Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kveta
19. nov 2008

Kto vie prečo menila prácu... Alebo nemohla pred tým nájsť prácu?

vojtecka
19. nov 2008

☹ Pekny vecer, zasla som na tuto temu, lebo neviem ci mi sibe alebo si namyslam ze ma moj drahy milenku. K veci : sme svoji 5 rokov mame syna 4roky, a dceru 4 mesiace. Drahy pracuje v zahranici, je 6 tyzdnov v robote a 2 doma. Teraz odisiel a za cele 2 tyzdne sa ma ani nedotkol, predtym ked bol doma tiez nie a ked to spocitam aj pred porodom asi tristvrte roka nic. Ked som sa ho pytala co sa deje, tak povedal ze nebola prilezitost, niekedy ma nahanal vzdy a vsade. Co vy na to??? Sibe mi???!!!!

kveta
19. nov 2008

Dieťa spáva s Vami v spálni?

vojtecka
19. nov 2008

Dieta nie je problem spi mi celu noc, ale ani mimo spalne nic, proste nic

pd900bo
19. nov 2008

vojtecka nechcem ta starsit ale podla mna je to problem.. a nesibe tebe..

vojtecka
19. nov 2008

Tak to si ma potesila, a co dalej ? Neprisla som zatial na nic, co by okrem ziadneho sexu nsvedcovalo ze niekoho ma.

kitty68
19. nov 2008

vojtecka a neni jen unaveny nebo nema nejake problemy v praci, jak se u mm deje neco v praci tak nema moc naladu

kveta
19. nov 2008

Zdravotné problémy alebo väčšia vyčerpanosť manžela?

vojtecka
19. nov 2008

Ani nie, robotu ma fajn, bavi ho to a 2 tyzdne bol doma, boli sme aj na oslave, vies uvolneni, podnapity a nic, tam sa tvril akoze je uplne vsetko ok, krutil sa okolo mna, tancovali sme, prideme domov a nic. Skusala som ja ved viem co nanho plati a nic, len povedal za teraz nie.

vojtecka
19. nov 2008

Ani zdravotne problemy nema, nic o com by som vedela, komunikacia inak je uplne v pohode, aj pred chvilou mi volal ako mu chybame, ale sex nic

kitty68
19. nov 2008

no a jak si zkousela co to s nim delalo? jako myslim s pindikem 😅 jestli fakt neni jen utahany a nema strach ze to nepujde

kitty68
19. nov 2008

vojti a byl u porodu? nemela jsi nejake komplikace v tehotenstvi?

ti chlapi nekdy ztrati chut jak vidi zenskou rodit 😖

vojtecka
19. nov 2008

Nebol ani pri porode, ja som bola v pohode aj v tehotenstve, vytesuje sa aku mame krasnu dceru, spi celu noc a tak. Ako je mi to trapne, ale fakt sa mu postavil, ale nechcel. Preto ma to tak trapi... ☹

kitty68
19. nov 2008

no tak to teda babo rad

a tys nejake problemy po porodu nemela? neni mozne ze by mel nejake problemy on? takze jste naposledy kdyz jsi byla tehotna? je to debilni ze se tak ptam ale fakt mi to vrta hlavou

vojtecka
19. nov 2008

Tak je to asi tak ze fakt posledny krat ked som bola asi v 6 mesiaci. Nemala som problemy, vedel aj som mu hovorila ze som ok, ze uz mozme, je mi to trpne ze to tu rozoberam, no pripada mi to akoby sa setril ked pojde do roboty

kitty68
19. nov 2008

no a predtim jste spolu spali normalne nebo jste nemohli, jak pises ze uz mohl 😕

vojtecka
19. nov 2008

Vzdy bolo vsetko ok, myslela som tym ze po sestonedeli, ze uz mozme. Snazim sa aj chudnut, ci v tom nie je problem, ale myslim si ze nevyzeram az tak zle, mam len 7 kil naviac, co nie je az tak hrozne. No tak babo rad 😉

jabber
19. nov 2008

zabka - já bych práci neměnila, takhle si začnou dřív lézt krkem 😝 😀

nobody - jsi opět nezklamal 😀 - až si budu něco myslet, tak dám echo 😀 😀 😀 - se tady řežu 😀

jabber
19. nov 2008

vojtecka - a když byl chlapeček takhle malý jako je teď holčička, tak se nic podobného nedělo? 😅

vojtecka
19. nov 2008

Vobec nic, doteraz to bolo vsetko ok. Uz som vycerpala vsetky moznosti ostala mi jedina ze niekoho ma, a ja som z toho v prdeli

jabber
19. nov 2008

kitty - no ale přece když nevidí ženu 6 týdnů, tak jakápak vyčerpanost 😅 , kromě toho si během těch dvou týdnů co je doma odpočine, ne?

jabber
19. nov 2008

vojtecka - no skoro to tak vypadá 😒 já bych si to na tvém místě myslela taky 🙄 no tak se ho zeptej přímo a uvidíš jak zareaguje 😅

vojtecka
19. nov 2008

Hovoris mi z duse, oddychnuty bol az az, venoval sa synovi, robil okolo domu... co by si robila ty?

jabber
19. nov 2008

já bych se ho zeptala přímo a pečlivě bych ho u toho studovala, abych poznala jestli mluví pravdu 😔

jabber
19. nov 2008

otázka je, co pak s tím až z něj něco vypadne 😅

vojtecka
19. nov 2008

No tak toho sa aj trocha bojim co by z neho vyslo, aj ked ako ho poznam nejako by sa z takej debaty vykrutil. A ked z neho nieco vypadne asi ho zabijem 😕

jabber
19. nov 2008

vojtecka - já bych pravdu vědět chtěla, protože mě by neskutečně užíralo co v tom vězí 😅 Ale pokud na pravdu nejsi připravená, tak se asi radši neptej, no, fakt nevím co ti poradit 😅

vojtecka
19. nov 2008

Urcite s tym nieco robit musim, aspon koli sebe, takze debata bude. Skusim dat vediet ako som na tom. Vdaka za podporu 😉 😉 😉

jabber
19. nov 2008

moc držím palce 😉

kitty68
19. nov 2008

nemyslim fyzicka vycerpanost, ale kdyz maji nejaky psychicky problem tak se jim vetsinou pipik nepostavi, coz ale asi neni tady ten pripad