Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

krikri27
8. jan 2008

Dygisa, jj
Když ublížíte samy sobě- případ belasyhok. - nic strašného.. Ale ublížit druhým a tímto způsobem, s tím se špatně žije, když máte svědomí..

digysa
8. jan 2008

blumchen: nieco som porusila???? 😅

certica
8. jan 2008

digysa, napr. take pouzivanie velkych pismen 😵 ... ale to uz je len taka ceresnicka v tvojom prejave 😉

lalitagopi
8. jan 2008

len taký malý kultúrny kútik...🙂
V indii platilo a niekde ešte stále platí také pravidlo, že muž sa má pozerať na ženy (okrem svojej manželky) ako na svoju matku. Teda už len nápad, že by mal s nejakou inou niečo bol považovaný za velmi hriešny. Mať sex s vlastnou matkou je predsa dosť zvrhlé. Podobne boli vychovávané aj dievčatá, tada vzťah s mužom inej ženy by sa rovnal vzťahu s vlastným otcom.
🙂

krikri27
8. jan 2008

Laligatopi, sice nejsme v Indii, ale máš pravdu- jak jsou vychované holky, které nevěru považují za legální a nevinnou ceastu ke svému štěstí?

belasykonik
autor
8. jan 2008

krikri27 - tak toto si prehnala. Nikdy som netvrdila, ani na tomto fore som to neuvadzala, ze to povazujem za spravne, alebo dokonca nevinne! Ja som si vedoma vsetkeho, aj toho, ze tym trpia vsetci zucastneni, len neviem, co s tym! Rozumies konecne o co tu ide? Potrebujem povzbudit, najst silu a odvahu to nejako vyriesit a nie tu citat, ako som nevychovana!!! Moji rodicia zili spolu 49 rokov, az kym nezomrel otec!!! Tak ti drzim palce, aby si mala svoje dieta vzdy pod kontrolou, aj v puberte, aj ako dospele! Toto predsa nikto nechcel, aby som si takto zamotala zivot! Len neviem z toho von, asi nie som tak super silna ako ty. Alebo silna, ale len recami?

certica
8. jan 2008

mimochodom, s tou vychovou mi to pride trosku smiesne... aj ked je dolezita, je xy elementov a aspektov, ktore nas ovplyvnuju ci uz v konani alebo mysleni

m311293
8. jan 2008

eriko, klobouk dolů, protože já to neumím. Ale úpřimně tvoje situace byla podstatně rozdílná. ty si neměla děti. Já byla 13 let vdaná, měla roční dítě, dceru v druhé třídě,finančně závislá, celou rodinu 600 km daleko a na starosti vážně nemocnou maminku. Svého muže jsem měla ráda a pořád mám. prožily jsme hodně dobrého i špatného. a chtěl zůstat se mnou a s dětmi.Tak mě suď!

kyri
8. jan 2008

digy: jj, taky mám pocit, a už jsem měla cukání napsat adminům, aby ti upravily příspěvky, protože pravidla a morálka přece platí pro všechny zúčastněné, že?
takže když je někdo porušuje, je třeba nějaká ta korekce 😉

belasykonik: držím palce, ale ty to dáš - určitě za to stojíš a tvůj život taky, abys ho neztratila zbytečným čekáním a ulpíváním na vztahu, který třeba vůbec nemá tu hodnotu 🙂

yonanevi
8. jan 2008

este vas to nepreslo rozoberat tuto temu, sup sup prec od kompu a venovat sa polovickam , lebo vazne dostanete parohy a manzelia si najdu milenky 😀 😀 (nechcem nikoho urazit,ale uz to dievcata prehanate)

janino
8. jan 2008

yonanevi 😀 😀 súhlas 😉

digysa
9. jan 2008

Ze pravidla fora....ale dievcata, ved ja na to nemam cas sa pravidlovat..... 😀
Ja musim varit,zehlit, prat, syna do/zo skolky zaviest, polovicke sa venovat (ako tot yonanevi napisala....) a prave teraz mam na plane spanok.... 😉 😉
Dobru noc...rano mudrejsie vecera...ci ako sa to hovori??? 😵

certica
9. jan 2008

jaaaj moja a co ze ty tu potom robis?? 😀

rinuska
13. jan 2008

Zhrniem to : všetci túžime po láske a chceme byť šťastní...................... 😀

monka.s
25. jan 2008

Ahoj belasykonik,uz 7rok mam priatela s ktorym cakame o par tyzdnov miminko,pred nim som mala priatela,tiez zenaty,ale s manzelkou mali kazdy svoj zivot a 2deticky,ona mala mladsieho priatela,moje pocity,ked som sa to dozvedela asi po mesiaci,koniec,a tie vycitky,problemy,doma s nasimi,povedala som mu,ze az bude volny,tak to skusime,ale ta laska a pritazlivost nas spajala skoro 3roky,boli sme spolu denne,verejne,nevycitala som mu nikdy nic,obcas braval sebou malych,milovala som ho,on bol velky dobrak,odstupom casu myslim,ze v kutiku duse cakal na to,ze sa vratia s manzelkou kvoli detom k sebe,samozrejme ma trapilo vela veci,preco sa nerozvedie,ako si to predstavuje....Ale moje kredo bolo,ze sa ma rozhodnut sam za seba,ma svoj rozum,aby mi niekedy nevycital,ze kvoli mne opustil aj tak rozbitu rodinu,medzitym som otehotnela,ale zodpovednost ostala na mne,stale sa nic nedialo,nakoniec som v 6mesiaci o malu sonicku prisla,vztah uz sa pomaly z mojej strany ukoncoval,v tomto pripade to bol on,kto sa snazil to udrzat,bolo mi ho luto,nakoniec som si zbalila kufor,urobila nahlu zmenu,odisla z prace,z maleho mesta a ukoncila vztah.Je to dlha historia,po nejakej dobe si konecne otvoril oci a rozviedli sa, dnes uz mi tu lasku pripomina len to babenko,ale nie o tom som chcela pisat,ked som si precitala niektore nazory,tak som chcela prispiet tym,ze sa mi to ako bumerang vratilo.Nasla som si priatela,skor on mna a po krasnych dvoch rokoch lasky som zistila,ze aj moj priatel podviedol mna,co som si hovorila,to sa mne nemoze stat,a ak tak koniec,prezili sme to,a dnes sa tesime na babatko.Ale svata pravda,nerob to,co nechces aby niekto urobil raz tebe.Pretoze to boli,mozem to porovnat dnes z obidvoch koncov.Tak ti nic nevycitam,ani neradim,pretoze vsetko je to v nas,kazde rozhodnutie,mozno by si mala skusit pozriet inym smerom,vzdy je tu niekto,koho nevidime pre niekoho ineho.Vela stastia. 🙂

julia225
25. jan 2008

ja byvam radsej milenkou ako podvadzana.... 😀 milenku chlapi uz vacsinou nepodvadzaju,vsak ? a zena sa nerata 😀 😀 😀 😀 😀 sory, musela som....

nolwenn
26. jan 2008

Julia, tak Tvoj nazor ma dorazil, ozaj nechapem....Radsej byt milenkou, lebo ma nepodvedie ? Do paze, vsak taky chlap je podvodnik sam o sebe, tak akoze nepodvadza ? Mileniek moze mat vzdy viacero, a uz len to ze si milenka povie, ze mna nepodvadza, ale svoju zenu, je dost vykolajeny nazor, sorry 😠 Vsak ide o to, ze spava s minimalne dvoma, a tym padom su obidve ponizovane...

certica
26. jan 2008

myslim, ze julia to praveze myslela ironicky...

liana
26. jan 2008

belasykonik: vieš že tvoj milenec je len slubotechna, že sa rád a stále vracia k manželke a aby neprišiel aj o pravidelnú dávku sexu, tak udržiava vzťah s tebou. Fakt si myslíš, že ťa miluje? 3 roky sa nevie a zjavne nechce rozhýbať, takže o psychickej láske tu nemôže byť reč. Pokiaľ si si ty k nemu vybudovala pravý cit, a nevadí ti, že tak ako s tebou, tak aj s manželkou líha do postele, tak neviem čo ti poradiť. Ale ak naozaj nechceš byť tá, čo slúži takému chlapovi len pre sex, tak sa s ním rozíď. Stačí povedať dovi - dopo. srdce bolí, ale život ide ďalej, aj ty máš šancu nájsť slobodného muža, ktorý ťa bude mať naozaj rád. Pokiaľ si myslíš, že rozchod nezvládneš, tak sa buď bojíš, že ostaneš nadobro sama, alebo máš ho tiež rada len pre sex, a to že si k tebe odskočí, mu práve preto toleruješ.
Ono, keby si mu dala nôž ku krku a povedala mu, že buď sa rozvedie, alebo povieš všetko jeho manželke, tak by si videla, ako ťa má rád. Ver tomu, že by si išla rýchlo k vode a ešte by ťa aj počastoval nejakou tou nadávkou.

julia225
26. jan 2008

prepacte ak som vas urazila alebo pohorsila, bola som v situacii,ked ma, da sa povedat dlhorocny priatel, podvadzal, zakazdym to velmi bolelo.... teraz som myslela ze by som si s nim aj daco zacala, nakolko nemam vztah.ale prisla myslienka, co ak ma zas podvedie a rani.... momentalne ma babu, tak som si povedala, no co radcej nech si nic neslubujem a stretneme sa raz za cas ako kamarati ako ma chodit so mnou a zas ma podvadzat.... ale keby sa ma opytal, ci ho chcem, poviem ano, ale len pod podmienkou ze sa nerozide so svojou terajsou babou..... mozno chore..... 😒 podotykam ani jeden niesme vydaty zenaty.... 😝

liana
27. jan 2008

julia25: nerob druhým to, čo nechceš, aby oni robili tebe. asi len toľko. alebo si už zabudla, ako veľmi ťa bolelo, keď si zistila, že nie si jeho jediná? 😒

julia225
27. jan 2008

viem, ved preto to ani nerobim 😖 mam tu babu celkom rada.... ale aj jeho trosku....

belasykonik
autor
27. jan 2008

Ahojte,

uz je koniec. Vybral si. Ale nie mna. A az po troch rokoch som pochopila, co som mala pochopit uz davno a co mi vsetci hovorili. Ale... aspon mam ciste svedomie - nikomu som nerozbila rodinu, to ze ja mam zlomene srdce je le moja chyba. A vam vsetkym dakujem za vase nazory a rady.

tictac
27. jan 2008

belasykonik - cetla jsem celou diskuzi, je asi dobre, ze uz je konec, aspon muzes zase zacit. Vim, snadno se to rika, ten, kdo ma zlomene srdicko, to vidi malinko jinak. Moc ti preju, aby to brzo prebolelo.

m311293
27. jan 2008

Belasý koník - stalo se co se stát mělo, tak je to asi nejlepší. Přeji ti aby si našla radost a lásku v životě.

bielanevesta
27. jan 2008

Belasykonik prajem aby si v živote našla lásku a šťastie 😉

melory
28. jan 2008

belasy kopnik moj obdiv, ze si zaqcala risit tuto vec a ze si ju potiahla do konca...aj ked pre teba mozno smutneho, ale pride lepsi, tomu ved.

julia225
28. jan 2008

belasy konik vela stastia... 😒

kupinka
28. jan 2008

belasykonik-čas to zahojí,neboj-ten je nejlepší lékař!!!!Přeji moc štěstí v životě a ť brzo poznáš toho pravého.. 🙂

etuska
28. jan 2008

Julia25- a je ten priatel tatkom Tvojej malej Desiree?-samozrejme nemusis odpovedat 😉