Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

slnieckova
20. nov 2008

nepozerali ste vcera sukromne pasce? Tam to bolo o rodine, milenke.... obdivovala som tu zenu, ako to "prijala" (mozno len navonok, co jej aj ostavalo, ked on bol taka flegma), strasne sa snazila, nerobila sceny, chcela komunikovat a aj tak ich opustil pre tu fuchtlu.... 🙄

katkaajurko
20. nov 2008

slnieckoa ale mne sa zdalo - ze sa tvorcovia snazili na konani tej zeny ukazat kde prave robila chybu...starala sa o neho ako o dieta..."rovnala mu oblecenie",poucovala ho ako zena svoje dieta a nie ako svojho muza..naproti tomu vztah s milenkou bol cisto o vztahu - zena a muz...je mi jasne - ze ho to tam tahalo viacej... zabila ma na tej zene totiz veta ked mu povedala ze nikdy sa on sam nevedel rozhodovat..ze vsetky "spravne " rozhodnutia za neho robila ona - tak nech to aj teraz necha radsej na nu - lebo co si rozhodol sam-nikdy nebolo dobre" ..alebo nieco v takomto zmysle... bolo tam naznacene - ze takyto "nevyvazeny manzelsky vztah nedrzi" jednoducho..aspon ja som z toho mala ten pocit.... mozno ono nakoniec urobit sceny,ukazat aj svoju slabost a city nemusi byt na skodu...vsetko zavisi asi od okolnosti....
sa mi tu mudruje,ked som to nastastie (klop,klop,klop) nezazila na vlastnej kozi... 😅

slnieckova
20. nov 2008

katkaajurko ja by som robila sceny 😀 Podla mna ak zena reaguje tak ako reagovala ta.... no mozno to chlapa prekvapi, lebo caka sceny,ale zaroven by mohol mat pocit, ze jej to akosi "nevadi"....

lucenek
20. nov 2008

Květo, jestli tady stále přispíváš, tak mě neočerňuja napiš Ip si to můžem vyříkat pokud máš problém vážená paní dokonalá 😠 😠 😠

slnieckova
20. nov 2008

😕 😕

lucenek
20. nov 2008

Jinak já s tím bojovala hodně sama v sobě že beru tátu od rodiny, i když neúplné, asi ten fak, že vedle sebe jen žili již delší dobu než jsem přišla já tě neuklidní, že, tak prosímtě nemoralizuj a hleď si svého 😠

lucenek
20. nov 2008

sl strana 9 😠 až ted sem si všimla 😅

lucenek
20. nov 2008

..je to dávno...tak pokračujte dál.... 😉

lini
20. nov 2008

takze baby uvidime ako veci dopadnu ale vcera jej muz cakal ze co teda rozvod alebo manzelstvo ona chuda nevedela co urobit volala z muzom bol pri mne a povedal jej urob co si myslis co je dobre pre teba a tvoju malu neber ohlad ci budeme my spolu alebo nie.A ona ja to nezvladnem takze sa vecer rozhodla pre rozvod.No ked pochopil od vestkine ze je to u nich len o sexe a ze spolu nebudu ale ze jej mal pomoct od niecoho mozno pomohol.A teraz ona bude cakat pomoc od mojho muza som si ista ze to tak bude chciet a je to namne co urobim lebo ona mu jasne povedala ze to sama nezvladne.Mne povedal neboj vsetko sa vykristalizuje ale ja uz som vcera zakrocila povedala svoje a mozno pochopil mozno nie ale povedal keby som vas nemal rad uz som tu neni.neviem Verim vestkini ale je tu uz ta prekazka co povedala ze nebude to lahke ani hned ale budeme spolu stastny a zacneme novy zivot.Verim ale naozaj cas ukaze ci to vydrzim.

lucenek
20. nov 2008

lini držím ti palečky 😉

lini
20. nov 2008

dakujem moc 😉

emilyz
20. nov 2008

lini jednoznacne navrhujem, aby si sa s nou osobne stretla! Alebo sa stretnite vsetci - aj s jej muzom! Mozno to pomoze situacii. mozno ta zena, ked ta osobne uvidi, pochopi urcite veci. Bojuj!

katkaajurko
20. nov 2008

lini,nebojis sa,ze zostanes s detmi sama?

ak sa totiz ona rozvedie - tak bude chciet mat tvojho muza na 100% podla mna..a bude bojovat o neho este tvrdsie. 😒

libka1
20. nov 2008

Ja som cosi podobne zazila. Nastastie sa to vyriesilo velmi lahko, ale je mi jasne ze keby som bola velmi zamilovana mohlo to byt vselijake...
Stretla som jedneho debka, ktory mal frajerku (nebol zenaty), ale mne to zabudol povedat. Dokonca aj ked som sa ho na to konkretne spytala povedal ze ma lasku - svojho psa 😔 Zistila som to asi po 2 mesiacoch, ze ma aj inu, a on nato ze sa nevie rozhodnut, tak som mu povedala ze bude musiet. Rozhodol sa pre nu, ale napriek tomu este pisal a volal - neuspesne... Kto by mal o takeho paka zaujem. Chcem tym len povedat ze niekto proste skusa a ked ma sancu tak ju vyuzije... A este cele tie 2 mesiace stale skuvinal ze mal 6rocny vztah a jeho priatelke ho podviedla, tak neviem ci sa chcel mstit alebo co... Aj som vtedy rozmyslala ze poviem jeho sucasnej priatelke co je to za kvitko, ale potom som sa na to vykaslala... netusim ako dopadli, ale dobre asi nie... myslim ze to mal v sebe, proste potreboval si cosi dokazovat... aj takyto sme 😒

lini
20. nov 2008

Katka ja viem bojim sa a to mi povedala aj vestkina ze sa velmi bojim ale povedala nemam coho nase dietatko nam otvori novu cetu do zivota a zacneme odznovu verim v to ,modlim sa za nas a to ma drzi nad vodou.Myslim ze to muz pochopil ale citi ze jej potrebuje pomoct a ak zostanem sama je to osud ak to takto chcel nas rozdelit nepomozem si ale ja si to nemyslim.Ja sem napisem vsetko aj ak to nedopadne dobre chcem to dokoncit a budem bojovat.
Keby mi ta vestkina povedala ze mam sa stretnut z jej muzom urobim to ale som sa jej neopytala a ma to stve lebo mam taky pocit ze to musim urobit.mam jeho cislo ale neak sa bojim ze to mozem pokazi este viac.

halienka
20. nov 2008

Lini, fúú, to neni dobre že sa ona rozhodla pre rozvod 😖 Myslím, že bude ťahať tvojho muža k sebe, a jemu jej bude ľúto a to bude velmi ťažko potom mu brániť, lebo ešte budeš vyznievať ty ako tá zlá. Som za to čo navrhla Emily, možno by pomohlo keby si sa s ňou skontaktovala. Nie s jej mužom ale priamo s ňou. Ona tvrdí, že to sama s jedným dieťaťom nezvládne, ale čo ak ty ostaneš sama s dvoma deťmi a na materskej? No moc držím palčeky aby to dopadlo pre teba dobre. 🙂

lini
20. nov 2008

Noozaj to chapem a to som mu aj povedala on odpovedal.Nie ona sa rozhodla lebo trpi a ja jej nepomozem v tom ci to zvladne chcem aby si zariadila zivot sama.On proste chape ze spolu nebudu i ked by od nas odisiel.Ale viem jedno ak odide ja uz bojovat nechcem.Som sa rozhodla a myslim ze ho toto postavi pred nas dve a zacne rozmyslat co doteraz nerobil uvidime.

libka1
20. nov 2008

Lini 😕 až teraz som to tu cele docitala, vela sil... 😅 Trochu ma zaraza to s tou vesticou, az tak by som sa tym neriadila... 😕

halienka
20. nov 2008

Lini, bodaj by tak bolo, možno jej nešlo o druhé dieťa, ako sme tu my včera špekulovali, možno jej išlo o rozvod. Možno je vo svojom manželstve zúfalá a nevedela ako z neho von. A toto bola možno pre ňu cesta. Ktovie. No ja hlavne dúfam, že tvoj muž sa k tomu postaví rozumne. Veľmi ti prajem aby si bola šťastná, po tom všetkom čo dokážeš zvládať aj v tehotenstve si to zaslúžiš dvojnásobne 🙂

luciaakubko
20. nov 2008

jedno je iste, vzdy sa vsetko kazdemu vrati.

emilyz
20. nov 2008

lini ja by som sa vobec nebala ani stretnutia s jej muzom, ani s nou. Neriad sa tym, co Ti povedala vestica, ale sedliackym rozumom a musis si uvedomit, ze treba urobit pre zachranu vsetko. A ja si myslim, ze by to stretko pomohlo. Hlavne vela odvahy!

slunicko552
20. nov 2008

Tak já bych z toho měla docela strach,hlavně se pořádně rozmysli co jí řekneš,když se s ní setkáš.A hlavně buď připravená na všechno.Pokud jí nevadí,že je s chlapem,který čeká se svou ženou dítě,může být pěkně nechutná,aby Ti to ještě neublížilo.Samozřejmě Tě nechcu odrazovat,ale měla by sis to uvědomit.Přeju moc štěstí.

kveta
20. nov 2008

Lucenku, čo keby si prestala len držať palečky Lini, ale prispela aj radou. Ty si tu jediná, ktorá z druhej strany vie, ako sa muž v takejto situácii správa a čo zvažuje, takže môžeš poradiť, čo by asi tak mohlo Lini pomôcť nenechať si odlákať otca svojich detí.

Ak si videla, že vzťah s dieťaťom bol tvorený párom, kde to až tak nefunguje, čo si urobila? Ja vždy ponúkam niekoľko rád ako sa vzťah dá zachrániť. Čo si ponúkla tým ľuďom Ty?

Ja osobne odsudzovanie ľudí, ktorí rozbíjajú zvonka vzťahy s deťmi nevolám moralizovanie. Je to môj názor, za ktorým si stojím. Vieš, ja som ešte stará škola a etika vo vzťahu je pre mňa veľmi dôležitá. Je mi ľúto, že to nechápeš.

sisstin
20. nov 2008

kveta: neumim si představit, že bych dále setrvávala ve vztahu jen kvůli dítěti..to je o ničem, to dítě tím trpí též, když se dva lidi hádaj, nekomunikují spolu a podobně..takovýhle "sebeobětování" nechápu 😠 a hlavně chlap, kterej nechce...odtáhnutej nebude 😉

sisstin
20. nov 2008

a jako dobrej úlet, kdybych se zamilovala do chlapa..a ještě mu radila, jak má zachránit své manželství..to je drsný ne 😅

kveta
20. nov 2008

Linin muž mal možnosť milenke povedať: Rozveď sa, aj ja sa rozvediem, budeme spolu. Ale on to neurobil! 🙂 On povedal: Rozhodni sa sama bezohľadu na mňa.

Ja si myslím, že to je dobré znamenie. Dostal milenku k dispozícii ako na tácke a aj tak sa za ňou neponáhľal, nevyplňuje rozvodové papiere, ostal u rodiny.

K tomu stretnutiu: ja by som sa s milenkou tohto typu nestretávala. Opäť spomeniem moju kamarátku, ktorá bola v podobnej situácii ako Lini. Stretla sa s milenkou a manžel ju ešte v ten deň opustil. Dôvod: milenka si vymyslela aká bola na ňu manželka zlá a ako ona chúďatko trpí. Tak ju manžel šiel ofukovať a opustil manželku. Táto milenka Lininho manžela si zjavne niektoré veci vymýšľa a snaží sa vzbudzovať ochranárske inštinkty. Takže by som sa bála, aby to stretnutie nevyužila na takúto nejakú "hru".

Lini, moja rada je: vydrž s pevnými nervami. Teraz sa láme chlieb, tak nepoľav v robení tepla domáceho krbu. Teraz na manžela netlač a nehádaj sa s ním. Lebo naozaj až teraz začne byť na neho milenka hnusná a bude mu robiť výčitky. A to je moment, keď mu bude lepšie s Tebou než s milenkou. Tak vydrž, Lini.

agnesska
20. nov 2008

sisstin-tahle diskuze je o něčem trošku jinym-zkus jí projít trochu zpátky-kveta se na ní, na rozdíl od lucenka ,podílela radami...
navíc je to pak o morálních zásadách,jestli jít do vztahu se zadaným chlapem se závazky nebo dát ruce pryč...

kveta
20. nov 2008

Sisstin, ja nepíšem o sebaobetovaní, ja píšem o radách na zlepšenie vzťahu - to je obrovský rozdiel.
V podstate každý partnerský vzťah, kde nie je psychiatrická diagnóza /najmä závislosť/ alebo psychopatia alebo lenivosť alebo kalamitný vzťah /ako "talianske manželstvo"/ alebo rozvinuté týranie sa dá pri spolupráci oboch partnerov zachrániť - to je opäť z Plzáka.

Znie to možno masochisticky, ale radšej by som poradila ako zachrániť vzťah, než by som odviedla otca od dieťaťa. Pre mňa je etika naozaj veľmi dôležitá. Ale v dnešnej dobe sa to už zrejme nenosí, uznávam.

sisstin
20. nov 2008

agnesska: já to pročítala občas, já prostě nikdy nemůžu říct ..že bych do toho šla, nebo nešla..prostě láska zavelí, rozum je v prdeli 😅 a nějaká morálka jde stranou 😅 a hlavně, jak můžu někoho soudit, když nevím, jak to je...co ho k nevěře vedlo a podobně 😲

a mít vztah čistě kvůli dětem je pro mě prostě hovadina největší 🤐

lucenek
20. nov 2008

kveta souhlas se sis...pokud chlap stojí mezi dvěma ženskýma a nechce být odtýhut tak odtáhnut nebude, to je jasný jak facka.Tobě tady vypisovat nebudu jak tšěžké to bylo stejně bys to nepochopila a nenazýváš to moralizováním?Tak co to teda je? tady bych ten grcající smajlík dala tobě milá zlatá.Ä nepoučuj o situacích ve které jsi evidentě nebyla