Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

vievik
29. apr 2012

A jasné ,že ide o sex ,však sex je super a keď si dvaja v tom vyhovujúú... no a čo ,však žijeme len raz

omnia23
1. máj 2012

@vievik ty sa citas?To co trepes?

janaalzbeta
1. máj 2012

ahoj, aj ja som bola milenkou ženatého prvý raz som o tom ani netušila tvrdil mi,že je rozvedený a že som jeho všetko ☹ . no po 2 mesiacov som začala tušiť,že čosi nie je ok. No v podstate som sa to dozvedela čírou náhodou a už mu nič iné nezostalo len ísť s pravdou von. Dokonca som bola tretia. ☹ B 🙄 ol ženatý, mal milenku a k tomu aj mňa. Takže som to ukončila a on to pochopil až po pol roku. Strašne to bolelo, bolo to ponižujúce a tak. Už neskôr som si našla iného priateľa ale s ním to bola dohoda. Tiež bol ženatý bol to len čistý sex až kým sme sa do seba nezamilovali 😒 . Tiež mu to so ženou neklapalo jeho manželka mala sama milencov a bol s ňou a je s ňou len a len kôli dcére.................takže môj názor a to som ponaučená, že keby o teba naozaj stál tak to rieši. Momentálne mám partnera sme spolu už 5rokov a máme syna.................Nie je môj ideál ale máme sa radi, doberáme sa a tak............Takže nie je nikde napísané,že si nikdy nenájdeš iného, s ktorým si môžeš založiť rodinu a byť šťastná. Porozmýšľaj čo je tvoja priorita a čo chceš v živote dosiahnuť. Lebo ti nemôže vyhovať,že si druhá celý život.....................

mpg
1. máj 2012

Pre mladé dievčatá do 30 rokov je vzťah so ženatým mužom stratový, lebo si môžu nájsť slobodného a čudovali by sa, že ich je dosť. A tie klamstvá okolo toho, zlo, ktoré sa tým spôsobí v rodine - obyčajne deťom, to sa v živote raz vráti. Ja som obyčajne nikdy nevyhľadávala ženatých mužov, sú slobodní a rozvedení. A aj perspektívní muži, keď vidia, že pekná mladá žena a má také malé zábrany, pôsobí to nich nespoľahlivo. Občas sa stáva, že vznikne príťažlivosť aj medzi vydatými a ženatými, ale ja som to vždy trochu ukontrolovala.

mateson
1. máj 2012

@mpg to je jak trochu ukontrolovat? Buď to ukontroluju nebo ne. To je jako trochu nevěrná? 🙂 Když se zamiluješ tak to nevyhledáváš ale prostě k tomu dojde. To se dá, vyhledat někoho k zamilování? Popřípadě se ho ješte zeptat, ste rozvedený nebo svobodný? Když jo, tak já se do Vás zamiluju 😉

mpg
2. máj 2012

Myslela som to tak, že si treba dopredu aj zistiť niečo o dotyčnom mužovi, aj z jeho rečí, príp. aj z práce a pod. - aj stav, aj jeho iné kvality, pretože nadviazať vzťah s niekým kto je síce veľmi príťažlivý, ale inak o ňom nič neviete je dosť rizikové, hlavne teraz keď sa veľa veci točí okolo peňazí, podvodov. Ja si neviem predstaviť tvoriť si vzťah s niekým o kom by som nevedela ani aké uznáva hodnoty, len ísť rýchlo na sex. Tým zhodnotením celej situácie plusov a mínusov som to ukontrolovala, pretože niekedy ten vzťah zato nestojí. A inak je to tak, že ženám rýchlo ubiehajú roky a stávajú sa menej príťažlivými pribudajúcimi rokmi, takže je aj škoda venovať neperspektívnemu vzťahu niekoľko rokov a zatiaľ sa dalo budovať si perspektívnu rodinu. Mne vždy vzťah ženatého muža, ktorý má milenku pripadal ako, že on má jednu istotu v manželke a ešte si hľadá nejaké rozptýlenie, ktoré v prípade obnosenia sa ľahko ukončí, ako by sa nič nestalo.

vievik
3. máj 2012

Hm jasnéé ,ale tak no stress ,netreba nič riešiť a život si vychutnávať!))))))a samozrejme ,ten dotyčný ,dotyčná by nestíhal viaceré veci naraz... to je tiež pravda ..... ale čo s rokmi ,keď si nič neužije človek a lepší vzťah aby som okúsila všetko ako väčšina blbých žien ,čo si zoberú suchára a celý život sa zhrýzajú ,prečo vlastne??? atď... a po rokoch nevadia čo je to ani orgazmus

vievik
3. máj 2012

a ľutujú roky ,že si neužili... vrhajú sa do manželstiev ,deti majú v 22 a toto čo je ,myslím že naprd ,celé zle ,v terajšej dobe sa rodina zakladá okolo 30tky ,keď už ... aebo dieta príp ,niektoré sú aj také ,že majp dieta a stáleho milenca a je uim dobre...

grettka
4. máj 2012

@vievik
ty mas "uzasny" navod na vsetko..
neda sa jednoznacne povedat, kedy je spravne ci nespravne zakladat rodinu. Zivot nie je predsa matematicky vzorec.
A tie nazory o uzivani ci neuzivani. Zial o tom dnesny svet je, len uzivat a uzivat a uzivat. Clovek je tak rozmaznany uzivanim si, ze si nie je schopny nic odopriet a hlavne, nemysliet na to, ake to moze mat dosledky. A treba si uvedomit, ze je ptrebne v zivote prejavovat aj istu davku sebakontroly a nenechavat sa ovladnut len hormonmi. Nech mi nikto nehovori, ze si najde milenca/milenku len preto, ze doma ma niecoho nedostatok. Skratka dnesny clovek nie je schopny akceptovat zmenu v partnerstve. Ocakava, ze to bude stale na mileneckej urovni (aj v manzelstve, aj s detmi). Ale kazdy vztah po case znudnie a to tak, ze poriadne. 😝 A v normalnom partnerstve sa striedaju obdobia "super" s obdobim "nuda". Nemiesto toho, aby problem ci uz intimny, alebo nejaky riesil s tym, s kym ho ma riesit - s partnerom, voli jednoduchsiu cestu a to ze najde bokovku...
Neprajem ti, aby si sa ocitla na opacnej strane... ale nikdy nehovor nikdy.. 😉

atinka22
4. máj 2012

Je mi zle, keď čítam názory niektorých žien. To už ozaj nie je nič posvätné, ani manželstvo? V akom svete to potom žijeme, čo odovzdáme našim deťom, keď si už ale ozaj nič nevážime?
Keby mi "hrozil" vzťah so ženatým mužom, tak by som od neho utekala a ešte by som si gratulovala, že mám zdravé nohy. Nič dobré z toho nemôže vzísť, vždy ostane niekto, komu sa veľmi ublíži, žiaľ, často sú to detičky. ☹

vievik
4. máj 2012

Okej ,nie je to matematický vzorec ,ja som ešte mladá a nepotebujem si zakladať rodinu a manželstvo ,mám na to ešte málo rokov a nechať sa spútavať nejakým nudným chalanom v mojom veku))) veru ,bola by to nuda

srdcko81
4. máj 2012

No tak kocky ....mne takato herecka rozbila manzelstvo ...nikomu to neprajem zazit...len si davajte pozor aby sa Vám to raz nevratilo ako bumerang....a ex nakoniec aj tak nie je stastny a vypisuje mi sms ako ma lubi...k comu to bolo?...14.5. mame rozvod

mateson
4. máj 2012

@srdcko81 manželstvo v prvom rade rozbil tvoj manžel. ☹ Herečke si ukradnutá, on mal na Teba myslieť.

mateson
4. máj 2012

muj exmanžel měl takových hereček několik, takže vím , o čem mluvím.

srdcko81
4. máj 2012

@mateson -mas pravdu 🙂 ale vies ako sa hovorí u Nás na SK ? ,,Ked suka neda pes neskocí,, 😀 😀 😀 ale to je jedno vinu nesu obaja...

vievik
4. máj 2012

Kokos ,somariny sa tu riešia))))

omnia23
6. máj 2012

@srdcko81 no s tou sukou nesuhlasim absolutne,este povedz,ze tvoj muz to robil chudak nasilu...

srdcko81
6. máj 2012

@omnia23 pre mna su hajzli obaja....uz to neriesim...ja som z toho von...on teraz nevie co zo sebou a zarazu ma miluje 😀 😝 😝 😝

miskakyska
6. máj 2012

@vievik podľa toho čo píšeš Ti tipujem max. 20 rokov...mám strach,že by si bola taká hrdinka keby si sa dozvedela,že Tvoj manžel si po x rokoch s Tebou nájde nejaku fuxtľu,čo ledva vyšla zo školy.

nikol1231
6. máj 2012

@bejbypd
samozrejme, ze by som bola stastna so slobodnym muzom, o ktorom by som nepochybovala, ze ma miluje a nikdy nepodvedie...bohuzial, mam ale velky problem s doverou, mozno aj preto, ze vidim, ze zenaci nemaju problem...a preto neverim, ze taky existuje, mozno tak prvy rok 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
omnia23
7. máj 2012

@fidka79 s nikol sice nesuhlasim,ale teeb chcem len povedat,ze muzi,co podvadzaju,miluju svoje manzelky...To s laskou v 99% nema nic spolocne.Bohuzial.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mateson
7. máj 2012

@fidka79 krásne sa to číta, prajem Ti aby si to mohla takto napísať aj o pár rokov. 😉

katecameron
7. máj 2012

@atinka22 vzdy na vsetko doplacaju nevinny toto je uz len za uzasny svet vsetko zvratene

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grettka
7. máj 2012

@fidka79 strasne moc fandim.. nie preto, ze b y som bola naivna a verila, ze existuje len "cista laska" ale skor, ze moze existovat cisty vztah, kde si partneri vzajomne jeden druheho vazia... niekto, kto si je vedomy ceny vztahu ako takeho, a kto ho nedevalvuje nejakou bokovkou... 🙂
cena partnerstva nespociva v tom vydrzat v len dobrom.. ale aj v tom "zlom" 😉 a to si vela ludi neuvedomuje, takze kto vydrzi aj aj, to si naozaj cenim 🙂

srdcko81
8. máj 2012

@fidka79 -ja som si myslela ze mne sa to nikdy nestane...idealne manzelstvo...kazdy nás povazoval za nieco posvatne a kazdy nam nasu lasku zavidel...sex sme riesili takmer denne aj po 10 rokoch spolocneho byvania....a potom prislo stretnutie zo ZS a bolo...8 mesiacov som sa to snazila zachranit-nepomohlo a tak som ho pobalila...teraz ked mame stanovený datum rozvodu tak mi píse ze ma nikdy neprestal lubit a ze je z toho hotový a plakal mi do telefonu a podobne.....Vzdy som mu slepo verila a on mi vzy tvrdil ze som iba jedinná a tak to bude navzdy a je to vtahu...11 rokov hodených za hlavu-pre jedno nosate trdlo co nevedelo co so sebou.....
Ale Tebe držím palce aby sa Ti to nikdy nestalo a dufam ze aspon Ty budes prikladom toho ze existuje iba jedna (jeden) partner pre celý zivot.... 😵 😵 😵 😵 😵 ......lebo co teraz pocuvam vsade okolo tak len same nevery-uz si pripadam ako v Beverly Hills 90210 v tom pubertalnom seriáli kde tiez spaval kazdy s kazdym... 😔

grettka
8. máj 2012

@srdcko81 ale to je uplne klasicky scenar poblaznenia! 😀 skratka to "nosate trdlo" pre ktore stratil hlavu bol chvilkove, ale oni ti muzi ani tieto divozenky nepredpokladaju, ze to bude trvat len chvilku, a v principe sa kazdy rad vrati k tomu pohodlnemu zivotu so stalym partnerom. Potom pride moment vytriezvenia, ako u vas teraz a chlap si prilis dobre zacne uvedomovat co v tebe a spolocnych rokoch stratil.

srdcko81
8. máj 2012

@grettka - je neskoro moja...zacalo to v aprili minuleho roka....do novembra mal sanci ajajajaj-lebo ja som na to prisla hned na druhý den...priznal sa az po troch tyzdnoch...slubil ze to ukoncil a neukoncil....takto to slo do dakeho 13 novembra a odvtedy som sama....ja uz to nedokazem....,mozno casom odpustím ale uz by som ho neprijala....a myslím ze z jeho strany je to tak trochu aj jesitnost....on si myslel ze jeho odchod ma zlomí a mna naopak nastartoval....ja som zacala zit a najviac ho stve ze ma vidavaju jeho kamarati ako sa chodím bavit a ze sa vzdy niekto okolo mna tocí....to nemoze prezit vies...to je cele...nech si je s tou kraskou