... polozila si si aj taku otazku? ja by som si ho uz nevazila..a to je u mna velky problem...

moja znama sa rozvadzala minuly rok...13 rokov boli spolu..mali krasnu dcerku..a on si nasiel frajerku..aj to s nou ukoncil..aj sa vratil na cas domou..ale nefungovalo to uz...znova sa to opakovalo...a ta znama mi povedala - ze jedine co na tom vsetkom lutuje - ze ho "prehovarala aby zostal".. ze mu dala na 100% najavo - ze to zabudne a pojdu dalej...ze uz by to neurobila... nebolo to vraj na nic dobre...skor mal v nej este vacsiu istotu a to bolo viac na skodu ako na osoh... 😔

katkaajurko
13. nov 2008

uz neviem pisat.....domov.....

lini
13. nov 2008

Ajoj

No prave ze teraz nehra na 2 strany ze by mi daval pusu ako predtym,alebo povedal lubim ta to nie prave ze ma ju na to.Ja som si nikdy ako sluska nepripadala ale teraz ked vidim ze ma milenku tak si tak pripadam.Bol so mnou na ultrazvuk a asi budeme mat zasa dcerku este to nie je na 100% ale ani neak nebol rad ze videl babo ani ze je vsetko v poriadku no viem ze dietatkom sa to neriesi.Ale dokedy mam cakat viem ze sa to neda zo dna na den ale citim ze naozaj sa takto neda zit teda keby viem ze ho to omrzi a zacne rozmyslat rada odpustim ale takto clovek naozaj nikdy nevie co urobi spravne.Keby rozmyslal ze doma rodina na neho caka navarene,upratane,oprate lubime ho a tam ma vlastne len uzivanie lebo sam vie ze ona odist nechce ze ju poriadne nepozna.Mozna to ma doma s muzom perfektne a iba ho povadza kto vie to vie len ona.Sam mi povedal ze nevie co ho k nej taha ze sa stale na neho pozerala a jemu sa to pacilo proste ze sa zamiloval.

lini
13. nov 2008

Katka polozila som si vsetky otazky a stale aj rozmyslam nad najhorsik ak by naozaj chcel odist budem musiet ist k mamine otec pred rokom zomrel.Ale bojim sa ze by chcel malu lebo neviem ci by som to utiahla.jeho rodine ked som to povedala to bol sok a povedali aby som sa spamatala zila pre deti a su na mojej strane a chcu mi pomoct keby doslo k najhorsiemu a podotykam rodina je velmi katolicky zalozena a u nich v rodine sa nic takeho nestalo a nechapu jeho lebo on bol velmi rozumn cloveik.
Dokonca jej rodina je rozvratena mama inde otec inde zevraj je chudatko mi povedal ze nevie ake to mala v zivote tazke ked sa rodicia rozviedli ze nema nikoho iba muza a malu a ona sa mu takto stazuje a on ju lutuje.Ale sam dore vie ze ked zacal so mnou chodit bola som taka skromna,dobra prvy krat som bola s nim na dovolenke nasi na to nemali a on sa mi priznal ze si ma pokazil ze uz nie som taka skromna ako som bola a ja si svoju chybu priznavam chodim do prace uz od malej roka a len sme minali a nesetrili.A ze ona je ina taka ako ja na zaciatku a ze nie je vobec pekna.Ale naozaj si priznavam moje chyby a budem sa snazit ich napravit i ked neviem ci to pomoze budem tomu verit.
Inak velmi mi psych.pomaha ze si tu s vami pokecam a poradite co si o tom myslite.Vobec mi nevadia aj ine nazory ved je to normalne kazda z nas by sa inak zachovala o tom to je.Prajem pekny dnik pojdem do prace vecer sa ukazem pa pa

yvetta
13. nov 2008

tak ja si nepripadam ako sluzka ani v dobre fungujucom manzelstve my to mame podelene myslim, ze aj chlap by sa mal podielat na chode domacnosti inak je to pre neho pohodlne, ked vsetko robi len zena 🤐

halienka
13. nov 2008

Yvetka, veď práve to píšem, že v normálne fungujúcom manželstve si nikto nepripadá ako slúžka 😉 ale v tom nefungujúcom si začne žena tak pripadať, keď už muž je viac inde ako doma, kašle na domácnosť aj manželku 😖

yvetta
13. nov 2008

tak keby mazel zacal kaslat na manzelku a nasiel si aj milenku tak aj ja by som kaslala nanho nech mu perie, vari atd... milenka, ked ju uz ma 😀

slnieckova
13. nov 2008

yvetta 😀