Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kalu
5. dec 2008

Lini, já jsem tušila,že informace,které se dotanou od tvého muže k tobě jsou už dost zkreslené-ono něco poví její muž jí,něco jiného ona tvému muži a něco jiného pak on tobě.....
Jinak dost mě zarazily ty těhotenské testy 1)neříkal ti tvůj muž ,že už to s ní skončil?
2)znamená to,že s ní tvůj manžel spí bez ochrany a to je od něj maximálně nezodpovědné vůči tobě a tvému děťátku-psala jsi,že jste měli sex i spolu-to neví,že vás takhle může nakazit a o mimčo můžeš díky tomu i přijít?Spoustu pohl.nemocí nelze poznat a pro dospělého jsou celkem neškodné, ale mimi můžou vážně ohrozit!!!(např.chlamídie...)A navíc si on nemůže být jistý,s kým vším spí nebo v blézké minulosti( ještě před ním) spala ona nebo její muž. On ji prostě miluje a na Vás se vůbec neohlíží!!! A tohle bych mu já být tebou ostře vyčetla (i když já osobně bych s takovým chlapem být už prostě nemohla,i kdybych ho milovala)-
Nezmínila jsi,jestli o tom tvůj muž a ona vědí,že jste v kontaktu s jejím manželem- pokud ne,tak bych jim to neříkala...
😀 a P.S.:Zjistila jsi ,že její muž je chytrý a citlivý chlap,líbil se ti a ty jermu-možná byste to mohli dát dohromady a byli byste oba spokojení........rozhodně spokojenější než s tím co oba dva máte doma......

A ještě jedna poznámka,kterou bohužel neovlivníš, doufam,že se jim to mimi nepovede,protože chudáček to dítě .... ☹

emilyz
5. dec 2008

kalu suhlas, aj mne to vychadza, ze lini by mozno bola stastnejsia s tym muzom milenky.... 😒 on by si ju aspon vazil po tom pekle, ktore prezil s tou zenskou. Inac verim, ze take zeny existuju, verim, ze su vztahy, kde netrpia zeny, ale prave muzi, zjavne ona je nevyzreta zenska, ktora si potrebuje nieco dokazat, zacala si dokazovat s tym klamanim o tehotenstve v 17-tich, potom si teraz zacala dokazovat s lininym muzom, ze aka je ona kocka a dokazuje si, ked ponizuje vlastneho muza. Hrozne pre toho muza. Taka zena nema charakter a potrebuje spadnut na uplne dno, aby pochopila, o com je zivot, Len uz mozno potom nenajde pri sebe tych, kt. ju milovali.
Lini drzim Ti palce, nech to dopadne akokolvek.
Tvojho muza inac velmi odsudzujem, lebo kvoli takej pipinke nechat krasnu rodinu .- no je debil, sorry.

dia2006
5. dec 2008

Lini, boze, ledva som cakala, kedy napises. Ja som toto aj tak trocha cakala. Pre tvojho muza by bolo asi dobre
ponaucenie, keby s nou prezil mesiac, ak by to vobec vydrzal. V kazdom pripade som si ista, ze by sa k Tebe
chcel vratit. Naozaj by to bolo pre neho dobre ponaucenie. Ale tento je velmi poprepletany, naozaj je velmi
tazke poradit. Vidis, keby si sa neozvala muzovi, kolko veci by si nevedela. Ale zasa na druhej strane, tiez to bola
loteria, namiesto normalneho skromneho cloveka si sa mohla stretnut s nejakym no proste nebudem sa neslusne
vyjadrovat proste .... naozaj tam mohol byt hocikto.

jasom
5. dec 2008

Ahoj lini, tvoj pribeh sledujem uz dlhsiu dobu a az teraz som sa rozdodla ti povedat svoj nazor na tuto situaciu.
Podla mna si ta tvoj muz absolutne nezasluzi, uz si si dost vytpela a myslim ze je velmi ponizujuce pre teba zostavat s muzom, ktory ta podvaza so zenou ktora ti zrejme nesiaha ani po paty, tak isto ta jeho milenka nie je velmi inteligentna. Ja by som viac tolkeho ponizovania nevydrzala. Viem ze muza milujes, ale na svete je mozno clovek, ktory oceni to co pre rodinu robis a bude ta milovat a vracat ti to co do vztahu davas ty, mozno casom vytriezvies a potom si budes hovorit ako nechapes ze si s takym muzom bola taku dlhu dobu a trpela si mu totok vsetko. Ono clovek dokaze vydrzat vela, ale preco by si mala stale trpiet na svete je milion inych muzov, nestoji zato sa takto trapit.
Milenka tvojho muza musi byt otrasna zena, po tom co o nej povedal jej muz, nie je pre teba ponizujuce vediet ze ta vymenil s takou zenou?
Mne ta jeho milenka pride ako falosna zena, ...neviem do detajlov o nej viac, ale po tom co som si precitala mam taky pocit. Viem si predstavit ako vyzera. .... mne osobne by sa muz zhnusil keby som vedela ze bol s takou zenou.
Ja by som dala muzovi na vyber. Bud ja a rodina alebo nech je s nou. A ak by som zistila ze bol s nou, asi by som ho vyhodila, uz teraz je mi jasne, ze on s nou nevydrzi vela, vrati sa, bol vzyknuty na urcity standard a toto sa mu nebude pacit, zivot s nou, ale moze byt neskoro a podla mna by si ho nemala brat spat.
Drzim ti palce. O to viac by som sa o seba starala aby muz videl co doma ma a o co prichadza....

dia2006
5. dec 2008

Kveta, kde si?? Velmi som zvedava na Tvoj nazor!

erikas
5. dec 2008

ahoj lini,tiež som čakala ako dopadne strtnutie a som teda riadne prekvapená ako môže vymeniť chlap takúto ženu,ktorá je pekná,inteligentná,starostlivá,poriadkumilovná za takúúúú šlompu prehulenú.....stálo by za to vidieť jej domácnosť humusáčka ....ja byť chlap tak si ani bicykel o ňu neoprem 😝

lucxy
5. dec 2008

aj ja drzim palce,,,,no co uz nato povedat,,,je to tazke 🙂 a ta zena je pekna svina,,,ktora urcite este namota dalsich chlapov ktory naletia

dia2006
5. dec 2008

Erika, Lucxy, ahojte 😉 😉 , vidim, ze aj vas zaujimaju podobne veci ako mna.

mallorry
5. dec 2008

ahoj holky, tak ja bych dlouhodobou neveru neodpustila, manzela bych vystehovala a milenku zmlatila jak koňa!!! 😠
a uz vubec bych nemohla byt neci milenkou a doufat roky, ze opusti svou zenu a bude se mnou....kdyz milujes...neni co resit, milenkou bych nemohla byt, bud a nebo! 😉

tutifruti
5. dec 2008

Lini, no mne to príde nejaké divné... možno som paranoidná... ale... nechce milenka tvojho manžela len ďalšie dieťa?... Je tá krásna a zlatá dcéra, ktorá potrebuje zošit, naozaj tatinkova dcéra?... Veď je to aj s tým prvým tehotenstovom celé nejaké zvláštne.... a navyše, ona si robí tehotenské testy, chcú mať spolu dieťa, ona spáva s iným chlapom... mne to príde, nehnevaj sa na mňa, že si našla "inseminátora"..., a bude si "po" /keď tvoj manžel splní účel/ žiť šťastne a spokojne až do smrti...

kitty68
5. dec 2008

no tak to jsou novinky 😨

jabber
5. dec 2008

Tak jsem zase nakoukla, to jsou teda novinky 😕
Zajímalo by mě, jestli linin manžel ví, že ta ženská s ním hodlá otěhotnět, vsadila bych se, že mu intrikánka tvrdí, že má antikoncepci. Pochybuju totiž, že by za takhle nevyřešené situace doma do toho jinak bez ochrany šel 🙄

lini
6. dec 2008

Ahoj

Jej muanzel povedal ze aj tak nevie ci je jeho.A myslim aj ja ze chce dieta lebo mi povedal ze si doma robi testy no neviem ci mu to mam povedat co vsetko o nej viem alebo ci to tajit nech sa on pekne popali ☹

emilyz
6. dec 2008

lini podla mna by sa o tom mala otvorene porozpravat s manzelom. Predide sa tak mnohym nedorozumeniam, ktore by sa uz nemuseli dat vratit spat

womenne
6. dec 2008

lini wow maš odvahu ale aspon si vela veci pochopila a dozvedela sa pravdu,teda neviemprečo snou on ostava stakou pipkou ktora sa nevie sama o seba postarat,a tvoj manžel je sprepačenim I...t 🤐 doma ma zlato a hlada si bahno??? 😕
No neviem ja by som sa potomto rozhodla pre rozvod i ked by to bolo tažke o prežite ale takto sa trapit tiež nieje bohviečo ☹ ked som si čitala ako ste sa bavili mi napadlo že by ste sa ksebe skor vy dvaja hodili ako oni 😅
no držkam ti palce aby si prežila pekne vianoce a konečne to dopadlo v tvoj prospech(inač čital to moj drahy a kruti len hlavou)

kitty68
6. dec 2008

no lini aby se nepopalil tak ze bude platit na decko 😅

jasom
6. dec 2008

lini: ja by som to manzelovi otvorene povedala, ako to vydis a co si o tom myslis

naty
6. dec 2008

No, když nic jinýho, tak mu řekni o tom děcku!! Pokud si ho chceš udržet!! Aby se pak nemusel rozhodovat mezi dvěma těhotnýma...to nevím, jak by dopadlo, podle toho, jak ho popisuješ... 😒

katkaajurko
6. dec 2008

ja nechapem taketo zeny...naco chce decko s muzom -ktory je zenaty, caka druhe dieta..ona je vydata... nemam slov - to chce priviest taketo dieta do takehoto stavu? je absolutne nezodpovedna k sebe a okoliu! otras! bez urazky - ale ta zena je pre mna uuplne vypatlana, nech to znie akokolvek... a to ze podviedla s tehotenstvom svojho vlastneho muza a potom hrala hrdinku - no tato zena pozera asi moc TV na moj vkus... intriguje a takymto podlym sposobom si zariaduje svoj zivot - ak ovsem "zariaduje" je spravne slovo - lebo ona akurat manipuluje s okolim..lenze ak privadza takymto sposobom na svet aj svoje deti -to je v mojich ociach totalne trestuhodne...!

a lini - tvoj muz ...no nemam slov - on akoze spava bez ochrany s milenkou - ked ma doma tehotnu zenu??? ja sa sklanam hlboko pred tvojou trpezlivostou a kludom..musis ho nesmierne milovat - ak toto dokazes odpustit - lebo mne by z neho bolo na vracanie uz davno... toto je strasne nechutne pre mna...je to somar...

tak je mi niekedy luto aky ludia privadzaju na svet deti... lebo niekto niekde povedal - ze aj na soferovanie musis urobit skusky, inak ti nedaju vodicak.... ale takato s prepacenim krava si takto poistuje svoj zivot - a co potom ponukne detom? aku starostlivost, vychovu,vzdelanie!? ked manipulatorstvom ostane tehotna... najhorsie je - ze najvacsie chudata su tie deti...a tonie len jej - ale vsetky zucastnene tohoto nestasneho "trojuholnika" ktore to vsetky bolestne pocitia.... 😠 😠 😠 😒

pd900bo
6. dec 2008

ja uz som to tu niekde pisala mozno do inej temy neviem.. mojej kamoske sa stalo to iste , cakali druhe dieta a dozvedela sa ze muz ma milenku, po par tyzdnoch prisiel ten somar s dalsou novinou .. milenka je tehotna 😅 .. a to uz mala doma dve deti a bez manzela 😖 ..muz zostal so zenou , ma dve dcery rovnakeho veku a plati alimenty.. a vsetci traja ziju s bolestnou spomienkou.. ludska hlupost nema hranic

majcik
6. dec 2008

Joooj, ako vedia niektori ludia ublizit tym, co ich maju radi ... smutne ☹

jabber
6. dec 2008

taky bych manželovi řekla o těch těhotenských testech co si dělá, už jen proto, že si fakt myslím, že to na něj šije a možná by mu to trochu otevřelo oči - třeba by si konečně všiml, že je to intrikánka 😉

zabka78
6. dec 2008

Toto cele mi pripada ako sen. Nechapem, kde sa v tychto ludoch berie tolko trpezlivosti... Nie len Lini to toleruje istym sposobom muzovi, ale aj muz milenky to toleruje jej. Preco sa tam niekto uz vazne nenas...e /pardon/ a neposle niekoho do kelu? Ved to su zlate nervy.

lini
7. dec 2008

Baby ja som si s nm už tolko mailou pisala dokonca mi poslal fotky ako to u nich vyzera poviem vam som to necakala ona je uboha chudera a ja to musim zacat riesitA cim skor lebo ona je naozaj asi chora a potrebuje doktora!!!
On jej moc toleruje jej muz a ona to vyuziva teraz jej povedal ze chce rozvod a cim skor ona zbalila kufre isla k sestre aj s malou a ze uz mu pise ze sa musia porozpravat a ze asi nie rozvod ale vela veci musia zmenit s toho vypliva ze sa boji ze ju necha ma u neho velku financnu istotou to mi povedal.A povedala mu ze ked chce on rozvod ci je to spravodlive ze ona zostane sama(ja som skoro odpadla)ona nevie co chce iba caka ci moj muz odide od nas alebo nie.Ale zatial to u nas nevizera ze odide tak uvidime.
Musim vymysliet ako mu povedatze som sa s jej muzom stretla ukazat mu fotky povedat co mi povedal jej muz a mozna mi ani neuveri tat to bude uz na nom co urobí.

zabka78
7. dec 2008

Lini, preco rozmyslas nad tym ako to povedat manzelovi? Povedz mu pravdu, ze si o tej zene chcela vediet viac, a ze nejakym nahodnym sposobom sa ti podarilo skontaktovat s jej manzelom. Mozes sa s nim dohodnut, ze on ta prvy kontaktoval.
Ozaj Lini a ako sa ti paci jej manzel? 😀 😉
Teraz by si to mohla zahrat do svojho autu pred manzelom. Ked mu budes spominat, ze si v kontakte s milenkinym muzom, tak mu ho vykresli asi tak, ze je to inteligent, vie co chce, tolerantny......................
Tvoj muz zacne po tom mozno aj ziarlit 😀
Drzim prsty.

womenne
7. dec 2008

žabka presne na to som myslela 😀 lini hlavu hore a všetko mupovedz.teda to je chudera ja mojho zdupem ked si vyberie tričko a pokazi mi poukladany rad aj pred chvilou schytal 😎 a že nevari?anoi smalou sa neuči?teda on je musi fakt zbožnovat ked snou ostava,to čo je za matka????? 🙄

zabka78
7. dec 2008

Teraz by som povedala Lini, ze treba tvojmu muzovi nenapadne otvorit oci. Nech si to uz konecne uvedomi. Mozes dokonca muzovi ukazat iba tie maily, co ju budu uplne dokonale vykreslovat...nezabudni na dokazove fotky.
Hlavne si Lini uvedom, ze tato situacia ti urcite pomoze zhnusit milenku v jeho ociach, moze ta zacat znova milovat, ale................
Moze sa mu to znova stat, spoznala si teraz jeho odvratenu tvar...porozmyslaj ci o neho i nadalej stojis, ci ten kopec energie, co si vlozila do riesenia tejto situacie ta predurcuje na zivotnu zmenu.

kveta
7. dec 2008

Prepáčte, neozývam sa, spamätávam sa po menšej operácii. Takže len krátko: Lini, on vie, ako to u nej vyzerá. Podľa mňa sa stretávajú na sex u nej... takže ukazovať fotky nikam nepovedie. Ja by som ešte asi tú komunikáciu s manželom milenky utajila. Nezabudni, že Tvoj manžel bude odmietať Tvoju kritiku milenky a bude ju brániť... Takže nekritizovať, skľudniť vzťahy medzi Vami a trpezlivosť. Idem späť do postele. Pa.

certica
7. dec 2008

ja osobne by som to tiez este nevytahovala, ze si v kontakte s jej muzom...

jasom
7. dec 2008

Ja by som to naopak vytahovala. 😒 Neviem preco by mala lini stat v kute a cakat ci sa k nej manzel vrati alebo nie,ci mu robit doma sluzku, teplny pritulny domov, naco, aby si s milenkou uzil a doma v pohode rozmyslal u ktorej zostane? ak pred nim vytiahne ako vie ze to u nej vyzera, aka je to spindura, a tak, mozno sa i on zacne pred vlastnou manzelkou hambit kam az klesol. ☹ co si nasiel... nemyslim si ze zacne milenku branit, mozno sa nastve ze sa stretava s jej muzom, a co ? On moze spavat s druhou zenou a ona sa nemoze stretat s inym chlapom a porozpravat sa? Rozhodne by som sa otvorene s muzom porozpravala co on ocakava v zivote s nou, ako si predstavuje svoj zivot a aby si zvazil ako dalej chce zit, a lini ci uz s nim alebo bez neho bude to tazke, ale takto stale cakat je ubyjajuce a i tak to vyusti do toho ze si prestanes uplne vazit sama seba resp. aj tak ho prestanes milovat po tychto vsetkych utrapach.tolko moj nazor ako by som to riesila ja. Ale jasne ze je to tazke a inak sa hovori a inak kona, ale treba nabrat odvahu!