Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

jabber
16. nov 2008

tak s těmi sms si myslím, že to může být klidně i tak,že je nemaže, protože to prostě neřeší - manželka už o milence ví, vykládá jí o milence kdeco - to mi přijde daleko horší, takže nějaká sms..... 🙄

lini - on o ní teď bojuje její muž? Tak to mě napadá, že možná jen využívá tvého manžela k tomu, aby ten její žárlil 😅

kitty68
16. nov 2008

jo a jeste jak ma tu jeji fotku na pc, z toho js taky mela dost. on dela vsecko proto aby lini vedela co nejvic, to neni normalni, taky zacinam pochybovat jestli spolu vubec chrapou 😕

prece kdyz mam bokovku tak zapiram zapiram zapiram a ne ze si dam fotky do kompu a necham sms v telefonu

majacska
16. nov 2008

kočky pre mna ten chlap jednoznačne potrebuje psychologa...., alebo ma aj to napadlo, že je to len vymyslený pribeh.......nemyslite?

halienka
16. nov 2008

Aj mne to príde čudné, buď mu o niečo ide (má ciel) alebo mu načisto preskočilo. No to by vedela zhodnotiť asi len Lini.

jabber
16. nov 2008

No každopádně jestli je to nějaká 'hra', tak mu lini svým chováním totálně rozhodí sandál, chlapcovi 😅 😀

kitty68
16. nov 2008

no prave jabber, z toho mam radost a preju ji fakt ocelove nervy at vydrzi a on se z toho nakonec posere 😕

majacska
16. nov 2008

kočky nechapem ako to myslite tu hru, ja som mala na mysli, že ta cela historka mi pripada vymyslená... asiiiii....

kitty68
16. nov 2008

majacska myslime presne to same co ty 😉

majacska
16. nov 2008

Preto ma to napadlo, lebo niektoré veci, ktoré ten chlap robí, by sa nezmestili pomaly ani do mexického seriálu....

jabber
16. nov 2008

majacska - já nevím, jak myslíš vymyšlenou historku ty, ale já jsem rozvíjela teorii co napsala certice - že možná ten vztah mezi nimi není až tak milenecký jako spíš účelový. Fakt není normální, aby chlap cpal manželce fotky milenky, vyprávěl o ní, vykládal co jí kupuje atd 😕 😅

zabka78
16. nov 2008

baby asi tu nic nenarozoberame bez lini. je za tym ciel alebo je proste psychos, bezcitny.... ved, ale ktory normalny chlap by takto ublizoval svojej tehotnej zene? mne to pripada ako pomsta za nieco.

kitty68
16. nov 2008

😀 😀 😀 no prave, jako chlapi jsou nekdy naivni, co si budem povidat ze jo 😅 , ale tady to, to uz je privela

majacska
16. nov 2008

kočky som zvedavá kedy sa ozve lini, čakám na jej reakciu.

kitty68
16. nov 2008

no taky tady chodim nacumovat, jestli tu nebyla

certica
16. nov 2008

inak sranda, ale by ma zaujimala jeho reakcia na to, keby mu lini len tak s kludom predhodila, ze ten ich vztah (jeho s milenkou) povazuje za vymysleny. bez ohladu na to, ako to v skutocnosti je. ide o to, ze ak sa on snazi vyvolat u lini nejake tie negativne reakcie (ci uz smutok, plac, hnev...), tak toto by ho asi polozilo do kolien, taketo jej zhodnotenie veci

lini
16. nov 2008

Mozna ma ciel ma zmenit neviem myslim ze ona je to silnejsia osobnost viac samostatnejsia a vlastne su spolu viac ako my pretoze ked je z niekym 8 hodin v robote tak sa namota.A ak chce byt s nou tak bude a nepomozem si i ked cakam druhe babetko.
S to sms ste ma asi nepochopili ma novy iphone ak ho mate niektora doma alebo manzel opytajte sa lebo hovoril ze po jednej sa mazat neda a ma tam vseli co aj z prace a to by musel mazat celu konverzaciu ja neviem mna to nezaujima on si mysli ze s tym telefonom neviem robyt lebo ja ked tam nieco pozmaginam uz tam je internet je to aj pre mna nove lebo som taky dotykovy telefon nemala.

majacaska myslis ze by som si dokozala vymyslat ked potrebujem pomoc pisem vsetko co cez den zaziem a som rada ze sem mozem pisat.Sama vsetko nechapem a kazdy den sa zobudzam s tym ze to bol iba sen hold je to skutocnost a je mozne ze robim chybu a este jedna vec okrem toho ze cakam babo je to preco som ho neposlala za nou je moja mamina.Za par dni je rok co zomrel moj otec a ta je sama pomaha nam s malou ked potrebujeme a je stale psych. na dne ze je sama a toto keby ona vedela tak si myslim ze to ju polozi uplne chapete ma ja sa snazim aj koli nej i ked pride a pyta sa co mi je snazim sa jej vysvetlit iba to ze som unavena i ked ako mamina urcite citi ze sa nieco deje.Ak aj by sa od niekoho dozvedela a da mi to najavo ja jej to budem musiet povedat ale verim tomu ze uz by mu to v zivote neodpustila ma ho velmi rada je to jediny chlap ktory jej pomaha vo vsetkom pretoze moj brat na nu kasle.
A vies co keby toto nezazijem mozna by som ani ja neverila pretoze je to ako zly sen a neda sa s neho zobudit i ked v to dufam.
Su mozna na tomto fore baby co si vymyslaju ale to sa musia strasne nudit a to naozaj ja na take srandy chut nemam.
Uvazujem ci som urobila dobre ze som sem pisala.
Mozna potrebuje psychologa ked to takto pojde dalej asi tam skoncim ja lebo mozna sa snazim byt silna ale su hodiny alebo dni kedy padam dolu ale snazim sa vzdy stoho dostat.

zabka78
16. nov 2008

na tom by sa dalo dobre pozabavat 😀 😀 😀 ale co ak by ho to potom rozculilo tak, ze by sa jej to snazil dokazat. to uz by nebolo take smiesne.

zabka78
16. nov 2008

ahoj lini

majacska
16. nov 2008

lini..verim ti, a samozrejme cítim s tebou. dobre že si sa ozvala, prepáč, nechcela som ti ublížiť, no musíš uznať ze tvoj príbeh je ojedinelý...takých mužov je málo.

lini
16. nov 2008

Trocha mi to pripada ako tu niektora z vas pisala ze sa nema s kym o tom porozpravat a vzdy si mysli ked mi o nej nieco povie ze ja vybuchnem a ja nic.Berie to aj ako nasu krizu a bud nas to rozbije alebo posiln.
A nechape ze som sa nezlozila ale on nevie ked som videla tu jej fotku ze proste pre mna je ona uplna 0 naozaj som tu fotku chcela vidiet pretoze na jeho vkus som cakala neuveritelne peknu kocku.Viem ze vzdy to nie je len o krase ale babicka mu povedala a vies ako sa ona stara o dceru ked je stale prec a z roboty neide za nou ved ma 9 rokou a potrebuje mamu i doma,ci vie ze sa stara o domacnost ako ja a ci by neurobila jemu to iste ked to urobila svojemu muzovi babicka je velmi veriaca a povedala mu podla mna je to k...a a viete co on bol ticho.

lini
16. nov 2008

Myslim ze spavaju spolu raz som citala co jej posielal ze dnes mi bolo s tebou uzasne.
Viete co ja sama nechapem naozaj nasich 9 rokov bolo neskutocne krasnych ked som chcela ist von sa zabavat isiel vzdy so mnou naozaj,naozaj nikdy neisiel von sam s chalanmi i ked mame dost kamaratou a aj ja kamaratiek vzdy sme isli spolu.A alkohol on do ust neda to ja som vedsinou s babami popila a bavili sme sa a on len na dzuse ale to je jedno aky bol teraz ma trapi ako a preco sa zmenil vsedci mi tvrdia ze mu preskocilo aj jeho rodina.A stale rozmyslam ci to moze byt tym ak babetko nechcel lebo mi tak pripadal.

lini
16. nov 2008

majacska nehnevam sa vies pred par mesiacmi som myslela ze mam najuzasnejsieho muza na svete pretoze naozaj taky bol.

jabber
16. nov 2008

lini - no mně akorát zůstává stát rozum nad tím, že tě takhle prudí s milenkou (ať už jí má nebo nemá), když jsi těhotná - jak píšeš, že chce abys vybouchla - to fakt nedokážu pochopit, podle mě je to o důvod víc zatloukat a zatloukat 😕 😅

certica
16. nov 2008

lini, s tvojou mamou (otcom) mi to je luto. a mna osobne nenapadlo, ze by si si ty vymyslala.
tvoj muz si to tu nemoze nahodou precitat, dopatrat k tejto stranke a teme?
a este jedna uplne nepodstatna vec, len zo zaujimavosti - v akom znameni je tvoj muz narodeny?

majacska
16. nov 2008

ked bol tak máš šancu vrátit to, no musíš nájsť prícinu tej zmeny.....

jabber
16. nov 2008

lini - on druhé dítě nechtěl? 😕

kveta
16. nov 2008

Ja Lini verím. Keď moju kamarátku podvádzal manžel, volal jej dokonca z postele milenky a informoval ju, že sa práve milovali a že on milenku nadovšetko miluje. A kamarátka bola sama doma na materskej a bez koruny, lebo všetky peniaze, aj rodinné úspory išli na 18-ročnú milenku, jej parfémy, oblečenie, večere v reštauráciach a drahé mobily. Takže to, čo robí Linin manžel, je ešte slabý odvar oproti tomu, čo som videla u mojej kamarátky v priamom prenose...

A tá moja kamarátka má teraz s manželom druhé medové týždne... 😲

katkaajurko
16. nov 2008

lini - ale ked babenko nechcel...no mal na to mysliet predtym 😔 a to ta myslis za to teraz tresta? Neboji sa on buducnosti?? ako sa o vas postara? nie je jednoduchsie zdupkat? alebo presunut myslienky inam...k nej?

jej dcera je aka stara? pytam sa preto - ako davno mali oni doma tu svoju krizu...?

kveta
16. nov 2008

Jej dcéra má 9 rokov.

jabber
16. nov 2008

kveta - to je teda hustý 😕 Ale to vypadá prostě na nějaký manifest, nebo jak to nazvat - přece kdyby mu na manželce už nezáleželo, tak jí tohle nebude dělat 😕 😅