Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

zabka78
19. nov 2008

to by som si poistila asi tak, ze by som prepichla pneumatiky 😀 😀

kveta
19. nov 2008

A nestačilo by Ti preparkovať jeho auto niekam za roh? Veď nebudeš vláčiť dieťa pešo, nie?

zabka78
19. nov 2008

No iba v tom prapade, ze by mi to auto ostalo.
Ked tak nad tou milenkou uvazujem, tak je to nebezpecny protivnik z toho dovodu, ze je vypocitava a hlavne zalubena. Najhorsie na tom je ze ma take vlastnosti, ktore uprednostnuje linin manzel a ten je nou posadnuty. V totmo pripade je dolezite aby sa mu otvorili oci a zacal vidiet aj tie zle. Zaujimalo by ma ako si rozumeju v posteli.

slunicko552
19. nov 2008

Teda holky vy jste to rozjely 😀 .Tak teď to asi záleží na ní (milence)jestli se rozvede nebo zůstane u manžela.Je ale teda pěkně vypočítavá.

halienka
19. nov 2008

No, jediné čo mi nesedí na tej teórii že sa milenka chce pomstiť manželovi za to, že ju kedysi on podviedol, alebo že chce aby na ňu začal žiarliť, je, že to začala robiť až po 9 rokoch. Pokial vieme tak ju muž podviedol keď čakala to dievčatko a ono má teraz už 9 rokov. Prečo by s pomstievaním prišla až teraz? Podľa mňa v tomto prípade k Lininmu mužovi ozaj niečo cíti, akurát že si to asi tiež ospravedlňuje tým, že jej to tiež muž kedysi vyviedol. No teraz keď už prišlo do tuhého, že by sa mala rozvádzať, tak asi stiahla chvost, lebo to už prestáva byť hra bez následkov. A predsa len asi nemá žalúdok na to aby rozbila životy tolkým ľuďom. Ak to urobila kôli tomu že chce druhé dieťa, tak vtedy by to bola riadna bezcitná manipulácia... Čo myslíte?

slunicko552
19. nov 2008

Tak to mi taky připadá divné,že až po 9letech.Myslím,že jsi to napsala přesně.

agnesska
19. nov 2008

halienka-ale ono to zas tak strašně dlouho není,těch 9 let-vem si,že jí opustil,když byla těhu,po roce se k ní vrátil-museli si toho asi spoustu mezi sebou ujasnit,pak si tedy dejme tomu užívali spokojenou rodinku a třeba(čistě spekuluju)když bylo malé 3-4 roky,začala milenka toužit po dalším děcku a ejhle-on nechtěl-tak nějakou dobu třeba čekala,jestli ustoupí a po nějaké době asi pochopila,že neustoupí tak vymyslela,takovejhle plán...
je pravda,že už to trochu zavání sci-fi,ale na druhou stranu,proč ne?

zabka78
19. nov 2008

agnesska - presne takto to vidim aj ja. prvych par rokov videla iba manzela a mozno ho mala aj dost rada. vo vacsine pripadov je to tak, ze si nevazis ked mas po com tuzis a uvedomis si to az ked to stratis. vlastne ten odchod manzela a laska k inej zene utuzovali u pani X /budem ju tak volat/ lasku k manzelovi. tato laska mohla trvat nejaky cas a zotrvavala aj vdaka neistote vo vztahu. neistotu vo viere v manzela u pani X znasobovalo neochota mat potomka. tym padom tam bol staly zaujem o neho a vecne usilovanie sa o udrzanie vztahu. ked jedieta male clovek mu venuje vacsinu casu, nie je cas na vyhladavanie novych znamosti. dalsi dovod preco to zacalo az po 9 rokoch je aj ten, ze pani X nieje moc pritazliva a teda nemala velku pravdepodobnost zacat si nejaky vztah. ten prisiel az v praci, ked linin manzel spoznal blizsie pani X, ktorej bezbrannost ho priam pritahuje a laka. da sa to aj takto vysvetlit.
lini keby som bola na tvojom mieste, tak by som si zistila co najviac o pani X a jej manzelskom zivote. najlepsie by bolo sa s nou skamaratit 😀 , ale to asi nie je mozne.

kitty68
19. nov 2008

no me by zas prislo blbe kdyby mu zahla hned rok na to, takhle to vsecko nechala doma pekne vychladnout, vsecko si v klidu promyslela a pak cekala na vhodneho typka - coz je linin manzel, vsak tak dlouho v te praci neni, takze hadam ze si spolu zacli hned kratce potom co nastoupila 😖

halienka
19. nov 2008

No ja som to myslela ako dve alternatívy: 1. z pomsty alebo aby jej muž žiarlil 2. kôli túžbe po druhom dieťati. Tá prvá mi príde nepravdepodobná, tá druhá je omnoho pravdepodobnejšia (tak ako to napísala Agnesska), no v tom prípade mi milenka vyznieva ako riadna manipulátorka, ktorá nehľadí ani na to, že na to zmanipulovala ženatého muža s jedným dieťaťom a druhým na ceste - že by bola až taká nerozumná (pardon za výraz) mrcha? Lebo výsledok - že jej automaticky jej muž rýchlo urobí druhé dieťa - je dosť neistý. Keby bol nejaký prudkejší ten jej muž, tak tým riskuje kedečo iné. No uvidíme, čo sa ukáže ako pravda 🙂

zabka78
19. nov 2008

ja si myslim, ze je to manipulatorka, bezohladna a ze je to cielene. preco sa ten jej muz este nerozhybal a nevyjasnil si to s lininym manzelom? mozno fakt pisala tie sms ona. mozno jej muzovi az tak na ich vztahu nezalezi, ked vie iba odpisovat sms. kedy sa stretavaju? aku vyhovorku pouzije, ked su spolu pred manzelom? neverim tomu, ze su spolu iba v praci...

certica
19. nov 2008

ste ma pobavili na tych pomarancoch 😀

a mna zase napadlo, (a to mam overene, okukane a potvrdene z okolia aj osobne), ze naozaj plati po 7. rokoch partnerska kriza alebo prinajmensom akasi stagnacia.... co by aj v pripade tej milenky a jej manzelstva mohlo sediet, ak to pocitame az od toho ich noveho zaciatku, ked mala ich dcera rok.
to len tak na okraj...

zabka78
19. nov 2008

to je pravda certica, poznam minimalne 2 vztahy, ktorym sa rozpadol vztah po 7 rokoch.
ta zena musi byt do neho zalubena a ten ich vztah sceluje aj spolocna praca. bude sa im tazko rozchadzat. lini a nemoze tvoj manzel zmenit pracu?

kitty68
19. nov 2008

ony ty krizove roky maji byt prvni a sedmy.

no s tou praci uz js to tu psala, to me zajima jak to tam dopadne, jeden z nich bude muset jit 😔

nobody
19. nov 2008

no tak názor nemám, dal jsem 4 strany (nebo tak nějak) .. a ještě zatím nevím...je to trošku zapletený ... a na víc stran.. do měsíce to snad okomentuju, pokud vám to teda něco dá ... ale zatím to musím louskat tak, aby mě nebolela hlava 😀

halienka
19. nov 2008

Nobody 😀 😀 šak čítaj len príspevky od Lini, aspoň nebudeš ovplyvnený tými našimi špekuláciami 😉 a nieže za mesiac povieš: tak prečítal som všetko a fakt neviem 😝 😀

certica
19. nov 2008

nobody, aj tak klobuk dole (alebo aj cokolvek ine 😀 ), ze to vobec ides citat. a ta hlava az o tyzden, nie? 😀

agnesska
19. nov 2008

certica-hehehe 😀

certica
19. nov 2008

dufam, ze to nevyznelo blbo, to ciste na odlahcenie... lini prepac. inak ja som v istom zmysle ochotna tymto "veciam" verit

katkaajurko
19. nov 2008

lini - kedy je tvoj muz s milenkou (okrem prace)?

nobody
19. nov 2008

certica --- klobuk stačí 😀
halienka --- jj, čtu akorát od Lini - teda zatím jen pár ..
no až si budu něco myslet, tak dám echo..ať to tu nezapráskávám blbostma 😉

halienka
19. nov 2008

Certi, ktorým veciam?

certica
19. nov 2008

ozaj, este som teda nepostrehla, ako dlho su vlastne kolegovia? aj ked to nie je nijak extra podstatne, skor pre zaujimavost ci sa zblizili az po case alebo to zacalo nejak natupom jedneho z nich na nove pracovisko

certica
19. nov 2008

hali, tej vestkyni 😅

agnesska
19. nov 2008

certi-myslim,že je u nich v práci ona celkem nová a začali si až poté,co tam on oznámil,že čekají druhé mimčo 😝

agnesska
19. nov 2008

lini-toby mě taky zajímalo-on s ní tráví třeba i večery?(mno asi jo,že?)

halienka
19. nov 2008

No ja som bola u veštkyni len raz, mala som 17 rokov vtedy, a veštila z kariet. Zatial sa všetko splnilo, aj ohladom MM aj ohladom toho že nebudem môcť otehu a že si velmi dlho počkám na dieťa, ale že príde a bude to chlapec 😀 tak na toto ešte čakám a ak aj to výnde, tak už všetko. Si ale myslím, že sú aj medzi vešticami šarlatánky, záleží asi na akú natrafíš.

certica
19. nov 2008

tak to je jasne halienka, sarlatani sa najdu vsade, ale urcite nieco take existuje a funguje

halienka
19. nov 2008

Ta ja tomu verím, bo to dieťa chcem 😀 tak mi nič iné nezostáva 😀 no ale už nejdem odbočovať od témy 😉

certica
19. nov 2008

ak je v tej praci nova, tak dost mozne, ze celkovo hladala nejaku zmenu v zivote, pocinajuc pracou, konciac....
a mozno len nahoda, ci vhodna prilezitost? (novy kolega/ linin muz)