Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

zabka78
13. dec 2008

Si, si ista? 😀

halienka
13. dec 2008

No... istá si nemôžem byť nikdy 😀 😀 ale myslím si to 😉 čím väčšie protiklady, tým komplikovanejší vzťah, tým viac kompromisov...ani dvaja úplne rovnakí tiež nie je moc dobré, ale vždy lepšie ako totálne protiklady 😅 najlepší je ako vždy taký stred 😉

liana
14. dec 2008

halienka má pravdu, ja lini rozhodne nenadávam. je len na nej čo a ako bude tolerovať mužovi. len som chcela podotknúť, že keď sa mu to kvázi "prepieklo" teraz, bude to praktizovať naďalej. Kvôli niečomu ubehol k druhej a len lini môže vedieť prečo. Ja osobne by som takému človeku už nikdy nevedela dôverovať a už tobôž nie že by to urobil vtedy, keď je dieťa pod srdcom.
Niečo podobné sa prihodilo mojej kolegyni, snažila sa to dať do poriadku kvôli narodenému dieťaťu, vydržala pol roka, lebo mu nevedela späť dôverovať a dieťa nezmenilo nič. Práve naopak, nastali hádky a vzdialenie. Momentálne spolu nežijú, on má novú partnerku frajerku?, ona je sama s rodičmi. Na dieťa však prispieva. Už len kvôli tomuto príkladu sa na to pozerám asi inak ako vy ostatné.

domina
14. dec 2008

Nevíte jak dlouho může vydržet vztah na pracovišti, když se Ti dva spolu nejdřív kamarádili, pak spolu začli se stýkat a bydlí spolu?Zažili jste někdo vztah na pracovišti a společné bydlení?

sue
14. dec 2008

Domina, mám kolegovcov - žijú tak spolu 15 rokov, ale keď sme mali firemnú akciu, prosili šéfa, nech ich nedáva na spoločnú izbu 😀 😀 😀 ale inak sú absolútne v pohode... aspoň sa to tak javí - do roboty prichádazajú ruka v ruke...

saska.t
14. dec 2008

ano, dnes je to moj manzel a pracovalo sa nam spolu fajn aj ked obcas sa problem vyskytol, ale v zasade sme pracu domov netahali ...

zabka78
15. dec 2008

Ja som mala s manželom istý čas spoločné zamestnanie, ale nebolo to pre nás dobré. Teraz máme každý svoju a môžem potvrdiť, že je to lepšie.

majacska
16. dec 2008

ahoj lini. asi sa mas velmi dobre, ked nic nepises. Co nového?

majacska
16. dec 2008

domina ja mam kolegu, ktory pracoval so svojou manzelkou a v tej istej praci mal dalsiu kolegynu ako milenku. Vedeli o tom vsetci, len ta manzelka nie. 🙄

kocurik16
16. dec 2008

čítala som tieto stránky a nedá mi nepovedať svoj názor.Keby som sa ja ocitla v úlohe podvádzanej a dozvedela by som sa o tom to by bol posledný deň čo by môj muž strávil pod našou strechou.Veci by si pozbieral spod balkona a ide kam chce.Ja hovorím že stať sa môže v živote všeličo s čím nerátame,ale ja som povedala aj môjmu,ak si nájde inú to beriem nech ide za ňou,ale rodine hanbu nerobí.
Cˇo sa týka mileniek,mám známych čo cez niečo takéto prešli a všetkým milenkám prajem to,čo sa ušlo tejto.Rozbila manželstvo po 20 rokoch, chodila s kočíkom popod nos bývalej manželke a potom ako porodila 4 deti ju starý pán nechal a vláčil po súdoch za otcovstvo. Kedže pochádza z malej dediny už to bola hanba rozbiť rodinu ale ten súd ju dorazil.
So slzami v očiach prišla odprosiť bývalú manželku zato ako sa voči nej správala,ale najprv si nabila pusu

mirka8429
16. dec 2008

ahojte ani mne neda aby som nereagovala..moj nazor je taky ze ked si chlap chce najst milenku tak vykresli tu svoju zenu ako poslednu najväcsiu mrchu a ta milenka ho taaaak velmi lutuje aky je on chudacik..a pritom on ked pride domov chova sa akoby sa nic nestalo ma vcelku dobru zenu ktora sa o neho stara..a co robi on??ale poznam pripady ked to bolo aj naopak..muz bol vzorny a manzelka riadna mrcha..mali dieta a ona sa o neho ani nestarala...ale s tymi podvadzaniami...neznasam zeny ktore sa snazia rozbijat rodiny.pokial vedia ze muz tu rodinu ma..je to ine ked muz zataji tuto informaciu...je to podle a sebecke..a najviac trpia deti..partner milenke nahovori ako ju lubi ale nikdy z toho nic nebude pretoze on svoju manzelku neopusti..a je to presne tak ako sa to tu pisalo..nech sa kazdy vzije do situacie podvadzanej Manzelky...ako by ste sa vsetky citili.. myslim ze vseliako ale nie dobre..ved ta manzelka svojho muza lubi a pritom netusi ze ju klame..a klamstvo je najhorsia vec aka len moze byt..a tym ponizuje nielen seba ale aj svoju manzelku ale aj milenku..

co sa tyka vztahu na pracovisku..ja som s manzelom pracovala na jednej prevadzke sicce nie dlho lebo ja som tam bola len brigadne ale bolo to celkom fajn..zalezi od povahy oboch..ci si budu liezt na nervy alebo sa budu respektovat 😉

mirka8429
16. dec 2008

a este som zabudla ze je to isto hrozne ked sa zo dna na den po niekolkych rokoch spolocneho zivota vsetko zruti...manzelka zrazu stratila istotu, muza, domov..rodinu a deti otca..nikdy to uz nebude take..

kocurik16
16. dec 2008

ja som vydatá 18. rok a vôbec by somnedokázala veriť človeku,čo by ma tak podlo oklamal.Asi by som mu ani nikdy neodpustila ani nie to,že oklamal mňa ale ako poznám ľudí,tak to že na vlastné deti uvalí tú hanbu,že sa kurví.
Môj názor je ten,že nech ten chlap alebo žena radšej z toho vzťahu odídu ako majú toho druhého ponižovať.Už vôbec nedokážem pochopiť ženu,ako bola tá čo dávali tuším minuly týždeň v súdnej sieni,že muž ju podvádzal už mesiac po svadbe a ona mu tam liezla do zadku,ešteže ho neprosila ona o odpustenie.Pri takých ženách sa ani nemôžme diviť že milenkám tak kvitnú ruže. 😠 Videli ste niektorá tú časť?

kitty68
16. dec 2008

to domina: nam to zatim trva 3 roky
seznamili js se v praci, nejdriv js se jen kamaradili, pak js spolu zacli chodit, spolecne bydlet, a ted mame decko a porad pracujeme ve stejne firme 😉

mirka8429
16. dec 2008

kocurik nevidela som tu cast ale s tebou suhlasim..ja by som uz tiez nedokazala verit..a tiez sa mi zda asebecke stavat si stastie na nestasti druhych..myslim ze taky clovek ani nebude stastny...moj nazor

majacska
18. dec 2008

mirka si to velmi pekne napisala prisp. vcera 14: 53, uplne vo vsetkom s tebou suhlasim, je to aj moj nazor. 😉

susik77
18. dec 2008

Ja by som az taku vinu milenkam nedavala, nie su to vsetko az take mrchy. Vacsinou ten milenecky vztah iniciuje chlap a ukecava a ukecava...Takze myslim, ze za rozbitie rodiny moze najcastejsie manzel, nie milenka. Samozrejme, najdu sa zeny, co cielene vyhladavaju zenatych a bohatych chlapov, vid tema s podobnym nazvom na konikovi 😎

mirka8429
18. dec 2008

majacska..dakujem 🙂

susik..je pravda ze existuju muzi a muzi..a zeny a zeny..ale niekedy je na vine muz ze si nevazi co ma doma a treba mu ine..a niekedy ako vravis zena vedome vyhladava a zvadza zenatych muzov..obe pripady su zle...jedno lepsie ak druhe..ale nech je to tak alebo onak..aj tak trpi ten treti vo vztahu...ked sa to vsetko rozpadne..

tutifruti
20. dec 2008

lini som zvedavá ako na tom ste.... 🙂

modravila
21. dec 2008

Len tak nahodou som zabludila do tejto temy a neda sa mi zareagovat. Avsak pre vacsiu anonymitu som si prave vytvorila iny nick.
Ako povedala mirka8429 je hrozne, ked sa zene zo dna na den po niekolkych rokoch spolocneho zivota vsetko zruti....strati istotu, muza, domov, rodinu...mne sa to prave stalo a je to naozaj tazke.
Manzel si nasiel milenku, prisla som na to nahodou, mame 5 mesacne babatko. Odkedy to viem, zrejme sa mu ulavilo, uz so mnou ani nekomunikuje, hovori, ze od nas odide, chce sa rozviest, mna uz nema rad...dieta len z toho titulu,ze mu je otec, ale je snim aj tak velmi malo. Zrutil sa mi cely svet, ale kvoli dietatu musim byt silna a zacat odznova, mozno od nuly ako kedysi...Som este mlada na to, aby som zahodila cely zivot za hlavu kvoli nevydarenemu manzelstvu.
Neprajem to nikomu zazit. Su vianoce, budem ich asi travit sama s dietatkom, manzel pôjde mozno k "nej". Tak aky mam mat po tomto vsetkom nazor na milenky?

kalu
21. dec 2008

Milenky jsou mrchy, ale mnohem horší jsou ti chlapi, kteří kvůli nim ubližují ženám a dětem...
Milenky by nebyly milenkami,kdyby je ti chlapi nevyhledávali ☹
P.S.Taky se rozcházím s manželem (po 7 letech) a na Vánoce budu s malou u rodičů..co takhle rodina..nepomohli by ti ?

vivien742
21. dec 2008

modravila aj kalu, chapem čo teraz prežívate, zažila som to sama, držkajte sa, bude lepšie

kveta
21. dec 2008

😲 ☹

martina.d.
21. dec 2008

Baby, no je to smutné.A čo tak milenci?
😉

majacska
21. dec 2008

modravila nenavidim vsetky milenky ako aj milencov na svete! Nepoznam ta, ale si viem predstavit, co prezivas, a k tomu si s tým babetkom. Skus sa este porozpravat s manzelom, mozno to nie je este stratene...

etnicka
21. dec 2008

modravila, neboj, bude lepsie, na svete je vela super chlapov 😉 hlavu hore, bud stastna aj kvoli sebe aj kvoli babatku.

sonica
21. dec 2008

modravila
neda mi nezareagovat, vim o cem mluvis a citim se podobne, jenom jsem na tom tak ze po trech letech snazeni, se nam mimisek povedl dik IVF a ve tretim mesici rana jako prase manzel mi oznamil ze me uz nemiluje, ze uz ho ty nase hadky nebavi, nic uz resit nechce... postupne si skladam stripky dohromady a ted se i priznal ze ma jinou...
no ja ji preji at jsou stastni, ono ji to vydrzi do te doby nez od nej neco bude chtit udelat, vyridit... nez bude videt ze kazdy mesic ji mizi penize ktere posila na dite... a treba nez ji udela to stejne co me... kdyz nema vychovani ted, tak ho nebude mit ani pak...
no ja to prozivala hodne spatne, protoze jsem to netusila, ty male problemky jsem prikladala jeho praci, ze je pretizeny... za dva tydny jsem pak zhubla 5 kilo, byla jsem na praskach, protoze bych mohla ublizit i mimiskovi... a doted jsem se nevratila na puvodni vychozi tehu vahu... vanoce budu travit s lidma kteri me k sobe pozvali a mysli to uprimne a pomahaji mi vic nez ti kteri meli byt moji rodinou... ja tu svoji mam na slovensku vcetne kamaradek o to je to pro me tezsi...
takze vsem milenkam preju at se jim to vrati... bozi mlyny melou pomalu ale jiste...

zanett
21. dec 2008

sonica a co prejes tvymu chlapovi? Ty prejes milenkam, at se jim to vrati (i kdyz milenka tvyho chlapa ti nic neudelala, ublizil ti on!), ale zapominas na to, ze puvodcem toho vseho je tvuj chlap! Tak jakapak milenka????? Kdyby nemel tuhle, mel by jinou...nevim, kdy konecne podvedeny zensky pochopi, ze hajzl je predevsim jejich chlap... 🙄

nika70
21. dec 2008

...holky, nečetla jsem sice celou diskuzi, takže se omlouvám, pokud budu mimo mísu....ale to, co říká Zanett je velká pravda.... My, ženský, máme tendenci ze všeho obviňovat tu mrchu milenku....ale je třeba si uvědomit, že kdyby chlap nechtěl, můžou se všechny milenky stavět na hlavu......!!!! 😀

Nechci absolutně brát na lehkou váhu problémy žádné z vás....sama jsem se před lety rozvedla proto, že můj manžel si našel jinou a odešel ode mne a našich v té době 4 a 7 letých dětí........ale rozhodně z toho nevinním jen jeho milenku. Mohli jsme za to všichni tři....a především on, který kašlal na svoje závazky a prostě šel tam, kde to pro něj bylo jednodušší..... 😠

anatanka
21. dec 2008

Tak predevsim toho chlapa milujete a kdyby nebylo ty "hnusny coury", tak by s vama a detma zustal az do skonani 😉
Jasne, ze je jednodussi hazet vinu a vsechnu nenavist na tu druhou zenu, to je asi prirozeny a automaticky.

Ja sama jsem byla v pozici milenky nekolikrat a brala jsem to s nadhledem, z druhy strany jsem to zatim nepoznala a moc doufam, ze nikdy nepoznam, protoze to musi byt fakt narocny na psychiku, zvlast kdyz vam je treba padesat a slecna ted skoncila skolu. Pak uz zbrane dochazej...