Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

lucenek
20. nov 2008

sis no to ani omylem.....ani ji neznám jen co švagrová o ní říkala jaká byla a tak tak je co říct, vlastně jsem hanyho zachránila 😀

czechzuzana
20. nov 2008

siss: Mas pravdu. Je to blbost co tu pisem. Meli by sme zrusit svatby a zit v tlupach. Tim by se vlastne vsechny problemy vyresily 😀

slnieckova
20. nov 2008

czechzuzana tak to si teraz zaklincovala 😀 😀

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: no já se např. vdávat nechci 😎 ani nebudu 😝 a všem přeji pohodové vztahy bez nevěry..a hlavně tu víru v to, já jsem z toho opravdu vyrostla 😎

kalu
20. nov 2008

V případě Lini podle mě vůbec neřešme milenku jejího manžela- to,jestli je taková nebo maková...- to je přece úplně jedno... a ani Lini bych neradila se s ní setkávat,je to o ničem,nic jim do sebe přece není... ten hlavní viník a "nemorální" element v celém problému je přece její manžel - on má malé dítě a těhotnou ženu,ne ta milenka........

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: jinak si říkám, že někdy by to bylo lepší, nemuseli bysme furt řešit různý kraviny a byl by klid 😎

czechzuzana
20. nov 2008

siss: No jo, ja vedela, ze by jsi byla pro 😉

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: ještě, když jsem byla svobodná..a chodila jsem se bavit, tak mě neustále sváděli ženatí chlapi, popř. s těhotnými partnerkama, čerstvě narozenými dětmi a podobně..takže já z toho opravdu vyrostla... 😎

slnieckova
20. nov 2008

kazdopadne lini urcite potesi citat, ze by vam bola ako manzelka vasho milenca ukradnuta, pretoze ju nepoznate 😀 🙄 🙄 🙄

sisstin
20. nov 2008

čímž neříkám, že jsem s nima spala..milenkou jsem byla dva měsíce...nebyli ani manželé...partneři spolu byli měsíce tři..takže mně opravdu svědomí netížilo...a hlavně jsem byla strašně zamilovana..a svobodná 😉

czechzuzana
20. nov 2008

No jo Siss, ja to chapu. Vsude jsi byla, vsechno jsi videla, vsechno jsi zazila, mas to vsehno v cajku a ses cool.

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: nechápu, proč na mě útočíš..já mám prostě zkušenosti takovýhle..a tím u mě ti chlapi klesli..a především jsem ztratila ty iluze, co tu některé mají 😉

slnieckova
20. nov 2008

sisstin ale ved my ta chapeme 🙂 proste s tym nemas problem, nemusis sa tolko obhajovat 😅

katkaajurko
20. nov 2008

sis..ale to si mala mozno "peh"...mozno si proste ten typ - vyzorovo pritazlivy hlavne pre takychto muzov.... lebo ja mam skusenosti - ze takyto chudaci (teda z mojho okolia) co podvazdali, ze vyslovene hladali stale len rozptylenie lleteli stale na zeny typu - stihla vyssia blondinka... a potom mozno takato zena ked ju vela takych otravovalo aj pochybuje o tom,ze su aj verni muzi... podla mna...

czechzuzana
20. nov 2008

Neutocim, vzdavam se.

slnieckova
20. nov 2008

A vobec.... je smutne len kvoli skusenostiam stratit chrbtovu kost... tot moj nazor, koncim, majte sa krasne, nepodvadzajte.... a nehadajte sa tu 😀

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: hele..ted jsi v té pozici, ve které jsem byla přesně já..v diskuzi o adopci homosexuálních párů...prostě jsem některé názory též nemohla pochopit..a jsou pro mě úplně mimo 😉 ale asi je něco k tomu vedlo...nějaké životní zkušenosti, výchova..a nevim co ještě 😉

sisstin
20. nov 2008

katkaajurko: možná tohle je kámen úrazu, já to opravdu vidím v okolí..i od svých kamarádek...takže prostě na 100%věrnost nevěřim..a už nikdy nebudu 😉

slnieckova
20. nov 2008

sisstin lenze to, ze neveris, este neznamena, ze neexistuje, ze? 🙂

sisstin
20. nov 2008

jo..a když jsem byla v pubertě brejlatá, s bedarama a mastnejma vlasama..tak si o mě žádnej chlap neopřel ani kolo..a pak se to zlepšilo..a najednou nápadníků hrstě..takže na to, že na vzhledu vůůůůbec, ale vůůůbec nezáleží...to už taky nežeru 😝

sisstin
20. nov 2008

slnieckova: však já netvrdím, že neexistuje...ale já v to prostě nevěřim 😎

kveta
20. nov 2008

Sisstin, ja to vidím tak, že človek si často nemôže vybrať, čo sa mu v živote prihodí /myslím ublíženie, nie dobrovoľný pohlavný styk 😉 /, ale môže si vybrať ako s tým, čo sa mu stalo, naloží. Môže sa vedome rozhodnúť a Ty si sa rozhodla, že svet je zlý a preto nebudeš brať ohľad na nikoho cudzieho. Dúfam, že časom prídeš na to, že svet nie je až tak zlý a že ak Ty budeš ohľaduplná k iným, tak svet bude o trocha lepší/krajší.

Dúfam, že to Tvoje sklamanie/zranenie sa stalo len nedávno a teda Tvoj hnev na svet a neohľaduplnosť k cudzím je len prechodné obdobie, ktoré prebolí a objaví sa opäť pozitívne naladené jadro a rozhodneš sa byť k ľuďom ohľaduplná.

Nie je umenie byť neohľaduplná. Je umenie byť ohľaduplný aj keď to bolí.

sisstin
20. nov 2008

kveta: z části máš jistě pravdu...ale co jsem psala, jde vyloženě o partnerské vztahy..neplatí v práci a v jiných oblastech 😉 nejsem mrcha, která by např. někoho vyštípala z jeho postu a podobně 😉 ale pokud se to týká lásky a nevěry...tak prostě taková jsem 😉 a jsem v tom i sobecká...nepopírám 😉

sisstin
20. nov 2008

květa: já dřív byla tak empatická, že mě fakt rozbrečela každá kravina...hned jsem se do té osoby vcítila..představila si, jaké to musí být..jak se cítí a podobně..ale tak se prostě nedá žít..aspon v mém případě 😉

kveta
20. nov 2008

Sisstin, no ja som mala tiež také obdobie. Potom som si prestala pichať injekcie s hormónami a tie plače pri reklame ma prešli. 😉

halienka
20. nov 2008

Sisstin, tak to vyzerá, že lavíruješ z extrému do extrému. Najskôr prehnane empatická a teraz zase emotívne bezohľadná 😀 Neboj, do fajrontu to vycentruješ a bude to super 😉 trošku som zasrandovala, ale asi mi za to vynadáš 😀

sisstin
20. nov 2008

halienka: tak zas emotivně bezohledná bych neřekla..mi netvrd, že každej se strašně zajímá o pocity cizích lidí 😕 jooo..kdyby tak nějakej fajront byl 😅

jabber
20. nov 2008

mno, tak abych se vrátila k tématu 😀

lini - taky bych se s ní nescházela, nějak nevím co bych jí jako říkala 😅 A že se rozhodla pro rozvod? Dokud to neudělá tak jsou to jenom slova (a sliby) - může to být pravda, ale taky nemusí 😉

czechzuzana
20. nov 2008

siss: tak sem si to procetla, tu adopcni temu - a ti teda musim rict, ze kdyby sme se potkaly tam, by si mi byla i sympaticka 🙂 Souhlasim tam s tebou se spustou veci...Navic aj ja mam manzela slovaka...No podle toho, co jsi tu dneska popsala, doufam,ze nenastoupis k nemu do prace jako nova kolegyne 😀 No ja vim, neprijdes ty, muze prijit jina....Ale kdyz ja verim, ze odola, no...

Mozna jsi trochu moc zahorkla, takovej obranej mechanismus proste.....

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: hele..já třeba ted věřim, že mi je MP věrnej..fakt jo 😉 ale nemůžu říct, že to tak bude věčně..já jsem to myslela spíš takhle 😉 rozhodně zas nežiju v tom, že mi je stopro nevěrnej 😉