Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

dia2006
8. dec 2008

Ahoj Lucxy, pre neho by bolo najlepsim ponaucenim - aj ked prilis krutym v tomto pripade - zivot s milenkou
a este keby aj bola tehotna. Neviem, co je zac ta zena, ani neviem, ci ten jej muz hovoril vo vsetkom pravdu,
ale nemal preco klamat. Je mi ho chudaka luto. A Linin manzel este moze dopadnut zle - zoberte si napr., keby
ta tava naozaj otehotnela. Podla zakona je otcom manzel, ale predstavte si, ze podla DNA by zistili, ze to
bol Linin manzel, platil by. Zivot so zenou, akou je milenka by bolo asi spravne ponaucenie pre mnoho manzelov,
ktore si nevedia svoje zeny dostatocne vazit.
Lini, ja Ta naozaj obdivujem, klobuk dole. Ja by som toto nezvladla, moj by uz bol vystahovany.

kalu
8. dec 2008

Holky,když by milenka otěhotněla, tak by to šeredně odskákali všichni zúčastnění.
Lini+ manžel (pokud by s ní zůstal)- vedle svého malého mimča ještě alimenty a vědomí,že je někde "levoboček"-Lini zmínila,že na tom nejsou zrovna finančně růžově,Linin manžel dokonce nechtěl druhé dítě s Lini kvůli obavám z financí...
milenčin manžel -buď rozvod nebo vychovávat a živit "cizí" dítě
ale zdaleka nejvíc by to odneslo to maličké děťátko....ani nechci domýšlet...

a tohle všechno Linin manžel vědomě riskuje a když už podvádí a vesele o tom své těhotné ženě vypráví, tak se navíc ani nechrání ( i když ví,že má holou řiť a ty děti by prostě neuživil )- to je prostě podle mě opravdovej sobec a hlavně debil (a to jsem použila mírný výraz , aby mi to admin nesmazali)

Lini,ty máš opravdu na víc......

lini
8. dec 2008

Baby keby ste ju videli je to uboha zena a jej muz naozaj nema mne preco klamat a kaslem uz na to nech sa popali co chcel to ma.Mate pravdu aj keby zostala tehotna s jej muzom ona je schopna hodit to na mojho muza prave pre toto by som mala nieco zacat ale ako zacat.
No doma je zatial dobre chova sa dokonca lepsie no neviem ci mu naozaj nedava ona najavo ze uz je koniec.

katkaajurko
8. dec 2008

lini a podla mna prave preto ze je to "uboha zena" prebudza to v nom zodpovednost a akoze ochranarske instinkty... aspon si myslim...a lutuje ju..ale to ze si za svoje problemy moze sama a hnusne manipuluje - to nevidi..to obvykle chlapi nevidia - ked su "zalaskovani"... 😒

emilyz
8. dec 2008

lini podla mna si normalne sadni so svojim muzom a narovinu mu vsetko vysvetli, tu uz nema vyznam nieco zatajovat. Proste nech si chlapec uvedomi

m311293
9. dec 2008

Lini, promiň mi tu otázku, ale zeptám se. Ty ho po tom všem pořád chceš?
Po tom co tě podvedl, lhal ti, vykládal ti podrobnosti o milence, mohl tě nakazit a zkazil ti to nejkrásnější čekání?

Jí vím že někdy je člověk partnerovi nevěrný , nemělo by se to sice stávat ale stane se, ale jestli mu na partnerovi záleží tak si posype hlavu popelem a seká dobrotu. Ale fascinuje mně chování tvého muže, jak se nemůže rozhodnout, jak ti vykládá podrobnosti, co milence koupil, co řešili u právníka. Možná je to tvoje poslední těhu a on to namísto klidu a pohody připravil horké chvilky, kdy řešíš jak se budeš protloukat s dvěma dětma.

Opravdu si dovedeš představit zbytek života po jeho boku?

majacska
10. dec 2008

Lini blizia sa Vianoce, som zvedava na Vas stedry vecer v kruhu rodiny! V ziadnom pripade nedopusti, aby len ani na chvilku niekde od teba odskocil, a telefon nech ma vypnuty, to by som mu nedovolila aby s nou cez sviatky rozpraval,ani len na sekundu, aspon to je moj nazor, a v tomto by som tvrdo isla nanho. A silvester takisto. Nech ju slak trafí 😠
Samozrejme mysli predovsetkym na seba, tehu, druhe dieta...Pekny den a napis co nove 🙂

lini
10. dec 2008

Baby čo nového je koniec 😉
Viem mozno niektore neverite ale zvladla som to co som chcela.Stretla som sa s jej manzelom o vsetkom sme sa porozpravali a cakala som na vhodnu prilezitost a ta prisla vcera ked som videla ze moj muz uz sa dost za tyzden zmenil podla sms uz to dost ochablo a nevedela som co sa deje.tak som mu vcera naznacila ze co sa deje ci chce odist povedal nie nevies co sa deje nechaj to tak a ja som zacala ze viem hlavne co sa deje u nich doma a zacala som ze bola som s nim a viem vela veci ze necakam ze mi uveri ale chcem len aby si zacal overovat par veci som mu povedala a stopol ma ze veim ze chcela odo mna dieta vysadila tabletky a stale ho klamala.Ze 2 tyzdne s nou nebol stale mu pisala ale ze nebol s nou preto ze aka bola hrdinka ze ju muz zmlatil a ona nic preto nerobila klamala ho ze on uz tam nebyva a zistil ze byva ,povedala ze si hlada podnajom a ona za tie 3 tyzdne nerobila nic preto aby bola od neho prec takze to co mi jej muz pisal som mu ukazala vsetko mu sedelo a viete co urobil?
zavolal jej muzovi a stretli sa vcera dlho sa rozpravali zistil ze nie je ona co ju trapi muz ale cele roky trapi ona jeho a ma to strasne s nou tazke.Volal jej a ona sa hrala na super manzelku a za chvilu pisala mojmu muzovi ako ho miluje no a oni teraz planuju ze jej to pekne osladia.maju neaky plan a vie ze po tomto ona uz do prace nepride.
Dnes sme boli na sono bude to dievcatko vsetko je v poriadku.
Viete on sa citi velmi blbo nechcem ho v nicom nahlit viem ze nemoze zrazu sa ku mne spravat ako kedysi.

katkaajurko
10. dec 2008

lini oni sa stretli a nezabili sa 🙂 ?

no tak dufam,ze uz to bude len lepsie..ak ho stale chces - tak ti prajem aby ste to zvladli ...

a na tu klamarku...skoda reci... podla mna ona je typ - ze za chvilu to bude skusat na niekoho dalsieho.... 😒

certica
10. dec 2008

lini, aj ja ti prajem, aby sa to vyriesilo v tvoj (vas) prospech.

lini, inak ma trochu zaraza, resp. by ma zaujimalo, ci praktizovali prerusovanu suloz (o.i.) a milenka dufala, ze snad sa podari otehotniet alebo tvojho muza ukecala na normalny styk se vsim vsudy... lebo v tom druhom pripade by som povedala, ze tvoj muz prisiel vazne o rozum.
aspon mi teda vyplynulo z toho vsetkeho, ze ochranu nepouzivali ziadnu...

agnesska
10. dec 2008

lini,tak to sem za tebe ráda 😉
jenom trošku nechápu-budou to milence sladit a kdo to osladí TM?tomu to projde jen tak a ještě bude mít právo to osladit jí??? 😕 😅

certica
10. dec 2008

agnesska, ja mam tiez pocit, ze linin muz sa postavil do role chudaka, ktoreho oklamala nejaka druha zena, ale to, ze si za to moze sam, kedze je za svoje ciny zodpovedny (predpokladam, ze je svojpravny), na to akosi pozabudol. je super, ze lini pri nom stoji, aj chapem, ze milenkin manzel ma chut jej nieco vracat, ale linin muz...? ze by posramotene ego?

agnesska
10. dec 2008

certica-taky se mi to tak zdá 😖
jinak co se ochrany týče,zdá se mi,že mu asi tvrdila,že bere HA...takže měl víc štěstí než rozumu,že nezůstala těhu...
ale přijde mi to teda vůči lini tak hnusný,že sebe a tím potažmo i jí nechránil...

agnesska
10. dec 2008

i když na druhou stranu,proč by na lini měl brát ohledy zrovna s tím,že jí může něčím nakazit,když na ní nebral ohledy v ostatním...šlo přeci o NĚJ,že ON byl v těch chvílích štastný 😠

pd900bo
10. dec 2008

lini prajem ti nech je uz len lepsie, aj ked trpka spomienka ostane navzdy.. ale nevadi ber to tak ze kazda neprijemna vec ta v zivote posuva dalej 😎

slunicko552
10. dec 2008

Taky souhlasím.Jinak Lini přeju ať to dopadne tak jak cheš Ty 😉

kitty68
10. dec 2008

hadam ze manzel uz je dost vytrestany tim ze zjistil jaky je debil 😅
lini napis pak jak ji teda vytrestali to by me zajimalo 😀

to je fakt lepsi jak esmeralda, jose armando dosel k rozumu 😉

sue
10. dec 2008

...mňa tiež riadne poburuje, že to teraz osladia milenke a Linin manžel z toho vykorčuľuje ako hrdina... de facto je on rovnaký hajzel ako ona... však obaja sú zadaní, s deťmi a klamali všade len pre vlastné užívanie si a nebrali ohľad na nikoho...

mirka414
10. dec 2008

sue pravda..ja by som ho hnala kade lahsie 😠 😠 ...vsetko v zivote odpustim a ver,ze som odpustila hodne,ale inu zenu a neveru nie!!to si moj vypocul uz pred svadbou a podla toho sa riadi.

kitty68
10. dec 2008

mirka jak uz tu m311239 psala, uklouznout muze kazdy, ale jak se to zjisti tak stahnu ocas mezi kolena a ne ze o tom budu vykladat tehotne manzelce 😒

lini
11. dec 2008

Ahojte

Veru roman by som napisala a riadny to by aj telenovelu natocili,vlastne som mu otvorila oci ja ,stala som pri nom iba ja z jeho rodiny,neklamala somm ho ako ona a viete ako sa citi on ""strasne" a naozaj sa este boji ukazat mi ze ma lubi ale chapem to pretoze pred 2 mesiacmi mi hovoril uplny opak a myslim ze tak skoro ani lasku neak neprejavi ,no mozna ju uz neciti ale naozaj sa hra pred jej muzom hrdina lebo mu volal s tym ze manzelka sa s vami stretla viem vela veci ako s nami ona manipuluje a ak by mohol sa stretnut ...atd a jej muz ze a nedostanem?on dokonca prisiel s bratom lebo sa bal 😒 Je mi ho luto je to naozaj uzasny clovek skromny citlivi a teda zatial ju natahuju obaja tak ze on tlaci na nu s rozvodom ona ho oblbuje ze ho miluje a moj muz zatial neutral ale idu jej to osladit nechcela som to sem pisat az ked sa to stane ale nechcela by som byt v jej kozi 😀
ze muz jej povie ze ide s malou k mame nech sa rozhodne pre rozvod alebo ho bude stale klamat (muzovi povedala ze uz zhana podnajom)a svojmu povedala ze chce zachranit rodinu.No on odide malu da k mame pride moj muz pre nu a povie kam idu bud ho pozve ale skor sa bude bat tak a uvidia ci pojdu k nim alebo niekam von oni sa dohodnu cez sms kde budu a manzel jej tam pride ale jej muz chudak chce jej to urobit a vie ze bud ho poprosi o odpustenie alebo rata na 99%ze sa rozvedie on takze je pripraveny na vsetko on nechce zit s takou zenou co ma doma ale myslim si ze ona ho este dokaze namotat aby jej odpustil.No ved to je jeho vec co uz urobi potom.No a teda muz tam pride za nimi a moj jej povie a teraz si vyber!Hm je to hrozne lebo ona je stresak zevraj a ja si myslim ze bud ujde alebo odpadne,a ze jej daju otazky vsetko o tom co klamala oboch aj to ako klamala ze otehotnela a jej muz ju nechal a odisiel za frajerkou,proste oni uz budu vediet co jej povedat a ona musi reagovat tazko sa pravda pocuva a ak je taka hrdinka ako sa chovala a vo vela situaciach moj muz videl ako sa boji vedel ze je to pretvarka.
Co vy na to ako to vymysleli.Neviem si to predstavit ale moj povedat ze ta uz do prace nepride,ze zasluzi si teraz trpiet.No ale stale akosi moj nechape ze je v tom namoceny aj on a asi sa boji ako teraz ja budem reagovat na to aky bol slepi a ja som teraz ta ktora to odhalila.Ak sa nezmeni bude to tazke neviem nechcem mu davat na javo aby mi povedal prepac alebo aby mi padol k noham.Ale urcite cakam na to aj ked mi to tak skoro urcite nepovie on ma naozaj velke ego to mi ta vestkyna povedala tiez a je taky naozaj.
A viete co sedi aj to co mi vestkyna povedala ze ako ona klame a manipuluje s ludmi a sedi aj to ze do 2 mesiacov sa to da do poriadku a za 5 dni to budu 2 mesiace.Ale ze do 4mes sa to vrati do starych kolaji a mame tam novy zaciatok naseho zivota tak uvidime.Som rada ze ste mi pomahali pri takychto hroznich chvilach a urcite budem pisat ako sa mame 😉

womenne
11. dec 2008

wow lini to je fakt ako s filmu chudak jej chlap,ja na jeho mieste by som onu nestala a tvoj konečne dostava rozum,si fajn manželka ja by som ho zmlatila 😀

lucxy
11. dec 2008

vsak mozno ho este lini zmlati? 😀

lini
11. dec 2008

😀 😀 😀 😀

yvetta
11. dec 2008

lini a tvoj manzel sa ti ospravedlnil popr. olutoval to pred tebou?/??? 🙂

kveta
11. dec 2008

Ahoj, Lini. Gratuľujem k vývoju u Vás, ale neodpustím si poznámku: mala si z pekla šťastie, že tá milenka bola taká úbohá a klamárka. Keby to bola seriózna, prípadne naozaj trápená žena, tak to mohlo úplne inak skončiť... Pekné vianoce Ti prajem. A nezabudni si robiť tajné finančné zásoby, len pre istotu. 😉

kalu
11. dec 2008

naprosto souhlasím s květou 🙂

kalu
11. dec 2008

a ještě Lini,prosím tě napiš nám,jak dopadla ta "schůzka" milenka+tvůj muž+její manžel. Jsem moc zvědavá..

kitty68
11. dec 2008

jo delej si financni zasoby a nevyhazuj to cislo na toho jejiho manzela, ten se zda byt solidni chlap 😉 😀

womenne
11. dec 2008

luxci lini 😀 😎 ja by som veru nemala take nervy a silu takto bojovat.
Teraz si myslim aj ja že dalši učet len tvoj bude super pre istotu aby si neostala na holom 😉