Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

certica
21. nov 2008

lucianka, dobry postreh... tiez mi toto trosku vadi, ze zanett pouziva stale prototyp neupravenej obycajnej frflajucej zenskej 😀 . ono tak byt naozaj nemusi

nobody
21. nov 2008

certica ... souhlas
siss ... jo, tak to by byl průser 😀 .. ale nevím, tam už fakt jde o malinký věci, který by to určovaly ..

sisstin
21. nov 2008

no..tak v tom je zanett trošičku zaujatá, že každá žena po 40, co je vdaná dlouho už je tlustá, hnusná čarodějnice 😝

nobody
21. nov 2008

teda certica ..suhlas .. s tím iritováním nějaký ten příspěvěk zpět 😀

sisstin
21. nov 2008

nobody: páč jako spousta ženských s narozením dítěte prostě přepne kontrolky..a už existuje jen miminko..a chlap je jaksi out... 😕

certica
21. nov 2008

nobody, pochopila som 😀 . nejak to tu rychlo fici a tiez nestiham reagovat tak prudko 😀 😅

jabber
21. nov 2008

No kdyby po mým manželovi vyjela některá způsobem jaký popisuje zanett, tak by si tak akorát pomyslel, že je to nějaká štětka a tím by to zhaslo 😀 😝
Neříkám, že by ho nikdy žádná nesvedla - ale určitě ne tímhle způsobem 😉

lucianka
21. nov 2008

Siss, těžko říct... já se přiznám, že jsem byla stejná 😀 Pořád jsem chtěla vědět, co jsem udělala špatně, jakej měl k tomu důvod apod 🙂
Hlavně - litovala jsem to dítě ☹ Naši jsou rozvedení, manželovo rodiče jsou spolu přes 30 let a mají neskutečně krásný vztah... 🙂 Já bych prostě chtěla pro všechny děti, aby měli doma takovou pohodu, v rodičích oporu, jako má můj manžel 😉
Já to neumím tak napsat... ale vždycky manželovi řeknu: Podívej se na moje rodiče, mojí rodinu... a podívej se na svojí rodinu a svoje rodiče. 🙂 Záleží na Tobě, co chceš pro svoje dítě 🙂

nobody
21. nov 2008

a spousta ženských v těhu je víc nadrženějších
😀

expertka8
21. nov 2008

...nobody...osobna skusenost???? 😅 😀 😀 😀

sisstin
21. nov 2008

lucianka:no..oni stejně žili jen vedle sebe..on byl furt v práci..o kluka se nějak extra nezajímal 😉 naši jsou spolu taky 25let..ale je to spíš kamarádství.... 😕

certica
21. nov 2008

nooo, aj to je dobry postreh, nobody 😀 😎

yvetta
21. nov 2008

no uvidime, ked budem mat mimino, ale mojim vzorom je ocino - s mamkou mal tiez trouble a nenasiel si inu aj ked na milenku nemal ani cas 😀

lucianka
21. nov 2008

Holky, já se přiznám, že si netroufnu napsat, co by si pomyslel můj manžel o ženský, která by ho sváděla... do hlavy mu nevidím a co mi řekne? Řekne mi přece to, co chci slyšet, ne? 😀 taky mu neřeknu, že by mě potěšilo, kdyby po mě někdo vyjel 😀 😀

lucianka
21. nov 2008

Siss, na druhou stranu - proč s tím něco nedělal? Proč se hned uchylovat do jinýho vztahu? Já si myslím, že v každém vztahu to může být po čase stejné... záleží na tom, jak se oba snaží 🙂

halienka
21. nov 2008

ja poznám presne taký prípad, ona velmi pekná atraktívna, aj po dvoch deťoch udržiavaná a príjemná žena, napriek tomu chlap kade môže tade ... a pikoška je, že je to dokonca gynekológ 😀

slnieckova
21. nov 2008

tak ako v Panelaku, ked niektora pozerate... tiez jej neskocil s nadsenim do postele, akurat si o nej mysli, ze je prvotriedna stetka 😀

sisstin
21. nov 2008

luci: on byl děsně nerozhodnej..ale podle mě..do tý doby, než potkal ženskou, která ho zajímala..tak to prostě neřešil 😉

sisstin
21. nov 2008

luci: jestli jsem to dobře pochopila..tak on prostě nikdy nebyl zamilovanej..prostě tu holku tak nějak měl..tak nějak se oženil..a tak nějak měl dítě 😕

lucianka
21. nov 2008

Je fakt, že on to tam říkal... 🙂 Už si to nevybavuju, ale hned na té první pracovní schůzce, jak seděli na tý mezi nebo co to bylo 🙂

jabber
21. nov 2008

lucianka - o tomhle způsobu to můžu říct na 150% 😉 do toho by nešel 😀

certica
21. nov 2008

halienka, ale ved to je prave o tom, ze kazdy je iny a ma aj iny dovod na neveru, resp. dovod vobec nepotrebuje (ak si odmyslime opakovanu tuzbu po dobrodruzstve a pod.)

lucianka
21. nov 2008

Halienka, to je právě to ☹ A znám zase ženský, který nejsou moc atraktivní, chlapa hodně peskujou, doma se o nic nestarají a ten chlapu tu ženskou bezmezně miluje ☹ Jenže já si prostě myslím, že o nikom nemůžeš říct: On by to nikdy neudělal. Příp. Ona by to nikdy neudělala... 😀

lucianka
21. nov 2008

Jabber, a do čeho by teda šel? 😀

sisstin
21. nov 2008

lucianka: a přesně tam říká Issová, že když jí byly tři..tak se jí rozvedli rodiče..a ona si řekla, že tohle její dítě nikdy nezažije 😔

slnieckova
21. nov 2008

lucianka a preco by musel "do niecoho ist"? 😅

lucianka
21. nov 2008

Siss, akorát, že na to musí být dva ☹ Takže já si můžu myslet, říkat, dělat co budu chtít, třeba se na hlavu stavět... když to stejné nebude chtít můj manžel, hold bude rozvod ☹
Nechtěla bych, aby to Lukášek zažil, ale nemůžu říct, že to nikdy nezažije ☹

sisstin
21. nov 2008

luci: a o tom to přesně je 😉

certica
21. nov 2008

ja by som to v podstate uzavrela ( z mojho pohladu) tym, ze je dobre a fajn verit, ale tiez nie je na zahodenie pocitat s moznostou, ze nikto nie sme imunny a stat sa v buducnosti moze (ked aj nie hned a zaraz). pretoze ak ratam aj s takouto alternativou, nie je to potom v reale (ak sa nevera naozaj vo vztahu pritrafi) totalny sok, len nemile prekvapenie, s ktorym sa vsak clovek mozno lahsie dokaze vyrovnat, ako ked predtym iba slepo veril.

lucianka
21. nov 2008

Slnieckova, já neříkám, že by musel do něčeho jít 🙂 Ale prostě přece nikdo nemůže říct o druhém - do toho by nešel, tohle by neudělal. Vždyť mu do hlavy nevidíš! A taky - teď si může myslet i on sám, že by do toho nešel... a za 10 let, v nějaké jakési situaci (opilost, krize, apod.) by zrovna tohle udělal ☹