Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

womenne
13. nov 2008

lini a to si neuvedomuje že aj ty a vaše deti to budete mat tažke ak by ste sa rozviedli?Prečo misli na nu že to mala tažke a pritom by spravil to iste vam nechapem takych chlapov nahadzat im po papuly 🙄

katkaajurko
13. nov 2008

sak prave..to je absurdne ze domov bude chodit jak do hotela... a k milenke vlastne ako do bordelu... 😝 fuj som to napisala hnusne ale takto to teraz vyzera...

skoda ze chlapi takto zblbnu... nicia vsetko naokolo.... nafiguje , ze cakas druhe babo a to ti dost podla mna zvazuje ruky... lebo on si evidentne nevazi co doma ma...a treba mu to nejako ukazat... ale ako? kazda rada dobra..ale mna nic nenapada... 😔 ja by som zasla asi za psychologom nech poradi co dalej...

katkaajurko
13. nov 2008

lebo podla mna to takto dlho nevydrzis.... zit s pocitom ze sa vam staras o deti - a on si chodi k inej....

slnieckova
13. nov 2008

womenne presne tak, ako ona uz raz zazila na vlastnej kozi (ta milenka) to, co teraz robi.... niektori ludia su proste tak sebecki a sebalubi, az su tupi.... niet pomoci....

katkaajurko
13. nov 2008

slnieckova presne si to vystihla....

olinka6226
13. nov 2008

lini ahoj, v prvom rade s tebou sucitim... dalej suhlasim s kvetkou v tom ze ak moze a doveruje mame, nech jej daruje peniaze ktore sa jej v pripade rozvodu vratia - samozrejme ak sa rozhodne sa rozviest.

takzo sa to vravi, lebo som nebola v tej situacii, ale nie som clovek, ktory by dokazal zit v domacnosti s chlapom, starat sa o neho (ako uz hore spomenuli definiciu sluzky) bez akejkolvek lasky len aby bola rodina kompletna a cakat kym sa vybujaci. Ak keby sa rozhodol ze uz ho to omrzelo, tak presne tento pristup mu otvara dvere do dalsich dobrodruzstiev... ved manzelka doma pocka kym sa ja vybujacim a budem mat dost 😠

dalsia vec s ktorou suhlasim, je, ze nikdy za krach vztahu (neveru za krach povazujem) nie je zodpovedny len jeden z paru. ale, som na strane matky. ak si bola nervozna a unavena, tak ti asi malo pomahal v domacnosti ci s dietatom. takisto ta trestat za efekt jeho spermii je otrasne a bezcharakterne (ja sama som 4 mesiace cca 6-8x denne vracala pocas tehu a tiez som bola strapata a unavena, no bohuzial)

tiez by som odporucila kontaktovat psychologa. pomoze usmernit myslienky a ujasnit si co clovek chce.

neviem co by som urobila ak by som zistila, ze ma muz podviedol, ale takuto situaciu by som isto netolerovala. mam to o cosi jednoduchsie ako ty, auto i byt som nadobudla pred manzelstvom cize zasadna otazka doriesena.No dufam ze sa mi to nikdy nestane.

slunicko552
13. nov 2008

Tak já úplně souhlasím s olinkou.Ještě bych se pořádně zeptala jak to hodlá dělat,jestli si s ní chce užívat a zůstat s váma.To bych nepřekousla.Ať se rozhodne co vlastně chce.Protože čekat doma až příjde a přitom vědět,že byl tam kde byl 😠 .Moc Ti budu držet pěsti ať to dopadne dobře,

kveta
13. nov 2008

http://archiv.nova.cz/multimedia/soukrome-pasti...

Milenka sa necháva ochraňovať, vzbudzuje v ňom ochranné inštinkty. Treba asi jemne naznačiť, že aj manželka je na ňom závislá a nevie si rady, napr. so zohnaním inštalatéra a podobne. Trocha ho zapojiť do domácnosti, aby začal mať ochraniteľské inštinkty aj doma.

K tomu, že nie si skromná ako za mlada. Na internáte som vydržala s paštikou a jedným tanierikom. Samozrejme časom sa naše nároky zvyšujú a nebudem mať predsa v kuchyni jediný tanierik len preto, lebo za mladi som bola skromná a stačilo mi to... Som neskromná alebo je to normálne, že sa naše nároky zvyšujú?

Inak ma fascinuje, že Tvoje finančné nároky s ním preberá milenka. Prečo asi?
😠 A ako sa máš uskromňovať Ty? A kam /komu/ tie ušetrené peniaze napokon pôjdu?

A ako Tvoj manžel vie, že milenka je skromná? Podľa jej medových rečí alebo podľa čoho konkrétne? Ako sa dá rozoznať, že žena, ktorá žije v manželstve a tým pádom "ekonomickom" zväzku s iným a robí rodinné rozpočtovanie s iným, je skromná?

Plzák hovorí, že láska muža sa dá rozpoznať podľa toku peňazí. Ak muž nosí celú výplatu domov a nie k milenke, manželka nemá nič stratené. Až prestane financovať manželku a deti, je to podľa Plzáka predzvesť konca.

suki
13. nov 2008

kveta dobře napsané 🙂

halienka
13. nov 2008

Kveti 😀 to je pravda. Tu je pekne vidno ako dokáže chlap svoju vinu otočiť proti žene, ešte sa nakoniec ona bude cítiť vinná...že on ani nevie prečo, ale keď tá druhá sa na neho tak stále pozerala... Juj, som nahnevaná aj za Lini 😠

blumchen
13. nov 2008

kto je Plzak?

kveta
13. nov 2008

Plzák je český psychiater, ktorý sa venoval manželskému poradenstvu a založil matrimoniológiu = vedu o manželstve. Veľká uznávaná kapacita najmä v Čechách, mediálna osobnosť, aj keď mnohé jeho rady nebývajú medzi ľuďmi moc populárne a sú považované za antifeministické. Niekoľkokrát rozvedený, jeho syn spáchal sebevraždu. 😔

blumchen
13. nov 2008

Dakujem za info, musim od neho nieco pozriet. A este jedna otazocka kveta - zaoberas sa v praxi manzelskym poradenstvom / psychologickym poradenstvom?

kveta
13. nov 2008

Nezaoberám.

blumchen
13. nov 2008

pripadne pravnym poradenstvom 🤐 ?

blumchen
13. nov 2008

Pokial nie, pravdepodobne si musela sama niecim podobnym, ako sa tu (v tejto teme, alebo v podobnych temach) riesi prejst, alebo niekto z tvojho blizkeho okolia....

kveta
13. nov 2008

Blumchen, máš IP.

lini
13. nov 2008

Jaj baby je to veru tazke no zatial je to tak ze mi pomaha vsetko je ako bolo a mozno robim chybu mala by som byt mozno hnusna na neho ale ked to sa neda.On sa velmi staral aj o malu vlastne ja som chodila na 5 hodin do prace strazila mamina moja malu a ked dosiel z prace bol s malou on.Je to velmi zodpovedny a perfektny chlap poviem pravdu ze vela kamosiek mi povedalo ze takeho muza by hned brali naozaj mozno az teraz si uvedomujem co som stratila.Viem i ja ze sa musim zmenit lebo uz som to tu pisala toto tehotenstvo bolo ine prisla som unavena z prace on zobral malu von ja som urobila veceru a isla lahnut bola som taka zla aj na neho on vlastne pomahal vsetko vysavat,vesat pradlo,pomahal pri vareni a ja som si to teraz asi nevazila.Ale on to teraz povazuje za krizu a povedal ze zostava sa starat o nas a hlavne deti ja neviem mozno by potreboval poriadnu facku myslim tu ze poviem nech odide ale je to tazke pre mna to urobit.A o nej si myslim ze jej je to jedno ked to zazila aj ona a odplaca to muzovi.Tiez nechapem ze ako vie ze je skromna ze nic nema ze obycajna baba ked ju pozna 4 mesiace z prace a len podla jej reci sa namotal.A este mu povedala ze nechcela aby som to vedela ked som tehotna aby babo bolo v poriadku ze mi to povie az ked sa narodi no este aj na mna myslela ale to sa vtedy chcela z muzom rozviest a zrazu mu pride sms ze "musim to ukoncit odpust mi.A zrazu im to staci aj takto.Poviem vam nikdy v zivote som si nemyslela ze sa mi taketo nieco stane viem ze nie som ani prva ani posledna,ale keby nie som tehotna myslim ze by som takto s nim nezostala.A este nieco jeho sestre sa stalo toto iste ta ma drzi teraz nad vodou.Cakali druhe babo tiez dievca a on si nasiel frajerku zistila to po pol roku chcel od nej odist ale spamatal sa a teraz mozno ju to este trapi ale naozaj su stastny.Trvalo to rok a ta baba dokonca bola slobodna,bezdetna mala byt a auto cize s nou mohol v klude zostat ale spamatal sa.Viem ze u nas to tak nemusi dopadnut ale verit mozem.A co ma nezabije ma posilni.A viem ze ak to dopadne dobre mozno to bude este na dlho prisla som na vela veci ake chyby som i ja robila takze mozno aj to zle je na nieco dobre.

kveta
13. nov 2008

Tá milenka si buduje u Tvojho manžela imidž obetavého anjela. Osobne si myslím, že keby jej tak strašne záležalo na Tvojom bábe, tak by to ukončila a netrápila Ťa takto na diaľku.

Moja kamarátka sa nevedomky zaplietla so ženatým. Chodili spolu vyše mesiaca, keď z hrôzou zistila, že je to otec od rodiny a že manželka na ten vzťah prišla /oboje sa dozvedela jedným dychom/. Vieš, čo sme urobili ešte v ten večer? Zavolali sme manželke. Kamarátka sa jej ospravedlnila, vysvetlila jej, že netušila, že sa jedná o ženatého muža a ubezpečila ju, že sa nemusí obávať, že by ho odviedla od rodiny, lebo sa s ním nemieni už nikdy stretnúť. Takto jedná korektná žena. A nie tak, že pokračuje v spávaní s manželom tehotnej, zvlášť keď vie, že sa tehotná trápi...

Lini, troška si ho prestaň idealizovať. Menej dostupný partner sa síce javí byť atraktívnejším, ale môžem Ťa ubezpečiť, že Tvoje kamarátky by ho už dnes za manžela určite nechceli. Takže sa vráť troška späť do reality a spýtaj sa samej seba, či ten obraz ideálneho, spoľahlivého partnera, ktorý nosíš v srdci, skutočne verne odráža Tvojho manžela.

Súcítim s Tebou. A držím palce.

kitty68
13. nov 2008

lina 😢 hadam ze chlapecek ji vsecko zere i s navijakem, asi by fakt tu facku potreboval, ja bych mu rekla at se sebere a vypadne a vrati se az bude mit jasno

ta zenska si viditelne na tobe leci svoje komplexy 😠

katkaajurko
13. nov 2008

pozrela som si tie sukromne pasce... 😖

kitty aj ja by som mu dala na vyber...ak by som nebola tehotna... ale s bruskom to ma iny rozmer..bala by som sa ostat sama ☹ asi...

ale zasluzil by si priucku..vazne...co je dieta? ako moze posudzovat aka jeho milenka je v skutocnosti ked s nou nezil, nezdielal s nou problemy, kazdodenne starosti!!!!! lina a myslis - ze ty si na neho bola nervozna...no dajme tomu... a myslis,ze druha je stale len usmiata a mila na svojho manzela? alebo on si to mysli? nech sa zobudi....

mozno v takejto situacii je nakoniec zena vdacna aj za tu jeho pritomnost...v byte...straca ho - vie to - ale aspon je este tam...lebo prijat moznost ze by odisiel - ak by dostal ultimatum je tazke.... ... a mozno toto prisposobenie vztah zachrani - alebo naopak - muz si svoju zenu este menej bude vazit - lebo o nu nemusi bojovat a nie je vzacna - ako milenka - ktora v tomto pripade este aj liha kazdy vecer do postele k svojmu vlastnemu muzovi...

kitty68
13. nov 2008

no to je prave to ze je tehotna, ale kdyby mu navrhla odejit na nejakou dobu - k ni jit nemuze a bude sedet sam jak pecka tak se mu snad rozsviti

lini
14. nov 2008

Veru ,veru Katka mas uplnu pravdu a este som vcera zistila cez sms co jej pisal ze aj ty mi nezdvihas telefon ked si pri muzovi.Zena prisla s kamoskou nemohol som volat.Tak toto ma dorazilo lebo ju klamal nebola u mna ziadna kamoska proste jej nechcel dvihnut(asi)a kedze ona hovori ze jej to muz toleruje tak uz pochybujem ked ona pred nim nezdviha telefon.Hm vela veci je na zamyslenie.
Dnes mam narodeniny rano o pol 6 isiel do prace stisol mi ruku dal pusu na celo a po tichu povedal vsetko najlepsie.Ja som nic nepovedala ked odisiel som si poplakala je to strasne.
Moj darcek najkrajsi na svete je ze mi vcera doktor povedal ze babenko je v poriadku.
Vcera mi ukazal jej fotku byby on ma asi chce trapit jasne ze som ju chcela vidiet ale som sa robila ze nechcem a on ze pozri podobate sa ja som sa rozrevala a pozrela som sa no baby ja vam poviem taky sok som dostala ja blondyna ona mahagon vlasy uplne rpzdiel mozno tvar podobna a viem ze krasa vo vstahu nie je vsetko ale ona je neviem to ani opisat uplny opak jeho vkusu.

Kitty ved to ma napadlo ze ked to ona zazila ze jej muz odisiel v 4 mesiaci ako keby to chcela niekomu oplatit.

slnieckova
14. nov 2008

ukazal ti fotku milenky? Len tak? 🙄 🙄 😖

kalu
14. nov 2008

Lini,sice jsem se nechtěla vložit do této diskuse, ale nedá mi to.
Musím souhlasit s Květou, myslím,že si manžela moc idealizuješ- on takto trápí svojí manželku,která je navíc těhotná- to je od něj hulvátský. Uvaž,jestli ti takový vztah za to stojí. To,že se chová hezky k vašemu dítku,to je hezké , ale to je jedna věc, ale jak se chová k tobě (a tím i k druhému dítěti v bříšku)- to je hnus!!!
Rozumné (i když hooooodně těžké) by podle mě bylo dát mu opravdu na vybranou ( pokud o takového chlapa ještě stojíš- ale jak vidím,tak ano) - ať se v klidu rozhodne, co a koho opravdu chce .
Alespoň si tím zachováš svoji důstojnost a uděláš se mu vzácnější -on si třeba uvědomí,že by o tebe mohl opravdu přijít- a trošku to přehodnotí- ty mu to zatím moc usnadňuješ
A pokud by se rozhodl pro ni, tak je to hrozné, ale nakonec by to stejně tak dopadlo a bůhví,jak by tě dlouho ještě trápil, než by to skutečně udělal..
Každopádně ti držím palce,já vím,že druhému se to radí snadno,když se ho to netýká........

danielkapo
14. nov 2008

Ahoj, lini ja nechapem ako este mozes stat o takeho "chlapa"...charakter dotycnej zbytocne rozoberat, tebe to moze byt jedno...ale ON je tvoj manzel a sorry ale riadna svina....to ze cakas bao riadne situaciu komplikuje, ale predsa mas nejaku dostojnost... ja viem co je ostat sama s babatkom, som slob.mamina dnes polrocneho dievcatka a iste boli, su a budu este aj tazke chvile prameniace z faktu, ze sme ostali bez muza a otca, ale to co prezivas teraz...uprimne, co vo vztahu medzi vami dvoma moze byt este horsie? A to s tou fotkou....no to by biola asi posledna bodka na zaver....ja netvrdim, ze nevera sa neda odpustit a ist dalej v urcitych pripadoch, ale toto nie je ze by podlahol...a teraz to lutuje....sustavne ta ponizuje uplne ignorujuc fakt, ze o par mesiacov mu porodis babo a este ti aj ukazuje fotku milenky...cakas az natocia video aby ti ukazal ako si s nou uziva? 🤐 prepac, nechcem byt hnusna, len taketo veci naozaj nechapem...kaslat na takeho blbca...

agnesska
14. nov 2008

lini-je mi to upřímně líto,ale musím napsat,že naprosto souhlasím s danielkou-to jak Ti ubližuje,bych mu na tvém místě nedokázala odpustit...

olinka6226
14. nov 2008

lini, nic v zlom, aj tak sa v konecnom dosledku musis rozhodnut sama, ale takto to dalej nejde. posli ho prec nech si ujasni co chce. ak chce teba a ty si ochotna odpustit a podotykam zabudnut a uz sa k tomu nevracat, tak v tom pripade ked si rozmysli ze chce teba tak do toho. ak si rozmysli, ze chce radsej ju, tak to ukonci rychlo - podla rad kvety - vybielit ucet, pripadne dotiahnut ho k notarovi.

velmi mi je luto tvojej situacie. ale takto sa zit neda. utrapis sa a pre co? pre egoistu co si chce uzivat vonkuu a zit v hoteli zadarmo

binki
14. nov 2008

lini: dočetla jsem si těch několik stránek nazpět a chci se zeptat, proč mu děláš úklidový a prací servis? proč mu vklidu nesbalíš kufry, ať se o něj stará ten jeho obětavý anjelik, taková citlivá paní 😖

promyslela jsi majetkové vypořádání? když jsme před lety byli na praxi u soudu, tak rozvodový soudce nám říkal, že v 9 z 10 rozvodů se chlapi chovají velmi špatně a snaží se ošidit svoji bývalou rodinu...nejde jen o tvoje city, ale za co budou tvoje děti studovat?

johanda
14. nov 2008

Lini, kdyby mi v těhotenství ukázal chlap fotku své milenky, pakoval by se. On ti nechce ASI ubližovat, on ti chce ubližovat URČITĚ. Milenka ho má v hrsti, není si jí jistý, je tak trochu v pasti, a pro vybití své frustrace si zvolí člověka, od kterého neočekává nějakou tvrdou reakci nebo odplatu.😝
Je to nefér chlap, doma měl servis, u milenky vzrušení, hezky si žil...je načase požadovat účet. Můžeš začít tím, že mu přestaneš poskytovat ten servis. Žádné vaření, praní, žehlení, pak kontrola účtů, převod peněz na vlastní nový účet, pokud to jde, nastudování pravidel rozvodu a výživného. Myslím, že by ses měla začít připravovat na život bez manžela, ačkoli ti přeji, aby se váš vztah obnovil.