Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

mateson
14. nov 2011

@jasmyne máš smysl pro humor 😀 😀 😀

jasmyne
14. nov 2011

@mateson tak mám 😀 čo iné mi ostáva

vievik
29. dec 2011

Ja som milenka ženatého muža a je mi to jedno ,hlavne ,že si rozumieme a má ma rád))) a so ženou je len kvôli deťom .

mamavera
29. dec 2011

@vievik ale mohol by si vymyslie ť niečo originálnejšie, to, že je so ženou kvoli deťom je už fakt otrepané....

macamac
29. dec 2011

@vievik 😅 😀 😀 😀
dobrá haluz 😅
ale neva,ži si v tom....možno budeš svetlá výnimka a zmeníš dejiny 😉
alebo vekom pochopíš......

dorothy77
31. dec 2011

každý ženatý to rozpráva, never tomu...

diabolico
31. dec 2011

@vievik Ja som bola tiež milenkou ženatého muža , ale teraz som už milenkou rozvedeného. Takže ak sa naozaj navzájom tak strašne milujete v ceste by vám nemalo stať nič ani deti. Ako píše mamavera je to chabá výhovorka.

nikol1231
17. apr 2012

ja som v sucasnosti milenkou zenateho muza, ale v ziadnom pripade mu nezasahujem do jeho rodiny a ani nechcem, aby od nich odisiel. Vyhovuje mi to, pretoze ma nijako neobmedzuje a nekontroluje a ked sme spolu, je nam super

omnia23
17. apr 2012

@nikol1231 len dokedy?

omnia23
17. apr 2012

@nikol1231 a ako vam trva pomer by ma tiez zaujimalo

digysa
17. apr 2012

@vievik 🙂
@diabolico 🙂

nikol1231
17. apr 2012

@omnia23 tak to nevie nikto 🙂 dovtedy, dokedy nas to bude bavit. Trva to priblizne rok.

omnia23
17. apr 2012

@nikol1231 nechces ho len pre seba?

sue
17. apr 2012

@nikol1231 a nevadí ti,že máš pomer s klamárom?

nikol1231
17. apr 2012

Citala som to tu od zaciatku a to je des, ake utoky a osocovania na tu babu, co to zacala. Velmi by ma zaujimalo, ktora z tych svätych sa za tie 4 roky, co odvtedy ubehli, stretla s neverou. Mozno bola medzi tymi, co prisahali na svojho muza, aj manzelka mojho terajsieho milenca. Tie reakcie boli otrasne

nikol1231
17. apr 2012

@sue preco myslis, ze je klamar? My sme sa hned na zaciatku dohodli. Ja viem, ze pre neho je jeho rodina prvorada, ja som na zabavu. VIem to a co?

nikol1231
17. apr 2012

@omnia23 🙂 nemozem ho mat iba pre seba

omnia23
17. apr 2012

@nikol1231 ty ho ale nemilujes ked mas taketo reci...

nikol1231
17. apr 2012

@omnia23 nemilujem...mam ho rada, ale keby sa zrazu neozval, neriesila by som to. Nemozem sa zamilovat, ked viem, ze ho nikdy nebudem mat.

sue
17. apr 2012

@nikol1231 je klamár pretože za ten rok určite niekoľkokrát (možno denne) klame svojej žene, možno v práci, kdekoľvek a komukoľvek, pretože ten čas čo venuje tebe (intímne) niekde musí ukradnúť, keďže v legálnom živote miesto na milenku nie je...

omnia23
17. apr 2012

@nikol1231 naco s nim teda si?

sisaha
17. apr 2012

@nikol1231 preco mam pocit, ze si vymyslas? Nemilujes ho, mas ho rada, ale ak by sa neozval, tak ti to je jedno...

gazelka02
18. apr 2012

@nikol1231 a proč s ním tedy jsi?

gazelka02
18. apr 2012

@vievik nemůžu si pomoct ale tuhle výmluvu slycham často-chlap je s ženou kvuli dětem,nespí s ní,ona ho nechápe atd atd.

berenika39
18. apr 2012

@gazelka02 otázka je, nakolik je to pravda, že... 😎

bejbypd
18. apr 2012

Nikol a ty si sem teraz napísala načo ? Lebo si si to celé vymyslela a nemáš ako inak tráviť čas? Alebo druhá alternatíva je, že si to nevymýšľaš a času máš habadej okrem toho, ktorý stráviš v posteli s mužom inej ženy. Či ako to mám pochopiť? Keby si si po sebe prečítala čo píšeš, tak by si si možno uvedomila ako veľmi môžeš ublížiť mnohým ženám na tejto stránke, ktoré neverou svojho muža prešli alebo práve prechádzajú. Ale nakoľko si nemyslím, že si si vôbec vedomá toho čo píšeš, tak ti to je pravdepodobne jedno... Ale predsa len mám otázku je pre Teba ospravedlnením to , že ty akože vieš že rodina je uňho prvoradá a teba má len ako handru na sex a ty o tom vieš tak je to v poriadku áno? Ak áno v tom prípade si nevážiš sama seba , keď nemáš na to aby si si užívala so slobodným chlapom, do ktorého by si sa možno po čase aj zaľúbila. A potom sa tu čuduj čo si normálne ženy myslia o milenkách typu Ty ... možno by si sa mala nad sebou vážne zamyslieť...

nikol1231
18. apr 2012

@bejbypd Presne na toto som to sem napisala: chcela som vediet, ako tu zacnete vsetky utocit 🙂 Ale pokial dobre citam, tato tema je prave o milenkach, a netvarte sa vsetky, ze milenky neexistuju...Kazdy druhy chlap ma milenku... Ani na tohto mojho by to ani len vo sne nikto nepovedal, so svojou rodinou travi tolko casu, kolko sa len da...pre mna si ukradne naozaj len chvilky...A ano, ma ma na sex, ale ja jeho tiez...Zato este nie som handra a nemyslim si, ze milenky nie su normalne zeny, ako si to napisala...

gazelka02
18. apr 2012

@nikol1231 Milenky nechápu-proč chtej ženáče?To jim nevadí že ničí rodinu s dětmi?Od kamaradky taky odešel chlap k milence a tu přestal po půlroce bavit a odkopla ho

bejbypd
18. apr 2012

Nikol môj názor som vyjadrila a raz sa zbadáš aká si bola hlúpa a zlá a potom možno už bude neskoro 😀 a útočenie s čím? a čo čakáš keď spávaš s chlapom, ktorý je ženatý, že ti napíšem dobre moja ide ti karta alebo čo? Nikto sa netvári že milenky neexistujú bohužiaľ existujú a ty si toho jasným dôkazom ... A neodpovedala si mi na otázku nemáš na to aby si si našla slobodného chlapa???

vievik
29. apr 2012

No a čo ,keď si dvaja rozumejú ,nemusí byť chlap slobodnýý ,aspoň sa to neberie tak ,booože rozíde sa so mnou ,nerozíde ako častokrát baby riešia frajerov a hento tooto ,také problémy ...